Survivor (2015)
Een medewerkster van het Ministerie van Buitenlandse Zaken is onlangs overgeplaatst naar de Amerikaanse ambassade in Londen. Ze krijgt de taak om te voorkomen dat terroristen de Verenigde Staten binnen komen.
Regiseur:
James McTeigue
Schrijver:
Philip Shelby
Pierce Brosnan Nash |
|
Milla Jovovich Kate Abbott |
|
Dylan McDermott Sam Parker |
|
Angela Bassett Maureen Cranepaul |
|
Robert Forster Bill Talbot |
|
James D'Arcy Paul Anderson |
|
Roger Rees Dr. Emil Balan |
|
Genevieve O'Reilly Lisa Carr |
|
Frances de la Tour Sally |
|
Sonya Cassidy Helen |
|
Antonia Thomas Naomi Rosenbaum |
|
Sean Teale Alvin Murdock |
|
Regé-Jean Page Robert Purvell |
|
Jing Lusi Joyce Su |
|
Benno Fürmann Zafer Pavlou |
|
Paddy Wallace Johnny Talbot |
|
Parker Sawyers Ray |
|
Eddie Bagayawa garbageman (uncredited) |
|
Alexis Peterman Flight Attendant |
|
Steven Robertson Trevor |
|
Katarzyna Wolejnio Margaret Richards |
|
Dimo Alexiev Waiter |
|
Corey Johnson Eric Loomis |
|
Ryan Stuart Nero Franks (uncredited) |
|
Bashar Rahal Militiaman #2 |
|
Susannah Allman Ticket Agent #2 |
Directing | James McTeigue | Director |
Sound | Peter Clarke | Music Editor |
Production | Irwin Winkler | Producer |
Production | Charles Winkler | Producer |
Production | Boaz Davidson | Producer |
Production | Les Weldon | Executive Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Crew | Raicho Vasilev | Stunts |
Production | John Thompson | Executive Producer |
Sound | Ilan Eshkeri | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Stephanie Collie | Costume Design |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Elaine Grainger | Casting |
Production | Jason Bloom | Executive Producer |
Camera | Danny Ruhlmann | Director of Photography |
Art | Kess Bonnet | Supervising Art Director |
Camera | Lorenzo Senatore | Steadicam Operator |
Production | Marianne Stanicheva | Casting |
Production | Mark Gill | Executive Producer |
Camera | Nick Wall | Still Photographer |
Sound | Craig Irving | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Samir Foco | Sound Effects Editor |
Camera | Anton Bakarski | Second Unit Director of Photography |
Crew | Velizar Peev | Stunts |
Production | Ged Dickersin | Line Producer |
Crew | Danko Jordanov | Stunts |
Art | Sophie Newman | Set Decoration |
Production | Matthew O'Toole | Producer |
Production | Alexander O'Neal | Co-Producer |
Crew | Ivailo Dimitrov | Stunts |
Crew | Ivo Kehayov | Stunts |
Crew | Radoslav Ignatov | Stunt Double |
Crew | Borislav Iliev | Stunt Coordinator |
Art | Valentina Mladenova | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Gabrielle Spanswick | Costume Supervisor |
Art | Hannah Moseley | Supervising Art Director |
Sound | Nigel Stone | Sound Designer |
Sound | Nigel Stone | Supervising Sound Editor |
Sound | John Simpson | Foley |
Costume & Make-Up | Anna Gelinova | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Vyarka Sirkova | Key Costumer |
Visual Effects | Danail Hadzhiyski | Visual Effects Supervisor |
Crew | Laura Swift | Stunts |
Art | Gergana Deleva | Art Department Coordinator |
Art | Dirk Buchmann | Property Master |
Lighting | Yavor Zahariev | Gaffer |
Costume & Make-Up | Mariana Love | Makeup Artist |
Art | Will Coubrough | Art Direction |
Crew | Rowley Irlam | Stunt Coordinator |
Crew | Petar Minov | Visual Effects Editor |
Crew | Veselin Karadjov | Stunts |
Camera | Shaun O'Dell | Second Unit Director of Photography |
Directing | Shaun O'Dell | Second Unit Director |
Camera | Jeremy Braben | Helicopter Camera |
Camera | Simon Varsano | Still Photographer |
Sound | Tim Cavagin | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Kate Baird | Editor |
Crew | Nikolay Pachov | Visual Effects Editor |
Sound | Luke O'Connell | Dialogue Editor |
Crew | Georgi Manchev | Stunts |
Crew | Milen Kaleichev | Stunts |
Costume & Make-Up | Flora Moody | Makeup & Hair |
Art | Craig Price | Property Master |
Writing | Philip Shelby | Screenplay |
Production | Lonnie Ramati | Co-Executive Producer |
Costume & Make-Up | Gloria Peñaranda | Makeup Artist |
Visual Effects | Konstantin Nikolov | Animation |
Camera | Rob Lynn | Camera Operator |
Sound | Mike Wood | Dialogue Editor |
Sound | Selena Arizanovic | Music Supervisor |
Crew | Charles Bodycomb | Armorer |
Visual Effects | Gary J. Brown | Visual Effects Supervisor |
Crew | Stefan Razlojki | Armorer |
Crew | Georgi Dimitrov | Stunts |
Visual Effects | Terry Glass | Special Effects Supervisor |
Art | Lisa Turner | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Georgi Garnevski | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Yuliya Manolova | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Emil Radkov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elena Rapondzhieva | Visual Effects Coordinator |
Crew | Lyubomira Mladenova | Visual Effects Editor |
Crew | Malina Georgieva | Stunt Double |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunts |
Crew | Stilyan Mavrov | Stunts |
Crew | Tsvetolyub Iliev | Stunts |
Visual Effects | Kiril Georgiev | Visual Effects Coordinator |
Crew | Radka Petkova | Stunts |
Visual Effects | Nikola D. Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Camera | Ben Marias | Camera Operator |
Production | Violeta Piperevska | Production Coordinator |
Crew | Tom Ralphs | Armorer |
Crew | Jan Petřina | Stunt Double |
Directing | Richard Goodwin | First Assistant Director |
Crew | Kalin Kerin | Stunts |
Crew | Annabel Wood | Stunt Double |
Crew | Scott Armstrong | Utility Stunts |
Crew | David R. Grant | Stunt Double |
Crew | Marina Yordanova | Stunt Double |
Directing | Andrew Mannion | Second Assistant Director |
Lighting | Lee Knight | Gaffer |
Crew | Rumen Petrov | Stunts |
Art | Kevin Day | Props |
Art | Kevin Day | Standby Property Master |
Crew | Kiril Todorov | Stunts |
Crew | Snejina Vasileva | Stunts |