Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Uit angst voor het handelen van een godachtige superheld die aan niemand verantwoording hoeft af te leggen, neemt Gotham City’s eigen formidabele en krachtige burgerwacht het tegen Metropolis' meest vereerde redder op.
Regiseur:
Zack Snyder
Schrijvers:
David S. Goyer, Chris Terrio.
Ben Affleck Bruce Wayne / Batman |
|
Henry Cavill Clark Kent / Superman / Kal-El |
|
Jesse Eisenberg Lex Luthor |
|
Gal Gadot Diana Prince / Wonder Woman |
|
Amy Adams Lois Lane |
|
Diane Lane Martha Kent |
|
Jeremy Irons Alfred Pennyworth |
|
Holly Hunter Senator June Finch |
|
Laurence Fishburne Perry White |
|
Callan Mulvey Anatoli Knyazev |
|
Scoot McNairy Wallace Keefe |
|
Tao Okamoto Mercy Graves |
|
Jena Malone Jenet Klyburn |
|
Lauren Cohan Martha Wayne |
|
Brandon Spink Young Bruce Wayne |
|
Hugh Maguire Jack O'Dwyer |
|
Michael Cassidy Jimmy Olsen |
|
Alan D. Purwin Wayne Industries Pilot |
|
Dan Amboyer Drone Pilot |
|
Rebecca Buller Jenny Jurwich |
|
Harry Lennix Secretary Calvin Swanwick |
|
Christina Wren Major Farris |
|
Jade Chynoweth Carmen |
|
Chad Krowchuk Glen Woodburn |
|
Kevin Costner Jonathan Kent |
|
Ezra Miller Barry Allen / The Flash |
|
Charlie Rose Charlie Rose |
|
Vikram Gandhi Vikram Gandhi |
|
Andrew Sullivan Andrew Sullivan |
|
Neil deGrasse Tyson Neil deGrasse Tyson |
|
Jon Stewart Jon Stewart |
|
Soledad O'Brien Soledad O'Brien |
|
Erika R. Erickson Erika R. Erickson |
|
Dana Bash Dana Bash |
|
Nancy Grace Nancy Grace |
|
Anderson Cooper Anderson Cooper |
|
Brooke Baldwin Brooke Baldwin |
|
Jason Momoa Arthur Curry / Aquaman |
|
Joe Morton Silas Stone |
|
Ray Fisher Victor Stone / Cyborg |
|
Joseph Cranford Pete Ross |
|
Emily Peterson Lana |
|
Patrick Wilson POTUS (voice) |
|
Carla Gugino Ship Voice (voice) |
|
Sammi Rotibi General Amajagh |
|
Hanna Dworkin Metropolis Citizen |
|
Tiffany L. Addison Metropolis Citizen |
|
Owais Ahmed Metropolis Citizen |
|
Anish Jethmalani Metropolis Citizen |
|
Tiffany Bedwell Metropolis Citizen |
|
Natalee Arteaga Metropolis Citizen |
|
Keith D. Gallagher Metropolis Citizen |
|
Jeff Dumas Metropolis Citizen |
|
Miriam Lee Metropolis Citizen |
|
Alicia Regan Metropolis Citizen |
|
Stephanie Koenig Teacher |
|
Ripley Sobo Sage |
|
Richard Burden Island Scientist |
|
Julius Tennon General Security Chief |
|
Wunmi Mosaku Kahina Ziri |
|
Dennis North Senator Barrows |
|
Kiff VandenHeuvel Officer Mazzuccheli |
|
Mason Heidger Officer Rucka |
|
Ahney Her Hostage Girl |
|
Kristine Cabanban Hostage Girl |
|
Sebastian Sozzi Cesar Santos |
|
Kent Shocknek Kent Shocknek |
|
Ralph Lister Emmet Vale |
|
Sammy A. Publes Metropolis Cop |
|
Jay R. Adams Metropolis Cop |
|
David Midura Hero's Park Tourist |
|
Jay Towers Reporter at Monument |
|
Michael Ellison Air Force MP |
|
Kirill Ostapenko Underground Fight Patron |
|
Rashontae Wawrzyniak Beautiful Woman |
|
Tom Luginbill Sports Announcer |
|
Dave Pasch Sports Announcer |
|
Danny Mooney Party Photographer |
|
Henry Frost III Party Doorman |
|
Nicole Forester LeBlanc - Library President |
|
Debbie Stabenow Metropolis Governor |
|
Milica Govich Colorado Woman |
|
John Lepard Jail Guard |
|
Sandra Love Aldridge Finch's Receptionist |
|
Graham W.J. Beal James Harmon - Museum Director |
|
Henri Franklin Bunker Soldier |
|
Jonathan Leigh West Bunker Soldier |
|
T.J. Martinelli US Park Officer |
|
Chris Newman Wayne Accountant |
|
Lulu Dahl Diner Waitress |
|
Sam Logan Khaleghi DC Protestor |
|
Anne Marie Damman DC Protestor |
|
Connie Craig DC Protestor |
|
Henrietta Hermelin DC Protestor |
|
Patrick Leahy Senator Purrington |
|
Albert Valladares Convenience Store Robber |
|
David Paris Helicopter Pilot |
|
Abigail Kuklis Flight Attendant |
|
Greg Violand Chairman of Joint Chiefs |
|
Tiren Jhames Vice Chairman of Joint Chiefs |
|
Steve Jasgur Signals Officer - Air Force |
|
Jonathan Stanley Silo Officer |
|
Jesse Nagy Silo Officer |
|
Duvale Murchison Supermax Guard |
|
Thomas J. Fentress Prison Barber |
|
Coburn Goss Father Leone |
|
Jeff Hanlin Wagon Driver |
|
Gary A. Hecker Creature Vocals (voice) |
|
Robin Atkin Downes Creature Vocals (voice) |
|
Brandon Bautista Party Guest (uncredited) |
|
Carmen Gangale EMT (uncredited) |
