Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
Journalist Raoul Duke en zijn geflipte advocaat Dr. Gonzo reizen af naar Las Vegas om een sportevenement te verslaan. Met het voorschot dat ze hebben gekregen gooien ze hun hele kofferbak vol met allerlei soorten drugs en beginnen ze aan een psychedelische roadtrip, op zoek naar de 'American Dream'.
Regiseur:
Terry Gilliam
Schrijvers:
Terry Gilliam, Tony Grisoni, Alex Cox, Tod Davies.
Johnny Depp Raoul Duke |
|
Benicio del Toro Dr. Gonzo |
|
Tobey Maguire Hitchhiker |
|
Michael Lee Gogin Uniformed Dwarf |
|
Larry Cedar Car Rental Agent - Los Angeles |
|
Brian Le Baron Parking Attendant |
|
Katherine Helmond Desk Clerk at Mint Hotel |
|
Michael Warwick Bell Boy |
|
Craig Bierko Lacerda |
|
Tyde Kierney Reporter |
|
Mark Harmon Magazine Reporter |
|
Tim Thomerson Hoodlum |
|
Richard Riehle Dune Buggy Driver |
|
Ransom Gates Dune Buggy Passenger |
|
Frank Romano Dune Buggy Passenger |
|
Gil Boccaccio Desert Room Doorman |
|
Gary Bruno Desert Room Doorman |
|
Richard Portnow Wine Colored Tuxedo |
|
Debbie Reynolds Debbie Reynolds (voice) |
|
Steve Schirripa Goon |
|
Verne Troyer Wee Waiter |
|
Will Blount The Black Guy |
|
Ben Yeagar Clown Barker |
|
Penn Jillette Carnie Talker |
|
Christopher Callen Bazooko Circus Waitress |
|
Cameron Diaz Blonde TV Reporter |
|
Benjamin A. Van Der Veen TV Crew Man |
|
Lyle Lovett Road Person |
|
Flea Musician |
|
Alex Craig Mann Stockbroker |
|
Gregory Itzin Mint Hotel Clerk |
|
Gary Busey Highway Patrolman |
|
Troy Evans Police Chief |
|
Gale Baker Police Chief's Wife |
|
Christopher Meloni Clerk at Flamingo Hotel |
|
Christina Ricci Lucy |
|
Chris Hendrie Executive Director |
|
Larry Brandenburg Cop in Car |
|
Michael Jeter Ron Bumquist |
|
Donald Morrow Film Narrator (voice) |
|
Harry Dean Stanton Judge |
|
Jenette Goldstein Maid |
|
Stephen Bridgewater Human Cannonball |
|
Buck Holland Shopper |
|
Mary Gillis Shopper |
|
Jennifer Elise Cox Shopper |
|
Robert Allen Car Rental Agent - Los Angeles |
|
David Brisbin Man in Car |
|
Ellen Barkin Waitress at North Star Cafe |
|
James O'Sullivan TV Newsman |
|
Milt Tarver TV Newsman |
|
Kathryn Alexander Lizard Performer |
|
Mia Babalis Lizard Performer |
|
Kristin Draudt Lizard Performer |
|
Kim Flowers Lizard Performer |
|
Trudi Forristal Lizard Performer |
|
Nan Friedman Lizard Performer |
|
Judith Lieff Lizard Performer |
|
Tane McClure Lizard Performer |
|
Diana Mehoudar Lizard Performer |
|
Geoffrey Nimmer Lizard Performer |
|
Marlene Bologna Trapeze Artist |
|
Chobi Gyorgy Trapeze Artist |
|
Karen Price Trapeze Artist |
|
Lisa Hoyle Trapeze Artist |
|
Joseph S. Griffo Trapeze Artist |
|
Laraine Newman Frog-Eyed Woman (uncredited) |
|
Hunter S. Thompson Other Duke in Matrix Flashback (uncredited) |
Costume & Make-Up | Julie Weiss | Costume Design |
Writing | Terry Gilliam | Screenplay |
Directing | Terry Gilliam | Director |
Sound | Jay Meagher | Production Sound Mixer |
Production | Patrick Cassavetti | Producer |
Art | Nancy Haigh | Set Decoration |
Art | Alex McDowell | Production Design |
Editing | Lesley Walker | Editor |
Crew | Jimmy Ortega | Stunt Double |
Production | Margery Simkin | Casting |
Visual Effects | Kent Houston | Visual Effects Supervisor |
Sound | Martin Cantwell | Assistant Sound Editor |
Camera | Sonja Rom | Camera Production Assistant |
Production | Laila Nabulsi | Producer |
Production | Stephen Nemeth | Producer |
Writing | Hunter S. Thompson | Novel |
Writing | Tony Grisoni | Screenplay |
Sound | Ray Cooper | Original Music Composer |
Camera | Nicola Pecorini | Director of Photography |
Camera | Nicola Pecorini | Steadicam Operator |
Art | Chris Gorak | Art Direction |
Writing | Alex Cox | Screenplay |
Production | Harold Bronson | Executive Producer |
Production | Richard Foos | Executive Producer |
Production | Carmen Cuba | Casting Assistant |
Crew | Kelly Joe Dugan | Stunts |
Directing | Philip A. Patterson | First Assistant Director |
Crew | JoAnn Fregalette Jansen | Choreographer |
Sound | Stephen Bridgewater | ADR Supervisor |
Art | P. Scott Bailey | Swing |
Production | Deborah Ricketts | Researcher |
Crew | Rob Bottin | Makeup Effects |
Crew | Ernie F. Orsatti | Stunts |
Costume & Make-Up | John Linsmeier | Key Costumer |
