Avengers: Endgame

Avengers: Endgame (2019)

AvontuurSciencefictionActie

Na de gebeurtenissen in 'Infinity War' hebben de superhelden een grote tik gekregen. Hun gezamenlijke vijand Thanos is erin geslaagd om alle Infinity Stones te bemachtigen en heeft daarbij de helft van al het leven uitgewist. De overlevende helden, en met name de Avengers, hebben echter weinig tijd om te rouwen om hun vrienden en familie. Ze krijgen namelijk hulp aangeboden van onder meer Ant-Man en Captain Marvel. Allen slaan ze de handen in elkaar om Thanos alsnog te kunnen verslaan en om de miljarden doden die hij veroorzaakte weer tot leven te wekken.

Regiseurs: Anthony Russo, Joe Russo.
Schrijvers: Christopher Markus, Stephen McFeely.

Releasedatum: 2019-04-24
staat: Released
Speeltijd: 182 min / 3:2
begroting: $356,000,000
inkomsten: $2,797,800,564
productiebedrijf : Marvel Studios
productie Landen: United States of America

IMDB

https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame


Casts

Robert Downey Jr.
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo
Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth
Thor Odinson
Scarlett Johansson
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle
James Rhodes / War Machine
Paul Rudd
Scott Lang / Ant-Man
Chadwick Boseman
T'Challa / Black Panther
Benedict Cumberbatch
Stephen Strange / Doctor Strange
Brie Larson
Carol Danvers / Captain Marvel
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
Emma Fuhrmann
Cassie Lang
Karen Gillan
Nebula
Zoe Saldana
Gamora
Evangeline Lilly
Hope van Dyne / Wasp
Tessa Thompson
Valkyrie
Rene Russo
Frigga
Elizabeth Olsen
Wanda Maximoff
Anthony Mackie
Sam Wilson / Falcon
Sebastian Stan
Bucky Barnes / Winter Soldier
Tom Hiddleston
Loki
Danai Gurira
Okoye
Benedict Wong
Wong
Pom Klementieff
Mantis
Dave Bautista
Drax
Letitia Wright
Shuri
John Slattery
Howard Stark
Tilda Swinton
The Ancient One
Cobie Smulders
Maria Hill
Jon Favreau
Harold "Happy" Hogan
Hayley Atwell
Peggy Carter
Natalie Portman
Jane Foster (archival footage)
Marisa Tomei
Aunt May
Taika Waititi
Korg
Angela Bassett
Ramonda
Michael Douglas
Hank Pym
Michelle Pfeiffer
Janet van Dyne
William Hurt
Thaddeus "Thunderbolt" Ross
Vin Diesel
Groot (voice)
Bradley Cooper
Rocket (voice)
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
Robert Redford
Alexander Pierce
Josh Brolin
Thanos
Chris Pratt
Peter Quill / Star-Lord
Samuel L. Jackson
Nick Fury
Sean Gunn
On-set Rocket / Kraglin
Winston Duke
M'Baku
Linda Cardellini
Laura Barton
Maximiliano Hernández
Agent Sitwell
Frank Grillo
Brock Rumlow
Hiroyuki Sanada
Akihiko
Tom Vaughan-Lawlor
Ebony Maw
James D'Arcy
Jarvis
Jacob Batalon
Ned
Lexi Rabe
Morgan Stark
Ross Marquand
Johann Schmidt / Red Skull / Stonekeeper
Joe Russo
Grieving Man
Michael James Shaw
Corvus Glaive
Terry Notary
On-set Groot / Cull Obsidian
Kerry Condon
F.R.I.D.A.Y. (voice)
Ben Sakamoto
Cooper Barton
Ava Russo
Lila Barton
Cade Woodward
Nathaniel Barton
Stan Lee
Driver
Yvette Nicole Brown
S.H.I.E.L.D. Agent
Callan Mulvey
Jack Rollins
Lia Russo
Lia
Julian Russo
Julian
Taylor Patterson
Taylor
Agostino Rosalina
Augie
Ken Jeong
Security Guard
Ty Simpkins
Harley Keener
Jackson A. Dunn
Scott Lang (12 Years Old)
Lee Moore
Scott Lang (93 Years Old)
Bazlo LeClair
Baby Scott Lang #1
Loen LeClair
Baby Scott Lang #2
John Michael Morris
Young Hank Pym
Michael A. Cook
Male S.H.I.E.L.D. Agent
Brent McGee
Camp Lehigh Guard
Brian Schaeffer
Military Police
Jamie Wedel
Drill Sergeant
Anthony G Breed
Young Stan Lee Double
Erica Ribley
Car Girl
Monique Ganderton
On-set Proxima Midnight
Jim Starlin
Support Group Man #1
Jimmy Ray Pickens
Support Group Man #2
Hye Jin Jang
Japanese Girl
Russell Bobbitt
Diner Owner
James Lin
Diner Cook
Jack Champion
Kid on Bike
Sam Hargrave
New Asgard Truck Driver
Patrick Gorman
Old Steve Rogers Double
Aaron Lazar
Doctor Strange Double
Robert Pralgo
Thanos Reader
Tom Wisdom
Loki Reader
John Posey
Alexander Pierce Reader
Ameenah Kaplan
Gamora Reader
Olaniyan Thurmon
Teenage Groot Reader
Jennifer Elmore
On-set Reader #1
Mike Lutz
On-set Reader #2
Eric Patrick Cameron
Midtown High Student

