Wind River (2017)
Cory Lambert is een ervaren speurder en jager die het bevroren lijk van een tiener ontdekt. Hij besluit samen te werken met de onervaren FBI-agent Jane Banner en de Tribal politie-officier Ben Shayo om te ontdekken wat er gebeurd is en de verantwoordelijken voor de gruwelijke misdaad op te sporen.
Regiseur: Taylor Sheridan
Jeremy Renner Cory Lambert |
|
Elizabeth Olsen Jane Banner |
|
Gil Birmingham Martin Hanson |
|
Graham Greene Ben |
|
Jon Bernthal Matt Rayburn |
|
Kelsey Asbille Natalie Hanson |
|
Teo Briones Casey Lambert |
|
Tantoo Cardinal Alice Crowheart |
|
Matthew Del Negro Dillon |
|
Hugh Dillon Curtis |
|
Julia Jones Wilma Lambert |
|
James Jordan Pete Mickens |
|
Eric Lange Dr. Whitehurst |
|
Martin Sensmeier Chip Hanson |
|
Apesanahkwat Dan Crowheart |
|
Althea Sam Annie Hanson |
|
Tokala Black Elk Sam Littlefeather |
|
Tyler Laracca Frank Walker |
|
Shayne J. Cullen BIA Officer #1 |
|
Dallin Tusieseina BIA Officer #2 |
|
Austin R. Grant Carl |
|
Ian Bohen Evan |
|
Gabriel Casdorph Contractor #1 |
|
Mason D. Davis Contractor #2 |
|
Chris Romrell Contractor #3 |
|
Blake Robbins Tim Winter |
|
Norman Lehnert Dale |
|
Ian Roylance Coroner |
|
Gus Sheridan Classmate |
|
Dana Anquoe Coroner's Assistant #2 (uncredited) |
|
Duy Beck Native American Police Officer (uncredited) |
|
David Cardona BIA Officer (uncredited) |
|
Teresa Duran-Norvick Teacher (uncredited) |
|
Devin Hansen Pedestrian (uncredited) |
|
Tara Karsian Ingrid (uncredited) |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Production | Robert Jones | Executive Producer |
Production | Deepak Nayar | Executive Producer |
Production | Sigurjón Sighvatsson | Executive Producer |
Art | Neil Spisak | Production Design |
Production | Vincent Maraval | Executive Producer |
Crew | Jim Palmer | Stunts |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate |
Crew | Wade Allen | Stunt Coordinator |
Sound | Roland N. Thai | Sound Effects Editor |
Production | David Glasser | Executive Producer |
Production | Peter Berg | Producer |
Sound | Nick Cave | Original Music Composer |
Sound | Warren Ellis | Original Music Composer |
Production | Brahim Chioua | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kari Perkins | Costume Design |
Production | Basil Iwanyk | Producer |
Production | Tim White | Executive Producer |
Editing | Gary D. Roach | Editor |
Sound | Dean A. Zupancic | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Camera | Brian Sullivan | Camera Operator |
Crew | Mark Riccardi | Stunts |
Production | Agnès Mentre | Executive Producer |
Production | Matthew George | Producer |
Production | Lauren Bass | Casting |
Production | Nicolas Chartier | Executive Producer |
Production | Jonathan Deckter | Executive Producer |
Camera | Ben Richardson | Director of Photography |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Production | Arnaud Lannic | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Natalie Pascual | Costume Supervisor |
Camera | Nicolas Harvard | Second Unit Director of Photography |
Directing | Nicolas Harvard | First Assistant Director |
Directing | Taylor Sheridan | Director |
Writing | Taylor Sheridan | Writer |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Crew | Joshua Lamboy | Stunts |
Crew | Joshua Lamboy | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Felicity Bowring | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Felicity Bowring | Makeup Designer |
Art | Cynthia A. Neibaur | Set Decoration |
Art | Ian Roylance | Property Master |
Visual Effects | Dottie Starling | Visual Effects Supervisor |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Sound | John T. Cucci | Foley |
Sound | Alan Robert Murray | Supervising Sound Editor |
