The Other Guys (2010)
'The Other Guys' volgt detective Allen Gamble, een forensisch accountant die meer geïnteresseerd is in het papierwerk dan de actie op straat en detective Terry Hoilz, die opgescheept zit met Allen als partner na een beschamende publieke vertoning. Allen en Terry kijken op naar de agenten Danson en Manzetti maar wanneer de mogelijkheid zich voordoet voor Allen en Terry om zich te bewijzen loopt het allemaal niet zoals gepland.
Regiseur:
Adam McKay
Schrijvers:
Adam McKay, Chris Henchy.
Will Ferrell Detective Allen Gamble |
|
Mark Wahlberg Detective Terry Hoitz |
|
Eva Mendes Sheila Gamble |
|
Michael Keaton Captain Gene Mauch |
|
Steve Coogan David Ershon |
|
Ray Stevenson Roger Wesley |
|
Samuel L. Jackson P.K. Highsmith |
|
Dwayne Johnson Christopher Danson |
|
Lindsay Sloane Francine |
|
Natalie Zea Christinith |
|
Rob Riggle Martin |
|
Damon Wayans Jr. Fosse |
|
Derek Jeter Himself |
|
Larnell Stovall Rasta |
|
Jalil Jay Lynch Rasta |
|
Roy T. Anderson Rasta |
|
Andrew Secunda Press Conference Reporter |
|
Sara Chase Press Conference Reporter |
|
David Gideon Mayor |
|
Josh Church Hot Dog Guy |
|
Michael Delaney Bob Littleford |
|
Alison Becker Financial News Anchor |
|
Warren Kelley NYSE Official |
|
Bobby Cannavale Jimmy |
|
Zoe Lister-Jones Therapist |
|
Sean Heilig Therapy Cop |
|
Matthew J. McCarthy Therapy Cop |
|
Adam Phillips Therapy Cop |
|
Tess Kartel Brazilian Woman |
|
Rob Mars Wesley's Guard |
|
C.C. Taylor Wesley's Guard |
|
Zach Woods Douglas |
|
Jake Quinn Precinct Detective #1 |
|
Andy Buckley Don Beaman |
|
Elizabeth Kaledin NY1 Reporter |
|
Will Lyman Frontline Narration App |
|
Rob Huebel Officer Watts |
|
Peter R. Thewes Hazmat Officer |
|
Robin Ng Waiter |
|
Brett Gelman Hal |
|
Malachy McCourt Old Man at Irish Bar |
|
Barry Carl Irish Singer |
|
Benjamin Magnuson Irish Singer |
|
Thomas McDonnell Irish Singer |
|
Jimmy O'Donnell Irish Singer |
|
Kevin Osborne Irish Singer |
|
Pierce Turner Irish Singer |
|
James Archie Worley Irish Singer |
|
Shakiem Evans Dancer |
|
Danielle Cell Brenda |
|
Brianne Moncrief Ershon's Assistant |
|
Brooke Shields Brooke Shields |
|
Rosie Perez Herself |
|
Patrick Ferrell Precinct Detective #2 |
|
Adam McKay Dirty Mike |
|
Oliver Wood Captain Salty |
|
James Mazzola Homeless Dude |
|
Patrick Crowley Homeless Dude |
|
Ben Schwartz Beaman's Assistant |
|
Tara Copeland Police Dispatcher |
|
Eamon Speer Ice Cream Man |
|
Patrick Reale Beaman Tow Cop |
|
Zak Orth Accountant |
|
Pete Antico Chechen Rebel |
|
Viola Harris Mama Ramos |
|
Jamie Dugal Schoolgirl |
|
Chris Gethard Clerk |
|
Michael Fawcett Minister |
|
Pilar Angelique Stunning Woman |
|
Ice-T Narrator (voice) |
|
Anne Heche Pamela Boardman |
|
Horatio Sanz Gallery Owner |
|
Thomas Middleditch Gallery Attendee |
|
Tracy Morgan Himself |
Sound | Jon Brion | Music |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Production | William M. Connor | Associate Producer |
Directing | William M. Connor | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Carol Ramsey | Costume Design |
Camera | Oliver Wood | Director of Photography |
Crew | Conrad E. Palmisano | Stunts |
Directing | Conrad E. Palmisano | Second Unit Director |
Visual Effects | Danny Cangemi | Special Effects Supervisor |
Sound | George H. Anderson | Supervising Sound Editor |
Sound | Marc Fishman | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Production | Will Ferrell | Producer |
Art | George DeTitta Jr. | Set Decoration |
Production | Patrick Crowley | Producer |
Production | Patrick Crowley | Unit Production Manager |
Editing | Brent White | Editor |
Production | Allison Jones | Casting |
Art | Clayton Hartley | Production Design |
Writing | Adam McKay | Screenplay |
Directing | Adam McKay | Director |
Production | Adam McKay | Producer |
