Inside Man (2006)
Rechercheur Keith Frazier en zijn partner worden geconfronteerd met een overval op een bank, waarbij een grootschalige gijzelingssituatie ontstaat. Frazier moet het opnemen tegen de intelligente crimineel Dalton Russell, die de perfecte bankroof heeft bedacht.
Regiseur: Spike Lee
Denzel Washington Keith Frazier |
|
Clive Owen Dalton Russell |
|
Jodie Foster Madeleine White |
|
Christopher Plummer Arthur Case |
|
Willem Dafoe John Darius |
|
Chiwetel Ejiofor Bill Mitchell |
|
Carlos Andrés Gómez Steve |
|
Kim Director Stevie |
|
James Ransone Steve-O |
|
Bernie Rachelle Chaim |
|
Peter Gerety Captain Coughlin |
|
Victor Colicchio Sergeant Collins |
|
Cassandra Freeman Sylvia |
|
Peter Frechette Peter Hammond |
|
Gerry Vichi Herman Gluck |
|
Waris Ahluwalia Vikram Walia |
|
Rafael Osorio Bank Guard |
|
Rodney "Bear" Jackson Bank Guard |
|
Daryl Mitchell Officer Rourke |
|
Ashlie Atkinson Officer Berk |
|
David Brown Officer Carnow |
|
Robert C. Kirk Officer Borinsky |
|
Frank Stellato Detective |
|
Ken Leung Wing |
|
Marcia Jean Kurtz Miriam Douglas |
|
Ed Onipede Blunt Ray Robinson |
|
Amir Ali Said Brian Robinson |
|
Lemon Andersen Paul Guitierez |
|
Samantha Ivers Nancy Mann |
|
Peter Kybart Mayor |
|
Al Palagonia Kevin |
|
Florina Petcu Ilina Miritia |
|
Jason Manuel Olazabal ESU Officer Hernandez |
|
Jeff Ward ESU Officer Jesus |
|
Anthony Mangano ESU Officer |
|
Michael Devine ESU Officer |
|
Ed Bogdanowicz ESU Officer |
|
Aaron Vexler ESU Officer |
|
Anthony Borowiec ESU Officer |
|
Joe Coots ESU Officer |
|
Lionel Pina Cop with Pizzas |
|
Ken Ferrigni Redheaded Detective |
|
Frank Hopf Barricade Officer |
|
Robert Testut Barricade Officer |
|
Craig M. Spitzer Seth Greenblatt |
|
Limary Agosto Gladys Perez |
|
Patrick Illig Brad Stone |
|
Frank Composto Eric Dodge |
|
Rozanne Sher Hostage Woman |
|
Rachel Black Katherine |
|
Gregory Dann Case's Bodyguard |
|
Ben Crowley White's Assistant |
|
Shon Gables CBS News Reporter |
|
Dominic Carter NY1 News Anchor |
|
Sandra Endo NY1 News Reporter |
|
Kandiss Edmundson Madge |
|
Agim Coma Borova |
|
John Speredakos Porcario |
|
Baktash Zaher Zahir |
|
Ernest Rayford Men's Club Attendant |
|
Vincent DiMartino Barber |
|
Julian Niccolini Four Seasons Maître d' |
|
Ed Crescimanni Edwin |
|
Brad Leland Ronnie |
|
Michal Sinnott Lori Minitte |
Production | Brian Grazer | Producer |
Art | Wynn Thomas | Production Design |
Sound | Eugene Gearty | Sound Effects Designer |
Production | Jon Kilik | Executive Producer |
Camera | Matthew Libatique | Director of Photography |
Directing | Spike Lee | Director |
Writing | Russell Gewirtz | Writer |
Production | Karen Kehela Sherwood | Executive Producer |
Production | Kim Roth | Executive Producer |
Production | Daniel M. Rosenberg | Executive Producer |
Production | Jonathan Filley | Unit Production Manager |
Production | Jonathan Filley | Co-Producer |
Sound | Terence Blanchard | Original Music Composer |
Editing | Barry Alexander Brown | Editor |
Production | Kim Taylor-Coleman | Casting |
Costume & Make-Up | Donna Berwick | Costume Design |
Directing | Rodney "Bear" Jackson | Second Second Assistant Director |
Sound | David Boulton | ADR Engineer |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate Editor |
Art | Randall Balsmeyer | Title Designer |
Visual Effects | Steven Kirshoff | Special Effects Supervisor |
Art | Chris Shriver | Art Direction |
Art | George DeTitta Jr. | Set Decoration |
Editing | Sam Pollard | Additional Editing |
Sound | Todd Bozung | Supervising Music Editor |
Sound | Howard Drossin | Orchestrator |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Sound | Marissa Littlefield | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Anita Gibson | Key Makeup Artist |
Sound | Fred Rosenberg | Dialogue Editor |
Crew | Carla Meyer | Dialect Coach |
Production | Mike Phillips | Production Accountant |
Directing | Mike Ellis | First Assistant Director |
Production | Eve Streger | Casting Assistant |
Editing | Ryan Denmark | First Assistant Editor |
Production | Carmen Cárdenas | Art Department Production Assistant |