Crew

Sound Alan Silvestri Original Music Composer
Sound David Farmer Sound Designer
Production Sarah Finn Casting
Writing Christopher Markus Screenplay
Production Christopher Markus Co-Producer
Writing Stephen McFeely Screenplay
Production Stephen McFeely Co-Producer
Production Stan Lee Executive Producer
Writing Stan Lee Comic Book
Crew Stan Lee In Memory Of
Production Kevin Feige Producer
Art Leslie A. Pope Set Decoration
Art Julian Ashby Art Direction
Costume & Make-Up Judianna Makovsky Costume Design
Production James Gunn Executive Producer
Visual Effects Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Editing Jeffrey Ford Editor
Writing Jack Kirby Comic Book
Production Jon Favreau Executive Producer
Directing Anthony Russo Director
Directing Joe Russo Director
Sound Dave Jordan Music Supervisor
Production Michael Grillo Executive Producer
Art Charles Wood Production Design
Production Victoria Alonso Executive Producer
Sound Shelley Roden Sound Mixer
Camera Dylan Goss Aerial Director of Photography
Crew Adam Cole Post Production Supervisor
Crew Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
Crew Rohan Harris Scenic Artist
Crew Jimmy Ray Pickens Transportation Captain
Visual Effects Rohit Agarwal Matchmove Supervisor
Crew David J. Barker Pyrotechnician
Camera Trent Opaloch Director of Photography
Art Mike Stallion Art Direction
Art Russell Bobbitt Property Master
Crew Lloyd Pitts Stunts
Art Ray Chan Supervising Art Director
Production Mitchell Bell Co-Producer
Editing Dave Cory First Assistant Editor
Lighting Jeff Murrell Gaffer
Costume & Make-Up Anna Majewski Hair Setup
Costume & Make-Up Anna Majewski Hair Designer
Crew Mark Fisher Utility Stunts
Costume & Make-Up Nick Scarano Costume Supervisor
Art Thomas Brown Art Direction
Art Jordan Crockett Art Direction
Costume & Make-Up Wendy M. Craig Costume Supervisor
Sound Tom Kramer Music Editor
Sound Dan O'Connell Foley Artist
Sound David M. Roberts Boom Operator
Production Chase Paris Casting
Sound Isobel Griffiths Orchestrator
Costume & Make-Up MacKenzie Cleveland Costumer
Editing Matthew Schmidt Editor
Production James Lin Location Manager
Crew Gianni Biasetti Jr. Utility Stunts
Crew Mitul Patel Security
Crew Kirsty Whalley Score Engineer
Crew Jennifer Badger Stunt Double
Costume & Make-Up Valentina Aulisi Costumer
Crew Joel Marrow Transportation Coordinator
Crew George Alexander Stunts
Sound Nia Hansen Sound Designer
Crew Nia Hansen Sound Design Assistant
Costume & Make-Up Jonah Levy Special Effects Makeup Artist
Art Brian A. Waits Set Designer
Directing Mark Johnston Third Assistant Director
Camera Michael-Ryan Fletchall Aerial Camera
Visual Effects Matt Aitken Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Janine Rath Hair Department Head
Art Nicola Barnes Art Department Coordinator
Art Tully Summers Concept Artist
Visual Effects Doug Appleton VFX Supervisor
Editing Craig Tanner Additional Editor
Art Jonathan Burdeshaw Sculptor
