The Conjuring 2 (2016)
De paranormale onderzoekers Ed en Lorraine Warren reizen in 1977 af naar Engeland om de alleenstaande moeder Peggy Hodgson en haar vier kinderen bij te staan, in het bijzonder haar dochter Janet die bezeten lijkt.
Regiseur:
James Wan
Schrijvers:
James Wan, Carey Hayes, Chad Hayes, David Leslie Johnson-McGoldrick.
Patrick Wilson Ed Warren |
|
Vera Farmiga Lorraine Warren |
|
Madison Wolfe Janet Hodgson |
|
Frances O'Connor Peggy Hodgson |
|
Simon McBurney Maurice Grosse |
|
Lauren Esposito Margaret Hodgson |
|
Benjamin Haigh Billy Hodgson |
|
Sterling Jerins Judy Warren |
|
Maria Doyle Kennedy Peggy Nottingham |
|
Patrick McAuley Johnny Hodgson |
|
Simon Delaney Vic Nottingham |
|
Franka Potente Anita Gregory |
|
Bob Adrian Bill Wilkins |
|
Steve Coulter Father Gordon |
|
Chris Royds Graham Morris |
|
Abhi Sinha Harry Whitmark |
|
Daniel Wolfe Kent Allen |
|
Annie Young Constable Heeps |
|
Elliot Joseph Constable Peterson |
|
Cory English Stephen Kaplan |
|
Emily Tasker Camilla |
|
Kate Cook Mrs. More |
|
Shannon Kook Drew Thomas |
|
Thomas Harrison Peter |
|
Jennifer Collins Louise Defeo |
|
Bonnie Aarons Demon Nun |
|
Javier Botet Crooked Man |
|
Joseph Bishara Demon |
|
Nancy DeMars Woman Walking Dog |
|
Robin Atkin Downes Bill Wilkins (voice) |
|
Jason Liles Crooked Man Shadow (uncredited) |
|
Emily Brobst Demonic Shadow (uncredited) |
Camera | Don Burgess | Director of Photography |
Writing | James Wan | Screenplay |
Directing | James Wan | Director |
Production | James Wan | Producer |
Writing | James Wan | Story |
Visual Effects | Colin Strause | Visual Effects Supervisor |
Production | Anne McCarthy | Casting |
Crew | Paul Weston | Stunts |
Crew | Andy Smart | Stunts |
Crew | Joel Kramer | Stunt Coordinator |
Production | Rob Cowan | Producer |
Writing | Carey Hayes | Screenplay |
Writing | Carey Hayes | Story |
Writing | Chad Hayes | Screenplay |
Writing | Chad Hayes | Story |
Production | Toby Emmerich | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Konnie Daniel | Makeup Artist |
Art | Liz Griffiths | Set Decoration |
Production | Walter Hamada | Executive Producer |
Production | Peter Safran | Producer |
Sound | William B. Kaplan | Sound Mixer |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Crew | Bonnie Morgan | Stunts |
Editing | Kirk M. Morri | Editor |
Crew | Dorian Kingi | Stunts |
Sound | Joseph Bishara | Music |
Sound | Dana Sano | Music Supervisor |
Art | Julie Berghoff | Production Design |
Writing | David Leslie Johnson-McGoldrick | Screenplay |
Crew | Tim Trella | Stunts |
Crew | Anthony Molinari | Stunts |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Andrew Rothschild | Art Direction |
Production | Dave Neustadter | Executive Producer |
Production | Jenny Hinkey | Unit Production Manager |
Camera | Matt Kennedy | Still Photographer |
Crew | David Garrick | Stunts |
Costume & Make-Up | JoJo Myers Proud | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kristin M. Burke | Costume Design |
Production | Vicki L. Sawyer | Production Accountant |
Production | Kellie Roy | Casting |
Costume & Make-Up | Hugo Villasenor | Makeup Artist |
Sound | Joe Dzuban | Supervising Sound Editor |
Sound | Justin Dzuban | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Eleanor Sabaduquia | Makeup Department Head |
Art | Sophie Neudorfer | Set Decoration |
Production | Rose Wicksteed | Casting |
Sound | John Sievert | Foley Artist |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Sandy Kenyon | Costume Supervisor |
Art | A. Todd Holland | Art Direction |
Art | Anthony Syracuse | Construction Coordinator |
Crew | James Waitkus | Transportation Captain |
Crew | Tree O'Toole | Stunts |
Crew | Emily Brobst | Stunts |
Crew | Francie Brown | Dialect Coach |
Directing | Jody Blose | Script Supervisor |
Crew | Ray De-Haan | Stunts |
Sound | Julie Pearce | Music Editor |
Sound | Lise Richardson | Music Editor |
Art | Michelle Collier | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Ariel Velasco-Shaw | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Janet Ingram | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Martina Kohl | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tijen Osman | Key Hair Stylist |
