The 60s (1999)
Er is geen decennium in de Amerikaanse geschiedenis zo turbulent en gedenkwaardig geweest als de jaren 60. Met gebeurtenissen zoals de verkiezing en moord op JFK, de oorlog in Vietnam en de viering bij Woodstock. Deze film gaat over twee gezinnen uit die jaren 60.
Regiseur: Mark Piznarski
Josh Hamilton Michael Herlihy |
|
Julia Stiles Katie Herlihy |
|
Jerry O'Connell Brian Herlihy |
|
Jeremy Sisto Kenny Klein |
|
Jordana Brewster Sarah Weinstock |
|
Leonard Roberts Emmet Taylor |
|
Bill Smitrovich Bill Herlihy |
|
Annie Corley Mary Herlihy |
|
Donovan Leitch Neal Reynolds |
|
David Alan Grier Fred Hampton |
|
Charles S. Dutton Reverend Willie Taylor |
|
Cliff Gorman Father Daniel Berrigan |
|
April Mills Constance |
|
Marc Blucas Buddy Wells |
|
Jenna Byrne Melissa |
|
Carnie Wilson Mama Earth |
|
John C. Meier Cop #3 |
|
David Denman SDS Radical |
|
Ronald William Lawrence Civil Rights Leader #1 |
|
Kimberly Scott Althea Taylor |
|
Monti Sharp Civil Rights Leader #2 |
|
Chonique Sneed Dancer |
|
Sara Van Horn Sister Elisabeth |
|
Brian Donovan Chicago Delegate / Reed Student |
|
Raynor Scheine Sheriff |
|
Gibbs Tolsdorf Marine |
|
James Arone Father Monahan |
|
David Paul Needles Toby Manders |
|
David Tom Tommy |
|
Lauren Birkell Joanie |
|
Grant Gelt Jimmy Dunbar |
|
Lynn Tufeld Nurse |
|
Ping Wu Chinese Waiter |
|
Jeremiah Birkett Marquette |
|
Nigel Thatch Corey |
|
Elisabeth Röhm Amanda Stone |
|
Mushond Lee Huey Newton |
|
Michael Maize Leather Hat |
|
Hugh Ross Owl Man |
|
Miranda Bailey Digger Girl |
|
Steve Eastin Big Max |
|
Roger Hampton Half Sauced Man |
|
Tim Reinhard John Denny |
|
Michael Harney Tom Gryzbowski |
|
Sean Hennigan Sergeant |
|
Brian Klugman Wahoo |
|
Heath Lourwood WavyGravy |
|
Grant Mathis FBI Agent #2 |
|
Clay Wilcox Trippie Hippie |
|
Andrew Woodworth Red |
|
Lorin McCraley Hippie Guy |
|
Ryan Cutrona Chairman of Draft Board |
|
James DeBello O'Doud |
|
Rosanna Arquette Hippie Mother (uncredited) |
|
Steven Boe Doctor (uncredited) |
|
Craig Calman Haight Ashbury Hippie (uncredited) |
|
Johan-Carl Nowack Freedom Rider Singer |
|
Charles Wheat Dancer |
|
Philip Cordaro Singer / Guitar Player on Bus |
|
Carl E. Nelson Marine Pal |
|
James E. Treloar Train Engineer |
|
Stan Garner Train Conductor |
|
Michael Kaufman Leonard Tannen |
|
Desiree Paterson Nun |
|
Jennifer Bauerle Katie's Friend #2 |
|
Oded Gross Berkeley Delegate |
|
Nicky Merchant Katie's Friend #1 |
|
Jason Nesmith Singer in Band |
|
Mike Williams Singer in Band |
|
Ryan Chism Singer in Band |
|
James Michael Marshall Doorman |
|
William Barillaro Bus Driver |
|
Terrance Ellis 2nd Blackman |
|
John H. Freeland Jr. Blackman |
|
Barbara Roberts Marquette's Mother / Woman in Mississippi |
|
Danny Rogers Cop #1 |
|
Si Paciorek Clinic Doctor |
|
Bix Barnaba Hippie in Need |
|
Dana Smith Bobby Seale |
|
Gregory Storm David Hillard |
|
Mark Leahy Reporter #1 |
|
Bill Willens Allen Ginsberg |
|
Austin Marriott Baby Rainbow |
|
Benjamin Marriott Baby Rainbow |
|
Shane Barach Vietnam Vet |
|
Mitch Gibney FBI Agent #1 |
|
Wavy Gravy Trip Captain |
|
Hannah Whelan Rainbow (Toddler) |
|
Lou Simon Panther |
|
James Furlong Hippie (uncredited) |
|
Eli Jones Cross-dressing Draftee (uncredited) |
|
Anthony Jordan Frat House Partier / Dancer (uncredited) |
|
Marcus Le Bov Hate Ashbury - Hippie (uncredited) |
|
Mindy Miller Diner Waitress (uncredited) |
