Gotti (2018)
MisdaadDramaHistorischThriller
De film vertelt het waargebeurde verhaal van de familie Gotti. John Gotti was hoofd van de maffiafamilie Gambino, die in zijn tijd de grootste en machtigste misdaadorganisatie van het land was.
Regiseur:
Kevin Connolly
Schrijvers:
Lem Dobbs, Leo Rossi.
John Travolta John Gotti |
|
Spencer Lofranco John A. ‘'Junior' Gotti |
|
Kelly Preston Victoria Gotti |
|
Pruitt Taylor Vince Angelo Ruggiero |
|
William DeMeo Sammy ‘The Bull’ Gravano |
|
Leo Rossi Bobby Boriello |
|
Chris Kerson Wilfred 'Willie Boy' Johnson |
|
Stacy Keach Neil Dellacroce |
|
Ashley Drew Fisher Vickie |
|
Jordan Trovillion Angel |
|
Nik Pajic Peter Gotti |
|
Chris Mulkey Frank DeCicco |
|
Greg Procaccino Jimmy Brown |
|
Donald John Volpenhein Paul Castellano |
|
Andrew Fiscella Anthony 'Gaspipe' Casso |
|
Megan Leonard Kim |
|
Nico Bustamante Frankie Gotti |
|
Carter Anderson Peter |
|
Kealy Welage Angel |
|
Sal Rendino Vincent 'Chin' Gigante |
|
Tyler Jon Olson Hydell |
|
Patrick Borriello Johnny Ruggiero |
|
Luis Da Silva Jr. Dr. Carmine |
|
Lydia Hull Lady Prosecutor |
|
Robert Pavlovich Jimmy Roselli - Singer |
|
Michael Woods McBratney |
|
Jay Seals Prosecutor |
|
Ashley Cusato Nurse Snow |
|
Shea Buckner Officer Tim |
|
Victor Gojcaj Father Murphy |
|
Michael Cipiti Carlo Gambino |
|
Joe Gelchion Judge - 1997 |
|
Ruthy Froch Barmaid |
|
Tony Luke Jr. No Ears |
|
Nick Loren Shooter #1 |
|
Anita Farmer Bergman Courtroom Attendee (uncredited) |
|
Nick Stanner Breezy (uncredited) |
|
Adam Hicks Bailiff (uncredited) |
|
Brian "Wolfman Black" Bowman Prison Inmate (uncredited) |
|
Lea Hutton Beasmore Juror (uncredited) |
|
Peter Gaudio Mobster - Gotti's Crew (uncredited) |
|
Ken Strunk Joseph 'Piney' Armone (uncredited) |
|
Michael Compton Prison Guard Hanover (uncredited) |
|
Charles Poole Detective Eppolito (uncredited) |
|
Chris Victor Gotti Hitman (uncredited) |
|
James Siderits Self-Conscious Juror (uncredited) |
|
Kyle Stefanski Anthony (uncredited) |
|
Jim Gloyd District Attorney (uncredited) |
|
John Merolla Assassin (uncredited) |
|
Alec Usleaman John A.'s Son (uncredited) |
|
Michael Lee Bailey Cop / Party Crowd (uncredited) |
|
Bryan Kruse Club Patron (uncredited) |
|
Robert Gerding Judge (uncredited) |
|
John W. Harden Courtroom Attendee (uncredited) |
|
John Newsom Luchese Family Hitman (uncredited) |
|
Michael G Wirick Prison Inmate (uncredited) |
|
Tonya Roberts Italian Mom (uncredited) |
|
Kathlene Ashcraft Extended Family (uncredited) |
|
Chase Dunnette Cadet (uncredited) |
|
Ming Wang 1984 Juror (uncredited) |
|
Hickory Taylor Russian Mobster (uncredited) |
|
Derek Polen Juror (uncredited) |
|
John E. Brownlee 1990s Bailiff (uncredited) |
Production | Edward Norton | Producer |
Production | Robert Jones | Executive Producer |
Directing | Kevin Connolly | Director |
Production | George Furla | Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Writing | Lem Dobbs | Screenplay |
Production | Lem Dobbs | Co-Producer |
Production | Caroline Sinclair | Casting |
Camera | Michael Barrett | Director of Photography |
Editing | Jim Flynn | Editor |
Costume & Make-Up | Michael Fontaine | Prosthetic Makeup Artist |
Production | Anson Downes | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kathrine Gordon | Hair Department Head |
Production | William B. Steakley | Line Producer |
Production | Vince P. Maggio | Producer |
Production | Linda Favila | Executive Producer |
Production | Kirk Shaw | Executive Producer |
Production | Barry Brooker | Executive Producer |
