Blade Runner 2049 (2017)
Dertig jaar na de gebeurtenissen in de eerste film ontdekt een nieuwe Blade Runner, LAPD agent K, een verborgen geheim dat wat nog overblijft van de huidige maatschappij mogelijk in chaos kan doen verzinken.
Regiseur:
Denis Villeneuve
Schrijvers:
Hampton Fancher, Michael Green.
Ryan Gosling 'K' |
|
Harrison Ford Rick Deckard |
|
Sylvia Hoeks Luv |
|
Ana de Armas Joi |
|
Mackenzie Davis Mariette |
|
Jared Leto Niander Wallace |
|
Robin Wright Lieutenant Joshi |
|
Carla Juri Dr. Ana Stelline |
|
Dave Bautista Sapper Morton |
|
Hiam Abbass Freysa |
|
Lennie James Mister Cotton |
|
David Dastmalchian Coco |
|
Sean Young Rachael |
|
Edward James Olmos Gaff |
|
Barkhad Abdi Doc Badger |
|
Wood Harris Nandez |
|
Tómas Lemarquis File Clerk |
|
Sallie Harmsen Replicant |
|
Loren Peta Rachael Double |
|
Mark Arnold Interviewer |
|
Krista Kosonen Doxie #2 |
|
Elarica Johnson Doxie #3 |
|
David Benson Liberace Look-A-Like |
|
Kingston Taylor Boy with One Ear |
|
Ben Thompson Elvis Look-A-Like |
|
Ellie Wright Little Ellie |
|
Suzie Kennedy Marilyn Look-A-Like |
|
Stephen Triffitt Sinatra Look-A-Like |
|
Vilma Szécsi Angry Old Lady |
|
Kincsö Sánta Birthday Girl |
|
André Lukács Molnár Memory Child |
|
István Göz Scavenger #1 |
|
Pál Nyári Scavenger #2 |
|
Joshua Tersoo Allagh Scavenger #3 |
|
Zoltán Béres Scavenger #4 |
|
Konstantin Pál Scavenger #5 |
|
Ferenc Györgyi Scavenger #6 |
|
Samuel Brown Orphanage Boy |
|
Mary Lukasiewicz Hologram Joi (voice) (uncredited) |
|
Deniz Altunay Scavenger #7 |
|
Frank Sinatra (archive footage) (uncredited) |
Sound | Mark A. Mangini | Supervising Sound Editor |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Camera | Roger Deakins | Director of Photography |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Production | Ridley Scott | Executive Producer |
Writing | Philip K. Dick | Characters |
Writing | Hampton Fancher | Screenplay |
Writing | Hampton Fancher | Story |
Production | Francine Maisler | Casting |
Crew | Syd Mead | Thanks |
Art | Dennis Gassner | Production Design |
Costume & Make-Up | Renée April | Costume Design |
Production | Kathy Driscoll-Mohler | Casting Associate |
Art | Peter Popken | Conceptual Design |
Crew | Klaus Mielich | Special Effects Coordinator |
Crew | Klaus Mielich | In Memory Of |
Sound | Benjamin Wallfisch | Original Music Composer |
Sound | Ezra Dweck | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Sound | Ron Bartlett | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Joel Kramer | Second Unit |
Crew | Joel Kramer | Stunt Coordinator |
Directing | Joel Kramer | Second Assistant Director |
Production | Dana Belcastro | Co-Producer |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | Andy Malcolm | Foley Artist |
Production | Bill Carraro | Executive Producer |
Art | Rod McLean | Art Direction |
Art | Alessandra Querzola | Set Decoration |
Camera | Pierre Gill | Second Unit Director of Photography |
Art | Paul Inglis | Supervising Art Director |
Production | Veronika Varjasi | Extras Casting |
Production | Broderick Johnson | Producer |
Production | Andrew A. Kosove | Producer |
Production | Zsolt Csutak | Casting |
Production | India Osborne | Production Manager |
Crew | Andrew G. Vajna | Thanks |
Visual Effects | Jean-Louis Darville | Visual Effects Coordinator |
Camera | Jean-Louis Darville | Data Wrangler |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Production | Bud Yorkin | Producer |
Production | Gavin J. Behrman | Production Supervisor |
Camera | Dylan Goss | Aerial Director of Photography |
Sound | Don White | Foley Mixer |
Crew | Cliff Fleming | Aerial Coordinator |
Production | Cynthia Sikes | Producer |
Directing | Denis Villeneuve | Director |
Visual Effects | Patrick Kalyn | Animation |
Costume & Make-Up | Jason Collins | Special Effects Makeup Artist |
Writing | Michael Green | Screenplay |
Visual Effects | Tiago Santos | Digital Compositor |
Sound | Tristan Schulze | Musician |
Visual Effects | Rohit Agarwal | Visual Effects |
Art | Ed Natividad | Conceptual Design |
Camera | Bruce Hamme | Dolly Grip |
Visual Effects | Pierre Buffin | Visual Effects Supervisor |
Production | Steven P. Wegner | Co-Producer |
Editing | Joe Walker | Editor |
Art | Tibor Lázár | Art Direction |
Visual Effects | Robert Pik | Compositing Supervisor |
Crew | Del Spiva | Temp Music Editor |
Visual Effects | Andreas Bravin Karlsson | Compositing Lead |
Sound | Nico Abondolo | Musician |
Sound | Theo Green | Sound Designer |
Crew | Zoltán Schrammel | Techno Crane Operator |
Production | Tim Gamble | Executive Producer |
Crew | Marc Sadeghi | Executive Visual Effects Producer |
Production | Anna Cassina | Unit Production Manager |
Visual Effects | Ankur Mishra | VFX Artist |
Crew | John Sylva | Post Production Assistant |
Crew | Aaron Haye | Thanks |
Art | Gyula Herjeczki | Construction Manager |
Visual Effects | Pierre D'Oncieu | Digital Compositor |
Crew | Joshua Ravetch | Production Controller |
Lighting | Patrick Bramucci | Rigging Gaffer |
Crew | Ryota Nakanishi | Thanks |
Camera | Ádám Fillenz | Camera Operator |
Sound | Rio Mangini | Musician |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Cori Burchell | Costume Supervisor |
Art | Bence Erdélyi | Art Direction |
Costume & Make-Up | Lizzie Lawson | Hair Supervisor |