|
Dana Winseman Woodstock Doctor (uncredited) |
|
Michael Emanuel Coach |
Production | Lynda Obst | Executive Producer |
Crew | Charlie Brewer | Stunts |
Production | Molly Lopata | Casting |
Art | Denise Pizzini | Set Decoration |
Camera | Michael D. O'Shea | Director of Photography |
Editing | Robert Frazen | Editor |
Crew | Jennifer Caputo | Stunts |
Art | Dawn Snyder | Art Direction |
Crew | Will Leong | Utility Stunts |
Production | Jim Chory | Producer |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunts |
Crew | Mitch Toles | Stunts |
Writing | Bill Couturié | Writer |
Writing | Jeffrey Alan Fiskin | Teleplay |
Sound | Bob Costanza | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Michele Teleis-Fickle | Makeup Artist |
Sound | Brian Adler | Original Music Composer |
Writing | Robert Greenfield | Writer |
Art | Eric Sundahl | Set Designer |
Directing | Tony Adler | Assistant Director |
Sound | Jed Feuer | Original Music Composer |
Art | Vincent Jefferds | Production Design |
Crew | Kenneth Raich | Post Production Supervisor |
Directing | Adell Aldrich | Script Supervisor |
Crew | Fred Toye | Visual Effects Editor |
Directing | Mark Piznarski | Director |
Sound | Gary Coppola | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Craig M. Otte | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Kanani Wolf | Set Costumer |
Production | George Herthel | Location Manager |
Crew | Stanton Barrett | Stunts |
Art | Peter C. Clarke | Property Master |
Sound | Tim Chilton | Foley |
Sound | Mark Allen | Sound Effects Editor |
Sound | Jim Henrikson | Music Editor |
Camera | Michael A. Chavez | Camera Operator |
Editing | Gordon Antell | Assistant Editor |
Art | Robert 'Cass' McEntee | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | June Brickman | Makeup Artist |
Crew | Shane Dixon | Stunt Coordinator |
Art | Ellen Totleben | Set Decoration |
Editing | Clay Rawlins | Assistant Editor |
Lighting | Glen Magers | Lighting Technician |
Sound | Dana Millman | Music Supervisor |
Production | Judith Pritchard | Production Coordinator |
Camera | Michael Cassidy | First Assistant Camera |
Crew | Robert Aaron Brown | Driver |
Crew | Fred Apolito | Prop Maker |
Crew | Mindy Miller | Stand In |
Art | Amy Reiner | Art Department Assistant |
Art | Laura Christy | Art Department Coordinator |
Directing | Catherine Bond | Assistant Director |
Directing | Melanie Grefé | Assistant Director |
Sound | Ken Beauchene | Boom Operator |
Camera | Clinton Dougherty | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Florence-Isabelle Megginson | Costume Design |
Costume & Make-Up | Mary-Anne Aston | Costume Supervisor |
Camera | Sean J. O'Shea | First Assistant Camera |
Camera | Wally Sweeterman | First Assistant Camera |
Camera | Jeff Case | Grip |
Costume & Make-Up | Steven Mack | Hair Department Head |
Lighting | Mike Weathers | Lighting Technician |
Production | Lee J. Bognar | Location Manager |
Production | Candace Suerstedt | Location Manager |
Production | Mindy Sheldon | Production Accountant |
Crew | Lance Mancuso | Set Medic |
Sound | Kenn Fuller | Sound |
Crew | Ron Petruccione | Special Effects |
Visual Effects | Dennis Petersen | Special Effects Supervisor |
Crew | Minerva Adams | Stunts |
Crew | Melissa Allen-Weiser | Stunts |
Production | Jake Jacobson | Unit Production Manager |
Sound | Dennis Fuller | Boom Operator |