Snow White (2001)
AvontuurFamilieFantasieTV Film
Sneeuwwitje wordt geboren als dochter van John en Josephine, een liefdevol boerenkoppel. Door een vervloeking sterft Sneeuwwitje's moeder in het kraambed. Achtergelaten met zijn zieke dochtertje wacht John een strenge winter. Onverwacht komt er redding wanneer één van Johns bittere tranen het bevroren graf van de tovenaar Groenoog doet ontdooien.
Regiseur: Caroline Thompson
Miranda Richardson Queen Elspeth |
|
Kristin Kreuk Snow White |
|
Vera Farmiga Josephine |
|
Vincent Schiavelli Wednesday |
|
Clancy Brown The Granter of Wishes |
|
José Zúñiga Hector |
|
Michael J. Anderson Sunday (Violet) |
|
Warwick Davis Saturday (Indigo) |
|
Tyron Leitso Prince Alfred |
|
Michael Gilden Monday (Red) |
|
Mark J. Trombino Tuesday (Orange) |
|
Martin Klebba Friday (Blue) |
|
Penny Blake Thursday (Green) |
|
Campbell Lane Magistrate |
|
Shaine Jones Palace Attendant |
|
Karin Konoval Crone |
|
Shaun Balbar Chef |
|
Michelle Harrison Lady in Waiting #1 |
|
Stacee Copeland Lady in Waiting #2 |
|
Tom Irwin John |
|
Rob Roy Minister #1 |
|
Peter Hall Minister #2 |
|
James Chutter Footman |
Directing | Caroline Thompson | Director |
Production | Caroline Thompson | Producer |
Writing | Caroline Thompson | Teleplay |
Sound | Michael Convertino | Original Music Composer |
Production | Heike Brandstatter | Casting |
Production | Coreen Mayrs | Casting |
Writing | Jacob Grimm | Original Story |
Writing | Wilhelm Grimm | Original Story |
Art | Doug Hardwick | Art Direction |
Art | David Brisbin | Production Design |
Production | Linda Lowy | Casting |
Art | Elizabeth Wilcox | Set Decoration |
Crew | Marny Eng | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Bill Terezakis | Makeup Designer |
Camera | Cory Budney | First Assistant Camera |
Production | Matthew O'Connor | Producer |
Production | John Brace | Casting |
Camera | Jon Joffin | Director of Photography |
Visual Effects | Lee Wilson | Visual Effects Supervisor |
Sound | Bobby Muzingo | Music Supervisor |
Writing | Julie Hickson | Teleplay |
Editing | Margaret Goodspeed | Editor |
Costume & Make-Up | Nancy Bryant | Costume Design |
Crew | Fred Perron | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Norma Hill-Patton | Makeup Designer |
Art | Mike McLeod | Construction Coordinator |
Visual Effects | Lisa K. Sepp | Visual Effects Coordinator |
Art | Allan Galajda | Set Designer |
Costume & Make-Up | Ian C. Ballard | Hair Designer |
Sound | Brent Brooks | Music Editor |
Crew | Tim Storvick | Special Effects Coordinator |
Camera | Jim McConkey | Camera Operator |
Directing | Helga Ungurait | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Isabel Bloor | Costume Supervisor |
Sound | Peter Bergren | Sound Effects Editor |
Production | Eva Morgan | Production Coordinator |
Visual Effects | James Kozier | Special Effects Supervisor |
Camera | Michael Bruce Adams | First Assistant Camera |
Directing | Bonnie Benwick | First Assistant Director |
Art | Dale Menzies | Construction Foreman |
Sound | Daniel Gaber | Music Editor |
Sound | Lesley Langs | Music Editor |