Art | George Hull | Conceptual Design |
Art | Emmanuel Shiu | Conceptual Design |
Visual Effects | Paul Docherty | Visual Effects Coordinator |
Art | Lauren Stewart | Painter |
Art | Victor James Martinez | Conceptual Design |
Sound | Lee Gilmore | Sound Effects Editor |
Sound | Clint Bennett | Supervising Music Editor |
Costume & Make-Up | Jo-Ann MacNeil | Key Makeup Artist |
Art | Joseph Hiura | Set Designer |
Art | Doug Harlocker | Property Master |
Sound | Doug Hemphill | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Michelle Eisenreich | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Katie Hamberger | VFX Artist |
Directing | Jessica Clothier | Script Supervisor |
Sound | Tom Hambleton | ADR Recordist |
Camera | Stephen Vaughan | Still Photographer |
Editing | Emily Wallin | 3D Editor |
Camera | Steve Unwin | Still Photographer |
Camera | Steve Unwin | Epk Camera Operator |
Sound | Christopher S. Aud | Sound Effects Editor |
Art | Annamária Orosz | Standby Art Director |
Sound | György Mihályi | First Assistant Sound Editor |
Crew | Domonkos Párdányi | Stunt Coordinator |
Crew | Claudia Kossik | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Karen M. Murphy | Visual Effects Producer |
Art | Zoltán Tóth | Construction Manager |
Art | László Szirmai | Assistant Art Director |
Art | David Doran | Art Direction |
Production | Rudolf András | Location Manager |
Visual Effects | Sébastien Moreau | Visual Effects Supervisor |
Production | Miklós Tóth | Production Manager |
Camera | László Bille | Camera Operator |
Crew | Larry Garrison | Unit Publicist |
Production | Gábor Ujházy | Unit Manager |
Crew | Brad Arensman | Post Production Supervisor |
Production | Carl Rogers | Co-Producer |
Art | Sam Hudecki | Conceptual Design |
Art | Sam Hudecki | Storyboard Artist |
Crew | Fay McConkey | Executive Visual Effects Producer |
Crew | Melissa Taylor | Executive Visual Effects Producer |
Lighting | Bill O'Leary | Gaffer |
Production | Robin Citrin | Location Manager |
Crew | Xinyi Puah | Visual Effects Editor |
Crew | Dhuha Isa | Visual Effects Editor |
Camera | Pete Cavaciuti | Steadicam Operator |
Production | Emma Pill | Location Manager |
Production | Pamela Harvey-White | Unit Production Manager |
Production | Félix Rosell | Location Manager |
Camera | Kata Vermes | Additional Still Photographer |
Crew | Nick Fulton | Second Unit |
Art | Stefan Speth | Art Direction |
Production | Des Carey | Production Consultant |
Visual Effects | Russell Sadeghpour | Visual Effects Designer |
Visual Effects | Adam Klein | Animation |
Production | Donna Langston | Head of Production |
Sound | Ryan Rubin | Music Editor |
Visual Effects | Viktor Müller | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ryan Tudhope | Visual Effects Supervisor |
Production | Nicolas Bonnell | Head of Production |
Costume & Make-Up | Krisztina Fehér | Hairstylist |
Directing | Dóra Simkó | Script Supervisor |
Editing | Robert E. Phillips | Digital Intermediate |
Sound | Greg ten Bosch | Sound Effects Editor |
Crew | Dennis McCarthy | Thanks |
Crew | Rick Lipton | Dialect Coach |
Visual Effects | Marco Foglia | Head of Animation |
Visual Effects | Adam O'Brien-Locke | Visual Effects Producer |
Crew | Adam Hart | Stunts |
Visual Effects | Evan Clover | Animation |
Costume & Make-Up | Mark Avery | Set Costumer |
Crew | Ken Lebre | Editorial Staff |
Crew | Martin De Boer | Stunts |
Crew | Martin De Boer | Stunt Double |
Visual Effects | John Nelson | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Brian N. Bentley | Visual Effects Technical Director |
Crew | Jason Chu | Stunts |
Costume & Make-Up | Dóra Papp | Set Costumer |
Camera | Imre Juhász | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Kerry Warn | Hair Designer |
Visual Effects | Mark Orme | Matte Painter |
Visual Effects | Eric Bates | Animation Supervisor |
Crew | Shawn Broes | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Sean Coonce | Digital Compositor |
Lighting | Péter Bognár | Electrician |
Crew | Isabel Bloor | Sets & Props Supervisor |
Art | Isabel Bloor | Set Supervisor |
Visual Effects | Olivier Cauwet | Visual Effects Supervisor |
Art | Michael Broom | Concept Artist |
Directing | Donald Sparks | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Martine Gagnon | Assistant Costume Designer |
Crew | Mike Massa | Stunt Coordinator |
Crew | Mike Massa | Stunt Double |
Visual Effects | Gerd Nefzer | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Chad Nixon | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Gábor Kiszelly | Special Effects Supervisor |
Camera | Chris Summers | First Assistant "B" Camera |
Visual Effects | Richard R. Hoover | Visual Effects Supervisor |
Sound | Deva Anderson | Music Supervisor |
Visual Effects | Laurent Spillemaecker | Compositing Supervisor |
Sound | Jeremy B. Davis | Sound Mix Technician |
Sound | Avi Kaplan | Musician |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Visual Effects | Rhys Salcombe | 3D Sequence Supervisor |
Sound | Byron Wilson | ADR Supervisor |
Visual Effects | Guillaume Poulin | VFX Editor |
Art | Norbert Alte Fieszl | Swing |
Art | Gergely Rieger | Art Direction |
Costume & Make-Up | Bea Merkovits | Assistant Costume Designer |
