Thor: Ragnarok (2017)
Loki heerst nu over Asgard, nadat hij zijn vader heeft verbannen, maar niemand beseft welke gevaren deze verbanning met zich meebracht. Nu Odin er niet meer is om Asgard te beschermen, weet Hela , de godin van de dood, Asgard binnen te dringen en de macht over te nemen.
Regiseur: Taika Waititi
Chris Hemsworth Thor Odinson |
|
Tom Hiddleston Loki |
|
Cate Blanchett Hela |
|
Tessa Thompson Scrapper 142 / Valkyrie |
|
Jeff Goldblum En Dwi Gast / Grandmaster |
|
Idris Elba Heimdall |
|
Karl Urban Skurge / Executioner |
|
Mark Ruffalo Bruce Banner / Hulk |
|
Anthony Hopkins Odin |
|
Benedict Cumberbatch Stephen Strange / Doctor Strange |
|
Taika Waititi Korg / Surtur / Hulk (mo-cap) |
|
Rachel House Topaz |
|
Clancy Brown Surtur (voice) |
|
Tadanobu Asano Hogun |
|
Ray Stevenson Volstagg |
|
Zachary Levi Fandral |
|
Stan Lee Barber |
|
Georgia Blizzard Asgardian Date #1 |
|
Amali Golden Asgardian Date #2 |
|
Luke Hemsworth Actor Thor |
|
Sam Neill Actor Odin |
|
Matt Damon Actor Loki (uncredited) |
|
Charlotte Nicdao Actor Sif |
|
Ashley Ricardo Odin's Assistant |
|
Shalom Brune-Franklin College Girl #1 |
|
Taylor Hemsworth College Girl #2 |
|
Cohen Holloway Lead Scrapper |
|
Alia Seror-O'Neill Golden Lady #1 |
|
Sophia Laryea Golden Lady #2 |
|
Steven Oliver Cousin Carlo |
|
Hamish Parkinson Beerbot 5000 |
|
Jasper Bagg Warden |
|
Sky Castanho Asgardian Daughter |
|
Shari Sebbens Asgardian Mother |
|
Richard Green Asgardian Uncle |
|
Sol Castanho Asgardian Son |
|
Jet Tranter Valkyrie Sister #1 |
|
Samantha Hopper Valkyrie Sister #2 |
|
Eloise Winestock Asgardian Woman |
|
Rob Mayes Asgardian Man |
|
Tahlia Jade Asgardian |
|
Winnie Mzembe Asgardian |
|
Sean Edward Frazer Asgardian |
|
Connor Zegenhagen Asgardian |
|
Tracie Filmer Asgardian |
|
Tracey Lee Maxwell Asgardian Servant |
|
Beatrice Ward Asgardian Citizen (uncredited) |
|
Donnie Baxter GM Pilot |
|
Greta Carew-Johns Grandmaster VIP |
|
Mollie McGregor Twin Sakaaran citizen |
|
Sophia McGregor Twin Sakaaran citizen |
|
Scarlett Johansson Natasha Romanoff / Black Widow (archive footage / uncredited) |
|
Katie Anderson Asgardian Woman (uncredited) |
|
Ash Ricardo Odin's Assistant |
|
Sam Hargrave Gladiator (uncredited) |
|
Garreth Hadfield Asgardian / Butcher / Einherjar Guard / Sakaaran (uncredited) |
|
Braden Lewis Asgardian Child (uncredited) |
Crew | Zoë Bell | Stunts |
Crew | Zoë Bell | Stunt Double |
Camera | Javier Aguirresarobe | Director of Photography |
Art | Dan Hennah | Production Design |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Sound | Mark Mothersbaugh | Original Music Composer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Writing | Stan Lee | Comic Book |
Production | Kevin Feige | Producer |
Sound | Shannon Mills | Sound Designer |
Sound | Shannon Mills | Supervising Sound Editor |
Sound | Juan Peralta | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Donna O'Neal | Costume Supervisor |
Crew | Ben Cooke | Stunt Coordinator |
Directing | Ben Cooke | Second Assistant Director |
Editing | Joel Negron | Editor |
Directing | James Gunn | Second Unit Director |
Visual Effects | R. Bruce Steinheimer | Special Effects Supervisor |
Sound | Daniel Laurie | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Mayes C. Rubeo | Costume Design |
Writing | Jack Kirby | Comic Book |
Writing | Larry Lieber | Comic Book |
Crew | Shane Rangi | Stunts |
Art | Richie Dehne | Property Master |
Directing | Taika Waititi | Director |
Production | Louis D'Esposito | Executive Producer |
Camera | David Burr | Second Unit Director of Photography |
Production | Thomas M. Hammel | Executive Producer |
Art | Richard Hobbs | Art Direction |
Production | Victoria Alonso | Executive Producer |
Art | Brendan Heffernan | Art Direction |
Writing | Craig Kyle | Writer |
Writing | Christopher L. Yost | Writer |
Sound | Shelley Roden | Foley |
Crew | Monique Ganderton | Stunt Coordinator |
Writing | Jay Oliva | Storyboard |
Crew | Michelle Rose | Stunts |
Crew | Jonathan Costelloe | Stunts |
Editing | Zene Baker | Editor |
Writing | Eric Pearson | Writer |
Crew | Tara Macken | Stunt Double |
Art | Dane Eade | Set Designer |
Production | Kirsty McGregor | Casting |
Crew | Nigel Harbach | Stunts |
Visual Effects | Alexis Wajsbrot | Visual Effects Supervisor |
Crew | Charmian Gradwell | Dialect Coach |