|
Mark Edward Taylor Wayne Industries Pilot |
|
Michael Shannon Zod |
|
Matahi Drollet Island Diver |
|
Mormon Maitui Island Diver |
|
Taraina Sanford Island Mother |
|
Jean Ho Hostage Girl |
|
Julia Glander Hero's Park Jogger |
|
Cleve McTier Mob Boss |
|
Bevin Kowal Bartender |
|
Carmen Ayala Kitchen Service Worker |
|
Josh Carrizales Kitchen Service Worker |
|
James Quesada Kitchen Service Worker |
|
Aida Munoz Carmen's Mother |
|
David Dailey Green Colorado Father |
|
Madison Autumn Mies Colorado Daughter |
|
Thomas M. Taylor Jail Guard |
|
Thom Kikot Diner Owner |
|
John Seibert McGraw (Finch's Aide) |
|
Liam Matthews Capitol Cop |
|
Zachary Schafer DC Protestor |
|
Monrico Ward DC Protestor |
|
Ryan D'Silva Convenience Store Clerk |
|
Tom Whalen Secretary of the Air Force |
|
Jeffrey Dean Morgan Thomas Wayne (uncredited) |
|
Richard Cetrone Fight Club Spectator (uncredited) |
|
Marcus Goddard Gala Waiter |
|
Joe Fishel US Senator |
|
Jalene Mack Nairomian Crying Woman |
|
Patrick O'Connor Cronin Gotham Desk Cop |
|
Isabella Gielniak Child (uncredited) |
|
Chris Pine Steve Trevor (uncredited) |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Production | Charles Roven | Producer |
Camera | Bill Coe | First Assistant "A" Camera |
Production | Christopher Nolan | Executive Producer |
Production | Emma Thomas | Executive Producer |
Writing | David S. Goyer | Screenplay |
Production | David S. Goyer | Executive Producer |
Crew | Frank Miller | Graphic Novel Illustrator |
Production | Lora Kennedy | Casting |
Writing | Bob Kane | Characters |
Art | Patrick Tatopoulos | Production Design |
Art | Beat Frutiger | Art Direction |
Costume & Make-Up | Michael Wilkinson | Costume Design |
Editing | David Brenner | Editor |
Art | Kevin Ishioka | Art Direction |
Art | Troy Sizemore | Supervising Art Director |
Production | Michael Uslan | Executive Producer |
Production | Benjamin Melniker | Executive Producer |
Crew | Benjamin Wallfisch | Additional Music |
Crew | Richard Cetrone | Stunts |
Crew | Richard Cetrone | Stunt Double |
Production | Bruce Moriarty | Associate Producer |
Directing | Bruce Moriarty | First Assistant Director |
Visual Effects | Lou Carlucci | Pyrotechnic Supervisor |
Directing | Zack Snyder | Director |
Sound | Scott A. Hecker | Sound Designer |
Sound | Scott A. Hecker | Supervising Sound Editor |
Sound | Scott A. Hecker | Sound Supervisor |
Crew | Michael T. Brady | Stunts |
Crew | Michael T. Brady | Utility Stunts |
Camera | Larry Fong | Director of Photography |
Production | Kristy Carlson | Casting |
Writing | Jerry Siegel | Characters |
Writing | Joe Shuster | Characters |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Victoria Down | Makeup Department Head |
Sound | David Grimaldi | Sound Effects Editor |
Sound | Chuck Michael | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Richard Redlefsen | Key Makeup Artist |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Clay Cullen | Stunt Driver |
Production | Jo Edna Boldin | Casting |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Producer |
Sound | Jussi Tegelman | Sound Designer |
Sound | Kevin Kaska | Orchestrator |
Crew | John Koyama | Stunts |
Production | Wesley Coller | Executive Producer |
Production | Deborah Snyder | Producer |
Production | Kathy Mooney | Casting Director |
Crew | Brian Imada | Stunts |
Crew | Jason Rodriguez | Stunts |
Crew | Ele Bardha | Stunts |
Crew | Ele Bardha | Utility Stunts |
Production | Gregory Wilson | Co-Producer |
Crew | Ilram Choi | Stunts |
Crew | Todd Duffee | Stunts |
Visual Effects | Daniel Jeffery | Visual Effects Coordinator |
Writing | Jay Oliva | Storyboard |
Art | Jay Oliva | Storyboard Artist |
Art | Carolyn A. Loucks | Set Decoration |
Crew | Lateef Crowder | Stunts |
Crew | Jeremy Fitzgerald | Stunts |
Writing | Chris Terrio | Screenplay |
Crew | Victor Lopez | Stunts |
Crew | Aaron Crippen | Stunts |
Crew | Brad Martin | Stunts |
Crew | Darcy Leutzinger | Stunts |
Sound | Michael Keller | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jeff Imada | Stunts |
Crew | Freddy Bouciegues | Stunts |
Crew | Gene Hartline | Stunts |
Crew | Zack Duhame | Stunts |
Crew | Zack Duhame | Utility Stunts |
Writing | Bill Finger | Characters |