Camera | Ricardo Sarmiento | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Paul A. Simmons Jr. | Costume Supervisor |
Crew | Jeff Ward | Stunt Coordinator |
Sound | Frank Kern | Foley Supervisor |
Art | Michael Saccio | Property Master |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Patricia Regan | Makeup Artist |
Art | James C. Feng | Assistant Art Director |
Sound | Sean Garnhart | Foley Mixer |
Camera | Stephen Consentino | Steadicam Operator |
Camera | Stephen Consentino | "A" Camera Operator |
Art | Leann Murphy | Art Department Coordinator |
Lighting | Bill Almeida | Rigging Gaffer |
Editing | Alex Jablonski | Assistant Editor |
Art | Martin Bernstein | Construction Coordinator |
Sound | Bob Chefalas | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | John G. Velez | Gaffer |
Sound | Allan Zaleski | Sound Effects Editor |
Crew | Fred Buchholz | Special Effects Assistant |
Costume & Make-Up | Kenneth Walker | Key Hair Stylist |
Directing | Shari L. Carpenter | Continuity |
Crew | Linton Alfred | Stunts |
Costume & Make-Up | Tsigie White | Costume Assistant |
Camera | David Lee | Still Photographer |
Sound | William Sarokin | Production Sound Mixer |
Sound | Jamie Baker | Foley Editor |
Sound | George Leong | Boom Operator |
Lighting | Darrin Smith | Best Boy Electric |
Crew | Gene O'Neill | Transportation Captain |
Camera | Kurt Rimmel | Dolly Grip |
Production | Diana E. Latham | Production Coordinator |
Camera | Tony Arnaud | Grip |
Camera | Lamont Crawford | Key Grip |
Art | Guy Efrat | Location Scout |
Art | Dan Maslen | Storyboard Artist |
Crew | John Canavan | Transportation Co-Captain |
Camera | Terrence Laron Burke | Best Boy Grip |
Crew | Susan Lazarus | Post Production Supervisor |
Production | Beth Avery | Location Assistant |
Art | James Klotsas | Props |
Camera | Ethan Borsuk | Assistant Camera |
Production | Miguel Ángel Poveda | Production Manager |
Editing | Paul Tanzillo Jr. | Negative Cutter |
Production | Joseph White | Location Manager |
Costume & Make-Up | Careen Fowles | Costumer |
Crew | Devin Maggio | Special Effects Technician |
Camera | Pyare Fortunato | First Assistant Camera |
Crew | Ryder Washburn | Armorer |
Costume & Make-Up | Meg Thornton | Ager/Dyer |
Production | Colin Cumberbatch | Production Supervisor |
Sound | Carlie Bergman | ADR Recordist |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Art | Gabu Camilo | Set Dresser |
Production | Kim Jackson | Assistant Production Coordinator |
Camera | Pierson Silver | Camera Loader |
Production | Yana Collins Lehman | Post Production Accountant |
Lighting | Justin Panzanaro | Rigging Grip |
Production | Victoria Brown McCready | Payroll Accountant |
Production | Jean Chien | Assistant Location Manager |
Editing | Terra Bliss | Digital Intermediate Producer |
Art | Vincent Guarriello | Key Construction Grip |
Art | Arne Olsen | Construction Grip |
Sound | Dicken Berglund | ADR Mixer |
Sound | Sara Stern | Apprentice Sound Editor |
Costume & Make-Up | Colleen Morris-Glennon | Seamstress |
Crew | Robert Antalocy | Carpenter |
Art | Dan DeTitta | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Laura Sewrey | Assistant Costume Designer |
Art | Timothy Main | Construction Foreman |
Sound | Mark Adams | Musician |
Crew | William Sepulveda | Craft Service |
Production | Evelyn Santana | Publicist |
Crew | Nicholas Brown | Set Production Assistant |
Crew | James Hook | Stand In |
Crew | Jackie Bazan | Unit Publicist |
Crew | Max Frankston | Video Assist Operator |
Directing | Tracey Hinds | Second Assistant Director |
Lighting | Justin Cheatham | Electrician |
Art | Ross Huttick | Assistant Property Master |
Art | Allen Stillman | Shop Electric |
Camera | James Parsons | Camera Production Assistant |
Crew | Jeffrey L. Glave | Charge Scenic Artist |
Visual Effects | Ella Boliver | Digital Compositor |
Production | Mo Link | Extras Casting Assistant |
Crew | Bridgett Brown | Intern |
Production | Jill Fazzolare | Production Assistant |
Production | Jennifer Gaston-Gates | Second Assistant Accountant |