Lighting | Charley Gilleran | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Karen Asano-Myers | Hairstylist |
Art | Lydia Fry | Art Direction |
Crew | Joel Michael Kramer | Stunts |
Costume & Make-Up | Margaret Robbs | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Bernd Angerer | Animation Supervisor |
Crew | Narantsogt Tsogtsaikhan | Stunts |
Sound | Mark Coffey | First Assistant Sound Editor |
Crew | Levente Tamási | Stunts |
Lighting | Krisztián Paluch | Gaffer |
Camera | Mitchell Andrew Lillian | Key Grip |
Visual Effects | Marilyn Marcotte | Animation |
Art | Valeria Paoloni | Set Decoration Buyer |
Crew | Marc Wolff | Pilot |
Visual Effects | Angelica Perez Anzures | Digital Compositor |
Art | Deak Ferrand | Art Direction |
Visual Effects | Huseyin Caner | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Xavier Fourmond | Compositing Lead |
Visual Effects | Philippe Soeiro | Digital Compositor |
Crew | Gyula Tóth | Stunts |
Production | Gergely Orbán | Production Assistant |
Visual Effects | Arnaud Brisebois | Matte Painter |
Editing | Taylor Mason | Assistant Editor |
Editing | Matt Wallach | Color Timer |
Production | Frank Giustra | Executive Producer |
Art | Scott Lukowski | Conceptual Design |
Crew | Daniel Czinkota | Editorial Staff |
Production | Zsolt Molnar | Location Manager |
Crew | Rachel Amanda Alterman | Production Office Assistant |
Crew | Jiri Kilevnik | Compositor |
Costume & Make-Up | Jaime Leigh McIntosh | Hairstylist |
Production | Laurie Wright | Production Coordinator |
Visual Effects | Jeremy Robert | Visual Effects Supervisor |
Crew | Ferenc Berecz | Stunts |
Crew | Andrew Barry | Compositor |
Directing | Albert Cho | First Assistant Director |
Visual Effects | Simon Leclair | VFX Artist |
Crew | Céline Zapater | Visual Effects Editor |
Directing | Charlie Watson | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Csilla Blake-Horváth | Makeup Supervisor |
Visual Effects | Marcus Preussing | Pyrotechnic Supervisor |
Visual Effects | Bernd Rautenberg | Special Effects Supervisor |
Crew | Carsten Woithe | Supervising Technical Director |
Visual Effects | Nikul Patel | Visual Development |
Art | Danny Yount | Title Designer |
Crew | Balázs Lengyel | Stunts |
Art | Fern Hodgson | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Szandra Bíró | Makeup Artist |
Visual Effects | Rob Garner | Digital Compositor |
Visual Effects | Jeremy Nicolaides | Stereoscopic Supervisor |
Production | Gábor Csépai | Production Assistant |
Production | Tish Johnson | Production Accountant |
Visual Effects | Mélanie Le Bloa | Digital Compositor |
Production | Gergö Balika | Head of Production |
Visual Effects | Aélis Héraud | Digital Compositor |
Editing | Mary Lukasiewicz | First Assistant Editor |
Production | Jessica Pearce | Production Coordinator |
Sound | Norbert Szekeres | Boom Operator |
Visual Effects | Sasha Leigh Izadpanah | VFX Editor |
Visual Effects | Richard Clegg | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Nóra Kapás | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Szilvia Dobrovitz | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anna Törjék | Makeup Artist |
Crew | Iván Orsányi | Stunts |
Production | Demelza Cronin | Production Supervisor |
Art | Darryl Henley | Storyboard Artist |
Visual Effects | Jin Yong Kim | Matchmove Supervisor |
Sound | Charlie Campagna | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Sabrina Gagnon | Visual Effects Producer |
Sound | Kevin Schultz | Foley Mixer |
Crew | Cory Fleming | Pilot |
Production | Natasha Vincent | Casting Associate |
Visual Effects | Martin Chabannes | VFX Artist |
Visual Effects | Chris Hardman | Visual Effects |
Directing | Karen Davis | Second Assistant Director |
Camera | Adam Varadi | Drone Pilot |
Visual Effects | Phoenix Woung-Bi Lee | Visual Effects Technical Director |
Sound | Mac Ruth | Production Sound Mixer |
Sound | Balázs Varga | First Assistant Sound Editor |
Sound | Bálint Csáki | Boom Operator |
Visual Effects | Lionel Jacobs | Digital Compositor |
Visual Effects | Andrii Zavolokin | 3D Generalist |
Visual Effects | Leo-Patrick Houde | VFX Editor |
Visual Effects | Francesco Capone | Digital Compositor |
Visual Effects | Kim Menaster | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jon Henry Gordon | Key Hair Stylist |
Editing | Balázs Budai | Assistant Editor |
Directing | Gábor Hegedüs Hege | Assistant Director |
Directing | Gábor Hegedüs Hege | First Assistant Director |
Editing | Zach Marshall | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Ruth Haney | Key Makeup Artist |
Sound | Brian Tarlecki | Sound Mix Technician |
Art | Gabor Szabo | Concept Artist |
Sound | Owen Gurry | Musician |
Crew | Rob de Groot | Stunt Double |
Visual Effects | Marco van der Merwe | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Jiayin Wang | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Omar Morsy | Head of Animation |
Crew | Géza Kovács | Stunts |
Crew | József Fodor | Stunts |
Crew | Kinga Kosá-Gavalda | Stunts |
Crew | Richárd Nagy | Stunts |
Crew | Béla Orsányi | Stunts |
Crew | Péter Sokorai | Stunts |
Crew | Peter Cseri | Stand In |
Production | Arni Hansson | Unit Production Manager |
Art | Bence Kalmár | Draughtsman |
Crew | Cody Banta | Stunts |