Writing | Leo Rossi | Screenplay |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Production | Corey Large | Executive Producer |
Production | Stan Wertlieb | Executive Producer |
Production | Susan J. Bonno-Buckner | Production Accountant |
Production | Norton Herrick | Executive Producer |
Production | Ted Fox | Executive Producer |
Production | Marty Ingels | Executive Producer |
Production | Tarek Anthony Jabre | Executive Producer |
Sound | Mike Burns | Music Supervisor |
Production | Marc Fiore | Producer |
Production | Marc Fiore | Executive Producer |
Sound | Pitbull | Original Music Composer |
Production | Mark Stewart | Executive Producer |
Editing | Jeff Castelluccio | First Assistant Editor |
Editing | Jeff Castelluccio | Assistant Editor |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Crew | John Merolla | Stunts |
Sound | Edward Walson | Music Supervisor |
Production | Shari Sontag | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Olivia Miles | Costume Design |
Camera | Todd Antonio Somodevilla | Camera Operator |
Art | Dins W. W. Danielsen | Art Direction |
Lighting | Dante Cardone | Gaffer |
Art | Patricio M. Farrell | Production Design |
Production | Timothy C. Sullivan | Co-Producer |
Production | Ryan S. Black | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Anne Taylor | Makeup Artist |
Art | Jason Stebbings | Graphic Designer |
Crew | Lex D. Geddings | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Karri Farris | Makeup Department Head |
Directing | Nick DiRosa | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Björn Rehbein | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Björn Rehbein | Makeup Department Head |
Editing | Erik Kaufmann | Digital Intermediate Editor |
Crew | Jerry Lambert | Post Production Consulting |
Camera | Brad Grimmett | Camera Operator |
Art | Jed Pendergrass | Assistant Property Master |
Art | Scott Nifong | Property Master |
Crew | Carl Anthony Nespoli | Stunts |
Costume & Make-Up | Rachel Stringfellow | Costume Supervisor |
Crew | Nick Stanner | Stunts |
Crew | Trace Cheramie | Stunts |
Costume & Make-Up | Christopher Fulton | Hair Department Head |
Sound | Chris Tergesen | Music Editor |
Camera | David Leite | Key Grip |
Camera | Matthew Legner | Grip |
Camera | Richard Avalon | First Assistant Camera |
Art | Brenden Meers | Set Dresser |
Sound | Oren Yaacoby | Music Editor |
Camera | Brian Douglas | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Erica Stewart | Key Makeup Artist |
Camera | J.R. Campbell | Camera Operator |
Crew | Scott Miller | Cinematography |
Sound | John Warrin | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Alexander Eckert | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Michael Marino | Prosthetic Makeup Artist |
Sound | Richard Glasser | Music Supervisor |
Production | Mary C. Rolfes | Unit Production Manager |
Camera | David Leb | First Assistant Camera |
Art | Gia Grosso | Set Decoration |
Camera | Bayley Sweitzer | Second Unit Director of Photography |
Camera | Bayley Sweitzer | Second Assistant Camera |
Production | Steven Saxton | Executive Producer |
Sound | Ashley Waldron | Music Consultant |
Crew | James Carter | Special Effects |
Production | Noel Ashman | Executive Producer |
Visual Effects | Keith Richner | Visual Effects |
Costume & Make-Up | Anna Richardson | Makeup Artist |
Sound | Scott Osowski | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Scott H. Reeder | Hairstylist |
Camera | Matthew Pearce | Camera Operator |