Visual Effects Tristan Connors Senior Modeller
Crew Vernessa Cook Motion Capture Artist
Visual Effects Stephen A. Buckley Senior Animator
Visual Effects Terence Bannon Lead Animator
Sound Peter Cobbin Recording Supervision
Directing Chris Castaldi First Assistant Director
Art Mark Bialuski Construction Foreman
Art Tyrone Anthony Jones Set Decorating Coordinator
Camera Rick Harris Libra Head Technician
Visual Effects Ellen Hoffmann Lead Animator
Visual Effects Marco La Torre Lead Animator
Crew Nate Andrade Stunts
Costume & Make-Up Myra N. Foy Costume Design
Costume & Make-Up Mary Castor Makeup Artist
Production Jason B. Stamey Casting Associate
Costume & Make-Up Michelle Diamantides Hair Designer
Costume & Make-Up Michelle Diamantides Key Hair Stylist
Production Jason Tamez Production Supervisor
Sound John Pritchett Sound Mixer
Sound Christopher Flick Foley Supervisor
Sound Nashia Wachsman Music Editor
Editing Paul Ensby First Assistant Editor
Art Adam Baines Concept Artist
Art Claudia Bonfe Assistant Set Decoration
Visual Effects James Sled Pyrotechnic Supervisor
Editing Cassie Dixon First Assistant Editor
Visual Effects Bradley J. Lincoln Senior Animator
Visual Effects Juan Alonso Digital Compositor
Crew John M. Pisani Unit Publicist
Costume & Make-Up Craig Anthony Costumer
Visual Effects Cecile Dubois-Herry Animation
Art Aoife Warren Draughtsman
Costume & Make-Up Javier Arrieta Key Costumer
Crew Ben Aycrigg Stunts
Crew Kelly Bellini Stunts
Lighting Thomas M. Dangcil Lighting Technician
Lighting Scott Barnes Lighting Programmer
Production Molly Doyle Casting
Production Nicholas A. Mudd Casting
Production Nicholas A. Mudd Casting Associate
Sound Samson Neslund Sound Effects Editor
Production Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Camera James McMillan Additional Director of Photography
Crew Akihiro Haga Stunt Double
Writing Jim Starlin Comic Book
Costume & Make-Up Vasilios Tanis Key Makeup Artist
Visual Effects Kristine Nadal Visual Effects
Crew Rob Andrews CG Supervisor
Sound Kristin Catuogno ADR Recordist
Camera John Garrett Camera Operator
Art Paul Chandler Concept Artist
Crew Adam Cole Post Production Supervisor
Crew Tyson Weatherford Transportation Captain
Crew David Boucher Special Effects Technician
Crew Jason Charles Hill Stunt Driver
Sound Jacob Riehle Dialogue Editor
Visual Effects Abbie Kennedy Layout Supervisor
Production Lulu Morgan Production Supervisor
Directing Simon Downes Second Assistant Director
Crew Scott Dwyer Pyrotechnician
Camera Nikhil Paniz Camera Operator
Visual Effects Ben Cowell-Thomas Visual Effects
Production Chris Cloud Assistant Location Manager
Camera Chris Adkins Grip
Art Maxwell Britton Set Dresser
Art Wesley Burt Concept Artist
Camera Brian Rosso Dolly Grip
Art Lisa Walsh Property Master
Sound Jonathan Connaught Musician
Camera Cameron Blake Additional Photography
Crew Jason Kay Drone Operator
Crew John Barrett Score Engineer