Crew | Linda Mester | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Ancsa Kriskó | Makeup Artist |
Visual Effects | Olivier Martin | Matte Painter |
Visual Effects | Rene Morel | Matte Painter |
Visual Effects | Philippe Pelletier | Digital Compositor |
Crew | Bence Füredi | Special Effects Technician |
Crew | Gáspár Szabó | Stunts |
Art | Gena Vazquez | Props |
Directing | Brandon Lambdin | First Assistant Director |
Crew | Amy Geist | Post Production Assistant |
Visual Effects | Yogesh Chautel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Annie Normandin | Visual Effects Producer |
Crew | Kelly Noordermeer | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Nóra Koltai | Makeup Artist |
Crew | Gábor Pesta | Stunts |
Sound | János Csáki Jr. | Sound Mixer |
Visual Effects | Etienne Poulin St-Laurent | Matchmove Supervisor |
Sound | Seva Solntsev | ADR Recordist |
Production | Teodora Ilie | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Abhisek Chatterjee | Creature Technical Director |
Visual Effects | Lucas John Ng | Visual Effects Coordinator |
Camera | Gusztáv Kirsch | Camera Operator |
Camera | Attila Szücs | Key Grip |
Lighting | Antal Berger | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Félix Pirritano | VFX Artist |
Visual Effects | Troy Summersett | VFX Artist |
Visual Effects | Julien Cimino | Visual Effects Producer |
Camera | Balázs Várszegi | Second Assistant Camera |
Crew | Robert Schajer | Executive Visual Effects Producer |
Camera | Róbert Nagy | Grip |
Art | Ben Milsom | Supervising Art Director |
Art | Kim Frederiksen | Concept Artist |
Visual Effects | Duane Floch | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Edward Andrews | Digital Compositor |
Production | Andrea Biklian | Production Accountant |
Art | Petra Balogh | Draughtsman |
Crew | Laura Fitzpatrick | Executive Visual Effects Producer |
Art | Veronika Szücs | Art Department Coordinator |
Art | Colin H. Fraser | Construction Coordinator |
Visual Effects | Tibor Dajko | 3D Artist |
Visual Effects | Michael Anders | 3D Coordinator |
Visual Effects | Wesley Chandler | Animation Supervisor |
Visual Effects | Jakub Pazera | Lead Animator |
Crew | Chris McLaughlin | CG Supervisor |
Visual Effects | Erik Lehmann | 3D Generalist |
Crew | Miles Lauridsen | Sequence Supervisor |
Crew | Bianca Cuffaro | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Ryan Basaraba | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Fanny Bissonnette | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gabriel Jalbert | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Cindy O'Hare | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | André Geoffroy | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Philippe Lépine | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Christ Ohoueu | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Annabelle Zoellin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lorie Bussières | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Heather Martini | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Lilla Kleininger | Ager/Dyer |
Crew | Zsolt Gonda | Armorer |
Art | Bradley Good | Assistant Property Master |
Art | Orsolya Maza | Assistant Art Director |
Art | Elicia Scales | Assistant Art Director |
Art | Abby J. Smith | Assistant Art Director |
Art | Máté Herjeczki | Construction Coordinator |
Crew | Tamas Gelei | Prop Maker |
Crew | Istvan Muranyi | Prop Maker |
Crew | Torma Zoltán | Prop Maker |
Crew | Vilmos Törköly | Prop Maker |
Crew | Gergely Laszlo | Special Effects Technician |
Visual Effects | Paul Lambert | Visual Effects Supervisor |
Art | Steve Jung | Concept Artist |
Visual Effects | Eduardo Bivar | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Gergely Schummer | On Set Dresser |
Costume & Make-Up | Ferenc Brandenburg | On Set Dresser |
Camera | Tamas Hevizi | Drone Cinematographer |
Production | Zsolt Ferenc Maier | Extras Casting |
Production | April Marie Mabry | Second Assistant Accountant |
Art | Dominique Pace | Draughtsman |
Visual Effects | Tracie Donais | Digital Compositor |
Visual Effects | Patrick Hall | Digital Compositor |
Visual Effects | Leo Pean de Ponfilly | Digital Compositor |
Visual Effects | Jorge Sanchez Fresno | Digital Compositor |
Sound | Tom Burns | Sound Mix Technician |
Art | Adam Berces | Art Department Assistant |
Art | Levente Sulyok | Draughtsman |
Visual Effects | Charlotte Roberts | Creature Technical Director |
Crew | Tibor Bodor | Driver |
Visual Effects | Vikas Chandel | VFX Artist |
Crew | Salima Needham | Compositor |
Crew | Mitul Patel | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Philip Melancon | Animation |
Visual Effects | Amit Narwani | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Damiano Moltisanti | Visual Effects Technical Director |
Crew | Emma Escamilla | Post Production Assistant |
Visual Effects | Christine Liu | Visual Effects Technical Director |
Art | Pier Laurenza | Location Scout |
Sound | Jenna Dalla Riva | Foley Recordist |
Visual Effects | Scott Mitchell | Visual Effects Supervisor |
Art | Carlos Huante | Concept Artist |
Visual Effects | Marc Faladeau | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gudjon Kristjansson | Digital Compositor |
Visual Effects | Kyle Greenberg | Digital Compositor |