Production | Brad Winderbaum | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Dennis Liddiard | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Jonathan Fawkner | Visual Effects Supervisor |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Christian Cordella | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Felicity Wright | Hair Supervisor |
Art | Carol Kiefer | Art Department Coordinator |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Art | Tim Croshaw | Set Designer |
Visual Effects | Olcun Tan | Visual Effects Supervisor |
Crew | Bobby Holland Hanton | Stunt Double |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Art | Nick S. Cross | Set Designer |
Art | Bill Booth | Art Direction |
Art | Paula Whiteway | Set Designer |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Lighting | Reg Garside | Gaffer |
Costume & Make-Up | Megan Tanner | Makeup Artist |
Visual Effects | Jason Sanford | Visual Effects Producer |
Crew | Toby Fuller | Stunts |
Camera | Peter McCaffrey | Camera Operator |
Visual Effects | Chad Wiebe | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Crew | Leanne Brooks | Special Effects Coordinator |
Crew | Jennifer Teves | Post Production Supervisor |
Production | Jennifer Teves | Production Supervisor |
Visual Effects | Cyndi Ochs | Visual Effects Producer |
Production | Duncan Jones | Location Manager |
Camera | Darrin Keough | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Donald McInnes | Makeup Artist |
Art | Alex McCarroll | Art Direction |
Sound | Nia Hansen | Sound Designer |
Visual Effects | Pimentel A. Raphael | Animation Supervisor |
Art | Ra Vincent | Production Design |
Art | Jane Wuu | Set Designer |
Production | Jennifer Cornwell | Unit Production Manager |
Lighting | Matt Slattery | Gaffer |
Production | Jamie Whitfield | Assistant Production Manager |
Crew | Marky Lee Campbell | Stunts |
Visual Effects | Steve Nichols | Animation Supervisor |
Visual Effects | Gayle Munro | Visual Effects Producer |
Crew | Jon Valera | Fight Choreographer |
Crew | Hanzhi Tang | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Doug Appleton | VFX Supervisor |
Costume & Make-Up | Branden Marks | Costume Supervisor |
Sound | Aron Dyer | Boom Operator |
Editing | Michael A. Webber | First Assistant Editor |
Crew | Tom Reagan | Visual Effects Editor |
Crew | Sean Button | Stunts |
Visual Effects | Jhon Alvarado | Lead Animator |
Visual Effects | Brian Cox | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Samantha Walker | Set Costumer |
Crew | Celia Jepson | CG Supervisor |
Crew | Harry Bardak | CG Supervisor |
Visual Effects | Hui Ling Chang | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Scott Mitchell | VFX Artist |
Crew | Greg Rementer | Stunts |
Visual Effects | Jake Morrison | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Liz Bernard | Lead Animator |
Crew | Alex Kuzelicki | Stunts |
Costume & Make-Up | Luca Vannella | Hair Designer |
Visual Effects | Tara Conley | Visual Effects Producer |
Crew | Daniel Stevens | Stunt Double |
Crew | Joseph Farrant | Visual Effects Editor |
Crew | Jimmy Hart | Utility Stunts |
Production | Jason B. Stamey | Casting Associate |
Visual Effects | Michael Perdew | Visual Effects Producer |
Lighting | Judd Wild | Rigging Grip |
Visual Effects | Randall Bahnsen | Creature Technical Director |
Lighting | Art Schultz | Rigging Gaffer |
Crew | Paul Lowe | Stunt Double |
Sound | Ryan J. Frias | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Vincenzo Mastrantonio | Makeup Designer |
Crew | Michael Sims | Stunt Double |
Editing | Laura Holeman | Digital Intermediate |
Art | Trish Navarro | Art Department Coordinator |
Crew | Matthew Berning | Techno Crane Operator |
Crew | Michael M. Foster | Stunts |
Visual Effects | Brendan Seals | Visual Effects Supervisor |
Production | Molly Doyle | Casting Assistant |
Production | Nicholas A. Mudd | Casting Associate |
Visual Effects | Doug Spilatro | Visual Effects Supervisor |
Editing | Adam Kimmerlin | Assistant Editor |
Crew | Robert Drwila | Visual Effects Editor |
Directing | Vincent Lascoumes | First Assistant Director |
Crew | Jermaine Holt | Stunt Double |
Art | Laura Ng | Art Direction |
Crew | Danielle Daly | Post Production Supervisor |
Crew | Andrew Zink | CG Supervisor |
Crew | Therese Skundberg Fidje | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Anthony Smith | 2D Supervisor |
Crew | Craig Sheppard | Visual Effects Editor |
Art | Daniela Medeiros | Set Designer |
Crew | Adam Lytle | Stunt Double |
Crew | Damien Bryson | Stunts |
