The Life Aquatic with Steve Zissou (2004)
De oceanograaf Steve Zissou heeft z'n beste tijd wel gehad. Wanneer zijn partner tijdens het filmen gedood wordt door een jaguarhaai, stelt Zissou een crew samen om wraak te nemen op het mysterieuze beest. Onder de crew bevinden zich onder anderen zijn van hem vervreemde vrouw, een journaliste die een stuk over hem wil schrijven en een man van wie hij wel eens de biologische vader zou kunnen zijn.
Regiseur:
Wes Anderson
Schrijvers:
Wes Anderson, Noah Baumbach.
Bill Murray Steve Zissou |
|
Owen Wilson Ned Plimpton |
|
Cate Blanchett Jane Winslett-Richardson |
|
Anjelica Huston Eleanor Zissou |
|
Willem Dafoe Klaus Daimler |
|
Jeff Goldblum Alistair Hennessey |
|
Michael Gambon Oseary Drakoulias |
|
Noah Taylor Vladimir Wolodarsky |
|
Bud Cort Bill Ubell |
|
Seu Jorge Pelé dos Santos |
|
Robyn Cohen Anne-Marie Sakowitz |
|
Waris Ahluwalia Vikram Ray |
|
Niels Koizumi Bobby Ogata |
|
Pawel Wdowczak Renzo Pietro |
|
Matthew Gray Gubler Nico the Intern |
|
Seymour Cassel Esteban du Plantier |
|
Antonio Monda Festival Director |
|
Isabella Blow Antonia Cook |
|
James Hamilton Festival Photographer |
|
Melanie Gerren Mandeeza |
|
Nazzareno Piana Elderly Man |
|
Rudd Simmons Man in Yellow Shirt |
|
Leonardo Giovannelli Werner |
|
Henry S. F. Cooper Jr. Talk Show Host |
|
Pietro Ragusa Academic |
|
Eric Chase Anderson Air Kentucky Pilot |
|
Robert Wilson Air Kentucky Pilot |
|
Don McKinnon Air Kentucky Pilot |
|
Alessio Santini University of North Alaska Intern |
|
Paolo Sirignani University of North Alaska Intern |
|
Andrew Weisell University of North Alaska Intern |
|
Niccolò Senni University of North Alaska Intern |
|
Andrea Guerra University of North Alaska Intern |
|
Christiano Irrera University of North Alaska Intern |
|
Marco Ciarlitto University of North Alaska Intern |
|
Tony Shafrazi Larry Amin |
|
Noah Baumbach Phillip |
|
Stefano Maria Ortolani Italian Man in Audience |
|
Sylvie Genin French Woman in Audience |
|
Jacques Henri Lartigue Lord Mandrake |
|
Muzius Gordon Dietzmann Javier |
|
Gangyuan Xu Cedric |
|
Robin Scott Hugo |
|
Guglielmo Casciaro Carl |
|
Alessandro De Angelis Hennessey Sailor |
|
Andrea Bertone Hennessey Sailor |
|
Andriy Kachur Hennessey Sailor |
|
Roberto Salvi Hennessey Sailor |
|
Stefano Masciolini Hennessey Sailor |
|
Robert Sommer Party Guest |
|
Anna Orso Party Guest |
|
Ettore Conti Party Guest |
|
Robert Graham Venezuelan General |
|
Hal Yamanouchi Chief Pirate |
|
Conrado Mendoza Dolor Pirate |
|
Eduardo Bautista Grantuza Pirate |
|
Simeon Maragigak Agelion Pirate |
|
Walter Cajapao Casapao Pirate |
|
Honorato Ilao Reyes Pirate |
|
Roderick Magbay Pirate |
|
Demetreo Castillo Pirate |
|
Thomas Carwgal de la Pena Pirate |
|
Edwarren Bantungon Pirate |
|
Levi Mickael de Ramon Pirate |
|
Aries Corales Pirate |
|
Aries Dolor Ilagon Pirate |
|
Joseph de los Reyes Pirate |
|
Dennis Rayos Martinez Pirate |
|
Tatyo Yamanouchi Pirate |
|
Wai Tung Wong Pirate |
|
Ging Fang Zhu Pirate |
|
Francis Dokyi Water Taxi Driver |
|
Begni Bok Dong Young Ogata |
|
Daniel Acon Former Team Zissou, Antarctica |
|
Alexander Hamilton Former Team Zissou, Antarctica |
|
Erminio Bianchi Fasani Man at the Gala Premiere (uncredited) |
|
Taiyo Yamanouchi Pirate |
Production | Scott Rudin | Producer |
Production | Rudd Simmons | Executive Producer |
Art | Gretchen Rau | Set Decoration |
Art | Mark Friedberg | Production Design |
Writing | Wes Anderson | Screenplay |
Directing | Wes Anderson | Director |
Production | Wes Anderson | Producer |
Writing | Noah Baumbach | Screenplay |
Sound | Seu Jorge | Songs |
Production | Barry Mendel | Producer |