Visual Effects | Oded Granot | Digital Compositor |
Sound | Jack Heeren | Foley Mixer |
Production | Tibor Gadácsi | Extras Casting Assistant |
Camera | Gábor Balda | Best Boy Grip |
Camera | Vilmos Keszler | Grip |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Visual Effects | Alyson Lamontagne | CG Artist |
Visual Effects | Emmanuelle Morin | CG Artist |
Visual Effects | David Bishop Noriega | CG Artist |
Visual Effects | Sara Hansen | Generalist |
Visual Effects | Stéphane Keller | Matte Painter |
Visual Effects | Jonathan Niquet | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Brad Darrow | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Andrew Kennedy | Stereoscopic Technical Director |
Visual Effects | Ève Giordani | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Alexandra Gunter | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Hemant Parshuram Sawant | Digital Compositor |
Production | Maria Gerencser | Accountant |
Art | Nicolas Girard | Title Designer |
Production | Jason Habelow | Production Coordinator |
Crew | Altus Health | Health and Safety |
Crew | Viktória Jaross | Choreographer |
Production | Jordi Roca Agut | Production Coordinator |
Production | Nathalie Rodriguez Martinez | Production Coordinator |
Crew | Desiderio Vite | Pilot |
Crew | Dan Spellman | Thanks |
Crew | Ashley Culp | Executive Music Producer |
Crew | Alcon Sleeping Giant | Executive Music Producer |
Crew | Michael Hodges | Executive Music Producer |
Crew | Kayla Morrison | Executive Music Producer |
Sound | Simone Vitucci | Musician |
Production | Bill Twiston-Davies | Location Manager |
Costume & Make-Up | Lilla Vasvári | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Laszlo Tahy | Seamstress |
Costume & Make-Up | Klarissza Kis | Seamstress |
Costume & Make-Up | Rita Jakab | Seamstress |
Production | Molly Rose | Casting Assistant |
Production | Kristi Lugo | Casting Assistant |
Production | David Bush | Casting Assistant |
Visual Effects | Chris Sokalofsky | Animation |
Visual Effects | Ben Hurand | Animation |
Visual Effects | Bassem Hawili | Animation |
Visual Effects | Leonardo Bonisolli | Animation |
Lighting | András Zsák | Electrician |
Camera | Gergo Vasari | Grip |
Camera | Gabor Schmidt | Grip |
Lighting | Béla Rácz | Electrician |
Lighting | Andras Rudasy | Electrician |
Lighting | David Rondzik | Electrician |
Camera | Csaba Pápai | Grip |
Camera | Jack Lillian | Grip |
Camera | Tamás Kollár | Grip |
Camera | Antal Kató | Grip |
Camera | Róbert Jász | Grip |
Lighting | Gábor Inczédy | Electrician |
Camera | Paul Candrilli | Best Boy Grip |
Lighting | Istvan Banga | Electrician |
Camera | Ádám Balogh | Grip |
Crew | Tamás Farkas | Stunts |
Crew | Gergo Szekér | Stunts |
Crew | István Draco Markolt | Stunts |
Crew | Ádám Bertalan | Stunts |
Crew | Laszlo Utvari | Stunts |
Crew | György Szántó | Stunts |
Crew | Gábor Szemán | Stunts |
Crew | Zoltan Szanto | Stunts |
Crew | Zalan Szabo | Stunts |
Crew | Viktor Sokorai | Stunts |
Crew | Andras Sereci | Stunts |
Crew | Németh Tamás | Stunts |
Crew | Vanda Mocár | Stunts |
Crew | Micos Sventary Lucacs | Stunts |
Crew | Akos Lenkei | Stunts |
Crew | Norbert Kovács | Stunts |
Crew | László Kósa | Stunts |
Crew | Csaba Komondi | Stunts |
Crew | Abel Kocsis | Stunts |
Crew | Altamiro Junior Jubilee | Stunts |
Crew | Gergö Horpácsi | Stunts |
Crew | Zoltán Hódi | Stunts |
Crew | Tamás Hagyó | Stunts |
Crew | Szilvia Fuzessy | Stunts |
Crew | Eniko Fulop | Stunts |
Crew | Egyed Ferenc | Stunts |
Crew | Balázs Farkas | Stunts |
Crew | Miklós Danka | Stunts |
Crew | Nick Carraro | Stunts |
Crew | Dénes Bálind | Stunts |
Crew | Chloé Bruce | Stunt Double |
Crew | Krisztián Botka | Stunts |
Crew | Kristóf Belovai | Stunts |
Crew | Milan Bartha | Stunts |
Crew | Balázs Szigethy | Stunts |
Crew | Gaspar Adam | Stunts |
Production | Ravi Mahapatro | Line Producer |
Production | Jessica Sharp | Line Producer |
Visual Effects | Tomas Ariño Sobotkiewicz | Digital Compositor |
Visual Effects | Daniel Batt | Digital Compositor |
Visual Effects | Philippe Bienvenue | Digital Compositor |
Visual Effects | Kathryn Jane Black | Digital Compositor |
Visual Effects | Romain Bouvard | Digital Compositor |
Visual Effects | Christiane Caya | Digital Compositor |
Visual Effects | Kamelia Chabane | Digital Compositor |
Visual Effects | Abhishek Chaturvedi | Digital Compositor |
Visual Effects | Julian Chong | Digital Compositor |
Visual Effects | Liudmyla Chorna | Digital Compositor |
Visual Effects | Martin Cicmanec | Digital Compositor |
Visual Effects | Jaroslav Cízek | Digital Compositor |
Art | Kamen Anev | Concept Artist |
Art | Dan Walker | Concept Artist |
Directing | Alejandro Mora | Second Assistant Director |
Visual Effects | Steven Bills | Creature Technical Director |
Visual Effects | Pascal Clement | Visual Effects |
Visual Effects | Fangfei Li | Digital Compositor |
Visual Effects | Chris Dawson | Digital Compositor |
Camera | Péter Faludi | First Assistant Camera |
Camera | Gergely Hajba | Second Assistant "A" Camera |
Art | Balázs Kovács | Construction Manager |
Art | Jack Cave | Props |
Art | Philip O'Connell | Props |
Art | Scott A. Riley | Props |
Art | Charlotte Runagall | Props |
Production | Russell Blanchard | Production Secretary |
Visual Effects | Daniel Thron | Visual Effects |
