Tape (2001)
In een motelkamer in Lansing, Michigan, komen twee oude schoolvrienden bijeen. Vince (Ethan Hawke), een lusteloze vrijwillige brandweerman die hasj verkoopt om aan geld te komen, en Johnny, een jonge regisseur wiens debuutfilm op het plaatselijke filmfestival wordt vertoond, hebben elkaar tien jaar niet gezien. Hun gesprek is amicaal totdat Vince begint over een pijnlijk geheim uit hun schooltijd.
Regiseur:
Richard Linklater
Schrijver:
Stephen Belber
Ethan Hawke Vince |
|
Robert Sean Leonard Jon Salter |
|
Uma Thurman Amy Randall |
Directing | Richard Linklater | Director |
Camera | Richard Linklater | Camera Operator |
Editing | Sandra Adair | Editor |
Production | Anne Walker-McBay | Producer |
Production | John Sloss | Executive Producer |
Production | Jonathan Sehring | Executive Producer |
Production | Caroline Kaplan | Executive Producer |
Crew | Jake Abraham | Post Production Supervisor |
Production | Jake Abraham | Production Supervisor |
Production | Gary Winick | Producer |
Production | Alexis Alexanian | Producer |
Camera | Maryse Alberti | Director of Photography |
Camera | Maryse Alberti | Camera Operator |
Crew | Tommy Pallotta | Technical Supervisor |
Sound | Eric A. Christoffersen | Dolby Consultant |
Costume & Make-Up | Catherine Marie Thomas | Costume Design |
Writing | Stephen Belber | Screenplay |
Writing | Stephen Belber | Theatre Play |
Editing | Ryan Piers Williams | Editorial Production Assistant |
Production | Aaron Levine | Production Office Coordinator |
Sound | Mariusz Glabinski | Sound Effects Editor |
Art | Stephen Beatrice | Production Design |
Sound | Ethan Andrus | Sound Mixer |
Sound | Ethan Andrus | Production Sound Mixer |
Directing | Peggy Sutton | Script Supervisor |
Crew | Sara Johnson | Post Production Assistant |
Camera | Clark Walker | Still Photographer |
Crew | Bill Booth | Carpenter |
Sound | Ira Spiegel | Supervising Sound Editor |
Sound | Marlena Grzaslewicz | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Kyra Panchenko | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Kyra Panchenko | Makeup Designer |
Editing | Christopher Roldan | Editorial Production Assistant |
Crew | Andy Biscontini | Carpenter |
Sound | Steven Simons | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jacqueline Eckhouse | Legal Services |
Camera | Antonio Rossi | First Assistant Camera |
Sound | Tammy Douglas | Boom Operator |
Production | Mandy Tagger | Production Assistant |
Production | Erin Wile | Art Department Production Assistant |
Camera | Gus Bechini | Grip |
Crew | Jeremy Buhler | Carpenter |
Art | Christopher P. Peroni | Set Decoration |
Crew | Quinn Stone | Carpenter |
Art | Shelley Herbert | Property Master |
Editing | Jane Tolmachyov | Colorist |
Crew | Paul Brennan | Legal Services |
Production | Karl Sutherland | Production Assistant |
Camera | Jimmy Simak | Assistant Camera |
Production | David Richenthal | Co-Producer |
Production | Robert Cole | Co-Producer |
Sound | Mike Brennan | Boom Operator |
Crew | Jennifer Gaylord | Legal Services |
Crew | Cecilia Hutchinson | Scenic Artist |
Production | June Okada | Art Department Production Assistant |
Sound | Conor Guy | Assistant Sound Editor |
Lighting | Clayton Allis | Gaffer |
Lighting | Stuart Kaufman | Best Boy Electric |
Editing | Kent McGrew | Color Timer |
Editing | Greta Bramberg | Editorial Production Assistant |
Editing | Rachel Goldberg | Editorial Production Assistant |
Crew | Brent Cox | Legal Services |
Art | Jory Hull | Title Designer |
Crew | Julia Judge | Creative Consultant |