Visual Effects Martin Rossi Animation
Crew Maria Hippolyte Stunts
Costume & Make-Up Derek Garcia Makeup Artist
Editing Richard Edwards Stereoscopic Editor
Sound Victor Pesavento Musician
Crew David Boucher Special Effects Technician
Costume & Make-Up Michelle Liu Key Costumer
Lighting Sam Haynes Rigging Grip
Camera K.C. Roballo Grip
Costume & Make-Up Jason Blackman Set Costumer
Editing Robin Buday First Assistant Editor
Sound Matt Aston Boom Operator
Sound Dave Foster Sound
Sound Dorina Markoff-McNulty Musician
Art Tony Bohorquez Concept Artist
Visual Effects Michael T. Chen Animation
Visual Effects Luca Cantani Animation
Camera Dacoda Bartels Drone Pilot
Visual Effects Louise Aubertin Visual Effects
Costume & Make-Up Heather Armstrong Costume Designer
Art Larry Clark Paint Coordinator
Art Chris Arnold Set Designer
Art Steven Brown Sculptor
Lighting Reid Andrews Electrician
Sound Shannon Murphy Music Coordinator
Costume & Make-Up Charelle Bronson Set Costumer
Costume & Make-Up Mike Lutz Set Costumer
Production Ari Costa Associate Producer
Camera Charlie Lehmer Data Wrangler
Lighting Jesse Cooper Rigging Supervisor
Visual Effects Sudeepto Bose Compositing Lead
Crew Terence Alvares Compositor
Crew Simon Butler Special Effects Assistant
Crew Steven Carlton Ficke Special Effects
Camera Beau Bellanich Dolly Grip
Crew Ryan Green Stunts
Crew Dan Carney Technical Advisor
Crew Riley Barnes Stunt Double
Crew Lydia Hand Stunts
Art Chris Arnold Set Designer
Lighting Scott Medcalf Lighting Technician
Editing Scott Fox Colorist
Visual Effects Juan Alonso Digital Compositor
Lighting Jerry Wheat Lighting Technician
Art Amber Actaboski Additional Set Dresser
Costume & Make-Up Valerie Patterson Makeup Artist
Production Prashant Sharan Production Manager
Crew Nathan Alexander Prop Maker
Art Autumn Atkinson Set Dresser
Crew Gabe Harrington Scenic Artist
Sound Tyler Blythe Sound
Crew Breanna Adams Motion Capture Artist
Crew Charlotte Adams Motion Capture Artist
Visual Effects Muhammad Junaid Baig Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tommy Barry Visual Effects
Lighting Shidhyesh Bhogle Lighting Artist
Visual Effects Peter Chen Senior Animator
Production Trinh Tran Executive Producer
Costume & Make-Up Justin Faith Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Briky Stone Makeup Artist
Crew Zack Duncan Stunt Coordinator
Crew Zack Duncan Thanks
Production Zack Duncan Assistant Production Manager
Art Robert Broadfoot Set Designer
Art Kurtis Campbell Set Dresser
Art Caleb Cascio Graphic Designer
Art Michelle Spreuer Painter
Crew Robert Zavala Propmaker
Sound Carl Rohrs Sound Mixer
Crew Marshall T. Broyles Special Effects Technician
Visual Effects Bailey Eller Visual Effects
Visual Effects Jonathan Faber Modeling
Visual Effects Hayley Adams Layout Supervisor
Art Jayaraman Adhikesavan Paint Coordinator
Crew Atyeb Ahmed Compositor
Visual Effects Daniil Alikov Senior Modeller
Visual Effects Pedro Andrade Compositing Lead