Production | Dan Beers | Associate Producer |
Sound | Mark Mothersbaugh | Original Music Composer |
Camera | Robert D. Yeoman | Director of Photography |
Editing | David Moritz | Editor |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Costume & Make-Up | Milena Canonero | Costume Design |
Art | Stefano Maria Ortolani | Art Direction |
Art | Marco Trentini | Art Direction |
Art | Eugenio Ulissi | Art Direction |
Sound | Richard Henderson | Music Editor |
Sound | David Bowie | Songs |
Production | Enzo Sisti | Co-Producer |
Production | Vito Colazzo | Unit Production Manager |
Crew | Franco Maria Salamon | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Henrik Fett | Visual Effects Supervisor |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | Andy Malcolm | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Jana Carboni | Assistant Makeup Artist |
Art | Maria Teresa Barbasso | Assistant Art Director |
Art | Alessandra Querzola | Leadman |
Costume & Make-Up | Maria Teresa Corridoni | Key Hair Stylist |
Art | Giacomo Caló Carducci | Art Direction |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Sound | Jim Dunbar | Music Coordinator |
Directing | Roman Coppola | Second Unit Director |
Directing | Sam Hoffman | First Assistant Director |
Sound | David Giammarco | Supervising Sound Editor |
Sound | David Giammarco | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Henry Selick | Animation |
Sound | Michael O'Farrell | Sound Effects Editor |
Sound | Don White | Foley Mixer |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Sound | Wayne Griffin | ADR Supervisor |
Art | Saverio Sammali | Assistant Art Director |
Crew | Giorgio Antonini | Stunt Double |
Visual Effects | Jeremy Dawson | Visual Effects Supervisor |
Production | Stephanie Holbrook | Casting Associate |
Art | Briseide Siciliano | Draughtsman |
Visual Effects | Arianne Sutner | Animation |
Camera | Stefano Falivene | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Bojana Nikitović | Set Costumer |
Directing | Edoardo Petti | Second Second Assistant Director |
Crew | Alessandro Novelli | Stunt Double |
Directing | Annemarie van de Mond | Script Supervisor |
Sound | Scott A. Jennings | Supervising Sound Editor |
Production | Manuela Cacciamani | Assistant Unit Manager |
Editing | Daniel R. Padgett | Additional Editor |
Art | Giulia Chiara Crugnola | Assistant Art Director |
Sound | Gregory H. Watkins | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kevin E. Carpenter | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Sandy Hamilton | Property Master |
Visual Effects | Justin Kohn | Animation |
Sound | David V. Butler | Dialogue Editor |
Crew | David Ambrosi | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Heba Thorisdottir | Makeup Artist |
Camera | Pete Romano | Underwater Director of Photography |
Art | Roberta Federico | Set Designer |
Sound | Pawel Wdowczak | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Makeup & Hair |
Visual Effects | Nancy St. John | Visual Effects Producer |
Production | Enrico Latella | Location Manager |
Editing | Mike Cachuela | Editorial Manager |
Visual Effects | Martin Meunier | Animation Supervisor |
Sound | Gary Ritchie | Sound Recordist |
Sound | Kathy McCart | Sound Recordist |
Lighting | Marco Contaldo | Rigging Gaffer |
Art | Chiara Balducci | Leadman |
Visual Effects | Margaux Mackay | Visual Effects Producer |
Art | Alessia Anfuso | Draughtsman |
Costume & Make-Up | Emanuel Millar | Hairstylist |
Visual Effects | Mark Driscoll | Visual Effects Producer |
Sound | Joe Schiff | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Gray Marshall | Visual Effects |