Visual Effects | Farhad Mohasseb | Compositing Lead |
Visual Effects | Pierre Masseron | VFX Artist |
Visual Effects | Andrea Dutti | Digital Compositor |
Visual Effects | Sarah Neveu | Matte Painter |
Camera | Joe Wehmeyer | Data Wrangler |
Visual Effects | Thomas Salama | Digital Compositor |
Directing | Vera Janisch | Third Assistant Director |
Art | József Kiss | Construction Manager |
Art | Zita Galántai | Draughtsman |
Art | Balazs Pelcz | Sculptor |
Directing | Tamás Péter Chipie | Second Assistant Director |
Crew | Viktor Lehoczki | Transportation Captain |
Production | Márton Vojnits | Production Assistant |
Camera | Szabolcs Sitkei | Second Assistant Camera |
Camera | Attila Kárpáti | Assistant Camera |
Production | Joe Petényi | Second Assistant Accountant |
Production | Erika Tamás | First Assistant Accountant |
Production | Kolos Trimmel | Production Accountant |
Production | Zsuzsanna Kurucz | Production Secretary |
Production | Gyorgy Dejtari | Second Assistant Accountant |
Directing | Gergely Apjok | Third Assistant Director |
Visual Effects | Eduardo Villarreal | Digital Compositor |
Visual Effects | Jonny Gu | Digital Compositor |
Camera | Jason Naran | Digital Imaging Technician |
Production | Grant Bensley | Head of Production |
Crew | Andreas Schiller | Special Effects Technician |
Visual Effects | Nguon Vissal Ong | Digital Compositor |
Visual Effects | David Monfette | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Michel Frenette | Digital Compositor |
Visual Effects | Luke Drummond | Digital Compositor |
Visual Effects | Pierre Rousseau | VFX Artist |
Visual Effects | Antoine Rouleau | Matte Painter |
Visual Effects | Frederic Dupere | Matte Painter |
Visual Effects | Marc-Olivier Rouleau | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | William Perreault | VFX Artist |
Visual Effects | Geneviève Gareau | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Marie Soleil Chabot | CG Artist |
Visual Effects | Marc-André Roy | Rotoscoping Artist |
Production | Yale Badik | Executive Producer |
Production | Asa Greenberg | Co-Executive Producer |
Production | Val Hill | Executive Producer |
Production | Ian McGloin | Co-Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sven Granlund | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Hajós Péter | Set Production Assistant |
Directing | Hajós Péter | Assistant Director |
Production | Dániel Jakab | Assistant Production Manager |
Production | Gergely Balazs | Assistant Production Manager |
Directing | Susan M. Elmore | First Assistant Director |
Production | Árpád Görögh | Production Assistant |
Production | Gergely Török | Production Assistant |
Directing | Brian Niemczyk | Second Second Assistant Director |
Directing | Levente Kölcsey-Gyurkó | Third Assistant Director |
Directing | Attila Veres | Third Assistant Director |
Production | Daniel Dallos | Unit Manager |
Art | Andras Pal Szabo | Assistant Property Master |
Art | Jeremy Paillotin | Concept Artist |
Art | Jon McCoy | Concept Artist |
Art | Róbert Taller | Draughtsman |
Art | Peter Várdai | Draughtsman |
Art | Enci Bognar | Graphic Designer |
Art | Marton Szalay | Leadman |
Art | Robin Lawrence | Props |
Crew | Nigel Hughes | Scenic Artist |
Art | Vivien Dömötör | Set Decorating Coordinator |
Art | Szilvia Szisza Toth | Set Decoration Buyer |
Art | Dávid Szekeres | Set Dresser |
Art | Oscar Krupiczer | Set Dresser |
Art | Alina Papp | Standby Art Director |
Art | Federico Vianelli | Swing |
Art | Haraszti Balazs | Swing |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Sound | Áron Havasi | Second Assistant Sound |
Production | Rita Maxim | Production Assistant |
Crew | Joel Savage | Special Effects |
Visual Effects | Jens Schmiedel | Special Effects Supervisor |
Crew | Adam Szlávy | Special Effects Technician |
Crew | Andreas Herberg | Special Effects Technician |
Crew | Daniel Godec | Special Effects Technician |
Crew | Furedi Csaba | Special Effects Technician |
Crew | Jan Luppino | Special Effects Technician |
Crew | Monty Ploch | Special Effects Technician |
Crew | Rene Barthel | Special Effects Technician |
Crew | Ruan Liebenberg | Special Effects Technician |
Crew | Swen Luppino | Special Effects Technician |
Crew | Tamas Uzoni | Special Effects Technician |
Crew | Andre Emme | Special Effects Technician |
Crew | Nándor Gulyás | Second Unit |
Camera | Atli Kristófer Pétursson | Aerial Camera |
Camera | Paul Maletich | Aerial Camera |
Camera | Dávid Vécsey | Digital Imaging Technician |
Camera | Joshua Gollish | Digital Imaging Technician |
Camera | Pablo Montesinos | Digital Imaging Technician |
Camera | Virgil Tatu | First Assistant Camera |
Camera | Michael Rathgeber | First Assistant Camera |
Lighting | Keri Manuel | Lighting Technician |
Camera | Ambrus Hernádi | Second Assistant Camera |
Camera | Kristóf Párdányi | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Ákos Gulyás | Second Assistant Camera |
Camera | Ákos Szathmáry | Second Assistant Camera |
Camera | István Djuroska | Second Assistant Camera |
Editing | André Léger | Assistant Editor |
Editing | Mercédesz Czanka | Assistant Editor |
Crew | Mayleen Vega | Post Production Assistant |
Crew | Gábor Egyed | In Memory Of |
Production | István Papp | Assistant Location Manager |
