Shaun het Schaap: De Film (2015)
FamilieAnimatieKomedieAvontuur
Wanneer Shaun besluit de dag vrij te nemen en plezier te maken, krijgt hij meer actie dan hij had voorzien. Een vergissing met de Boer, een caravan en een zeer steile heuvel leidt ze allemaal naar de Grote Stad. Het is nu aan Shaun en de kudde om iedereen veilig terug naar huis te brengen.
Regiseurs: Mark Burton, Richard Starzak.
Justin Fletcher Shaun / Timmy (voice) |
|
John Sparkes Bitzer / Farmer (voice) |
|
Omid Djalili Trumper (voice) |
|
Rich Webber Shirley (voice) |
|
Kate Harbour Timmy's Mum / Meryl (voice) |
|
Tim Hands Slip (voice) |
|
Simon Greenall Twins (voice) |
|
Andy Nyman Nuts (voice) |
|
Emma Tate Hazel (voice) |
|
Jack Paulson Celebrity with Hair Trouble (voice) |
|
Sean Connolly Maitre D / Golfer / Stylists / Angry Panto Horse / Hospital Characters (voice) |
|
Henry Burton Junior Doctor / Animal Containment Visitor (voice) |
|
Dhimant Vyas Hospital Consultant (voice) |
|
Sophie Laughton Animal Containment Visitor (voice) |
|
Nia Medi James Operatic Sheep (voice) |
|
Stanley Unwin Bus Station Announcer / Hospital Announcer (voice) (archive footage) |
|
Nick Park Himself (voice) (uncredited) |
Editing | Sim Evan-Jones | Editor |
Editing | Justin Krish | Additional Editor |
Production | Nick Park | Executive Producer |
Writing | Nick Park | Characters |
Sound | Adrian Rhodes | Sound Designer |
Writing | Steve Box | Story Consultant |
Directing | Mark Burton | Director |
Writing | Mark Burton | Writer |
Crew | Peter Serafinowicz | Thanks |
Sound | Ilan Eshkeri | Original Music Composer |
Crew | Gregory Perler | Thanks |
Production | Peter Lord | Executive Producer |
Production | David Sproxton | Executive Producer |
Sound | Peter Gleaves | ADR Mixer |
Crew | Mark Thomas | Thanks |
Crew | Phill Jupitus | Thanks |
Visual Effects | Loyd Price | Animation Supervisor |
Art | Paul Bolger | Storyboard Artist |
Crew | Johnny Smith | Thanks |
Crew | Rob Sprackling | Thanks |
Sound | Nick Angel | Music Supervisor |
Visual Effects | Lee Wilton | Animation |
Production | Olivier Courson | Executive Producer |
Production | Ron Halpern | Executive Producer |
Production | Carla Shelley | Co-Executive Producer |
Camera | Dave Alex Riddett | Director of Photography |
Visual Effects | Terry Brain | Animation |
Crew | Miles Bullough | Thanks |
Directing | Richard Starzak | Director |
Writing | Richard Starzak | Writer |
Sound | John Warhurst | Music Editor |
Sound | Johnathan Rush | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Melanie Byrne | Visual Effects Producer |
Crew | Grant Hewlett | CG Supervisor |
Visual Effects | Howard Jones | Visual Effects Supervisor |
Art | Jay Clarke | Storyboard Artist |
Sound | Kirsty Whalley | Music Editor |
Camera | James H. Fisher | Still Photographer |
Visual Effects | Val Wardlaw | Visual Effects |
Sound | Fionn Higgins | ADR Recordist |
Sound | Andrew Brown | Conductor |
Sound | Paul Saunderson | Music Arranger |
Visual Effects | Will Becher | Lead Animator |
Art | Ashley Boddy | Storyboard Artist |
Visual Effects | Jason Comley | Animation |
Visual Effects | Alison Evans | Animation |
Visual Effects | Jo Fenton | Animation |
Visual Effects | Gareth Love | Animation |
Visual Effects | Rhodri Lovett | Animation |
Visual Effects | Grant Maisey | Animation |
Visual Effects | Claire Rolls | Animation |
Visual Effects | Laurie Sitzia | Lead Animator |
Visual Effects | Andy Symanowski | Animation |
Art | David Vinicombe | Storyboard Artist |
Visual Effects | Dave Osmand | Animation |
Sound | Chris Domaille | ADR Recording Engineer |
Sound | Rob Hardcastle | Assistant Sound Editor |
Sound | Mark Appleby | ADR Recordist |
Editing | Jack Paulson | Additional Editor |
Production | Paul Kewley | Producer |
Camera | Charles Copping | Director of Photography |
Editing | Tom Doggart | First Assistant Editor |
Production | Kelly Barker | Production Coordinator |
Production | Julie Lockhart | Producer |
Production | Alicia Gold | Co-Executive Producer |
Production | Sean Clarke | Co-Executive Producer |
Production | Kerry Lock | Co-Executive Producer |
Sound | Antony Bayman | Sound Effects Editor |
Sound | Antony Bayman | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jessica Dannheisser | Orchestrator |
Visual Effects | Nigel Leach | Senior Modeller |
Production | Vanessa Baker | ADR Voice Casting |
Sound | Julien Pirrie | Foley Artist |
