Nemesis (1992)
In het jaar 2027 is mogelijk om je lichaam te upgraden met cybernetische implantaten. Agent Alex Rain heeft al heel wat up-grades ondergaan als hij tijdens een schietpartij met leden van de terroristische organisatie de Red Army Hammerhead zwaar beschadigd/gewond raakt. Wanneer Alex weer is opgelapt, neemt hij ontslag en gaat hij naar Rio om carrière te maken als smokkelaar. Alex wordt echter door zijn ex-baas, Farnsworth, ontvoerd en gedwongen nog 1 laatste klus te klaren. De Hammerheads hebben de plannen van een topontmoeting tussen Japanners en Amerikanen gestolen en Alex moet de terroristen opsporen en uitschakelen.
Regiseur: Albert Pyun
Olivier Gruner Alex |
|
Tim Thomerson Farnsworth |
|
Deborah Shelton Julian |
|
Cary-Hiroyuki Tagawa Angie-Liv |
|
Merle Kennedy Max Impact |
|
Nicholas Guest Germaine |
|
Vincent Klyn Michel |
|
Yuji Okumoto Yoshiro Han |
|
Marjorie Monaghan Jared |
|
Marjean Holden Sam |
|
Brion James Maritz |
|
Thom Mathews Marion |
|
Jennifer Gatti Rosaria |
|
Borovnisa Blervaque Morico |
|
Thomas Jane Billy |
|
Jackie Earle Haley Einstein |
|
Adrianna Miles German National |
|
Branscombe Richmond Mexican Man |
|
Sven-Ole Thorsen Interrogation Cyborg (uncredited) |
|
Rhino Michaels Bar Patron |
|
Jack Thomerson Technician |
|
Rob Carlton Waiter |
Crew | Jimmy Ortega | Stunts |
Production | Tom Karnowski | Producer |
Production | Tom Karnowski | Unit Production Manager |
Visual Effects | Terry D. Frazee | Special Effects Supervisor |
Crew | Phil Chong | Stunts |
Crew | Peter Kent | Stunts |
Crew | Sven-Ole Thorsen | Stunts |
Crew | Robert Apisa | Stunts |
Production | Ash R. Shah | Producer |
Costume & Make-Up | Teri Blythe | Key Makeup Artist |
Crew | Pat Banta | Stunts |
Directing | George Parra | First Assistant Director |
Editing | Mark Conte | Editor |
Production | Eric Karson | Producer |
Camera | George Mooradian | Director of Photography |
Directing | Albert Pyun | Director |
Writing | Albert Pyun | Writer |
Sound | Michel Rubini | Original Music Composer |
Camera | Mark Emery Moore | Steadicam Operator |
Production | Jessica G. Budin | Production Coordinator |
Sound | Robert W. Glass Jr. | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | John-Clay Scott | Stunts |
Production | Sazzy Lee Calhoun | Production Assistant |
Costume & Make-Up | David P. Barton | Special Effects Makeup Artist |
Editing | David Kern | Editor |
Crew | Bob Brown | Stunts |
Crew | Ronnie Rondell Jr. | Stunt Coordinator |
Directing | Ronnie Rondell Jr. | Second Unit Director |
Writing | Rebecca Charles | Writer |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Billy D. Lucas | Stunts |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Production | Cathy Henderson | Casting |
Costume & Make-Up | Lizz Wolf | Costume Design |
Production | Tom McSweeney | Casting |
Art | Colleen Saro | Production Design |
Camera | Stephen G. Shank | Camera Operator |
Lighting | Mark Melville | Gaffer |
Sound | David Lewis Yewdall | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Leslie Huntley | Visual Effects Producer |
Sound | Patrick M. Griffith | Supervising Sound Editor |
Production | Renee Confair | Location Manager |
Costume & Make-Up | Jordu Schell | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Miles Teves | Special Effects Makeup Artist |
Visual Effects | Gene Warren Jr. | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Roger Meilink | Electrician |
Sound | Stacey A. Foiles | Sound Editor |
Sound | Richard D. Rogers | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Crew | Donald Myers | Special Effects |
Crew | Manny Perry | Stunts |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Costume & Make-Up | Brian Sipe | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Tony Chavez | Special Effects |
Crew | Kenny Endoso | Stunts |
Sound | Paul Jyrälä | Supervising Sound Editor |
Crew | Maria R. Kelly | Stunts |
Crew | Cris Thomas-Palomino | Stunts |
Production | Edward T. Parmalee | Location Manager |
Directing | Jay Smith | Second Assistant Director |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Art | Phil Zarling | Art Direction |
Costume & Make-Up | Madelynn von Ritz | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Madelynn von Ritz | Hairstylist |
Crew | Janet Lee Orcutt | Stunts |
Crew | Clifford Happy | Stunts |
Costume & Make-Up | Rick Lalonde | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Birgit K. Schier | Stunts |
Art | Ernest Farino | Title Designer |
Sound | Grover B. Helsley | Sound Re-Recording Mixer |
Art | David Carlton | Property Master |
Lighting | Paul Cotter | Best Boy Electric |
Camera | Konstantin von Krusenstiern | Camera Loader |
Camera | Vince Rodriguez | Key Grip |
Camera | Tom Vollick | Still Photographer |
Production | Lisa Reading-McSweeney | Casting Assistant |
Production | Charles Matthews | Extras Casting |
Directing | Cindy Maxwell | Script Supervisor |
Crew | Terry Sepanek | Armorer |
Production | Pamela S. Cotton | Travel Coordinator |
Costume & Make-Up | Adrienne Corcoran | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Dwayne McGee | Stunts |
Costume & Make-Up | Bernhard Eichholz | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sean Rodgers | Special Effects Makeup Artist |