Crew | Helena Barrett | Stunts |
Crew | Helena Barrett | Stunt Double |
Crew | Sam Looc | Stunts |
Production | Geoff Johns | Executive Producer |
Crew | Jessica Bouz | Stunts |
Crew | Jeremiah Bishop | Stunts |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Michael Lum | Lead Animator |
Art | Michael Meyers | Concept Artist |
Art | Mike Piccirillo | Art Department Coordinator |
Sound | Nerses Gezalyan | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Frieda Valenzuela | Makeup Artist |
Art | Lorin Flemming | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sabra Temple | Costumer |
Art | Cynthia La Jeunesse | Assistant Set Decoration |
Crew | Lin Oeding | Stunts |
Crew | Tim Connolly | Stunts |
Crew | Tim Connolly | Stunt Double |
Crew | Tom Elliott | Stunts |
Crew | Tom Elliott | Utility Stunts |
Crew | Chris Jai Alex | Stunts |
Crew | Raymond Mamrak | Stunts |
Crew | Eric Zimmerman | Stunts |
Crew | Richard Bucher | Stunts |
Crew | Darrell Davis | Stunts |
Art | Gregory S. Hooper | Art Direction |
Crew | Richard King | Stunts |
Crew | Steve Mazzaro | Additional Music |
Production | William Doyle | Production Supervisor |
Crew | Alicia Vela-Bailey | Stunts |
Crew | Alicia Vela-Bailey | Stunt Double |
Crew | Steve Upton | Stunts |
Crew | Tim Rigby | Stunt Coordinator |
Crew | Larry Rippenkroeger | Stunts |
Crew | Wayne Dalglish | Stunts |
Writing | William Moulton Marston | Characters |
Crew | Nancy McCrumb | Stunts |
Crew | Nancy McCrumb | Utility Stunts |
Crew | Mike Fierro | Stunts |
Crew | Clay Donahue Fontenot | Stunts |
Crew | Kofi Yiadom | Stunts |
Art | Patricio M. Farrell | Art Direction |
Art | Erick Donaldson | Set Designer |
Visual Effects | Lara Perez Takagi | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Bob Morgan | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Suzi Ostos | Makeup Artist |
Crew | Daniel Maldonado | Stunts |
Crew | Kiante Elam | Stunts |
Crew | Albert Valladares | Stunts |
Crew | Albert Valladares | Stunt Double |
Visual Effects | Bryan Godwin | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | David Fernandez | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Claire Sandrin | Costumer |
Sound | Jason Johnston | Boom Operator |
Production | Joel Thingvall | Researcher |
Crew | Matt Berberi | Stunts |
Crew | Sara Holden | Stunts |
Crew | Sara Holden | Utility Stunts |
Crew | Sara Holden | Stunt Double |
Sound | Margit Pfeiffer | ADR Supervisor |
Crew | Lisa Nichols | Studio Teacher |
Art | Cuitlahuac Morales Velazquez | Sculptor |
Art | Victor James Martinez | Concept Artist |
Art | Grant Samson | Leadman |
Sound | Rick Owens | Foley Artist |
Art | Anshuman Prasad | Set Designer |
Sound | Chris Jenkins | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Julie Orosz | Visual Effects Producer |
Crew | Damon Caro | Stunt Coordinator |
Directing | Damon Caro | Second Unit Director |
Sound | Melissa Muik | Music Editor |
Art | David Chow | Set Designer |
Art | Doug Harlocker | Property Master |
Visual Effects | Joel Whist | Special Effects Supervisor |
Art | Jonas De Ro | Concept Artist |
Art | Bria Kinter | Set Designer |
Art | Jeff Markwith | Set Designer |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Visual Effects | Lisa Goldberg | Visual Effects Producer |
Crew | Mike Justus | Stunt Double |
Directing | Kimi Webber | Script Supervisor |
Camera | Clay Enos | Still Photographer |
Camera | John Clothier | Camera Operator |
Visual Effects | David P.I. James | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Zack Mazerolle | VFX Editor |
Visual Effects | Richard Ivan Mann | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Martin November | VFX Editor |
Camera | Ian Seabrook | Underwater Director of Photography |
Production | Matthew Hirsch | Production Supervisor |
Editing | Daniel Saxlid | Dialogue Editor |
Camera | Kevin D. Hewitt | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Aline Hong | Set Costumer |
Crew | James M. Halty | Stunts |
Crew | James M. Halty | Utility Stunts |
Visual Effects | Josh R. Jaggars | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Abhishek Chauhan | VFX Editor |
Visual Effects | John 'D.J.' Des Jardin | Visual Effects Supervisor |
