The Ridiculous 6 (2015)
Tommy 'White Knife' Stockburn (Adam Sandler) is een man die als weeskind is opgegroeid bij een indianenstam. Wanneer hij hoort dat zijn lang verloren vader is teruggekeerd, gaat hij op een avontuurlijke reis door het wilde westen. Dit doet hij samen met zijn vijf halfbroers, waarbij ze beter bekend zullen staan als 'the ridiculous six'.
Regiseur: Frank Coraci
Adam Sandler Tommy |
|
Terry Crews Chico |
|
Jorge Garcia Herm |
|
Taylor Lautner Lil Pete |
|
Rob Schneider Ramon |
|
Luke Wilson Danny |
|
Will Forte Will Patch |
|
Steve Zahn Clem |
|
Harvey Keitel Smiley |
|
Nick Nolte Frank Stockburn |
|
Jon Lovitz Grant |
|
Whitney Cummings Susannah |
|
David Spade General George Custer |
|
Danny Trejo Cicero |
|
Nick Swardson Nelly Patch |
|
Blake Shelton Wyatt Earp |
|
Vanilla Ice Mark Twain |
|
Julia Jones Smoking Fox |
|
Saginaw Grant Screaming Eagle |
|
Lavell Crawford Gus Patch |
|
Steve Buscemi Doc Griffin |
|
John Turturro Abner Doubleday |
|
Chris Parnell Bank Manager |
|
Dana Goodman Beaver Breath |
|
Jared Sandler Babyface Patch |
|
Jackie Sandler Never Wears Bra |
|
Norm Macdonald Nugget Customer |
|
Dan Patrick Abe Lincoln |
|
Chris Kattan John Wilkes Booth |
|
Blake Clark Gulch Sheriff |
|
Katalina Parrish Sheriff's Wife |
|
Julia Vera Esmerelda |
|
Chris Titone Beefer |
|
Tim Herlihy Nugget Bartender |
|
Sadie Sandler Dancing Kid #1 |
|
Sunny Sandler Dancing Kid #2 |
|
Kenneth Ruthardt Raging Bear |
|
J.D. Donaruma JD |
|
Jonathan Loughran Rifleman |
|
Dan Bulla Dr. Chubb |
|
Kevin Grady Nugget Bouncer #1 |
|
King Orba Nugget Bouncer #2 |
|
Kimo Keoke Short Stop |
|
James Ning QI |
|
Sarah Minnich Woman Bank Customer |
|
Ryan Happy Train Robber #1 |
|
Derek Lacasa Train Robber #2 |
|
Tina Parker Mary Todd Lincoln |
|
Stephen Eiland Fainting Man |
|
Henry Steckman Young Tommy |
|
Catharine E. Jones Betty Dunson |
|
Ruben Rivera Laguna Young Cicero |
|
David Manzanares Cicero Gang Member |
|
Alex Knight Ford's Theater Performer #1 |
|
Lauren Poole Ford's Theater Performer #2 |
|
Patrick Gozur Ford's Theater Performer #3 |
|
Fernando Fresquez Ford's Theater Performer #4 |
|
Robin Leach Herm (voice) |
|
John Farley Roscoe (uncredited) |
|
Ricardo Andres Sober Bar Patron (uncredited) |
|
Richard Beal Town Cowboy (uncredited) |
|
Paul Caster Angry Townsman (uncredited) |
|
Jetto Dorsainville Rattlers Gulch Man (uncredited) |
|
Madison Fogle School Girl (uncredited) |
|
Corinne Fox Soiled Dove Saloon Girl (uncredited) |
|
Christopher W. Garcia Towns Boy (uncredited) |
|
Alan Humphrey Cowboy (uncredited) |
|
Rodger Larance Townsman (uncredited) |
|
Jameson Macmillan Cowboy / Townsman (uncredited) |
|
Meggie Maddock Nugget Prostitute (uncredited) |
|
Natasha Nazario Nugget Prostitute (uncredited) |
|
Clint Obenchain Sheriff's Deputy (uncredited) |
|
Martin Palmer Gambler (uncredited) |
|
Burton Ritchie Townsman (uncredited) |
|
Gonzalo Robles Guard (uncredited) |
|
J. Nathan Simmons Citizen of Rattler's Gulch (uncredited) |
|
Michael E. Stogner Citizen of Rattler's Gulch (uncredited) |
|
Vanessa Torres Sexy Bar Girl (uncredited) |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Original Music Composer |
Camera | Dean Semler | Director of Photography |
Sound | Elmo Weber | Original Music Composer |
Sound | Elmo Weber | Supervising Sound Editor |
Sound | Catherine Harper | Foley Artist |
Production | Barry Bernardi | Executive Producer |
Sound | J.J. George | Music Editor |
Crew | Tony Brubaker | Stunts |
Camera | Ian Fox | "A" Camera Operator |
Production | Adam Sandler | Producer |