Visual Effects Alessandra Aucello VFX Production Coordinator
Camera Dan Ayling Camera Technician
Visual Effects Magali Barbé Senior Animator
Visual Effects Kris Barone Head of Animation
Editing Shyal Beardsley Senior Digital Intermediate Colorist
Visual Effects Eric M. Beaver Compositing Artist
Crew Mikael G. Betru Motion Capture Artist
Crew Dheeraj Bhadani Software Team Lead
Visual Effects Richard Binnington VFX Production Coordinator
Lighting Jamie Blyth Rigging Supervisor
Lighting Fabrizia Bonaventura Lighting Artist
Crew Jason Lanier Brown Digital Effects Supervisor
Visual Effects Alexander Bucknell Matchmove Supervisor
Camera Andy Campion Camera Department Manager
Art Amy Carpenter Props
Directing Edward Catley Layout
Visual Effects Silvia Colonna Romano Modeling
Crew Elmar Bragi Einarsson Special Effects
Art Charlotte Fearn Runner Art Department
Crew Carrie Bernans Stunts
Crew Stephane Feruch Stunts
Crew Carlos Guity Stunts
Production Amanda L. Akins Grip Production Assistant
Lighting Nolan Aldridge Lighting Technician
Camera Stacy Barnhill Key Grip
Camera Zavier Bolton Grip
Camera Sara Daily Camera Production Assistant
Lighting Bradley C. Ferm Electrician
Crew Storm Flejter Playback Coordinator
Camera Kerry Goodrum Camera Operator
Camera Jordan Hager Grip
Lighting James Hatridge Lighting Technician
Lighting Abbie Knights Electrician
Camera Ryan L. Lizardi Grip
Camera Nick Masters Camera Technician
Camera Quinn McMillan Steadicam Operator
Lighting Justin Memovich Lighting Technician
Lighting Annabelle Nutt Gaffer
Crew Devon Stinson Techno Crane Operator
Visual Effects Manjoe Chan Animation
Visual Effects Javier Cimentada Animation
Visual Effects Camilo Duarte Franco Senior Animator
Visual Effects Isaac Marcos Gonzalez Animation
Visual Effects Juan Sebastian Niño Florez Animation
Visual Effects Edwina Ting Senior Animator
Visual Effects Seckin Yalin Animation
Camera Brad Bittner Additional Photography
Production Alex Cody Casting Associate
Costume & Make-Up Samantha Burpee Costume Assistant
Costume & Make-Up Joseph Richard Collins Costume Design
Costume & Make-Up Kassia Dombroski Costume Assistant
Costume & Make-Up Keith Muessigmann Costume Coordinator
Costume & Make-Up Jenny Reyes Costume Coordinator
Costume & Make-Up Valerie L. Rudolph Set Costumer
Editing Hector Padilla Assistant Editor
Editing Wayan Blue Palmieri Stereoscopic Editor
Editing Dylan Suchesk Dailies Operator
Production Ted Alvarez Location Manager
Production David Crigler Location Assistant
Production Justin Christopher Ray Location Assistant
Production Jorge Saumell Location Assistant
Production Antony Scott Location Assistant
Production Nancy Wong Location Manager
Sound Joe Zimmerman Music Programmer
Crew Chris Basso Vehicles Coordinator
Crew Sheri B. Burton Driver
Crew Nolan Ekberg Thanks
Costume & Make-Up Byron Pascal Martin Makeup & Hair
Costume & Make-Up Zak Dee Patmore Set Costumer

Soortgelijke films