A Most Violent Year (2014)
1981, New York. Een jaar met een van de hoogste criminaliteitscijfers uit de geschiedenis van de stad. Gedurende de winter proberen een immigrant en zijn familie hun bedrijf uit te breiden en al het omringende gevaar, waaronder corruptie, te omzeilen met het risico alles te verliezen wat ze hebben opgebouwd.
Regiseur: J.C. Chandor
Oscar Isaac Abel Morales |
|
Jessica Chastain Anna Morales |
|
David Oyelowo D.A. Lawrence |
|
Alessandro Nivola Peter Forente |
|
Elyes Gabel Julian |
|
Albert Brooks Andrew Walsh |
|
Catalina Sandino Moreno Luisa |
|
Peter Gerety Bill O'Leary |
|
Christopher Abbott Louis Servidio |
|
Glenn Fleshler Arnold Kline |
|
David Margulies Saul Lefkowitz |
|
Jerry Adler Joseph Mendelsohn |
|
Ben Rosenfield Sales Student Alex |
|
John Procaccino Arthur Lewis |
|
Ashley Williams Deputy Lange |
|
Pico Alexander Elias Morales |
|
Matthew Maher John Dominczyk |
|
Elizabeth Marvel Mrs. Rose |
|
Jason Ralph Ian Thompson |
|
Daisy Tahan Annie Morales |
|
Giselle Eisenberg Catherine Morales |
|
Taylor Richardson Elizabeth Morales |
|
Lorna Guity Pruce Toll Booth Attendant |
|
Quinn Meyers Moishe Mendelsohn |
|
Chester Jones III Beat Cop |
|
Jimmy Palumbo Barber Jimmy O. |
|
Tanner Muffin |
|
Phillip Chi Burglar |
|
Patrick Breen Instructor |
|
Nick Bailey Sales Recruit #2 |
|
Jenilyn Rodriguez Sales Recruit #3 |
|
Linda Marie Larson Abel's Secretary Debbie |
|
Stephen Reich Waiter |
|
Myrna Cabello Nanny Maria |
|
Nat DeWolf Officer |
|
Robert Clohessy Mr. Rose |
|
Russell G. Jones Cop #1 |
|
Annie Funke Lorraine Lefkowitz |
|
Kathleen Doyle Lefkowitz Receptionist |
|
William Hill Eddy Driver |
|
Suzanne Cerreta Dispatcher Kathy |
|
Chris Cardona Driver 1 |
|
John Dinello Driver 2 |
|
Teddy Coluca Driver 3 |
|
Susan Blackwell Female Radio Reporter |
|
John Douglas Thompson Male Radio Reporter |
|
Bill Walters Subway Rider (uncredited) |
Sound | Steve Boeddeker | Sound Designer |
Sound | Steve Boeddeker | Supervising Sound Editor |
Sound | Steve Boeddeker | Sound |
Sound | Richard Hymns | Supervising Sound Editor |
Sound | Richard Hymns | Sound |
Crew | Joey Box | Stunts |
Production | Jonathan King | Executive Producer |
Sound | Goro Koyama | Foley |
Sound | Andy Malcolm | Foley |
Production | Jeff Skoll | Executive Producer |
Production | Richard Mancuso | Production Accountant |
Production | Bernard Telsey | Casting |
Production | Kerry Orent | Executive Producer |
Crew | Susan Hegarty | Dialect Coach |
Art | Ron Petagna | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hairstylist |
Crew | Frank Ferrara | Stunts |
Sound | Suzana Peric | Music Editor |
Crew | Carl Paoli | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Production | Neal Dodson | Producer |
Directing | H.H. Cooper | First Assistant Director |
Directing | J.C. Chandor | Director |
Production | J.C. Chandor | Producer |
Writing | J.C. Chandor | Writer |
Art | Doug Huszti | Art Direction |
Editing | Ron Patane | Editor |
Production | Glen Basner | Executive Producer |
Production | Joshua Blum | Executive Producer |
Production | Tiffany Little Canfield | Casting |
Costume & Make-Up | Kasia Walicka Maimone | Costume Design |
Camera | Bradford Young | Director of Photography |
Sound | Alex Ebert | Original Music Composer |
Crew | Mariusz Kubicki | Stunt Double |
Sound | David Slusser | Music Editor |
Camera | Atsushi Nishijima | Still Photographer |
