The Adjustment Bureau (2011)
SciencefictionThrillerRomantiek
De ambitieuze David Norris staat op het punt een zetel te bemachtigen in de Amerikaanse senaat, maar als hij de bloedmooie Elise Sellas ontmoet en een romantische affaire met haar krijgt, verandert zijn leven drastisch. David ontdekt al gauw dat ze gevolgd worden door mannen die in opdracht van het mysterieuze 'The Adjustment Bureau' alles op alles zetten om te verhinderen dat ze samen zijn.
Regiseur:
George Nolfi
Schrijver:
George Nolfi
Matt Damon David Norris |
|
Emily Blunt Elise Sellas |
|
John Slattery Richardson |
|
Anthony Mackie Harry Mitchell |
|
Michael Kelly Charlie Traynor |
|
Terence Stamp Thompson |
|
Shane McRae Adrian Troussant, Elise's Fiancé |
|
Lisa Thoreson Suburban Mom |
|
Florence Kastriner Suburban Mom |
|
Natalie Carter Suburban Neighbor |
|
Phyllis MacBryde Suburban Neighbor |
|
Chuck Scarborough Himself |
|
Jon Stewart Jon Stewart |
|
Kar Fearon Political Consultant |
|
RJ Konner Political Consultant |
|
Susan D. Michaels Reporter |
|
Gregory P. Hitchen U.S. Coast Guard Officer |
|
Amanda Warren Senior Campaign Aide |
|
Jessica Lee Keller Lauren, Elise's Best Friend |
|
Darrell Lenormand Upstate Farmer |
|
Michael Bloomberg Mayor Michael R. Bloomberg |
|
Lauren Hodges Robyn, Campaign Aide |
|
Gregory Lay Albert, Campaign Aide |
|
James Carville James Carville |
|
Mary Matalin Mary Matalin |
|
Anthony Ruivivar McCrady |
|
Laurie Dawn Norris Supporter |
|
Christine McLain Charlie's Assistant, Christine |
|
Betty Liu Betty Liu |
|
Jim Edward Gately Man in Madison Square Park |
|
Don Hewitt Sr. Bus Driver |
|
Venida Evans Bus Passenger |
|
Julie Hays Susan, RSR Receptionist |
|
Fabrizio Brienza Miller |
|
David Bishins Burdensky |
|
Kate Nowlin Junior Partner |
|
Rob Yang Junior Partner |
|
Jennifer Ehle Brooklyn Ice House Bartender |
|
Johnny Cicco Johnny from Red Hook |
|
Pedro Pascal Maitre D' Paul De Santo |
|
Michael Boyne New Leaf Waiter |
|
Peter Epstein Taxi Driver |
|
Brian Haley Police Officer Maes |
|
Kirsty Meares Police Sergeant |
|
Donnie Keshawarz Donaldson |
|
Kieran Campion Donaldson's Aide |
|
Sandi Carroll Orthopedic Surgeon |
|
Daniel Bazile Newscaster, Daniel Bazile |
|
Meghan Andrews Cedar Lake Receptionist |
|
Sandra Berrios Court Registrar |
|
David Alan Basche Thompson's Aide |
|
Joel de la Fuente Thompson's Aide |
|
Mike DiSalvo Thompson's Aide |
|
Dina Cataldi DMV Clerk |
|
Jason Kravits New Yorker in Courthouse Lobby |
|
Peter Jay Fernandez County Clerk |
|
Lawrence Leritz Court Officer |
|
Peter Hans Benson Bureau Headquarters Staff |
|
Leroy McClain Bureau Headquarters Staff |
|
Brit Whittle Bureau Headquarters Staff |
|
Wayne Scott Miller Bureau Headquarters Staff |
|
Lorenzo Pisoni Bureau Headquarters Staff |
|
Bart Wilder Bureau Headquarters Staff |
|
Johnathan Hallgrey Court Officer #2 (uncredited) |
|
Kyoko Bruguera Bus Passenger |
Sound | Thomas Newman | Original Music Composer |
Editing | Jay Rabinowitz | Editor |
Writing | Philip K. Dick | Short Story |
Writing | George Nolfi | Screenplay |
Directing | George Nolfi | Director |
Production | George Nolfi | Producer |
Camera | John Toll | Director of Photography |
Production | Cathy Sandrich Gelfond | Casting |
Costume & Make-Up | Christine Beveridge | Makeup Artist |
Production | Jonathan Gordon | Executive Producer |
Production | Chris Moore | Producer |
Sound | Bill Bernstein | Music Editor |
Sound | Robert Hein | Supervising Sound Editor |
Sound | Robert Hein | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Randall Balsmeyer | Visual Effects Supervisor |
Crew | Steven Kirshoff | Special Effects Coordinator |
Camera | Frankie DeMarco | Camera Operator |
Art | Susan Bode Tyson | Set Decoration |
Crew | Shohreh Aghdashloo | Thanks |
Production | Bill Carraro | Producer |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Art | Kevin Thompson | Production Design |
Sound | Robert Fernandez | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Eric Kripke | Producer |
Crew | Declan Mulvey | Stunts |
Sound | Jay Peck | Foley Artist |
Crew | Gavin J. Behrman | Production Controller |
Crew | Derrick Simmons | Stunts |
Sound | Danny Michael | Sound Mixer |
Crew | Michael Bloomberg | Thanks |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hair Department Head |