Art | John Millard | Leadman |
Costume & Make-Up | Aura Sperling Pierce | Seamstress |
Lighting | Marc-Antoine Serou | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Jules Holdren | Key Hair Stylist |
Production | Karen Jarnecke | Production Supervisor |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Sound | Ryan Murphy | Sound Mix Technician |
Camera | Brian Heller | Helicopter Camera |
Crew | Lee Anne Muldoon | Unit Publicist |
Art | Shari Ratliff | Assistant Art Director |
Crew | Douglas Bloom | Digital Effects Supervisor |
Sound | Thomas Whiting | ADR Editor |
Sound | Ryan Young | ADR Recordist |
Visual Effects | Tricia Henry Ashford | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bryan Hirota | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nick Dacey | VFX Editor |
Crew | Daniel Macarin | CG Supervisor |
Visual Effects | Joe Letteri | Senior Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Keith Miller | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Dan Carnegie | Matchmove Supervisor |
Directing | Amber Harley | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Alejandra Ford | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jerad Marantz | Costume Illustrator |
Crew | T. Ryan Mooney | Stunts |
Crew | T. Ryan Mooney | Stunt Double |
Lighting | Roger Meilink | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Jennifer Jobst | Costume Supervisor |
Visual Effects | Dusan Strugar | Visual Effects Supervisor |
Crew | Harry Mukhopadhyay | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | David Wallace Allen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Guillaume Rocheron | Visual Effects Supervisor |
Art | Jonathan Burdeshaw | Sculptor |
Art | Christine Mahuna | Sculptor |
Art | Robert Clark | Sculptor |
Production | Steven Mnuchin | Executive Producer |
Visual Effects | Jonathan Macintosh | Senior Animator |
Crew | Bill Young | Stunts |
Crew | Kortney Manns | Stunts |
Editing | Dhirendra Chhatpar | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Jade Mansueto | Animation Director |
Visual Effects | Kirstin Cambie | Animation Coordinator |
Production | Curt Kanemoto | Co-Producer |
Sound | Michael McGee | Production Sound Mixer |
Production | Allison Daly | Payroll Accountant |
Costume & Make-Up | Kate Abraham | Set Costumer |
Art | Edward Skade | Sculptor |
Crew | Dean Bailey | Stunts |
Crew | Allen Jo | Stunts |
Crew | Matthew LeFevour | Stunts |
Camera | Eric Dvorsky | Aerial Camera Technician |
Costume & Make-Up | John Voght | Set Costumer |
Editing | Brett Schlaman | 3D Editor |
Editing | Ian Sullivan | Digital Intermediate |
Art | Michael Trosper | Set Dresser |
Art | Nikki Sass | Painter |
Costume & Make-Up | Lauren Kress | Hairstylist |
Crew | Monty Stuart | Stunts |
Camera | Geoff George | Additional Camera |
Art | Deborah Jurvis | Art Department Coordinator |
Directing | Cédric Gentil | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Shaun Garcia | Costumer |
Costume & Make-Up | Liz Pecos | Set Costumer |
Production | Jim Rowe | Unit Production Manager |
Production | Jim Rowe | Co-Producer |
Crew | Craig Branham | Stunts |
Crew | Amber Whelan | Stunts |
Costume & Make-Up | Patrick Caulfield | Costumer |
Production | Lauren Candela | Extras Casting Assistant |
Production | Marie A. Kohl | Casting Associate |
Art | Josue Clotaire Fleurimond | Conceptual Illustrator |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Michael Runyard | Stunt Driver |
Crew | Jimmy Hart | Stunts |
Visual Effects | Allen Holbrook | Senior Animator |
Crew | Kevin L. Jackson | Stunts |
Production | Erin Sahlstrom | Production Coordinator |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Lighting | Chris Peterson | Electrician |
Visual Effects | Hugh Brompton | Visual Effects Coordinator |
Crew | Brian Avery | Stunts |
Crew | Brian Avery | Stunt Double |
Visual Effects | Karina Benesh | Visual Effects Coordinator |
Production | Gregor Wilson | Unit Production Manager |
Crew | Ardeshir Radpour | Stunts |
Sound | Beau Williams | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Rachel Bris | Ager/Dyer |
Editing | Annie Johnson | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | Chloe Feodoroff | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Reyna Robinson | Hairstylist |