Sound | Kim Drummond | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Rosa Luciani | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Gino Tamagnini | Key Makeup Artist |
Art | Antonio Fraulo | Assistant Property Master |
Production | Federico Foti | Unit Manager |
Production | Erik Paoletti | Location Manager |
Costume & Make-Up | Enrico Iacoponi | Assistant Makeup Artist |
Art | Francesco Motolese | Sculptor |
Art | Nazzareno Piana | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Vincenzo Mastrantonio | Makeup Artist |
Camera | Marcostavros Maggi | Camera Loader |
Production | Stefania Sisti | Production Secretary |
Crew | Massimiliano Rocchetti | Transportation Captain |
Crew | Daniele Abeille | Transportation Coordinator |
Lighting | Carlo Vinciguerra | Gaffer |
Camera | Philippe Antonello | Still Photographer |
Crew | Danilo Capuzi | Stunt Double |
Crew | Enrico Cerabino | Stunt Double |
Directing | Simonetta Valentini | Second Assistant Director |
Directing | Inti Carboni | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rossano Marchi | Assistant Costume Designer |
Art | Phred Palmer | Assistant Set Decoration |
Production | Norma Marie Mascia | Production Coordinator |
Art | Bernadino Nardoni | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Francesca Brunori | Assistant Costume Designer |
Crew | Paolo Antonini | Stunt Double |
Sound | Jonathan Klein | Sound Effects Editor |
Camera | Claudio Del Gobbo | Dolly Grip |
Camera | Stefano Di Pasquali | Grip |
Editing | Mary Beth Smith | Negative Cutter |
Costume & Make-Up | Barbara Adducci | Costume Coordinator |
Camera | Tommaso Mele | Key Grip |
Costume & Make-Up | Claudio Manzi | Set Costumer |
Directing | Luigi Spoletini | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Emiliano Novelli | Stunt Double |
Art | Simona Migliotti | Art Direction |
Art | Priscilla Rossi | Leadman |
Art | Priscilla Rossi | Draughtsman |
Camera | Giorgio Pezzotti | Grip |
Costume & Make-Up | Johanna Bronner | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Katia Sisto | Assistant Makeup Artist |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Directing | Edoardo Ferretti | Second Second Assistant Director |
Sound | Christopher Guardino | Orchestrator |
Production | Andrea Passalacqua | Location Manager |
Editing | Gina Zappala | Assistant Editor |
Lighting | Simone Lucchetti | Electrician |
Camera | Gianpaolo Majorana | Best Boy Grip |
Production | Marco Olivieri | Assistant Location Manager |
Crew | Mauro Balmas | Stunts |
Sound | Ron Mellegers | Foley Mixer |
Sound | Rupert Nadeau | Assistant Sound Editor |
Editing | Lucas Borghi | Assistant Editor |
Production | Silvia Riolo | Assistant Production Coordinator |
Production | Nicola Fedrigoni | Assistant Location Manager |
Editing | Jennifer Hatton | Assistant Editor |
Crew | Eugene Rizzo | Unit Publicist |
Lighting | Danilo Di Palma | Electrician |
Lighting | Giovanni Tancredi | Best Boy Electric |
Art | Marzio Bardi | Assistant Property Master |
Crew | Gionata Marzeddu | Utility Stunts |
Lighting | Sergio Faina | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Annie Yun | Costume Assistant |
Art | Kristine Moran | Set Dresser |
Production | Matteo von Normann | Assistant Location Manager |
Sound | Anna Malkin | Foley Recordist |
Costume & Make-Up | Maria Pia Rossi | Set Costumer |
Sound | Jason Stuart Cologgi | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Maurizio Damiani | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Francesco Scaramella | Assistant Hairstylist |
Production | Maurizio Baratella | Assistant Location Manager |