Production | Sophie Nguyen-Thomas | Data Management Technician |
Sound | Simon Diggins | ADR Recordist |
Sound | Mathias Schuster | Foley Editor |
Sound | Mathias Schuster | Foley Mixer |
Sound | Julian Kershaw | Orchestrator |
Visual Effects | Ivelina Dobreva | Compositing Artist |
Art | Richard Edmunds | Assistant Art Director |
Editing | Moira Brophy | Project Manager |
Crew | Sam J. Green | Systems Administrators & Support |
Editing | Max Horton | Colorist |
Sound | Poppy Kavanagh | Sound Engineer |
Editing | Michael Crusz | Online Editor |
Sound | Stephen McLaughlin | Music Producer |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Sound | Jake Walker | Musician |
Sound | Simon Hill | Sound Mix Technician |
Crew | Nancy Jones | Thanks |
Visual Effects | Kevin Wright | Senior Modeller |
Lighting | Adam Vernon | Electrician |
Lighting | Richard Hosken | Gaffer |
Production | Karen Walter | Production Accountant |
Lighting | Clive Scott | Electrician |
Visual Effects | Cormac McKee | Modeling |
Visual Effects | Owen Revell | Digital Compositor |
Art | Matt Perry | Production Design |
Directing | Ben Barrowman | Second Assistant Director |
Sound | Chris Laurence | Musician |
Crew | Laura Howie | Lighting Camera |
Sound | Marli Wren | Musician |
Production | Richard Beek | Production Manager |
Directing | Richard Bowen | First Assistant Director |
Art | Helen Javes | Assistant Art Director |
Visual Effects | Hugh Brazier | VFX Artist |
Camera | John Quarrell | Assistant Camera |
Camera | Beth MacDonald | Assistant Camera |
Crew | Arthur Sheriff | Unit Publicist |
Camera | Chris Johnson | Still Photographer |
Camera | Chris Johnson | Assistant Camera |
Camera | Joe Maxwell | Assistant Camera |
Art | Alfred Llupiá | Concept Artist |
Editing | Begoсa Lopez | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | Diego Fernández Goberna | Matte Painter |
Visual Effects | Becky Redhead | Modeling |
Visual Effects | Hanna Habermann | Modeling |
Visual Effects | James Parkyn | Modeling |
Visual Effects | Jay Smart | Modeling |
Visual Effects | Kate Berry | Modeling |
Visual Effects | Will Harding | Modeling |
Crew | Toby Chilcott | Systems Administrators & Support |
Crew | Tom Barnes | Post Production Supervisor |
Crew | Laura Savage | Prop Maker |
Art | Andy Spradbery | Sculptor |
Directing | Leigh Manning | Second Assistant Director |
Visual Effects | Anne King | Senior Modeller |
Visual Effects | Claire Drewett | Senior Modeller |
Visual Effects | Ellie Weston | Senior Modeller |
Visual Effects | Gary Roberts | Senior Modeller |
Visual Effects | Harriet Thomas | Senior Modeller |
Art | Rob Slagter | Set Dresser |
Art | Rosa Dodd | Set Dresser |
Art | Simon Farrell | Set Dresser |
Art | Luis Zamora Pueyo | Storyboard Artist |
Visual Effects | Andrew 'Bloxy' Bloxham | Modelling Supervisor |
Directing | Georgina Reynolds | Third Assistant Director |
Art | Dan Efergan | Creative Director |
Camera | Rob Done | Epk Producer |
Production | Ali Cook | Executive Assistant |
Production | Angie Last | Executive Assistant |
Production | Eli Donovan | Executive Assistant |
Production | Emily Metcalfe | Executive Assistant |
Production | Fran Hawley | Executive Assistant |
Production | Molly Van Den Brink | Executive Assistant |
Production | Zena Allen | Executive Assistant |
Production | Joanna Cave | Finance |
Crew | Luke Padfield | Systems Administrators & Support |
Crew | Mark Keightley | Systems Administrators & Support |
Crew | William Fuller | Systems Administrators & Support |
Production | Albert Testani | Production Assistant |
Production | Kelly Lappin | Production Coordinator |
Sound | Josine Cohen | Music Coordinator |
Sound | Sagat Guirey | Musician |
Sound | Kenny Dickenson | Musician |
Sound | Sally Heath | Musician |
Visual Effects | Neil Scholes | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Cyrille Gohier | Digital Compositor |
Visual Effects | Ricardo Musch | Digital Compositor |
Visual Effects | Djordje Milasinovic | Digital Compositor |
Visual Effects | Raul G. Eguia | Animation |
Visual Effects | Ella Askew | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Charlotte Curran | Visual Effects Production Assistant |
Lighting | Peter Marshall | Electrician |
Visual Effects | Steve Cox | Animation |
Sound | Peter Warnock | Assistant Sound Editor |
Sound | Steve Wright | Music Arranger |