Camera | Jeremy Brussell | Best Boy Grip |
Camera | Gus Sacks | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Eric Petey | Animation Supervisor |
Crew | Keith Splinter Davis | Stunts |
Crew | Harimander Singh Khalsa | Digital Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jessica R. Lawson | Seamstress |
Visual Effects | Dinesh K. Bishnoi | Visual Effects Supervisor |
Sound | Alan Meyerson | Scoring Mixer |
Costume & Make-Up | Malgosia Wojtkowski | Costumer |
Costume & Make-Up | J.R. Hawbaker | Assistant Costume Designer |
Production | Johanna McGinley | Extras Casting Assistant |
Crew | Jade Quon | Stunts |
Crew | Jade Quon | Stunt Double |
Visual Effects | Megan Galbraith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lei Zhang | VFX Editor |
Crew | Jeff Shannon | Stunts |
Visual Effects | Ran Sieradzki | Senior Animator |
Crew | Paul Darnell | Stunts |
Crew | Jeremy Fry | Stunts |
Crew | Jeremy Fry | Utility Stunts |
Art | Christian Scheurer | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Red Rose Connerty | Costumer |
Costume & Make-Up | Chase Heard | Hairstylist |
Visual Effects | Michael Fournier | VFX Editor |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Crew | Troy Gilbert | Utility Stunts |
Crew | Dane Farwell | Stunt Double |
Crew | Dario Perez | Stunts |
Crew | Janelle Beaudry | Stunts |
Visual Effects | Lidia Martinez Prado | Animation Director |
Art | Tom Castronovo | Assistant Art Director |
Art | Justin N. Lang | Assistant Art Director |
Visual Effects | Ricardo Silva | Animation Supervisor |
Visual Effects | Richard Spriggs | Animation Supervisor |
Production | Caitlin Well | Casting Associate |
Crew | Gary Harper | Armorer |
Crew | Victoria Wagner | Armorer |
Costume & Make-Up | May Azzow | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Gina Nalli | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Michael Welch | Set Costumer |
Visual Effects | Simeon Duncombe | Animation Supervisor |
Crew | Gabriel Vargas | CG Supervisor |
Crew | Hannes Poser | CG Supervisor |
Camera | William R. Dalgleish | Camera Operator |
Camera | William R. Dalgleish | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Jim Grce | Gaffer |
Lighting | Bob Gomez | Rigging Gaffer |
Camera | Andy Leo | Additional Camera |
Editing | Warren Paeff | First Assistant Editor |
Art | Kelton Cram | Concept Artist |
Crew | Justin A. Williams | Stunts |
Art | Jon J. Bush | Leadman |
Sound | Tom Pearson | Music Consultant |
Crew | Richard Burden | Stunt Driver |
Visual Effects | Thomas Proctor | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jep Hill | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Ryan Doell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Rachel Cadden | Visual Effects Production Assistant |
Production | Jeanette Benzie | Casting Assistant |
Camera | Tim Soronen | Grip |
Crew | Steven John Brown | Stunts |
Art | Liz Ritenour | Art Department Assistant |
Camera | Ryan Faulkner | Grip |
Lighting | Brandon Kovatch | Electrician |
Lighting | Levi Martinez | Electrician |
Camera | Stewart Smith | Additional First Assistant Camera |
Camera | Clark Birchmeier | Digital Imaging Technician |
Camera | Dean M. Simmon | First Assistant "B" Camera |
Directing | Misha Bukowski | Second Assistant Director |
Visual Effects | Manmath Matondkar | Modeling |
Crew | Horace Knight Jr. | Stunts |
Production | Lauren Swearingen | Production Coordinator |
Crew | Matthew Rugetti | Stunts |
Directing | Jason Roberts | Second Assistant Director |
Lighting | Kevin Erb | Key Rigging Grip |
Camera | Gary J. Dodd | Key Grip |
Camera | Kyle R. Adcock | Additional First Assistant Camera |
Camera | Andy Hoehn | Additional First Assistant Camera |
Crew | Ross Jensen | Production Controller |
Camera | Trevor Carroll-Coe | Second Assistant Camera |
Crew | Shawn Kautz | Stunts |
Crew | Shawn Bernal | Stunts |
Costume & Make-Up | Jason Rainey | Ager/Dyer |
Editing | Carlos Castillon | First Assistant Editor |
Editing | Carlos Castillon | Assistant Editor |
Editing | Jason Fields | Assistant Editor |
Production | Lava Buckley | Casting Assistant |
Camera | Tyler Gendron | Grip |
