Beverly Hills Cop III (1994)
Axel Foley ontdekt tijdens een onderzoek naar een autodiefstal een veel grotere zaak: de zelfde mannen die zijn baas hebben neergeschoten runnen hun criminele plannen vanuit een attractiepark in Los Angeles.
Regiseur:
John Landis
Schrijver:
Steven E. de Souza
Eddie Murphy Det. Axel Foley |
|
Judge Reinhold Det. Sgt. Billy Rosewood |
|
Hector Elizondo Det. Jon Flint |
|
Timothy Carhart Ellis Dewald |
|
John Saxon Orrin Sanderson |
|
Theresa Randle Janice |
|
Stephen McHattie Agent Steve Fulbright |
|
Alan Young Uncle Dave Thornton |
|
Gilbert R. Hill Insp. Douglas Todd |
|
Bronson Pinchot Serge |
|
Jon Tenney Levine |
|
Joey Travolta Giolito |
|
Eugene Collier Leppert |
|
Jimmy Ortega Rondell |
|
Ousaun Elam Pederson |
|
Ray Lykins Nixon |
|
Tim Gilbert McKee |
|
Rick Avery Cline |
|
Dick Purtan Detroit Disc Jockey |
|
Fred Asparagus Bobby |
|
Louis Lombardi Snake |
|
Lindsey Ginter Holloway |
|
Michael Bowen Fletch |
|
David Parry Taddeo |
|
Al Green Minister |
|
Hattie Winston Mrs. Todd |
|
Tracy Melchior Ticket Booth Girl |
|
Gregory McKinney Kimbrough |
|
Forry Smith Rondy |
|
Dan Martin Cooper |
|
Steven Banks Spider Ride Operator |
|
George Lucas Disappointed Man |
|
Christina Venuti Disappointed Girl |
|
Jonathan Hernandez Scared Boy |
|
Christy Alvarez Scared Girl |
|
Yareli Arizmendi Scared Kids' Mom |
|
Jeannie Epper Spider Rider |
|
Kurtis Epper Spider Rider |
|
Bill Taylor Spider Rider |
|
Neva Sosna Spider Rider |
|
Nichole McAuley Spider Rider |
|
Jerra Stewart Spider Rider |
|
Patty Raya Spider Rider |
|
Meadow Williams Spider Rider |
|
Aileen Acain Waitress (Lily) |
|
Martha Coolidge Security Woman |
|
Symba Annihilator Girl |
|
Julie Strain Annihilator Girl |
|
Heather Elizabeth Parkhurst Annihilator Girl |
|
George Schaefer Mike |
|
Joe Dante Jailer |
|
Curtis Williams Little Kid (loves Oki-Doki) |
|
Theodore Borders Big Kid |
|
Helen Martin Grandma |
|
Albie Selznick Technician |
|
Charles Rahi Chun Technician |
|
Roger E. Reid Man on Phone |
|
Royce Reid Feisty Kid |
|
Hector Correa Man with Video Camera |
|
Elaine Kagan Sanderson's Secretary |
|
Tino Insana Burly Cop |
|
John Rubinow Doctor |
|
Hank McGill Paramedic |
|
Cherilyn Shea Girl at Corner |
|
Peter Medak Man at Corner |
|
Arthur Hiller Bar Patron |
|
Ray Harryhausen Bar Patron |
|
Robert B. Sherman Bar Patron |
|
Eugene Elman Bartender |
|
Jerry Dunphy Newscaster |
|
Barbet Schroeder Man in Porsche |
|
Philip Levien Serge's Assistant (Donny) |
|
John Singleton Fireman |
|
Lisa Allen Prescott Pig |
|
Julie Dolan Prescott Pig |
|
Christian Heath Oki-Doki |
|
Patricia Quinn Oki-Doki |
|
Sean Spence Rufus Rabbit |
|
James MacKinnon Rufus Rabbit |
|
Jennifer Cobb Meyer Lion |
|
Lynn Walsh Meyer Lion |
|
Susan Gayle Kopy Kat |
|
Devin McRae Kopy Kat |
|
Wendy Harpenau Liddle Bear |
|
Felicia Wong Liddle Bear |
|
Marlene Hoffmann Big Bear |
|
Wanda Welch Big Bear |
|
Liza Macawili Floyd Fox |
|
Robin Shelby Floyd Fox |
|
Dave Myers Tippy Turtle |
|
Matt Myers Tippy Turtle |
|
Nick Hermz Tadross Gorilla |
|
Tim Shuster Tadross Gorilla |
|
Anthony G. Schmidt Horvath (uncredited) |
|
Kiante Elam Car Mechanic (uncredited) |
|
Al Leong Car Mechanic (uncredited) |
|
Thomas Rosales Jr. Car Mechanic (uncredited) |
|
Ryal Haakenson Hotel Doorman (uncredited) |
|
Richard M. Sherman Wonderworld Bandleader (scenes deleted) |
|
Aliza Washabaugh OR Nurse (uncredited) |
|
Lynnanne Zager Beverly Hills Police Station Computer (voice) (uncredited) |
|
Bob Minor Security Guard in Printing Room (uncredited) |
Sound | Doug Jackson | Supervising Sound Editor |
Writing | Danilo Bach | Characters |
Writing | Daniel Petrie Jr. | Characters |
Production | Jackie Burch | Casting |
