De Lego Batman Film (2017)
Het eenzame leven van Batman in zijn batcave. Hij kent maar een betekenisvolle persoon in zijn leven, namelijk zijn butler Alfred. De komst van twee figuren, Dick Grayson ofwel 'Robin' en 'Batgirl' Barbara Gordon, zullen zijn wereld echter op zijn kop zetten.
Regiseur:
Chris McKay
Schrijvers:
Jared Stern, Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers, John Whittington.
Will Arnett Batman / Bruce Wayne (voice) |
|
Zach Galifianakis The Joker (voice) |
|
Michael Cera Robin / Dick Grayson (voice) |
|
Rosario Dawson Batgirl / Barbara Gordon (voice) |
|
Ralph Fiennes Alfred Pennyworth (voice) |
|
Jenny Slate Harley Quinn (voice) |
|
Mariah Carey Mayor McCaskill (voice) |
|
Channing Tatum Superman / Clark Kent (voice) |
|
Billy Dee Williams Two-Face / Harvey Dent (voice) |
|
Hector Elizondo Jim Gordon (voice) |
|
Conan O'Brien The Riddler / Edward Nygma (voice) |
|
Jason Mantzoukas Scarecrow / Jonathan Crane (voice) |
|
Doug Benson Bane (voice) |
|
Zoƫ Kravitz Catwoman / Selina Kyle (voice) |
|
Kate Micucci Clayface / Basil Karlo (voice) |
|
Riki Lindhome Poison Ivy / Pamela Isley (voice) |
|
Jonah Hill Green Lantern / Hal Jordan (voice) |
|
Adam Devine The Flash / Barry Allen (voice) |
|
Eddie Izzard Voldemort (voice) |
|
Seth Green King Kong (voice) |
|
Jemaine Clement Sauron (voice) |
|
Ellie Kemper Phyllis (voice) |
|
David Burrows Anchorman Phil (voice) |
|
Ralph Garman Reporter #2 (voice) |
|
Chris Hardwick Reporter (voice) |
|
Chris McKay Pilot Bill (voice) |
|
Laura Kightlinger Reporter Pippa (voice) |
|
Susan Bennett Batcomputer (voice) |
|
Todd Hansen Captain Dale (voice) |
|
Mark Jonathan Davis Richard Cheese (voice) |
|
Lauren White Chief O'Hara / Medusa / Additional Voices (voice) |
|
Brent Musburger Reporter #1 (voice) |
|
Abel Arnett Additional Voices (voice) |
|
Archie Arnett Additional Voices (voice) |
|
Marco Campagno Additional Voices (voice) |
|
Garret Elkins Additional Voices (voice) |
|
Ryan Halprin Additional Voices (voice) |
|
Alison Ingram Additional Voices (voice) |
|
Holly Isaacson Additional Voices (voice) |
|
Kelly Lafferty Additional Voices (voice) |
|
Doug Nicholas Additional Voices (voice) |
|
Samantha Nisenboim Additional Voices (voice) |
|
Chris Paluszek Additional Voices (voice) |
|
Wendell Stephens Additional Voices (voice) |
|
Vanara Taing Additional Voices (voice) |
|
Matt Town Additional Voices (voice) |
|
Bram Tulloch Additional Voices (voice) |
|
John Venzon Additional Voices (voice) |
|
Matt Villa Additional Voices (voice) |
|
Charlie Bean Additional Voices (voice) |
Crew | Frank Miller | Thanks |
Writing | Bob Kane | Characters |
Production | Michael Uslan | Executive Producer |
Production | Benjamin Melniker | Executive Producer |
Production | Mary Hidalgo | Casting |
Crew | Jack Kirby | Thanks |
Writing | Jerry Siegel | Characters |
Writing | Joe Shuster | Characters |
Production | Roy Lee | Producer |
Production | Brad Lewis | Executive Producer |
Crew | Max Allan Collins | Thanks |
Crew | Nicholas Stoller | Creative Consultant |
Sound | Christopher Gordon | Conductor |
Crew | Glenn Ficarra | Creative Consultant |
Crew | John Requa | Creative Consultant |
Editing | John Venzon | Editor |
Production | Dan Lin | Producer |
Visual Effects | Fabian Mueller | Stereoscopic Supervisor |
Writing | Jared Stern | Screenplay |