Costume & Make-Up | John Ostrander | Costume Assistant |
Crew | Donny Bailey | Stunts |
Crew | Donny Bailey | Stunt Driver |
Sound | Brian Tarlecki | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Babak Bina | 3D Generalist |
Visual Effects | Daniel Perez | 3D Generalist |
Crew | Chad Dashnaw | Stunts |
Visual Effects | Michael Karp | Matchmove Supervisor |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Andrew Kawczynski | Additional Music |
Production | Page Rosenberg-Marvin | Production Supervisor |
Art | Robert McKinnon | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Tim Phoenix | Costumer |
Crew | Travis Parker | Stunts |
Crew | Rose Sias | Stunts |
Crew | Jerry T. Adams | Stunts |
Crew | Kofi Elam | Stunts |
Visual Effects | Gerardo Aguilera | Visual Effects Technical Director |
Art | David James | Sculptor |
Art | Dan Milligan | Concept Artist |
Art | Gena Vazquez | Props |
Art | Darren Patnode | Set Dresser |
Crew | Tad Griffith | Stunts |
Crew | Tad Griffith | Utility Stunts |
Art | Sharon Fauvel | Textile Artist |
Visual Effects | Wahid Ibn Reza | Visual Effects Coordinator |
Directing | Brandon Lambdin | First Assistant Director |
Crew | Maura Gannett | Studio Teacher |
Costume & Make-Up | Pepper J. Gallegos | Makeup Artist |
Crew | Terrence Julien | Stunts |
Crew | Matt Philliben | Stunts |
Visual Effects | Maximillian McNair MacEwan | Visual Effects Coordinator |
Art | Gary Metzen | Painter |
Crew | Scout Hendrickson | Stunts |
Visual Effects | Clement Yip | Lead Animator |
Lighting | Dan Jones | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Stella Cottini | Costumer |
Production | Maryellen Aviano | Extras Casting Coordinator |
Visual Effects | Wesley Chandler | Lead Animator |
Art | Bradley Good | Assistant Property Master |
Crew | John Arbuckle | Marine Coordinator |
Costume & Make-Up | Lynn Ollie | Costumer |
Visual Effects | Kyle Robinson | Pre-Visualization Supervisor |
Art | David Venezky | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kristin Wahl | Hair Department Head |
Visual Effects | Matthieu Poirey | Senior Animator |
Visual Effects | Ken Satchel King | Senior Animator |
Visual Effects | Edan Hopper | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Robin Williams | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sean Konrad | Compositing Supervisor |
Sound | Roy Seeger | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Ian Spriggs | Senior Modeller |
Art | Scott Schutzki | Set Dresser |
Lighting | John S. Robertson | Key Rigging Grip |
Crew | Jordan Warrack | Stunts |
Crew | Ladell Preston | Stunts |
Crew | Mark Warrack | Stunts |
Crew | Devlin Lara | Stunts |
Camera | Casey McClurken | Additional Grip |
Visual Effects | David Apgar | Lead Animator |
Crew | Alex Krimm | Stunts |
Crew | Mohamed Sobhy | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Holly Price | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Sarah Anderson | Costumer |
Crew | Madison Ainley | Actor's Assistant |
Sound | Jay Fisher | ADR Mixer |
Crew | Alicia Skirball | Stunts |
Art | H. Barclay Aaris | Construction Buyer |
Visual Effects | Richard Hayward | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Souvik Mitra | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Mark Divekar | Visual Effects Coordinator |
Editing | Dan Spellman | Online Editor |
Costume & Make-Up | Sonny Merritt | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Stephanie Portnoy Porter | Assistant Costume Designer |
Art | Po Sing Chu | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Cindy Shute | Hairstylist |
Production | Mary Aldousary | Extras Casting Assistant |
Art | Katie Childs | Set Decoration Buyer |
Lighting | Noah Eagle | Electrician |
Visual Effects | Rohan Tirkey | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | James Rees | Stereoscopic Supervisor |
Art | Daniel Soltis | Sculptor |
Art | James Hardy | Set Dresser |
Lighting | Erica Kim | Electrician |
Visual Effects | Courteney Smith | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Aaron Barlow | Senior Animator |
Camera | Dan Mikulski | Best Boy Grip |
Art | Avril Dishaw | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kathy Fennessy | Costumer |
