Manchester by the Sea (2016)
Na het plotselinge overlijden van zijn oudere broer wordt Lee Chandler aangesteld als voogd voor diens zoon. Lee keert terug naar zijn geboortedorp om voor hem te zorgen.
Regiseur: Kenneth Lonergan
Casey Affleck Lee Chandler |
|
Lucas Hedges Patrick Chandler |
|
Michelle Williams Randi Chandler |
|
Kyle Chandler Joe Chandler |
|
C.J. Wilson George |
|
Gretchen Mol Elise Henderson |
|
Matthew Broderick Jeffrey Garner |
|
Anna Baryshnikov Sandy |
|
Heather Burns Jill |
|
Ivy O'Brien Young Patrick Chandler |
|
Kara Hayward Silvie McGann |
|
Tom Kemp Stan Chandler |
|
Josh Hamilton Wes (Joe's Lawyer) |
|
Tate Donovan Hockey Coach |
|
Ruibo Qian Dr. Bethany |
|
Robert Sella Dr. Muller |
|
Susan Pourfar Nurse Irene |
|
Stephen McKinley Henderson Mr. Emery |
|
Chloe Dixon Suzy Chandler |
|
Ellie Teves Karen Chandler |
|
Mary Mallen Sharon |
|
Richard Donelly Mr. Martinez (1st Tenant) |
|
Virginia Loring Cooke Mrs. Groom (2nd Tenant) |
|
Quincy Tyler Bernstine Marianne (3rd Tenant) |
|
Missy Yager Mrs. Olsen (4th Tenant) |
|
Ben Hanson Bartender |
|
Lewis D. Wheeler 1st Businessman at Bar |
|
Anthony Estrella 2nd Businessman at Bar |
|
Paul Meredith Paul (Assistant Principal) |
|
Carolyn Pickman Paul's Assistant |
|
Christian J. Mallen CJ |
|
Oscar Wahlberg Joel |
|
Wendy Overly Wes's Assistant |
|
Jackson Damon Otto |
|
Shawn Fitzgibbon Tom Doherty (Ping-Pong Player) |
|
Glenn McKiel Manchester Police Chief |
|
Joe Stapleton Fire Marshall |
|
Brian Chamberlain Investigating Detective |
|
Kenneth Lonergan Manchester Pedestrian |
|
Jami Tennille Janine |
|
Liam McNeill Josh (Randi's Husband) |
|
Danae Nason Rachel (Randi's Friend) |
|
Allyn Burrows Father Martin |
|
Nellie Lonergan 1st Girl at School ("Godspell") |
|
Brian A. White Jerry (Guy in Boat Yard Office) |
|
Erica McDermott Sue (Angry Boss in Boat Yard Office) |
|
Frank Garvin Homeowner |
|
William Bornkessel George's Son (uncredited) |
|
Kt Baldassaro Bar Patron (uncredited) |
Production | Matt Damon | Producer |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Production | Chris Moore | Producer |
Production | John Krasinski | Executive Producer |
Sound | Linda Cohen | Music Supervisor |
Camera | Petr Hlinomaz | Camera Operator |
Production | Gigi Pritzker | Producer |
Directing | Kenneth Lonergan | Director |
Writing | Kenneth Lonergan | Writer |
Costume & Make-Up | Melissa Toth | Costume Design |
Crew | Summer Phoenix | Thanks |
Sound | Lesley Barber | Original Music Composer |
Production | Declan Baldwin | Executive Producer |
Production | Declan Baldwin | Unit Production Manager |
Production | Carolyn Pickman | Casting |
Directing | David Blazina | Second Assistant Director |
Sound | Mark DeSimone | ADR & Dubbing |
Camera | Jody Lee Lipes | Director of Photography |
Production | Bill Migliore | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Rob Fitz | Makeup Artist |
Camera | Julien Zeitouni | First Assistant Camera |
Editing | Jennifer Lame | Editor |
Camera | Michael Fuchs | Steadicam Operator |
Production | Kevin J. Walsh | Producer |
Art | Ruth De Jong | Production Design |
Sound | Ryan Collison | Foley Recording Engineer |
Sound | Leslie Bloome | Foley Artist |
Sound | Alexa Zimmerman | Dialogue Editor |
Camera | Claire Folger | Still Photographer |
Sound | Dan Edelstein | ADR Editor |
Directing | Andrea Ulrich | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Sherryn Smith | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elizabeth Cecchini | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Liz Bernstrom | Makeup Department Head |
Camera | Brant S. Fagan | Steadicam Operator |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Crew | Paul Marini | Stunt Coordinator |
Sound | Peter Stevenson | Boom Operator |
Production | Henry Russell Bergstein | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Hannah Rhein | Set Costumer |
Editing | Jack Lewars | Digital Intermediate |
Art | Jourdan Henderson | Art Direction |
Art | Florencia Martin | Set Decoration |
Production | Cynthia Garcia Walker | Production Accountant |
Sound | Roland Vajs | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Roland Vajs | Foley Editor |
Art | Amy Teitter | Set Dresser |
Production | Matt Bouldry | Casting Associate |
Sound | Tyler Newhouse | ADR Recordist |
Camera | Patrick Quinn | First Assistant Camera |
Camera | Terrence Hayes | Camera Operator |
Sound | Jacob Ribicoff | Sound Designer |
Sound | Jacob Ribicoff | Supervising Sound Editor |
Sound | Jacob Ribicoff | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Christina Delerme | Digital Intermediate |
Editing | Joey Handy | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Frank Barbosa | Hair Department Head |
Sound | Mick Gormaley | Music Editor |
Directing | Michael J. Moore | First Assistant Director |
Crew | Patrick M. Walsh | Stunt Coordinator |
Crew | Wendy Overly | Dialect Coach |
Lighting | Joshua Dreyfus | Gaffer |
Production | Zach Zatet | Casting Assistant |
Production | Lauren Beck | Producer |
Production | Kimberly Steward | Producer |
Art | Brannon Smithwick | Art Department Assistant |
Art | Morgan Kling | Property Master |
Art | Beth Anderson | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Joanna Murphy | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Amy Pickering | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Alanna Keenan | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Susanna Brown | Tailor |
Camera | Robert Kelly | Dolly Grip |
Camera | Warren A. Weberg | Key Grip |
Visual Effects | Michael Ricci | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Julius Horsthuis | Visual Effects Supervisor |
Sound | Joanna Fang | Foley |
Editing | Ivan Barahona | Digital Intermediate |
Sound | James Shearman | Orchestrator |
Editing | Taylor Levy | Assistant Editor |
Sound | Kevin S. Parker | Sound Mixer |
Camera | Teresa Hays | Best Boy Grip |
Sound | Ryan Baker | Utility Sound |
Production | Josh Godfrey | Executive Producer |
Production | Jill Sacco | Production Secretary |
Crew | Stuart Macphee | Post Production Supervisor |
Production | Ryan Stowell | Co-Producer |
Art | Michael Potter | Set Dresser |
Art | Ryan McCoy Johnson | Leadman |
Production | Alex Berard | Location Manager |
Camera | Ed Searles | Grip |
Production | Billy Dowd | Extras Casting |
Art | Matthew Nutter | Graphic Designer |
Production | Karl Hartman | Production Coordinator |
Art | Risa Uchida Battis | Set Dresser |
Lighting | Fred Young | Best Boy Electric |
Production | Jeff Dionne | Assistant Location Manager |
Directing | Tim LaDue | Second Second Assistant Director |
Art | Timothy Lewis | Set Dresser |
Production | Kai Quinlan | Location Manager |
Art | Jeff Kryvicky | Title Designer |