Crew | Jared Stern | Creative Consultant |
Crew | Jared Stern | Additional Writing |
Art | Theresa Cullen | Storyboard Artist |
Crew | Bruce Timm | Thanks |
Visual Effects | Jamie Chung | Animation |
Production | Amber Naismith | Co-Producer |
Crew | Gerry Conway | Thanks |
Sound | Chad Smith | Musician |
Production | Phil Lord | Producer |
Crew | Larry Hama | Thanks |
Production | Jill Wilfert | Executive Producer |
Crew | Marv Wolfman | Thanks |
Directing | Chris McKay | Director |
Production | Christopher Miller | Producer |
Sound | Alex Ferguson | Assistant Sound Engineer |
Writing | Bill Finger | Characters |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Writing | Seth Grahame-Smith | Screenplay |
Writing | Seth Grahame-Smith | Story |
Sound | Wayne Pashley | Sound Designer |
Sound | Wayne Pashley | Supervising Sound Editor |
Sound | Lorne Balfe | Original Music Composer |
Crew | George Papp | Thanks |
Editing | Matt Villa | Editor |
Art | Grant Freckelton | Production Design |
Production | Zareh Nalbandian | Executive Producer |
Editing | David Burrows | Editor |
Sound | Sonal Joshi | Dialogue Editor |
Directing | Gareth Young | Layout |
Crew | Gene Colan | Thanks |
Production | Jon Burton | Co-Producer |
Editing | Marcus Newman | Digital Intermediate Editor |
Crew | John Byrne | Thanks |
Sound | Johannes Vogel | Conductor |
Crew | Paul Dini | Thanks |
Art | Chris Reccardi | Conceptual Design |
Art | Chris Reccardi | Concept Artist |
Crew | Walt Simonson | Thanks |
Crew | Mort Weisinger | Thanks |
Writing | William Moulton Marston | Characters |
Crew | Jim Mooney | Thanks |
Writing | Chris McKenna | Screenplay |
Crew | Neal Adams | Thanks |
Production | John Powers Middleton | Co-Producer |
Visual Effects | Beorn Leonard | Animation |
Visual Effects | Pablo Plaisted | Pre-Visualization Supervisor |
Sound | John Simpson | Foley Artist |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Emma Mitchell | Sound Effects Editor |
Writing | Erik Sommers | Screenplay |
Crew | Jerry Robinson | Thanks |
Crew | Gardner Fox | Thanks |
Production | Ilona Blyth | Production Supervisor |
Sound | Kelly Lafferty | Recording Supervision |
Art | Chris Paluszek | Storyboard Artist |
Crew | Steve Englehart | Thanks |
Sound | Michael Semanick | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Alan Grant | Thanks |
Sound | Will Kaplan | Music Editor |
Sound | Derryn Pasquill | Dialogue Editor |
Sound | Libby Villa | Sound Post Production Coordinator |
Sound | Christopher S. Aud | Sound Effects Editor |
Sound | Fabian Sanjurjo | Supervising Sound Effects Editor |
Sound | Philip Tallman | Music Editor |
Editing | Ryan Boucher | Additional Editing |
Sound | Ryan Young | ADR Mixer |
Crew | Damien Gray | CG Supervisor |
Sound | Craig Beckett | Music Editor |
Crew | Matt Town | Post Production Supervisor |
Sound | Patrick Christensen | ADR Mixer |
Visual Effects | Rob Coleman | Animation Supervisor |
Sound | Linda Yeaney | Assistant Sound Editor |
Writing | Heiko von Drengenberg | Story Artist |
Production | Steven Mnuchin | Executive Producer |
Visual Effects | Stewart Alves | Senior Animator |
Visual Effects | Sarah de Gaudemar | Animation |
Lighting | Michael Cacciamani | Lighting Artist |
Art | Simon Ashton | Storyboard Artist |
Visual Effects | Patricio Ducaud | Animation |