Camera | Michael Dzialowski | Additional First Assistant Camera |
Crew | Sahir Rashid | Utility Stunts |
Art | Leandre Lagrange | Concept Artist |
Camera | Brian Christie | Grip |
Crew | Curt Swan | Thanks |
Art | Linda R. Gore | Set Dresser |
Production | Emma Siegel | Production Secretary |
Production | Ashish Kukian | Production Manager |
Editing | Priyal Mahadik | Stereoscopic Editor |
Editing | Smeet Vedant | Stereoscopic Editor |
Editing | Vaibhav Marathe | Stereoscopic Editor |
Production | Vinay Gautam | Production Manager |
Production | Maria Mira | Production Coordinator |
Visual Effects | Yann Moalic | Visual Effects Technical Director |
Lighting | Ted Nimz | Lighting Technician |
Visual Effects | Thirupathi Nomula | Senior Modeller |
Visual Effects | Will Newis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Julian Gnass | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Sean Heuston | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Andrew Fitchett | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Aleksandar Vishemirski | Visual Effects Supervisor |
Crew | Gary Fry | Stunts |
Crew | Doug Penner | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Warren Larkam | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matthew Bullock | 3D Modeller |
Crew | Jake Swallow | Stunts |
Production | Anouk Frösch | Travel Coordinator |
Visual Effects | Tim Teramoto | Creature Technical Director |
Production | Amy Denning Winfrey | Payroll Accountant |
Visual Effects | Ramachari Murali | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Sherin Varghese | Compositing Supervisor |
Directing | Julian Wall | First Assistant Director |
Crew | Vincent Bellina | Stunts |
Lighting | Quinn Grove | Rigging Grip |
Editing | Dave Lee | Colorist |
Costume & Make-Up | Renee Allen | Costumer |
Costume & Make-Up | Cacey Kirshner | Costumer |
Costume & Make-Up | Anna Zenner | Hairstylist |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |
Art | Brad Elliott | Assistant Property Master |
Production | Prashant Sharan | Production Manager |
Art | Neil D'Monte | Storyboard Artist |
Production | Jessica Gisin Needham | Extras Casting |
Crew | Wesley Scott | Stunts |
Production | Charuhas Sonar | Production Manager |
Production | Jyoti Bhalchandra Deshpande | Production Manager |
Visual Effects | Jason Bowers | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Evan Fraser | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Josephine Dinata | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kevin Maliakal | Visual Effects Production Manager |
Crew | Krisztian Kery | Stunts |
Production | Merrilee Dale | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Annie Jewell | Costumer |
Camera | David Skinner | Grip |
Art | Nadezda Kuzmina | Concept Artist |
Crew | Ryan Watson | Fight Choreographer |
Production | Sainath Shinde | Production Manager |
Costume & Make-Up | Kiersten Hargroder | Costumer |
Camera | Jule Fontana | Camera Loader |
Art | Jared Purrington | Storyboard Artist |
Visual Effects | Troy Moore | Compositing Supervisor |
Crew | Craig Gubert | Stunts |
Crew | Todd Rogers Terry | Stunts |
Crew | Neil Macwan | Stunts |
Lighting | Vinny Walsh | Electrician |
Costume & Make-Up | Lillian Sakamaki | Makeup Artist |
Visual Effects | Vipin Raj | Modeling |
Camera | Felicia Tolbert | Still Photographer |
Visual Effects | Nicole Maria Nonis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ben Breckenridge | Stereoscopic Supervisor |
Costume & Make-Up | Sarah Yellin | Costumer |
Visual Effects | Joel Kittle | Modelling Supervisor |
Camera | Daniel A Hernandez | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Bojana Solomonova Vishemirski | Visual Effects Producer |
Art | Kimberly A. Fleming | Set Dresser |
Visual Effects | Adam Vanner | Creature Technical Director |
Visual Effects | Ranjit Gosavi | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Olivier Dumont | Visual Effects Supervisor |
Art | Christopher Hayes | Set Dresser |
Lighting | Mike D. Fernandez | Lighting Technician |
Visual Effects | Kevin Kelm | Creature Technical Director |
Art | Kelly Hemenway | Graphic Designer |
Camera | Matthew Massie | Grip |
Art | Lane Stewart | Art Department Assistant |
