Who Am I - Kein System ist sicher (2014)
Berlijn 2014. Benjamin is eenzaam, een buitenstaander. Zijn leven speelt zich af in de virtuele wereld van het internet. Hier kan hij zijn wie hij maar wil. Hij sluit zich aan bij een groep hackers die provoceren met ludieke acties. Maar wat begint als een leuk tijdverdrijf, escaleert tot een gevaarlijk spel tussen liefde en dood.
Regiseur: Baran bo Odar
Tom Schilling Benjamin |
|
Elyas M'Barek Max |
|
Wotan Wilke Möhring Stephan |
|
Antoine Monot Jr. Paul |
|
Hannah Herzsprung Marie |
|
Trine Dyrholm Hanne Lindberg |
|
Stephan Kampwirth Martin Böhmer |
|
Leopold Hornung Oskar |
|
Katharina Matz Hilde Engel |
|
Marten Borgwardt 'Krypton' |
|
Leonard Carow 'MRX' |
|
Antonia Putiloff BKA Hacker |
|
Agnes Thi-Mai Alice |
|
Lena Dörrie BKA Araştırmacısı #1 |
|
David Masterson Siber Mafya Adamı Dövmesi |
|
Mike Davies Europol Güvenlik Görevlisi |
|
Sara Bernhardt Marie'nin Kız Arkadaşı #1 |
|
Alica Hubiak Parti Kızı #1 |
|
Rosa Schrehardt Parti Kızı #2 |
|
Matthias Neukirch Dr. Arnow |
|
Nils Borghardt | |
Alexander Hauff Karl-Heinz Vogt |
|
Max Hopp BND Bilişim Teknisyeni |
|
Björn Susen Richter |
|
Katja Wagner Anja Berdel, Exchange Haber Sunucusu |
|
Barbara Hahlweg | |
Marc Bator | |
Stephanie Puls | |
Harald Geil |
Crew | Volkhart Buff | Stunt Coordinator |
Production | Max Wiedemann | Producer |
Production | Quirin Berg | Producer |
Crew | Wanja Götz | Stunts |
Crew | Nils Lange | Stunts |
Sound | Ansgar Frerich | Sound mixer |
Lighting | André Poser | Gaffer |
Sound | Florian Beck | Sound mixer |
Production | Stefan Gärtner | Co-Producer |
Crew | Daniela Stein | Stunts |
Directing | Baran bo Odar | Director |
Writing | Baran bo Odar | Writer |
Writing | Jantje Friese | Writer |
Camera | Patrick-David Kaethner | Camera Operator |
Crew | Georg Ebinal | Stunts |
Crew | Piet Paes | Stunts |
Directing | Jan Birka | Script Supervisor |
Production | Daniel Mattig | Production Manager |
Costume & Make-Up | Kitty Kratschke | Makeup Artist |
Production | Justyna Müsch | Executive Producer |
Sound | Michael Kamm | Music |
Camera | Nikolaus Summerer | Director of Photography |
Editing | Robert Rzesacz | Editor |
Crew | Melanie Benna | Stunts |
Costume & Make-Up | Daniela Backes | Assistant Costume Designer |
Lighting | Björn Susen | Gaffer |
Production | David Vogt | Line Producer |
Art | Antje Taubert | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Ramona Klinikowski | Costume Design |
Costume & Make-Up | Kathi Kullack | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sonia Salazar-Delgado | Makeup Artist |
Crew | Fabian Ascher | Post Production Supervisor |
Crew | Sven Nuri | Post Production Supervisor |
Sound | Florian Holzner | Sound Designer |
Sound | Bernhard Joest-Däberitz | Sound |
Visual Effects | Björn Friese | Special Effects Supervisor |
Crew | Christian Bernutz | Stunts |
Crew | François Doge | Stunts |
Crew | Kristoffer Fuss | Stunts |
Lighting | Matthias Hildebrand | Lighting Technician |
Camera | Christian Kitscha | Camera Operator |
Lighting | Oliver Kühne | Lighting Technician |
Camera | Jan Rasmus Voss | Still Photographer |
Editing | Maria Frycz | Assistant Editor |
Crew | Mehmet Atmaca | Driver |
Crew | Wolfgang 'Wuff' Huetter | Driver |
Crew | Alexander 'Big Al' Müller-Lenhartz | Driver |
Production | Nina John | Production Coordinator |
Production | Lena Kopsch | Production Coordinator |