Camera | Mal Booth | Dolly Grip |
Crew | Alexandre Cancado | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Anna Burstall | Set Costumer |
Visual Effects | Andy Park | Visual Development |
Crew | Mana Hira Davis | Stunts |
Production | Brian Chapek | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Shay Lawrence | Key Makeup Artist |
Art | Devin Gray | Set Designer |
Editing | Holly Isaacson | Assistant Editor |
Editing | Daniel O'Brien | Assistant Editor |
Camera | John Slade | Russian Arm Operator |
Visual Effects | Alvise Avati | Lead Animator |
Crew | Duncan Williams | Visual Effects Editor |
Sound | Jacob Riehle | Foley Editor |
Art | Andrew Kattie | Set Designer |
Art | Kate McCowage | Set Designer |
Visual Effects | Aaron Colman-Hayes | 3D Modeller |
Crew | Danya Bateman | Stunt Double |
Crew | Daniel Hargrave | Stunts |
Sound | Freddy Chancellor | Boom Operator |
Crew | Kyle Mclean | Stunts |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Crew | Garreth Hadfield | Stunts |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Double |
Crew | Joshua Guitar | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Karen Kelly | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Karen Kelly | Hairstylist |
Crew | Warwick Sadler | Stunts |
Crew | Yasca Sinigaglia | Stunts |
Visual Effects | Mark Della Rosa | Animation Supervisor |
Crew | Carly Rees | Stunts |
Camera | Jack Wareham | Camera Operator |
Camera | Dana Morris | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Kiri Wharepouri | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Margie Stafford | Seamstress |
Costume & Make-Up | Jonay Bacallado | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Joe Whelan | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Stephen Clee | Lead Animator |
Visual Effects | Stefan Klauss | Lead Animator |
Visual Effects | Shawn Miller | Lead Animator |
Visual Effects | Luke Letkey | 2D Supervisor |
Crew | Thomas Biller | CG Supervisor |
Crew | Noah Vice | CG Supervisor |
Visual Effects | Abhisek Chatterjee | Creature Technical Director |
Visual Effects | Aaron Fickling | Creature Technical Director |
Visual Effects | Glenn Burton | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Nick King | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Stuart White | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Andrew Cadey | Visual Effects Technical Director |
Lighting | Shane Bell | Rigging Grip |
Lighting | Dorian Djoudi | Rigging Grip |
Lighting | Joey Gandolfi | Rigging Grip |
Lighting | David Hunter | Rigging Grip |
Crew | Michael Dye | Special Effects Coordinator |
Crew | Eric O'Neill | Special Effects Coordinator |
Sound | Dane Cody | Sound Recordist |
Crew | Hayley Saywell | Stunts |
Crew | Daniel Andrews | Stunts |
Crew | Rosco Campbell | Stunts |
Visual Effects | Ben O'Brien | Compositing Supervisor |
Directing | Tom Hooper | Assistant Director |
Camera | Stephen Oh | Camera Operator |
Crew | Harley Durst | Stunts |
Visual Effects | David Cunningham | Visual Effects Technical Director |
Crew | Clint Elvy | Stunts |
Crew | Anthony Rinna | Stunts |
Crew | Ryan Green | Stunt Double |
Crew | Ben Siemer | Stunts |
Crew | Rosalie Button | Stunts |
Crew | Casey Wright | Stunts |
Crew | Chan Griffin | Stunts |
Crew | Kim Fardy | Stunts |
Crew | Nick Turello | Stunts |
Crew | Marco Sinigaglia | Stunts |
Crew | Nathaniel Perry | Stunt Double |
Art | Beverley Dunn | Set Decoration |
Crew | Ryan Tarran | Stunt Double |
Crew | Isaac Bernauer | Stunts |
Crew | Jade Amantea | Stunts |
Sound | Tom Brown | Music Arranger |
Crew | Wendy Gutierrez | Stunt Double |
Crew | Chris Balualua | Utility Stunts |
Crew | Rhye Copeman | Stunts |
Crew | Jessica Mastrippolito | Stunts |
Crew | Alex Yakimov | Stunts |
Crew | Blake Lindsell | Stunts |
Crew | Fenix Searle | Stunts |
Crew | Melanie Peyton-Smith | Stunts |
Production | Carl Edge | Production Assistant |
Directing | Marieke Spence | Assistant Director |
Crew | Brittany Morris | Stunts |
Crew | Brittany Morris | Stunt Double |
Crew | Stephen Murdoch | Stunts |
Lighting | Craig Morgan | Rigging Grip |
Visual Effects | Hiroshi Mori | Visual Effects |
Visual Effects | Michael Furniss | Visual Effects |
Visual Effects | Aviv Bar-Ami | VFX Artist |
Visual Effects | Alexander T.H. Browne | VFX Artist |
Crew | Aston Crabtree | Stunts |
Crew | Darvin Dela Cruz | Stunts |
Crew | Caleb Guinery | Stunts |
Production | Nick Pepin | Production Assistant |