Art | Lauren Buckley | Art Department Coordinator |
Crew | Joe Mancini | Stunt Driver |
Art | John P. Goldsmith | Production Design |
Costume & Make-Up | Maya Hardinge | Makeup Artist |
Crew | Steven Ritzi | Stunts |
Costume & Make-Up | Stephanie Arble | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Nicole Greenbaum | Costume Supervisor |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Sound | Brandon Proctor | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Sandra Fox | Foley |
Crew | Drew Leary | Stunt Double |
Sound | Marshall Winn | Dialogue Editor |
Sound | Marshall Winn | ADR Editor |
Editing | Molle DeBartolo | Digital Intermediate |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Sound | David Chrastka | Foley Editor |
Art | Vinny Mazzarella | Property Master |
Visual Effects | Renuka Ballal | Visual Effects Producer |
Visual Effects | John Bair | Visual Effects Supervisor |
Camera | Kevin D. Hewitt | Steadicam Operator |
Crew | Conrad V. Brink Jr. | Special Effects Coordinator |
Lighting | Bill O'Leary | Gaffer |
Directing | Martha Pinson | Script Supervisor |
Visual Effects | Charlotta Forssman | Visual Effects Producer |
Camera | Dave Isern | Camera Operator |
Sound | Marilyn McCoppen | ADR Editor |
Visual Effects | Henry Langstraat | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Kerrie Smith | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kyra Panchenko | Makeup Department Head |
Art | Jeannette Kim | Assistant Art Director |
Art | Melanie J. Baker | Set Decoration |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Dave Zeevalk | CG Supervisor |
Visual Effects | Jeff Wozniak | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Marta Font | Set Costumer |
Crew | Marian Koltai-Levine | Unit Publicist |
Production | Anna Gerb | Producer |
Costume & Make-Up | Nancy Nieves | Hairstylist |
Art | Kristen Ficara | Art Department Coordinator |
Art | Michael Trosper | Property Master |
Art | Blythe R.D. Quinlan | Assistant Art Director |
Sound | Tricia Schultz | ADR & Dubbing |
Crew | Vance Miller | CG Supervisor |
Visual Effects | Alex Lemke | VFX Supervisor |
Visual Effects | Michael Huber | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Rebekah Ross | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jason Forster | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Mark Russell | Visual Effects Supervisor |
Crew | Victor Paguia | Stunt Coordinator |
Camera | Stanley Fernandez Jr. | Additional Photography |
Camera | Christopher T. Saunders | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Megan Asbee | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Wade Sullivan | Set Costumer |
Editing | Sam Jaffe | First Assistant Editor |
Crew | Kate Wilson | Dialect Coach |
Production | Sean Ilnseher | Location Manager |
Crew | Gerry Grennell | Dialect Coach |
Crew | Nina Baron | Unit Publicist |
Crew | Nicole Kalish | Unit Publicist |
Crew | Mark Fichera | Stunt Double |
Crew | Scott Burik | Stunts |
Crew | Neimah Djourabchi | Stunt Double |
Crew | Robert Lee Harvey | Stunt Double |
Crew | Norman Douglass | Stunt Double |
Crew | Keith Siglinger | Stunts |
Crew | Adam Wood | Stunt Double |
Sound | Jenna Dalla Riva | Foley Editor |
Crew | Peter Wallack | Stunt Double |
Production | Tom Sellitti, Jr. | Unit Production Manager |
Directing | Mirashyam Blakeslee | Second Assistant Director |
Crew | Joe Machota | Thanks |