Visual Effects | Chris Ebeling | Key Animation |
Visual Effects | Matt Everitt | Lead Animator |
Visual Effects | David Hansen | Animation |
Visual Effects | Scott Hunter | Animation |
Writing | Scott Hurney | Story Artist |
Lighting | Timothy Kenyon | Lighting Artist |
Visual Effects | Andrea Castagnoli | Senior Animator |
Visual Effects | LoĆÆc Miermont | Animation |
Writing | David Tuber | Story Artist |
Sound | Mark Purcell | Sound Mix Technician |
Directing | Arsen Arzumanyan | Layout |
Art | Kristen Anderson | Set Designer |
Art | Kelly Baigent | Storyboard Artist |
Crew | Joe Kubert | Thanks |
Writing | John Whittington | Screenplay |
Crew | John Whittington | Additional Writing |
Sound | Mario Gabrieli | Sound Effects Editor |
Writing | Trisha Gum | Head of Story |
Sound | Gabe Hilfer | Music Consultant |
Sound | Unsun Song | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Garret Elkins | Additional Editing |
Sound | F. Hudson Miller | Sound Editor |
Sound | Rick Lisle | Supervising Dialogue Editor |
Production | Andrea McCarthy Paul | Associate Producer |
Production | Joanna Hanley | Production Coordinator |
Sound | Max Aruj | Music Score Producer |
Visual Effects | David James Henderson | Animation |
Sound | Nigel Christensen | Sound Effects Editor |
Sound | Jared Dwyer | Sound Effects Editor |
Editing | Edo Brizio | Colorist |
Visual Effects | Bradley Sick | Modelling Supervisor |
Sound | Tyler Newhouse | ADR Recordist |
Production | Toby Gibson | Production Consultant |
Sound | Nick Jimenez | ADR Recordist |
Production | Brenda Finster | Production Coordinator |
Production | Ryan Halprin | Co-Producer |
Crew | Doug Moench | Thanks |
Crew | Paul Norris | Thanks |
Visual Effects | Fraser Page | Animation |
Art | Cara Payne | Art Department Coordinator |
Production | Will Allegra | Executive Producer |
Crew | George PĆ©rez | Thanks |
Crew | John Broome | Thanks |
Crew | Gil Kane | Thanks |
Production | Matthew Ashton | Executive Producer |
Editing | Emma Marie DuPell | Assistant Editor |
Art | Emily Dean | Storyboard Artist |
Writing | Emily Dean | Story Artist |
Visual Effects | Nathan Fitzgerald | Senior Animator |
Crew | Carmine Infantino | Thanks |
Sound | Lisa Simpson | Foley Mixer |
Art | Madeleine Purdy | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Hannah Roberson | Animation Coordinator |
Visual Effects | Angela Ensele | Senior Modeller |
Visual Effects | Steven Hubbard | Senior Modeller |
Visual Effects | John Paul Molloy | Senior Modeller |
Sound | Andrew Miller | Sound Effects Editor |
Editing | Eliot Knapman | First Assistant Editor |
Editing | Courtney Teixera | First Assistant Editor |
Visual Effects | Scott Britton | Animation |
Crew | Lew Schwartz | Thanks |
Art | NoƩmie Cauvin | Concept Artist |
Art | Adam Murphy | Storyboard Artist |
Editing | Holly Isaacson | Assistant Editor |
Production | Malinda McGuire | Production Coordinator |
Art | Michael Fong | Storyboard Artist |
Writing | Michael Fong | Story Artist |
Sound | Ćscar SenĆ©n | Orchestrator |
Crew | Michael Grell | Thanks |
Editing | Emily Killick | Assistant Editor |
Art | Yoriaki Mochizuki | Storyboard Artist |
Writing | Yoriaki Mochizuki | Story Artist |
Visual Effects | Les Turner | Senior Animator |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Production | Diane Howard | Publicist |