Crew | István Bognár | Driver |
Crew | Zsolt Bécsi | Driver |
Crew | Csaba Vida | Driver |
Crew | Dániel Zima | Driver |
Crew | Jr. Sandor Paradi | Transportation Coordinator |
Crew | Jon Kjartan Bjornsson | Pilot |
Production | Chad Clark | Assistant Accountant |
Art | Daniel Besnyo | Construction Coordinator |
Production | Greg Highsmith | First Assistant Accountant |
Production | Felicia Craggs | Payroll Accountant |
Production | Péter Danó | Payroll Accountant |
Production | Anna Lilli Garai | Production Assistant |
Production | Dylan Beck | Production Assistant |
Production | Kitty Bich Thuy Ta | Production Assistant |
Production | Gábor Bukai | Production Assistant |
Production | Mirjam Takács | Production Assistant |
Production | Ainara Sánchez de Toro | Production Assistant |
Production | Kinga Trimmel | Second Assistant Accountant |
Production | Kristof Trimmel | Second Assistant Accountant |
Crew | Sándor Csali | Set Production Assistant |
Crew | Gábor Bakos | Set Production Assistant |
Crew | Gergely Riba | Set Production Assistant |
Crew | Bence Csörnyei | Set Production Assistant |
Visual Effects | Florence Durante | Matte Painter |
Visual Effects | Declan McGuire | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Oliver Fergusson-Taylor | Digital Compositor |
Crew | Benjamin Jean | Compositor |
Visual Effects | Steven O'Connor | Digital Compositor |
Visual Effects | Jacob Yorke | VFX Artist |
Crew | Melissa Goddard | Compositor |
Visual Effects | Laurent Srey | Digital Compositor |
Visual Effects | Felix Lafontaine | Digital Compositor |
Visual Effects | Samuel Jacques | CG Artist |
Visual Effects | Sarah Essam | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Frederik Lillelund | 3D Sequence Supervisor |
Visual Effects | Adam Slater | Animation |
Visual Effects | Yadav Shridhar | Animation |
Visual Effects | Hideki Okano | CG Artist |
Visual Effects | Andrée-Anne Bouffard-Verreault | CG Artist |
Visual Effects | Austin Baerg | CG Artist |
Visual Effects | Bradleigh McKay | CG Artist |
Visual Effects | Christine Leclerc | CG Artist |
Visual Effects | Sarah Mesmacre | CG Artist |
Visual Effects | Vincent Vezina | CG Artist |
Visual Effects | Zayn Jinah | Stereoscopic Coordinator |
Camera | Gergely Galisz | Data Wrangler |
Visual Effects | Jedediah Smith | Compositing Lead |
Visual Effects | Filip Sustek | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Tristan Myles | Compositing Supervisor |
Crew | Maciej Skoluba | Compositor |
Crew | Marco Bordignon | Compositor |
Crew | Mateusz Krzastek | Compositor |
Crew | Vincent Chang | Compositor |
Crew | Yasemin Hepguler | Compositor |
Crew | Romane Landrieux | Compositor |
Visual Effects | Romane Landrieux | VFX Artist |
Art | Seungjin Woo | Concept Artist |
Art | David Tilton | Concept Artist |
Visual Effects | Martin Hromadko | I/O Manager |
Visual Effects | Berenice Antoine | VFX Artist |
Visual Effects | Adrian Nurse | Digital Compositor |
Visual Effects | Alexandra Zyrina | Digital Compositor |
Visual Effects | Antoine Goethals | Digital Compositor |
Visual Effects | Antoine Wibaut | Digital Compositor |
Visual Effects | Carlos Guillén | Digital Compositor |
Visual Effects | Chaehyeon Lee Julie | Digital Compositor |
Visual Effects | Charles Labbé | Digital Compositor |
Visual Effects | Cindy Perez | Digital Compositor |
Visual Effects | Csaba Pépp | Digital Compositor |
Visual Effects | Daniel Veszely | Digital Compositor |
Visual Effects | Elfar Sverrisson | Digital Compositor |
Visual Effects | Erik Werlin | Digital Compositor |
Visual Effects | Foram Pardiwala | Digital Compositor |
Visual Effects | Jeremy Meltzer | Digital Compositor |
Visual Effects | Jonathon Sumner | Digital Compositor |
Visual Effects | Katya Ruslanova | Digital Compositor |
Visual Effects | Leo Pritchard | Digital Compositor |
Visual Effects | Lies Veldeman | Digital Compositor |
Visual Effects | Lisa Funkel | Digital Compositor |
Visual Effects | Marco Fiorani Parenzi | Digital Compositor |
Visual Effects | Marco Leone | Digital Compositor |
Visual Effects | Melanie Dorn Carter | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Rouayroux | Digital Compositor |
Visual Effects | Nathan Hurlburt | Digital Compositor |
Visual Effects | Nicolas Desmet | Digital Compositor |
Visual Effects | Nicolas Guyon | Digital Compositor |
Visual Effects | Nicolas Laprise Pellicelli | Digital Compositor |
Visual Effects | Péter Farkas | Digital Compositor |
Visual Effects | Petr Hastík | Digital Compositor |
Visual Effects | Rakesh Pusuluri | Digital Compositor |
Visual Effects | Rodions Jepejevs | Digital Compositor |
Visual Effects | Sharon Marcussen | Digital Compositor |
Visual Effects | Simon Lehembre | Digital Compositor |
Visual Effects | Tibor Szentkuti | Digital Compositor |
Visual Effects | Tanya Kular | Digital Compositor |
Visual Effects | Yascine Harmali | Digital Compositor |
Visual Effects | Yohann Hays | Digital Compositor |
Visual Effects | Zofie Olsson | Digital Compositor |
Visual Effects | Yoon See Ng | Digital Compositor |
Production | Cécile Freyther | Human Resources |
Visual Effects | Francesco Dell'Anna | Compositing Lead |
Visual Effects | Jeremie Ducrocq | Compositing Lead |
Visual Effects | Joel Delle-Vergin | Compositing Lead |
