Fury (2014)
Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog heeft een keiharde sergeant van het Amerikaanse leger, Wardaddy, de leiding over een vijfkoppige crew. In een Sherman tank genaamd Fury gaan de soldaten op een levensgevaarlijke missie in vijandig gebied.
Regiseur: David Ayer
Brad Pitt Don 'Wardaddy' Collier |
|
Shia LaBeouf Boyd 'Bible' Swan |
|
Logan Lerman Norman Ellison |
|
Michael Peña Trini 'Gordo' Garcia |
|
Jon Bernthal Grady 'Coon-Ass' Travis |
|
Jim Parrack Sergeant Binkowski |
|
Brad William Henke Sergeant Davis |
|
Kevin Vance Sergeant Peterson |
|
Xavier Samuel Lieutenant Parker |
|
Jason Isaacs Captain Waggoner |
|
Anamaria Marinca Irma |
|
Alicia von Rittberg Emma |
|
Scott Eastwood Sergeant Miles |
|
Laurence Spellman Sergeant Dillard |
|
Daniel Betts Burgermeister |
|
Adam Ganne SS Lieutenant |
|
Eric Kofi Abrefa Company Messenger |
|
Osi Okerafor Benton |
|
John Macmillan Corporal |
|
Saul Barrett Young SS Trouper |
|
Marek Oravec SS Officer |
|
Kyle Soller Medic #1 |
|
Jake Curran Medic #2 |
|
Jack Bannon Young Tanker |
|
Branko Tomović German Corporal |
|
Orion Lee Tired GI #1 |
|
Vivien Bridson Old Woman |
|
Christian Contreras Outpost Sentry |
|
Stella Stocker Widowed Woman |
|
Jacob Vonhendial Son |
|
Lukas Rolfe Hitler Youth #1 |
|
Leon Rolfe Hitler Youth #2 |
|
Harry Hancock Hitler Youth #3 |
|
Daniel Dorr Lt Obersturmfuhrer Schmidt |
|
Bernhard Forcher Sturmbannfuhrer Muller |
|
Edin Gali Sgt Hauptscharfuhrer Wolfe |
|
Jaime FitzSimons SS Sniper |
|
Chris Wright Praying Soldier |
|
Charlie Rotheram Tank Commander 'Fury' |
|
Nick Beattie Tank Commander 'Matador' |
|
Jimmy Carroll Tank Commander 'Old Phyllis' |
|
Chip Dale Tank Commander 'Lucy Sue' |
|
Dickon Leigh-Wood Tank Commander 'Murder Inc' |
|
Hugh Vere Nicoll 50 Cal Gunner 'Murder Inc' |
|
Xander Rawlins Tank Crew |
|
Marlon Blue US Soldier (uncredited) |
|
Jamie B. Chambers Pvt James (uncredited) |
|
Zach Avery SS Medic (uncredited) |
|
Eugenia Kuzmina Hilda Meier (uncredited) |
|
Taylor Murphy German Officer (uncredited) |
|
Paul Gorvin SS Bodyguard (uncredited) |
Production | Brad Pitt | Executive Producer |
Editing | Dody Dorn | Editor |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Art | Andrew Menzies | Production Design |
Costume & Make-Up | Anna B. Sheppard | Costume Design |
Art | Mark Scruton | Art Direction |
Production | Ben Waisbren | Executive Producer |
Crew | Ben Cooke | Stunt Coordinator |
Sound | Marc Fishman | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Jay Cassidy | Editor |
Art | Malcolm Stone | Set Decoration |
Directing | David Ayer | Director |
Production | David Ayer | Producer |
Writing | David Ayer | Writer |
Sound | Steven Price | Original Music Composer |
Art | Phil Harvey | Art Direction |
Production | Lucy Bevan | Casting |
Costume & Make-Up | Jo Grover | Makeup Artist |
Visual Effects | Jerome Chen | Visual Effects Supervisor |
Camera | Giles Keyte | Still Photographer |
Production | Bill Block | Producer |
Visual Effects | Everett Burrell | Visual Effects Producer |
Camera | Roman Vasyanov | Director of Photography |
Crew | Joy Ellison | Dialect Coach |
Crew | Zack Duhame | Stunts |
Production | Ethan Smith | Producer |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Sound | Del Spiva | Music Editor |
Sound | Gary A. Hecker | Foley |
Camera | Simon Tindall | Camera Operator |
Production | John Lesher | Producer |
Costume & Make-Up | Maja Meschede | Costume Design |
Art | Lee Gordon | Set Decoration |
Production | Anton Lessine | Executive Producer |
Production | Sasha Shapiro | Executive Producer |
Art | Terry Wells Sr. | Property Master |
Art | Gary Jopling | Assistant Art Director |
Sound | Robert Edwards | ADR Mixer |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Sound | Lee Gilmore | Sound Effects Editor |
Sound | Hamilton Sterling | Sound Effects Editor |
Sound | Rick Owens | Foley |
Crew | Steve Painter | Makeup Effects |
Visual Effects | Michelle Eisenreich | Visual Effects Producer |
Crew | Robert J. Dugdale | Scenic Artist |
Sound | Jamie Hardt | Sound Effects Editor |
Production | Alex Ott | Executive Producer |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Sound Designer |
Editing | Mandy Arnold | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Production | Ruben Malaret | Publicist |
Visual Effects | Jody Rogers | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jody Rogers | Visual Effects Editor |
Sound | Bruce Tanis | Sound Effects Editor |
Camera | Jamie Harcourt | Camera Operator |
Camera | Des Whelan | Camera Operator |
Editing | Emma McCleave | First Assistant Editor |
Sound | James Morioka | Dialogue Editor |
Sound | Russell Farmarco | ADR & Dubbing |
Crew | Claudia Kalindjian | Unit Publicist |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sean Devereaux | Visual Effects Supervisor |
Editing | Morning Star Schott | Digital Intermediate |
Sound | James Simcik | ADR & Dubbing |
Lighting | Steve Kitchen | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Uxue Laguardia | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Peter K. Christopher | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Luca Saccuman | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Annette Field | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Zoey Stones | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Marta Roggero | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Chiara Ugolini | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Siobhan Harper Ryan | Makeup Artist |
Crew | David Malinowski | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Jon Moore | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Anthony Parker | Makeup Effects |
Art | Candice White | Art Department Coordinator |
Crew | Natalie Laws | Scenic Artist |
Crew | Jalila Otky | Special Effects Coordinator |
Crew | Pauline Duvall | CG Supervisor |
Crew | Jason Wardle | CG Supervisor |
Visual Effects | Steve Avoujageli | Animation |
Crew | Rolf Fleischmann | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mathew Krentz | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Taylor Tulip-Close | Visual Effects Supervisor |
Crew | Steven Hall | Second Unit Cinematographer |
Lighting | Lee Walters | Gaffer |
Camera | Dennis Noyes | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Daryl Bristow | Costume Supervisor |
Editing | Robert Benedict | First Assistant Editor |
Production | Asha Sharma | Location Manager |
Production | Lee Robertson | Location Manager |
Costume & Make-Up | Owen Thornton | Costume Design |
Crew | Sean Button | Stunts |
Directing | Allen Kupetsky | Second Assistant Director |
Art | Kevin Timon Hill | Draughtsman |
Costume & Make-Up | Tanaz Nili | Makeup Artist |