Art | Kristen Nowotarski | Art Department Assistant |
Art | Godofredo Catolico Gannod | Props |
Art | Gerald D'Onofrio | Sculptor |
Art | Libby Morris | Set Decoration Buyer |
Art | Derek Berk | Set Dresser |
Art | Silas Brandon | Set Dresser |
Art | Sarah Ivey | Set Dresser |
Art | Josh Moceri | Set Dresser |
Art | Christopher M. Settanni | Set Dresser |
Art | Ben Brenner | Set Dresser |
Art | Celeste Cole | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Rosalind Jones-Crosby | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Deida K. Massey | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Willow Snyder | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Debbie Djardkian | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Adam Girardet | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Alexander Headley | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Rich Siil | Costumer |
Costume & Make-Up | Serrita Walker | Costumer |
Costume & Make-Up | Nathalie Kwok-Lundy | Costumer |
Camera | Jeff Feller | BTS Photographer |
Camera | Ryan Creasy | Camera Loader |
Camera | David Tomita | Dolly Grip |
Lighting | Patrick George | Electrician |
Lighting | Brian Kelly | Electrician |
Lighting | Russell Moeller | Electrician |
Lighting | Daniel Shaw | Electrician |
Camera | Oscar Cifuentes | Grip |
Camera | Christy Taddeo | Grip |
Camera | John P. Chittick | Grip |
Camera | Kevin Olson | Grip |
Lighting | Jeff Amaral | Lighting Programmer |
Lighting | Tommy Copper | Rigging Grip |
Lighting | Colin Robertson | Rigging Grip |
Lighting | Creig Symons | Rigging Grip |
Lighting | Ed Titus | Rigging Grip |
Visual Effects | Ryan Bridger | 3D Artist |
Visual Effects | Murugan Siju | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Amy Thomas | Creature Technical Director |
Visual Effects | Stacy M. Yoi | Creature Technical Director |
Visual Effects | Charlie Banks | Creature Technical Director |
Visual Effects | Yoshihiro Harimoto | Creature Technical Director |
Crew | Nick Booth | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Atanas Atanasov | Modeling |
Visual Effects | Fiaz Shaikh | Modeling |
Visual Effects | Bogdan Dubovyk | Senior Modeller |
Visual Effects | Nelson Sousa | Senior Modeller |
Visual Effects | Sean Santiago | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Sapna Agrawal | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Allan Peresh Christian | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Deepak Jalesh | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Rebecca Matkaluk | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tylor Maurer | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexandra Sumner | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Connie Sung | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jon Warne | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ryan Atimoyoo | VFX Editor |
Visual Effects | Antonella Ferrari | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alex Rush | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Brendan Carroll | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Volker Heisterberg | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Ngnodjom Yvan | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Clementine Lo | Visual Effects Technical Director |
Production | Kristina Robison | Casting Associate |
Production | Mandy Marion | Extras Casting Assistant |
Production | Charles Irving Beale | Extras Casting Assistant |
Sound | Jeffrey Gates | ADR Recordist |
Sound | Ron Ayers | Boom Operator |
Sound | Sam François | Sound Assistant |
Crew | Lisa Berry | Animal Wrangler |
Crew | Danny Todd | Armorer |
Production | David Buehrle | Production Coordinator |
Production | Kristen Schreck | Production Secretary |
Directing | Stephen W. Moore | Second Assistant Director |
Crew | Cody Bo Kruger | Stunts |
Crew | Ammar Aldieri | Stunts |
Visual Effects | Christoph Westphal | VFX Artist |
Crew | Coleen M. Tracy | Stunts |
Crew | Caleb Swiatek | Stunts |
Crew | Stephen M. Sanders | Stunts |
Crew | Travis Russell | Stunts |
Crew | Steve Rosenbluth | Stunts |
Crew | Jason Mowen | Stunts |
Crew | David Angelo Morales III | Stunt Driver |
Crew | Jesse Harrison | Stunts |