Sound | Tom Ozanich | Sound Designer |
Sound | Tim LeBlanc | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Producer |
Art | Sam Demke | Sculptor |
Crew | Tim Pedegana | Post Production Supervisor |
Production | Jordan Bass | Casting |
Sound | Michelle Pazer | Dialogue Editor |
Camera | Fred Hayes | Still Photographer |
Sound | Curt Schulkey | Supervising ADR Editor |
Sound | Curt Schulkey | Supervising Dialogue Editor |
Art | Darin McCormick-Millett | Title Designer |
Production | Nik Bower | Executive Producer |
Production | Babak Eftekhari | Associate Producer |
Sound | Jason King | Sound Effects Editor |
Crew | Whitney Coleman | Stunts |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Double |
Crew | Rockey Dickey Jr. | Stunts |
Crew | Randy Haynie | Stunts |
Camera | Eric Dvorsky | Aerial Director of Photography |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Crew | Tim Soergel | Stunts |
Crew | Tim Soergel | Stunt Double |
Sound | Marc Mnémosyne | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Greg T. Moon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Greg T. Moon | Key Makeup Artist |
Production | Elizabeth A. Bell | Producer |
Production | Wayne L. Rogers | Producer |
Crew | Kelly Bellini | Stunts |
Crew | Kelly Bellini | Stunt Double |
Lighting | Corrin Hodgson | Gaffer |
Production | Braden Aftergood | Executive Producer |
Lighting | Judd Hillman | Best Boy Electric |
Crew | Matt Baker | Stunts |
Production | Trevor White | Executive Producer |
Crew | Brent Steffensen | Stunts |
Camera | Jed Seus | Camera Operator |
Lighting | J. Owen Rogers | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Megan Danner | Hairstylist |
Art | Lauren Slatten | Art Direction |
Crew | Braxton McAllister | Stunts |
Sound | John H. Virgo | Boom Operator |
Camera | Kurtis Burr | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Shantell Guy | Key Costumer |
Art | Laura Lee Langton | Art Department Coordinator |
Crew | Arturo Dickey | Stunts |
Art | Kimo Jones | Construction Foreman |
Crew | Ryan Roundy | Special Effects Coordinator |
Art | Michelle Fairbank | Assistant Property Master |
Crew | Ethan Blackham | Stunt Double |
Production | Jonathan Fuhrman | Executive Producer |
Production | Erica Lee | Executive Producer |
Production | Christopher H. Warner | Executive Producer |
Production | Christopher H. Warner | Unit Production Manager |
Production | Jennifer Chapman | Production Supervisor |
Production | Michael Chickey | Location Manager |
Production | Kent R. Findlay | Location Manager |
Art | Ramiro 'Melo' Flores | Location Scout |
Production | Montana Peterson | Production Coordinator |
Directing | Melissa Yount | Script Supervisor |
Camera | Craig Sullivan | Key Grip |
Art | Shane Feulner | Construction Coordinator |
Camera | J.J. Johnson | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Tim Muir | Hair Department Head |
Crew | John Munoa | Armorer |
Crew | Colin Olsen | Armorer |
Crew | Michael Olsen | Armorer |
Crew | Paul 'Sled' Reynolds | Animal Coordinator |
Sound | Goeun Lee | Foley Editor |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Crew | Kevin Derr | Stunts |
Crew | Kevin Derr | Stunt Double |
Directing | Jason Altieri | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Bobbi Murphy | Hairstylist |
Production | David Lazarus | Associate Producer |
Production | Alexandra Jardine | Associate Producer |
Art | Larry Filion | Greensman |
Art | Tyler Mann | Leadman |
Art | Casey William Walker | Graphic Designer |
Camera | Angel Fisher | Second Assistant Camera |
Sound | Jon Buice | ADR Recordist |
Crew | Orin 'Spike' Kinghorn | Pilot |
Crew | Jake Lawlor | Stunts |
Crew | Brandon Cornell | Stunts |