Don't Breathe (2016)
Money hoort over een blinde veteraan die alleen woont en weleens een grote som geld zou kunnen bezitten. Alex is niet blij met de klus maar Rocky staat te popelen om snel geld te verdienen.
Regiseur: Fede Álvarez
Jane Levy Rocky |
|
Dylan Minnette Alex |
|
Daniel Zovatto Money |
|
Stephen Lang The Blind Man |
|
Emma Bercovici Diddy |
|
Franciska Törőcsik Cindy |
|
Christian Zagia Raul |
|
Katia Bokor Ginger |
|
Sergej Onopko Trevor |
|
Olivia Gillies Blind Man's Daughter (Young Emma) |
|
Dayna Clark TV Anchor |
Production | David Minkowski | Co-Producer |
Production | Sam Raimi | Producer |
Production | Robert Tapert | Producer |
Sound | Roque Baños | Original Music Composer |
Art | Naaman Marshall | Production Design |
Editing | Eric L. Beason | Editor |
Production | Joseph Drake | Executive Producer |
Production | Nathan Kahane | Executive Producer |
Production | Kelli Konop | Co-Producer |
Production | J.R. Young | Executive Producer |
Production | Ildikó Kemény | Co-Producer |
Art | Zsuzsa Mihalek | Set Decoration |
Production | Mathew Hart | Executive Producer |
Production | Mathew Hart | Unit Production Manager |
Crew | Ele Bardha | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Carla Vicenzino | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carla Vicenzino | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Carla Vicenzino | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Carla Vicenzino | Makeup Designer |
Camera | Pedro Luque | Director of Photography |
Production | Mark Roper | Associate Producer |
Production | Rich Delia | Casting |
Production | Mónika Nagy | Production Manager |
Directing | Fede Álvarez | Director |
Production | Fede Álvarez | Producer |
Writing | Fede Álvarez | Writer |
Writing | Rodo Sayagues | Writer |
Production | Rodo Sayagues | Co-Producer |
Crew | Sándor Boros | Stunt Double |
Production | Darrin Brown | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Carlos Rosario | Costume Design |
Art | Erick Donaldson | Art Direction |
Sound | Trevor Gates | Sound Effects Editor |
Sound | Jason Gaya | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jonathan Miller | Sound Designer |
Sound | Jonathan Wales | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Louise Ford | Editor |
Sound | Joshua Adeniji | Sound Effects Editor |
Production | Bea Beliczai | Location Manager |
Directing | Aria Harrison | Script Supervisor |
Sound | Oleg Kulchytskyi | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Helga Rossi | Second Assistant Director |
Visual Effects | Gábor Kiszelly | Special Effects Supervisor |
Crew | Anna Kießer | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Réka Görgényi | Makeup Artist |
Sound | Christopher Bonis | Sound Editor |
Editing | Gardner Gould | Editor |
Art | Adrien Asztalos | Art Direction |
Visual Effects | Alejandro Damiani | Visual Effects Supervisor |
Camera | Gordon A. Timpen | Still Photographer |
Production | Erin Westerman | Executive Producer |
Production | Csaba Benedek | Unit Manager |
Sound | Bryan Parker | Sound Effects Editor |
Sound | James Parnell | Assistant Sound Editor |
Sound | Csongor Fazekas | Boom Operator |
Art | Veronika Szücs | Art Department Coordinator |
Lighting | 'Kis Gromek' László Molnár | Best Boy Electric |
Lighting | 'Kis Gromek' László Molnár | Rigging Gaffer |
Art | József Kiss | Construction Coordinator |
Sound | Csaba Major | Sound Mixer |
Crew | Béla Unger | Stunt Coordinator |
Crew | Attila Kosztor | Stunt Double |
Crew | Tibor Milos Krisko | Stunt Double |
Crew | Péter Darai | Stunt Double |