Crew | Evan McHugh | Score Engineer |
Production | Turea Blyth | Production Coordinator |
Visual Effects | Christian So | Animation |
Visual Effects | Jaideep Khadilkar | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Simon Pickard | Animation |
Art | Matt Hatton | Concept Artist |
Art | Toby Grime | Conceptual Design |
Art | Toby Grime | Concept Artist |
Sound | Stephen Lipson | Scoring Mixer |
Visual Effects | Craig Welsh | Visual Effects |
Visual Effects | Aubrie Goslin | Animation Department Coordinator |
Sound | Joan Martorell | Orchestrator |
Visual Effects | Brent St. Mary | Animation Coordinator |
Lighting | Nick Pitt-Owen | Lighting Artist |
Sound | Jay Fisher | ADR Mixer |
Production | Debbie Steer | Production Supervisor |
Editing | Shannon Longville | Assistant Editor |
Sound | Michael Fowler | ADR Mixer |
Visual Effects | Derik Gokstorp | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Miles Green | Visual Effects |
Crew | Alex Timbs | Information Systems Manager |
Production | Zeba Fahid | Production Accountant |
Production | Alison Ingram | Production Coordinator |
Production | Samantha Nisenboim | Associate Producer |
Editing | Vanara Taing | Additional Editing |
Production | Brian Lynch | Associate Producer |
Art | Dave Needham | Additional Storyboarding |
Art | Charles Santoso | Concept Artist |
Art | Fiona Darwin | Concept Artist |
Art | Gibson Radsavanh | Concept Artist |
Art | Thomas Zenteno | Concept Artist |
Art | Austin Carlson | Graphic Designer |
Art | Lars Roersen Nielsen | Graphic Designer |
Art | Marie Sertillanges | Graphic Designer |
Art | Michael Patton | Graphic Designer |
Art | Paul Constantin Turcanu | Graphic Designer |
Art | Pola Lisowicz | Graphic Designer |
Crew | Randall James Bol | Post Production Supervisor |
Production | Kate Kazokas | Production Coordinator |
Production | Sandra Beerenbrock | Production Manager |
Production | Sean McAlear | Production Manager |
Production | Jackson Lewis | Production Supervisor |
Art | Carsten Lind | Sculptor |
Art | Jeffrey Alan Davies | Sculptor |
Art | Nina Buch Rasmussen | Sculptor |
Art | Ruth Kelly | Sculptor |
Art | Stewart Whitehead | Sculptor |
Art | Yoel Mazur | Sculptor |
Art | Paul Marion Wood | Sculptor |
Writing | Hayley Beisler | Story Coordinator |
Directing | Lachlan Phillips | Layout |
Art | Lachlan Phillips | Storyboard Artist |
Art | Michael Wetterhahn | Storyboard Artist |
Art | Natalie Wetzig | Storyboard Artist |
Editing | Jonathan Tappin | Additional Editing |
Editing | Ben Murphy | Assistant Editor |
Editing | Courtney Lee Bowden | Assistant Editor |
Editing | Fiona Macintosh | Assistant Editor |
Editing | Jesse Goldsmith | Assistant Editor |
Editing | Mandy Eyley | Assistant Editor |
Editing | Matt McMillan | Assistant Editor |
Editing | Sam Chynoweth | Colorist |
Editing | Hamish Mason | Digital Intermediate |
Editing | Kim Bjoerge | Digital Intermediate |
Crew | Alfred Bester | Thanks |
Crew | Robert Bernstein | Thanks |
Crew | Joe Certa | Thanks |
Crew | Dave Cockrum | Thanks |
Crew | Chuck Dixon | Thanks |
Crew | Robert Kanigher | Thanks |
Crew | Don Newton | Thanks |
Crew | Sheldon Moldoff | Thanks |
Crew | Graham Nolan | Thanks |
Crew | Paul Reinman | Thanks |
Crew | Bob Rozakis | Thanks |
Crew | Frank Robbins | Thanks |
Crew | Joe Samachson | Thanks |