Writing | Steven E. de Souza | Screenplay |
Production | Marty Hornstein | Unit Production Manager |
Directing | John Landis | Director |
Production | Mace Neufeld | Producer |
Production | Robert Rehme | Producer |
Sound | Nile Rodgers | Original Music Composer |
Sound | Nile Rodgers | Theme Song Performance |
Camera | Mac Ahlberg | Director of Photography |
Editing | Dale Beldin | Editor |
Art | Michael Seymour | Production Design |
Art | Marvin March | Set Decoration |
Sound | Richard C. Franklin | Supervising Sound Editor |
Art | Thomas P. Wilkins | Art Direction |
Costume & Make-Up | Marietta Carter-Narcisse | Makeup Supervisor |
Sound | Jeff Carson | Supervising Music Editor |
Visual Effects | Bill Taylor | Visual Effects |
Production | Matt Luber | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Catherine Adair | Costume Designer |
Camera | David Boyd | "B" Camera Operator |
Sound | Gloria D'Alessandro | Dialogue Editor |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Mark Lipsky | Executive Producer |
Production | Leslie Belzberg | Co-Producer |
Production | Ray Murphy Jr. | Associate Producer |
Sound | Mark McKenzie | Orchestrator |
Crew | Rosine 'Ace' Hatem | Stunts |
Production | Gail Goldberg | Casting Assistant |
Editing | Jeffrey Harlacker | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Toy Van Lierop | Makeup Artist |
Visual Effects | Syd Dutton | Visual Effects |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Crew | Rick Avery | Stunt Coordinator |
Directing | Steve Boyum | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Coree Lear | Makeup Artist |
Crew | Eric Chambers | Stunts |
Crew | Jeannie Epper | Stunts |
Crew | Charlie Picerni | Stunts |
Sound | Tom Villano | Music Editor |
Crew | Steven Lambert | Stunts |
Sound | James Beshears | ADR Supervisor |
Crew | Spiro Razatos | Stunts |
Crew | Smith Wordes | Choreographer |
Crew | Doug Coleman | Stunts |
Costume & Make-Up | Kelly Kimball | Costume Designer |
Directing | Thomas Johnston | Script Supervisor |
Directing | William Jennings | Second Second Assistant Director |
Sound | Kevin Hearst | Dialogue Editor |
Sound | David Lee Fein | Foley Artist |
Production | Derek Johansen | Production Assistant |
Directing | Arthur Anderson | First Assistant Director |
Production | Scott Eberlein | Production Assistant |
Art | Ricardo F. Delgado | Production Illustrator |
Costume & Make-Up | David Rawley | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Mitchell Ray Kenney | Set Costumer |
Sound | Nick Perito | Conductor |
Costume & Make-Up | Sue Moore | Costume Supervisor |
Sound | Ken Dufva | Foley Artist |
Sound | Scott Millan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Wayne Nelson | Transportation Coordinator |
Sound | Steve Pederson | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Masako Masuda | Assistant Art Director |
Camera | Bruce W. Talamon | Still Photographer |
Sound | Kerry Dean Williams | Sound Effects Editor |
Sound | Steve Mann | Foley Editor |
Camera | Gregory Lundsgaard | Steadicam Operator |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Chris Burton | Special Effects |
Sound | William Jacobs | Sound Effects Editor |
Production | Aaron M. Albucher | Art Department Production Assistant |
Art | Robert Bonino | Construction Coordinator |
Sound | Joseph A. Ippolito | Supervising Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Kelly Porter (costumer) | Set Costumer |
Editing | Phyllis Housen | Assistant Editor |
Production | Patrick Mignano | Assistant Location Manager |
Camera | Cary Fisher | "A" Camera Operator |
Camera | Steele Hunter | Second Company Grip |
Editing | Christopher S. Baird | First Assistant Editor |
Sound | Kathy Nelson | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Ora Green | Hairstylist |