Visual Effects | Viviane Lévesque Bouchard | Compositing Lead |
Visual Effects | Julien Mercier | VFX Artist |
Lighting | Chris Archinet | Lighting Artist |
Lighting | Francois Madere | Lighting Artist |
Visual Effects | Virender Dass | VFX Artist |
Visual Effects | Virender Dass | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Adrian Dudak | Matte Painter |
Visual Effects | Arnaud Havart | Matte Painter |
Visual Effects | Eric Aubry | Matte Painter |
Visual Effects | Jérémie Touzery | Matte Painter |
Visual Effects | Maeva Pierre | Matte Painter |
Visual Effects | Marie Tricart | Matte Painter |
Visual Effects | Simona Ceci | Matte Painter |
Visual Effects | Stuart Turnbull | Modeling |
Visual Effects | Akila Lakshminarayanan | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Cameron Billingham | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Carl Berube | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Sehwi Park | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Wai Sun Cheng | Visual Effects |
Production | Cathrine Mitchell | Production Coordinator |
Production | Elliesse Cuniff | Production Coordinator |
Production | Kisholay Ray | Production Coordinator |
Visual Effects | Akmal Mlahaili | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Alexandra Torelli | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Jonathan Moulin | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Juliette Compignie | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Makoto Koyama | Senior Animator |
Crew | Prashant Dhotre | Sequence Lead |
Visual Effects | Anand V. Jadhav | VFX Artist |
Visual Effects | B. Kalyan Chakravarthy | VFX Artist |
Visual Effects | Balthazar Sahel | VFX Artist |
Visual Effects | Basile Durieux | VFX Artist |
Visual Effects | Brittany Piacente | VFX Artist |
Visual Effects | Carlos Quijada | VFX Artist |
Visual Effects | Cem Olcer | VFX Artist |
Visual Effects | Charles Christoforou | VFX Artist |
Visual Effects | David Uystpruyst | VFX Artist |
Visual Effects | Dominique Zenon | VFX Artist |
Visual Effects | Effandi Mohamed | VFX Artist |
Visual Effects | Emanuele Goffredo | VFX Artist |
Visual Effects | Francois Cote-Paquet | VFX Artist |
Visual Effects | Genevieve Trottier | VFX Artist |
Visual Effects | Gretchen Bangs | VFX Artist |
Visual Effects | Guillaume Dureux | VFX Artist |
Visual Effects | Irshad Patel | VFX Artist |
Visual Effects | Jean Bennamias | VFX Artist |
Visual Effects | Juan Carlos Huerta | VFX Artist |
Visual Effects | Juan Sebastian Perez | VFX Artist |
Visual Effects | Julien Barbault | VFX Artist |
Visual Effects | Keith Acheson | VFX Artist |
Visual Effects | Kindra McCall | VFX Artist |
Visual Effects | Lianne Forbes | VFX Artist |
Visual Effects | Marc-Antoine Bressand | VFX Artist |
Visual Effects | Marion Eloy | VFX Artist |
Visual Effects | Martin Pélissier | VFX Artist |
Visual Effects | Natalianne Boucher | VFX Artist |
Visual Effects | Nicolas Bouf | VFX Artist |
Visual Effects | Pierre-Yves Marin | VFX Artist |
Visual Effects | Renaud Louvet | VFX Artist |
Visual Effects | Sébastien Nebout | VFX Artist |
Visual Effects | Sotiris Georghiou | VFX Artist |
Visual Effects | Souvik Dey | VFX Artist |
Visual Effects | Thibault Plancq | VFX Artist |
Visual Effects | Tomas Langevin-Côté | VFX Artist |
Visual Effects | William Banti | VFX Artist |
Visual Effects | Yan Caspar Hirschbuehl | VFX Artist |
Visual Effects | Baptiste Lebouc | Visual Effects |
Visual Effects | Carlos E. Flores | Visual Effects |
Visual Effects | Danilo Ivanisevic | Visual Effects |
Visual Effects | Ian Cooke-Grimes | Visual Effects |
Visual Effects | Robin De Lillo | Visual Effects |
Visual Effects | Samy Lamouti | Visual Effects |
Visual Effects | Stefano Carta | Visual Effects |
Visual Effects | Anton Schefter | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael Legato | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Emilie Gagnon | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jared Keesing | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Marilou Marchand | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Eric Horton | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nicolas Maillard | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Peter Bowmar | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Benoit Gadreau | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Cody Stoof | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Elisa Valenzisi | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Florent Falipou | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Gawade Dipti | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Jonny Wang | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Lionel Mullot | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Miguel Angel Ortiz Rivera | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Romain Sunier | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Tangi Vaillant | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Valerio Tarricone | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Xian Guan | Visual Effects Technical Director |
Art | Steven Saunders | Art Direction |
Art | Christopher Alex Menges | Sculptor |
Sound | Matt Lange | Sound Designer |
Crew | Alex Kingi | Stunts |