Crew | Blaise Corrigan | Stunts |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Stephen A. Pope | Stunts |
Crew | Christopher Place | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Lighting | Christopher Heikel | Electrician |
Sound | Ron Bedrosian | ADR Mixer |
Sound | Greg Zimmerman | ADR Recordist |
Production | Michael Hackett | Producer |
Costume & Make-Up | Natasha Noor | Costume Assistant |
Production | Joel Viertel | Co-Producer |
Art | Deborah Jensen | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Kasia Walicka Maimone | Costume Design |
Crew | Bobby Beckles | Stunt Double |
Crew | Aaron Vexler | Stunt Double |
Camera | Larry Huston | First Assistant "C" Camera |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Sound | Mary Ellen Porto | Dialogue Editor |
Art | Stephen H. Carter | Art Direction |
Production | Kate Caldwell | Casting Associate |
Production | Michael Bederman | Co-Producer |
Production | Isa Dick Hackett | Executive Producer |
Lighting | James Plannette | Gaffer |
Visual Effects | Jim Rider | Visual Effects Supervisor |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Costume & Make-Up | Evelyne Noraz | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | David Davenport | Costume Supervisor |
Crew | Samantha MacIvor | Stunts |
Visual Effects | Lauren Ritchie | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dottie Starling | Visual Effects Supervisor |
Sound | Dave Paterson | Supervising Sound Editor |
Sound | Dave Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Damian Volpe | Sound Effects Editor |
Sound | Nic Ratner | Music Editor |
Sound | Brian Bowles | ADR Supervisor |
Costume & Make-Up | Nicole Greenbaum | Key Costumer |
Crew | Trampas Thompson | Stunts |
Sound | Kira Smith | Boom Operator |
Visual Effects | Justin Ball | Visual Effects Supervisor |
Editing | Terry Hager | Color Timer |
Crew | Anthony Vincent | Stunts |
Camera | Bruce MacCallum | Camera Operator |
Camera | Stephen Consentino | Camera Operator |
Camera | Stephen Consentino | Steadicam Operator |
Crew | Howard Samuelsohn | Dialect Coach |
Art | Leann Murphy | Art Department Coordinator |
Art | Kyung W. Chang | Assistant Art Director |
Art | Nithya Shrinivasan | Assistant Art Director |
Crew | Garf Brown | Scenic Artist |
Crew | Steve Rosenzweig | Scenic Artist |
Art | Ann Miller | Property Master |
Sound | Steve F.B. Smith | Dolby Consultant |
Visual Effects | Glenn Allen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Renuka Ballal | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Cara Buckley | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard Friedlander | Visual Effects Producer |
Visual Effects | John Bair | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Bill Almeida | Gaffer |
Lighting | Russell Engels | Gaffer |
Camera | Andrew D. Schwartz | Still Photographer |
Crew | Michael Hyde | Transportation Coordinator |
Directing | Mary Bailey | Script Supervisor |
Crew | Benoit-Swan Pouffer | Choreographer |
Sound | Glenfield Payne | Sound Effects Editor |
Production | Damon Michael Gordon | Location Manager |
Editing | Jessica Elvin | Digital Intermediate Editor |
Sound | Greg Steele | ADR Mixer |
Lighting | John Alcantara | Lighting Technician |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Production | Jillian Demmerle | Location Coordinator |
Crew | Paul Marini | Stunts |
Art | Alex Hillkurtz | Storyboard Artist |
Crew | Jill Brown | Stunts |
Crew | Ian Mclaughlin | Stunt Driver |
Crew | Michael Queen | Compositors |
Lighting | Shaun Lowry | Rigging Grip |
Crew | Victor Paguia | Stunts |
Camera | Stanley Fernandez Jr. | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Megan Asbee | Costumer |
Costume & Make-Up | Alex Bovaird | Costume Coordinator |
Lighting | Clay Liversidge | Rigging Gaffer |
Crew | Tim Gallin | Stunts |
Crew | Gavin A. Holmes | Carpenter |
Visual Effects | Elbert Irving IV | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matt Anderson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | J. John Corbett | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Louise McCarthy | Key Makeup Artist |
Crew | Aja Frary | Stunts |
Crew | Mark Fichera | Stunts |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Editing | Dana Bloder | Digital Intermediate Producer |