Production | Kevin J. Messick | Executive Producer |
Production | David B. Householter | Executive Producer |
Production | Jimmy Miller | Producer |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Tanoai Reed | Stunt Double |
Production | Jessica Elbaum | Co-Producer |
Production | Daniel M. Stillman | Unit Production Manager |
Writing | Chris Henchy | Screenplay |
Production | Chris Henchy | Executive Producer |
Sound | Cindy Marty | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Bernadette Mazur | Makeup Department Head |
Crew | Brad Martin | Stunt Coordinator |
Sound | Michael Keller | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Costume & Make-Up | Bridget Cook | Hair Department Head |
Production | Josh Church | Co-Producer |
Art | James Mazzola | Property Master |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | James Matheny | Dialogue Editor |
Directing | Kristen Ploucha | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Adam Brandy | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Wardrobe Supervisor |
Sound | Scott Millan | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lee Gilmore | Sound Effects Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Sound | Larry Kemp | Dialogue Editor |
Crew | Jeff Brink | Special Effects Coordinator |
Lighting | Russell Engels | Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Ginger Theisen | Visual Effects Producer |
Camera | Joe Chess | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Margot Boccia | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jerry DeCarlo | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Johnny Villanueva | Hairstylist |
Art | Gerald DeTitta | Leadman |
Camera | David Knox | "B" Camera Operator |
Production | Meghan K. Wicker | Production Coordinator |
Crew | Amy Leigh Johnson | Unit Publicist |
Camera | Macall B. Polay | Still Photographer |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Crew | Jill Brown | Stunts |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Marcia Patten | Wardrobe Supervisor |
Crew | Vanessa Motta | Stunts |
Directing | Cate Hardman | Script Supervisor |
Visual Effects | Mark Hawker | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Ellen Falguiere | Assistant Costume Designer |
Sound | Erica Weis | Music Supervisor |
Camera | Maricella Ramirez | First Assistant "A" Camera |
Art | Jim Gloster | Art Direction |
Sound | Tammy Fearing | Supervising ADR Editor |
Sound | Joe Schiff | ADR Editor |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Lighting | Doug Dalisera | Rigging Gaffer |
Sound | Tom Nelson | Production Sound Mixer |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Production | Michael Kriaris | Location Manager |
Production | Tamara Bally | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Don Kozma | Key Makeup Artist |
Camera | Dennis Gamiello | Key Grip |
Lighting | Anthony F. Gamiello | Key Rigging Grip |
Camera | Jared Sturner | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Emily Gunshor | Assistant Costume Designer |
Camera | Johnny Erbes-Chan | Dolly Grip |
Camera | Chris Gamiello | Dolly Grip |
Crew | Joanne Lamstein | Utility Stunts |
Directing | Derek Wimble | Second Second Assistant Director |
Production | Ryan Ferguson | Assistant Location Manager |
Camera | Chris Silano | First Assistant "B" Camera |
Production | Rizelle Mendoza | Associate Producer |
Crew | Tina Mckissick | Stunt Double |
Crew | Joanna Shelmidine | Stunt Driver |
Camera | Jeff Pinette | Camera Loader |
Lighting | John Leigh | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Darren Ryan | Video Assist Operator |
Camera | Joseph Metzger | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Travis Cadalzo | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Kimmie Dellechiaie | Key Costumer |