Art | Fiona Gavin | Art Direction |
Costume & Make-Up | Kim M. Ferry | Hairstylist |
Art | Douglas Fox | Property Master |
Sound | Peter Staubli | Sound Effects Editor |
Sound | Rob Bertola | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Roddy Stayton | Hairstylist |
Costume & Make-Up | YeÅŸim "Shimmy" Osman | Hair Department Head |
Crew | James Ferrera | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Anthony Gordon | Makeup Artist |
Production | Curtis Collins | Location Manager |
Camera | Matthew Moriarty | Steadicam Operator |
Camera | Matthew Moriarty | "A" Camera Operator |
Crew | Rolf Fleischmann | Visual Effects Editor |
Lighting | Charlie McIntyre | Rigging Gaffer |
Lighting | Michael Bauman | Chief Lighting Technician |
Sound | Lauren Hadaway | ADR & Dubbing |
Sound | Lauren Hadaway | Supervising Dialogue Editor |
Production | Steven Mnuchin | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sian Wilson | Makeup Artist |
Sound | Pernell L. Salinas | Assistant Sound Editor |
Crew | John Rottger | Stunt Coordinator |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Crew | Kelli Barksdale | Stunt Double |
Editing | Jeff Halsey | Digital Intermediate Producer |
Lighting | Michael Lyon | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Brigitte Hennech | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Amber Jordyn | Set Costumer |
Crew | Jeff Winn | Craft Service |
Camera | Don Steinberg | First Assistant "A" Camera |
Sound | Eliot Connors | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Robert Wilson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jason M. Moore | Set Costumer |
Visual Effects | Matt Kutcher | Special Effects Supervisor |
Crew | Brian Nickels | Stunts |
Lighting | Ross Grainger | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Nicholas Elwell | Visual Effects Coordinator |
Production | Morgan Robbins | Casting Associate |
Art | Adrienne Garcia | Art Department Assistant |
Art | Michael Pybus | Assistant Art Director |
Visual Effects | Chris Reynolds | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Leila Mauro | Hairstylist |
Crew | Lee Millham | Stunts |
Directing | Albert Cho | First Assistant Director |
Lighting | Thomas M. Dangcil | Lighting Technician |
Crew | Lloyd Bass | Stunts |
Camera | Michael J. Coo | Key Grip |
Costume & Make-Up | Maha | Makeup Artist |
Sound | Charlie Campagna | Sound Effects Editor |
Art | Jefferson Murff | Set Dresser |
Art | Perry Batchelor | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Valerie T. O'Brien | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Marc Boyle | Hairstylist |
Lighting | Mike Visencio | Lighting Technician |
Crew | Darin Read | Post Production Supervisor |
Lighting | Mike Gerzevitz | Lighting Technician |
Directing | Conte Mark Matal | Second Assistant Director |
Editing | Pamela Scott-Farr | Digital Intermediate Producer |
Editing | Mark Griffith | Digital Intermediate Colorist |
Crew | Ian Pead | Stunts |
Crew | Belinda McGinley | Stunts |
Crew | Rob Jarman | Stunts |
Camera | Mark Gilmer | Digital Imaging Technician |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Camera | Craig Bauer | Second Assistant "B" Camera |
Editing | Todd Zongker | First Assistant Editor |
Crew | Natasha Paul | Stunts |
Costume & Make-Up | Sean Kenney | Contact Lens Technician |
Lighting | Mike Bonnaud | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Timothy Jipping | Grip |
Camera | Daniel Wurschl | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Ben Giacometti | Grip |
Art | Jason Perrine | Graphic Designer |
Camera | Daisuke Dice Miyake | Grip |
Crew | Rob Hunt | Stunts |
Crew | Juliana Potter | Stunts |
Crew | Kelly Dent | Stunts |
Camera | Craig Kohtala | Best Boy Grip |
Art | Brett Von Shirley | Leadman |
Costume & Make-Up | Elizabeth Mbousia | Makeup Artist |
Camera | Michael Burgess | "B" Camera Operator |
Crew | Nic Goodey | Stunts |
Sound | Hillary Holmes | Music Coordinator |
Crew | Norb Phillips | Stunt Coordinator |
Crew | Millie Hirsch | Studio Teacher |
Crew | Andy Godbold | Stunts |
Editing | Liz Calandrello | First Assistant Editor |
Visual Effects | Daniel Edery | VFX Artist |
Production | Tony Spera | Production Consultant |
Crew | Lucy Scarfe | Stand In |