Costume & Make-Up | D.J. Plumb | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Geri B. Oppenheim | Key Makeup Artist |
Camera | Thomas Vandermillen | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Baird Steptoe | First Assistant "B" Camera |
Editing | Phil Hetos | Color Timer |
Production | Darryl Pryor | Production Assistant |
Camera | A. Anthony Cappello | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Wayne Williams | Transportation Captain |
Sound | Joseph Geisinger | Sound Mixer |
Sound | Jeff Bushelman | Foley Editor |
Art | Todd Young | Construction Foreman |
Crew | Joni Avery | Stunts |
Crew | Eurlyne Epper | Stunts |
Directing | Albert Cho | Second Assistant Director |
Crew | Fulton 'Greg' Gilson | Transportation Co-Captain |
Crew | Peter Evangelatos | Craft Service |
Sound | Craig Woods | Boom Operator |
Crew | Mark Steinbeck | Cableman |
Crew | Jon G. Belyeu | Special Effects Coordinator |
Art | Daril Alder | Leadman |
Production | Wayne Witherspoon | Production Assistant |
Art | David Napoli | Props |
Camera | Lonnie Stewart | Dolly Grip |
Sound | Stephen Janisz | ADR Editor |
Sound | Ken Kushnick | Music Consultant |
Art | Neil Saiger | Construction Foreman |
Crew | Roy Bean | Video Assist Operator |
Camera | Alex Barraza | First Company Grip |
Art | Kevin Chambers | Props |
Editing | Theresa Repola Mohammed | Negative Cutter |
Art | Michael P. Hunter | Props |
Lighting | Walter Nichols | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Eric Gotthelf | Foley Mixer |
Camera | Alex Leyton | First Assistant "A" Camera |
Camera | Donald L. Hartley | Grip |
Camera | Donald L. Hartley | Dolly Grip |
Lighting | Gerald H. Boatright | Chief Lighting Technician |
Sound | Bob Baron | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Dean Sadler | Makeup Artist |
Production | Ron Windred | Location Manager |
Art | Caroline Perzan | Set Decoration Buyer |
Art | Robert Scott Kyker | Assistant Property Master |
Camera | Joe Kraft | Grip |
Crew | Harold Selig | Special Effects |
Crew | Manuel S. Epstein | Special Effects |
Crew | William Aldridge | Special Effects |
Production | Bonnie Haner | Producer's Assistant |
Production | Kathy Day | Producer's Assistant |
Crew | Chuck Hessey | Special Effects |
Production | Gary S. Lipsky | Production Assistant |
Crew | Charisse M. Hewitt | Actor's Assistant |
Production | Laura Folger | Extras Casting |
Production | Paula Benson-Himes | Production Office Coordinator |
Camera | John Farmer | Grip |
Art | Dick Kyker | Property Master |
Crew | Laurie Woolery | Actor's Assistant |
Crew | Anthony Kerum | Catering |
Costume & Make-Up | Silvio Scarano | Key Costumer |
Production | Lou Phillips | Production Accountant |
Sound | David Passick | Music Consultant |
Costume & Make-Up | Fetteroff Colen | Set Costumer |
Camera | Brent Lon Hershman | Camera Loader |
Art | James Buckley | Props |
Camera | Brian Smith | Second Company Grip |
Costume & Make-Up | Karen M. Davis | Costumer |
Art | Christine McKenzie | Graphic Designer |
Art | Ann-Giselle Spiegler | Art Department Coordinator |
Art | Richard Chirco | Props |
Costume & Make-Up | Tamara Clinard | On Set Dresser |
Crew | Eric Bilson | Propmaker |
Lighting | John Palka | Rigging Grip |
Lighting | Tom Lamont | Rigging Grip |
Camera | Robert Sharp | Grip |
Lighting | Christopher Whitman | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Steven Chuck | Production Assistant |
Production | Kimberly Tangorra | Executive Producer's Assistant |
Production | Dan March | Production Assistant |
Production | Frank LaTorre | Production Assistant |
Production | Heather Upjohn | Producer's Assistant |
Crew | Susan Nowak | Unit Publicist |