Writing | Adam Sandler | Writer |
Production | Allen Covert | Producer |
Art | Perry Andelin Blake | Production Design |
Directing | Perry Andelin Blake | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Ellen Lutter | Costume Design |
Crew | Jamal Sims | Choreographer |
Production | Daryl Kass | Unit Production Manager |
Production | Daryl Kass | Associate Producer |
Art | Alan Au | Art Direction |
Production | Nick Swardson | Executive Producer |
Directing | Nicholas Mastandrea | First Assistant Director |
Production | Tim Herlihy | Executive Producer |
Writing | Tim Herlihy | Writer |
Directing | Frank Coraci | Director |
Editing | Tom Costain | Editor |
Production | Heather Parry | Executive Producer |
Production | Michael V. Nicolo | Casting |
Art | Carla Curry | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Ann Pala | Makeup Department Head |
Production | Anya Colloff | Casting |
Production | Paul Sado | Associate Producer |
Production | Kevin Grady | Co-Producer |
Production | Ted Sarandos | Producer |
Art | Cameron Birnie | Set Designer |
Costume & Make-Up | Denise Paulson | Key Makeup Artist |
Sound | Donald Flick | Foley Editor |
Art | Naython Vane | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Valerie Zielonka | Costume Supervisor |
Sound | David V. Butler | Dialogue Editor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Sound | Gregg Barbanell | Foley Artist |
Camera | Richard Merryman | "B" Camera Operator |
Sound | Greg Orloff | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | James J. Gilson | Gaffer |
Art | Ernie Avila | Set Designer |
Camera | Ursula Coyote | Still Photographer |
Art | Sara M. Pennington | Art Department Coordinator |
Crew | Scott Rogers | Stunt Coordinator |
Directing | Scott Rogers | Second Unit Director |
Lighting | Jay Kemp | Gaffer |
Sound | Ulrika Akander | Dialogue Editor |
Sound | Russell Farmarco | Supervising Sound Editor |
Crew | Mark R. Byers | Special Effects Coordinator |
Camera | Philip C. Pfeiffer | "C" Camera Operator |
Crew | Don Libby | CG Supervisor |
Sound | Cameron Steenhagen | Dialogue Editor |
Camera | Tony Rivetti | First Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Randy Goux | Visual Effects Supervisor |
Crew | Aimee Keen | Post Production Supervisor |
Production | Aimee Keen | Co-Producer |
Directing | Ronit Ravich-Boss | Script Supervisor |
Directing | Rosemary C. Cremona | Second Assistant Director |
Camera | Chip Byrd | First Assistant "B" Camera |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Alfred Ainsworth | Video Assist Operator |
Sound | William Sarokin | Sound Mixer |
Visual Effects | Dan Cayer | Compositing Supervisor |
Production | Dan Bulla | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Paula Elins | Assistant Costume Designer |
Sound | Darrin Mann | Foley Mixer |
Art | Ian Scroggins | Leadman |
Art | Amy Morrison | Assistant Set Decoration |
Production | Sarah Bowen | Executive Producer |
Production | Pauline Fischer | Executive Producer |
Art | Timothy S. Wiles | Property Master |
Production | Melanie Kirk | Production Coordinator |
Camera | Roger Wall | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Rob Salviotti | Second Assistant "B" Camera |
Production | Lorrie Latham | Extras Casting |
Crew | Juan J. Rodriguez | Transportation Coordinator |
Camera | David Ochoa | Best Boy Grip |
Art | Chuck Askerneese | Assistant Property Master |
Camera | Kurt Kornemann | Key Grip |
Directing | Jon Baran | Second Second Assistant Director |
Editing | Jamie Keeney | First Assistant Editor |