Crew | Michael Solinger | Post Production Supervisor |
Sound | Caroline Dale | Musician |
Directing | Seth Edelstein | Second Second Assistant Director |
Art | Dianne Chadwick | Art Department Assistant |
Crew | Sav Akyüz | Intern |
Costume & Make-Up | Kimberly Adams | Assistant Costume Designer |
Writing | Tod Davies | Screenplay |
Costume & Make-Up | Bridget Cook | Hairstylist |
Production | Elliot Lewis Rosenblatt | Co-Producer |
Sound | David Acord | Utility Sound |
Art | Will Blount | Property Master |
Costume & Make-Up | Eden Clark Coblenz | Costume Supervisor |
Production | Mark Indig | Unit Production Manager |
Art | Frank McEldowney | Greensman |
Production | Jenni Wieland | Second Assistant Accountant |
Production | Molly Allen | Location Manager |
Camera | Peter Mountain | Still Photographer |
Crew | James Lowder | Transportation Coordinator |
Camera | Łukasz Bielan | First Assistant Camera |
Crew | Michael Singer | Unit Publicist |
Sound | Peter Pennell | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Carr | ADR Recordist |
Crew | Noon Orsatti | Stunt Coordinator |
Sound | Joe Gallagher | ADR Editor |
Sound | Dominic Lester | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Alan Paley | Dialogue Editor |
Art | Paige Augustine | Set Dresser |
Art | Mark Weissenfluh | Leadman |
Sound | Randy Smith | Boom Operator |
Crew | Ian Kelly | Video Assist Operator |
Production | John Jergens | Associate Producer |
Art | Andrea Carter | Art Department Coordinator |
Production | Pearl A. Lucero | Production Coordinator |
Art | Dan Pemberton | Construction Coordinator |
Camera | Frank Perl | Camera Operator |
Directing | Karon May | Script Supervisor |
Art | Lynn Christopher | Set Designer |
Costume & Make-Up | Olga Ishkhanova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Lisa Rocco | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cheryl Ann Nick | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bill Fletcher | Wigmaker |
Lighting | James Babineaux | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Linda S. Cormany | Set Costumer |
Crew | Gloria M. Fujita | Set Medic |
Art | Tom Lifsey | Construction Foreman |
Art | Ronald Day | Painter |
Art | Tani Kunitake | Production Illustrator |
Art | Glen Hanz | Sculptor |
Art | Mark Blumenthal | Standby Painter |
Camera | Peter Chrimes | Key Grip |
Crew | Gary Gingold | Craft Service |
Crew | Pedro Amaya | Driver |
Camera | Lila Byall | Camera Loader |
Crew | Randy Benjamin | Picture Car Coordinator |
Crew | Roanne Moore | Post Production Assistant |
Crew | Earl F. Betts | Propmaker |
Crew | Maureen Kropf | Scenic Artist |
Crew | Jimmy Bennett | Set Production Assistant |
Crew | Steve Galich | Special Effects Coordinator |
Crew | Matt Langenbach | Stand In |
Crew | Pat Stubbs | Transportation Co-Captain |
Editing | David Rees | Color Timer |
Lighting | Reynaldo Barrera | Electrician |
Lighting | Christopher Lyons | Gaffer |
Sound | Bob Risk | Foley Editor |
Visual Effects | Ray Svedin | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Michael Cooper | Visual Effects Coordinator |
Sound | Kevin Lane | Music Editor |
Camera | Vidal Cohen | Best Boy Grip |
Editing | Jeremy Hume | Assistant Editor |
Directing | Christina Fong | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rebeka L. Roberts | Ager/Dyer |
Camera | Carlos M. Gallardo | Dolly Grip |
Camera | Michael Mick Armstrong | Grip |
Production | Nancy Restuccia | Assistant Production Coordinator |
Production | R. Scott Poole | Assistant Location Manager |
Art | Martin Charles | Graphic Designer |
Production | Susan Giordano | First Assistant Accountant |
Costume & Make-Up | Bryan Birge | Costumer |
Directing | Bruce Logan | Second Unit Director |
Sound | J.R. Westen | ADR Mixer |
Crew | Joe Barden | Special Effects Assistant |
Camera | Steve Itano | First Assistant "A" Camera |
Camera | Warren Feldman | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Amy Gilliam | Wardrobe Assistant |
Production | Serena Baker | Location Assistant |
Production | Alisa Moeller | Assistant Production Coordinator |
Crew | Jose Gonzales | Catering |
Production | Kristen Felan | Payroll Accountant |
Production | Keli Craig | Production Assistant |