Crew | Curt Swan | Thanks |
Crew | Dick Sprang | Thanks |
Crew | David Wood | Thanks |
Production | Georgia White | Producer's Assistant |
Crew | Sarah Panzetta | Post Production Assistant |
Production | Terran Seifert | Production Assistant |
Production | Jaclyn Abrahante | Production Coordinator |
Production | Lauren DeFelice | Production Coordinator |
Production | Mark De Vivo | Production Coordinator |
Production | Wesley Leung | Production Coordinator |
Crew | Pankaj K.P. Singh | Software Engineer |
Sound | Nicholas Rowse | Assistant Sound Engineer |
Sound | Rose Mackenzie-Peterson | Assistant Sound Engineer |
Sound | Michael Linus Bock | Musician |
Crew | Tony Pilkington | Mixing Engineer |
Crew | Seth Waldmann | Mixing Engineer |
Sound | Queenie Li | Music Coordinator |
Sound | Laurence Pike | Musician |
Sound | Damian De Boos-Smith | Musician |
Sound | Thomas Farnon | Music Score Producer |
Visual Effects | Aaron Burton | Animation |
Visual Effects | Michael Shiao Chen | Animation |
Visual Effects | Jordi Girones | Animation |
Visual Effects | Ngo Quoc Huy | Animation |
Visual Effects | Daniel Jervis | Animation |
Visual Effects | Jins M. Jose | Animation |
Visual Effects | Kate Knott | Animation |
Visual Effects | Nagaraju Kusuma | Animation |
Visual Effects | Adam Lau | Animation |
Visual Effects | Balazs Meszaros | Animation |
Visual Effects | Gregory Naud | Animation |
Visual Effects | Alfie Olivier | Animation |
Visual Effects | Damian Pin | Animation |
Visual Effects | Darren Rea | Animation |
Visual Effects | George Varettas | Animation |
Visual Effects | Andy Wakeley | Animation |
Visual Effects | Bradleigh Betts | Animation |
Directing | Bradleigh Betts | Layout |
Crew | Rick van de Schootbrugge | Compositor |
Visual Effects | Alex Fry | Compositing Supervisor |
Directing | James Bleakley | Layout |
Directing | Sunil Dutta | Layout |
Directing | Julian Howard | Layout |
Directing | Gerrard Southam | Layout |
Directing | Ned Walker | Layout |
Directing | Robin Wilson-Davey | Layout |
Directing | Guillaume Zimmer | Layout |
Directing | Jay Wongu Oh | Layout |
Lighting | Paolo Giordana | Lighting Artist |
Lighting | Samuel Maniscalco | Lighting Artist |
Lighting | Alexander Hartwin | Lighting Artist |
Lighting | Yu-Chuan Anji Kao | Lighting Artist |
Lighting | Reza Farsad | Lighting Artist |
Visual Effects | Vincent Fiere | Matte Painter |
Production | Alyssia Sharpe | Production Accountant |
Production | Alexis Jacobson | Production Coordinator |
Production | Melissa Tierney | Production Supervisor |
Visual Effects | Andy Finlayson | Senior Animator |
Visual Effects | Paul Perrott | Senior Animator |
Crew | Luke Cole | Software Engineer |
Visual Effects | Claire Harrison | VFX Artist |
Visual Effects | Paul Heffernan | Visual Effects |
Visual Effects | Kate Adams | VFX Artist |
Visual Effects | Sotiris Bakosis | VFX Artist |
Visual Effects | Raphaƫl Gadot | VFX Artist |
Visual Effects | Zygimantas Kucas | VFX Artist |
Visual Effects | Brett Walter | VFX Artist |
Visual Effects | Jean-Marc Ariu | VFX Artist |
Visual Effects | Jonathan Cox | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Zoe Saker-Norrish | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sabrina Scalfari | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Williams | Animation |