Camera | Matthew Pearce | Steadicam Operator |
Art | Jonathan Urband | Location Scout |
Production | Nicholas Deroo | Location Manager |
Production | Ian D. Navran | Production Coordinator |
Art | Chris Hilsabeck | Location Scout |
Directing | Jared Briley | Second Assistant Director |
Directing | Jeremy Phoenix | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rachel Lisa | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jodi Byrne | Makeup Artist |
Crew | Wes Perry | Special Effects |
Sound | Marlowe Taylor | Sound Mixer |
Sound | Marlowe Taylor | Sound Recordist |
Sound | Robert Dehn | Sound |
Crew | Chad Ball | Special Effects |
Production | Maurice Fadida | Executive Producer |
Production | D. Lynn Meyers | Casting |
Costume & Make-Up | Mathew Kent Lee | Costumer |
Costume & Make-Up | Lisa Russey | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lisa Smedley | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lisa Smedley | Costumer |
Production | Scotty Atkins | Associate Producer |
Production | Peter Capozzi | Executive Producer |
Production | Fay Devlin | Executive Producer |
Production | Michael Froch | Producer |
Production | Thomas Fiore | Executive Producer |
Production | Rob Logozio | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Ashley Flannery | Makeup Artist |
Crew | Lindsay Gelfand | Special Effects Coordinator |
Crew | Andrew J. McKenzie | Digital Effects Supervisor |
Crew | Garrik Palumbo | Stunts |
Directing | SB Weathersby | Third Assistant Director |
Directing | Alex Foreman | Third Assistant Director |
Production | Alexandra Vivas | Production Supervisor |
Production | Jonathan Galanis | Executive In Charge Of Production |
Crew | Marlene Eckhardt | Prop Maker |
Art | James Klotsas | Property Master |
Art | Gabby Leithsceal | Set Dresser |
Art | Uldarico Sarmiento | Set Designer |
Art | Ryan Tudor | Set Dresser |
Sound | Jeffrey Lange | Sound Effects |
Camera | Jon Cooper | First Assistant Camera |
Lighting | Jon Haney | Gaffer |
Camera | Colleen Mleziva | First Assistant Camera |
Camera | Eric Ransbottom | Digital Imaging Technician |
Camera | Tori Roloson | Grip |
Camera | Patrick James Ryan | Grip |
Lighting | Mike Teeters | Lighting Technician |
Production | Ryan Livingston | Location Manager |
Production | Brian Cantaldi | Production Accountant |
Crew | Ashley Collinsworth | Production Office Assistant |
Crew | Anastasia Eliopoulos | Production Office Assistant |
Crew | Joe Sorzano | Production Office Assistant |
Visual Effects | Sean Dunn | Digital Compositors |
Lighting | Thomas William Vincent | Electrician |
Camera | Dave Schwandner | Additional Camera |
Sound | Jorge Gómez | Music |
Costume & Make-Up | Matteo Perin | Costume Design |
Camera | Kiely Cronin | Assistant Camera |
Editing | Patrick M. Allen | Digital Intermediate Producer |
Editing | Maxine Gervais | Senior Colorist |
Sound | Jacob Bunton | Music |
Costume & Make-Up | Carmen Ramundo | Costume Design |
Costume & Make-Up | Carmen Ramundo | Costumer |
Crew | Nik Edgerton | Transportation Coordinator |
Crew | Betsy Hodges | Picture Car Coordinator |
Lighting | Inyoung Choi | Gaffer |
Lighting | T.S. Green | Electrician |
Lighting | Randy Miller | Electrician |
Lighting | Joey Morrissey | Electrician |
Camera | Jonathan Monk | Second Assistant Camera |
Camera | Megan Cafferty | Second Assistant Camera |
Camera | Alec Nickel | Second Assistant Camera |
Camera | Joe Bou | Second Assistant Camera |
Crew | Hilda Somarriba | Unit Publicist |
Editing | Liam Johnson | Assistant Editor |