Lighting | James Boniece | Key Rigging Grip |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Sound | Rachel Chancey | Foley Supervisor |
Crew | Scott Burik | Stunts |
Crew | Nicole Callender | Stunts |
Crew | William Cote | Stunts |
Crew | Caroline Vexler | Stunts |
Crew | Cort Hessler | Stunt Driver |
Editing | Michael Hatzer | Digital Intermediate Colorist |
Camera | Mitchell Andrew Lillian | Key Grip |
Lighting | Chris Drechsler | Lighting Technician |
Camera | Tim Metivier | First Assistant "B" Camera |
Art | John Davis | Storyboard Artist |
Editing | Perri Pivovar | First Assistant Editor |
Crew | Joseph Basile | Stunt Driver |
Camera | Rick Marroquin | Dolly Grip |
Editing | Mike Selemon | Assistant Editor |
Directing | Christopher Surgent | First Assistant Director |
Visual Effects | Sean Curran | Animation |
Camera | Olga Abramson | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Barnaby Smith | Costumer |
Crew | Bob Colletti | Stunts |
Crew | Kenny Wong | Stunts |
Art | Ron Engler | Construction Grip |
Costume & Make-Up | Cassandra Keating | Makeup Artist |
Crew | Thomas Place | Stunts |
Visual Effects | Bryan Wengroff | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Dina Sliwiak | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jasen Joseph Sica | Key Hair Stylist |
Directing | Steve Apicella | First Assistant Director |
Crew | Devin Maggio | Special Effects Technician |
Crew | Erik Martin | Stunts |
Art | Catherine Miller | Props |
Visual Effects | Scott Winston | Compositing Supervisor |
Camera | Kevin Lowry | Dolly Grip |
Lighting | David Dutkus | Electrician |
Crew | Yuval Levy | Digital Effects Supervisor |
Crew | Roy Savoy | Special Effects Technician |
Production | Jandiz Estrada | Casting Associate |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Camera | Jason Cortazzo | Libra Head Technician |
Directing | Justin Ritson | Second Assistant Director |
Lighting | Abi Iverson | Electrician |
Camera | Pierson Silver | Libra Head Technician |
Camera | Jim Bacon | Epk Producer |
Visual Effects | Lauren Montuori | Visual Effects Production Manager |
Crew | Kimmy Suzuki | Stunts |
Camera | David Satin | Digital Imaging Technician |
Camera | Chris Toll | First Assistant "A" Camera |
Crew | Glen A. Gregory | Carpenter |
Art | Danny Nallan | Construction Grip |
Art | Chris Schait | Construction Grip |
Art | Zach Selter | Set Dresser |
Lighting | Christian May | Lighting Technician |
Lighting | Peter McEntyre | Electrician |
Production | Sara Patel | Extras Casting Assistant |
Camera | Marcel Ciurea | Grip |
Camera | John Gatland | Grip |
Production | John Edmundson | Production Secretary |
Camera | John Oliveri | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Yosef Barbalat | Carpenter |
Lighting | Tod Olivieri | Electrician |
Lighting | Mike Prisco | Gaffer |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunts |
Camera | Michael Cambria | First Assistant Camera |
Crew | Stacy Courtney | Stunts |
Visual Effects | Cynthia Angel | Visual Effects Coordinator |
Production | Kate Kelly | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Susana Gilboe | Assistant Costume Designer |
Crew | Alan D'Antoni | Utility Stunts |
Camera | Eric Gearity | Key Grip |
Art | Joseph S. Alfieri | Construction Coordinator |
Crew | Steven E. Fernandez | Special Effects Technician |
Editing | Michael P. Whipple | Digital Intermediate |
Lighting | Noah Prince | Electrician |
Art | Kevin L. Raper | Graphic Designer |
Art | Anthony O.H. Navarro | Set Dresser |
Art | James Whelan | Set Dresser |
Art | Ryon Peck | Storyboard Artist |
Camera | Elizabeth Cash | Assistant Camera |
Camera | Jeff Flohr | Digital Imaging Technician |
Lighting | Mike Bicknell | Electrician |
Lighting | Daniel Luebke | Electrician |
Camera | Blake Alcantara | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Gerald Crawford | Costumer |
Editing | Dave Pickett | Colorist |
Editing | Esther Lee | Digital Intermediate Producer |
Sound | Thomas Gregory Huntley | Music Consultant |
Crew | Jermaine Browne | Choreographer |
Production | Quincy Gow | Production Secretary |
Visual Effects | Ranko Tadic | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Goran Ognjanovic | Senior Animator |
Crew | J.C. Robaina | Stunts |
Crew | Matthew Moss | Stunts |
Crew | Matthew Moss | Utility Stunts |