Trolls Wereldtour (2020)
FamilieAnimatieKomedieFantasieAvontuurMuziek
Queen Poppy en Branch doen een verrassende ontdekking - er zijn andere Troll-werelden dan hun eigen, en hun duidelijke verschillen zorgen voor grote botsingen tussen deze verschillende stammen. Wanneer een mysterieuze dreiging alle trollen over het hele land in gevaar brengt, moeten Poppy, Branch en hun vriendengroep een epische zoektocht beginnen om harmonie te creëren tussen de ruziënde trollen om ze te verenigen tegen een bepaalde ondergang.
Regiseur:
Walt Dohrn
Schrijvers:
Wallace Wolodarsky, Glenn Berger, Jonathan Aibel, Maya Forbes, Elizabeth Tippet.
Anna Kendrick Poppy (voice) |
|
Justin Timberlake Branch (voice) |
|
Ron Funches Cooper (voice) |
|
Rachel Bloom Barb (voice) |
|
James Corden Biggie (voice) |
|
Kelly Clarkson Delta Dawn (voice) |
|
Anderson .Paak Prince D (voice) |
|
Sam Rockwell Hickory (voice) |
|
George Clinton King Quincy (voice) |
|
Mary J. Blige Queen Essence (voice) |
|
Kenan Thompson Tiny Diamond (voice) |
|
Kunal Nayyar Guy Diamond (voice) |
|
Caroline Hjelt Chenille (voice) |
|
Aino Jawo Satin (voice) |
|
J Balvin Tresillo (voice) |
|
Flula Borg Dickory (voice) |
|
Ester Dean Legsly (voice) |
|
Jamie Dornan Chaz (voice) |
|
Γκουστάβο Ντουνταμέλ Trollzart (voice) |
|
Ozzy Osbourne King Thrash (voice) |
|
Anthony Ramos King Trollex (voice) |
|
Karan Soni Riff (voice) |
|
Charlyne Yi Pennywhistle (voice) |
|
Joy Ari (voice) |
|
Yeri Kim-Petit (voice) |
|
Irene Baby Bun (voice) |
|
Seulgi Gomdori (voice) |
|
Wendy Wani (voice) |
|
Zooey Deschanel Bridget (voice) |
|
Christopher Mintz-Plasse King Gristle (voice) |
|
Kevin Michael Richardson Mr. Dinkles (voice) / Mr. Dinkles God (voice) / Growley Pete (voice) / Sid Fret (voice) |
|
Walt Dohrn Cloud Guy (voice) / Death Metal Mr. Dinkles (voice) / Fuzzbert (voice) / King Peppy (voice) / Smidge (voice) / Announcer (voice) / Country Music Baby (voice) / Country Music Farmer (voice) |
|
David P. Smith Country Music Rooster (voice) / Desert Sun (voice) / Eighth Goats (voice) / Licky Bug (voice) / Scrapbook Troll (voice) |
|
Da'Vine Joy Randolph Bliss Marina (voice) / Sheila B the Flowerface Balloon (voice) |
|
Justin McElroy Beat Drop Button (voice) / Tumbleweed (voice) / Skyscraper Troll (voice) |
|
Griffin McElroy Country Music Tear (voice) / Skyscraper Troll (voice) |
|
Travis McElroy Rocker Tear (voice) / Skyscraper Troll (voice) |
|
Betsy Sodaro Clampers Buttonwillow (voice) |
|
Marcella Lentz-Pope Carol (voice) |
|
Berenice Amador Marimba (voice) |
|
Jamila Hache Tambora (voice) |
Sound | Theodore Shapiro | Original Music Composer |
Sound | Catherine Harper | Foley Artist |
Crew | Jeffrey Katzenberg | Thanks |
Sound | Justin Timberlake | Songs |
Crew | Justin Timberlake | Executive Music Producer |
Crew | Bonnie Arnold | Thanks |
Crew | Tom McGrath | Thanks |
Writing | Wallace Wolodarsky | Screenplay |
Editing | R. Orlando Duenas | Associate Editor |
Editing | Nick Fletcher | Editor |
Crew | Mireille Soria | Thanks |
Writing | Glenn Berger | Screenplay |
Writing | Glenn Berger | Story |
Writing | Jonathan Aibel | Screenplay |
Writing | Jonathan Aibel | Story |
Writing | Maya Forbes | Screenplay |
Crew | Mike Mitchell | Thanks |
Crew | Christopher DeFaria | Thanks |
Production | Gina Shay | Producer |
Editing | Jay Bixsen | Assistant Editor |
Crew | Cyndi Lauper | Thanks |
Directing | Walt Dohrn | Director |
Art | John Puglisi | Storyboard Artist |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Art | Clio Chiang | Storyboard Artist |
Crew | Ludwig Göransson | Executive Music Producer |
Production | John Swanson | Associate Producer |
Directing | David P. Smith | Co-Director |
Production | Dannie Festa | Executive Producer |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Doug Madick | Foley Artist |
Sound | Scott Millan | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Christi Soper Hilt | Casting |
Sound | Susan Dudeck | ADR Supervisor |
Sound | Paul Hackner | Supervising Sound Editor |
Sound | Mark Larry | Sound Effects Editor |
Sound | Jessie Pariseau | Sound Effects Editor |
Art | J.C. Wegman | Storyboard Artist |
Crew | Joel Crawford | Thanks |
Writing | Colin Jack | Story Artist |
Writing | Robert Koo | Story Artist |
Crew | Willy Harber | Supervising Animator |
Visual Effects | Willy Harber | Animation Supervisor |
Art | Sean Charmatz | Storyboard Artist |
Sound | Thomas S. Drescher | Music Editor |
Sound | Chris Fogel | Scoring Mixer |
Production | Kelly Cooney Cilella | Co-Producer |
Production | Jana Spotts | Executive Producer |
Visual Effects | Ludovic Bouancheau | Animation Supervisor |
Sound | Mark Graham | Conductor |
Visual Effects | Anthony Hodgson | Animation Supervisor |
Crew | Stephen Glover | Thanks |
Visual Effects | Willem Drees | Stereoscopic Supervisor |
Editing | David M. Poole | First Assistant Editor |
Art | Kendal Cronkhite | Production Design |
Visual Effects | Carlos Fernandez Puertolas | Head of Animation |
Crew | Benjamin Willis | Supervising Animator |
Visual Effects | Benjamin Willis | Animation Supervisor |
Lighting | Gabriel Portnof | Lighting Supervisor |
Lighting | Terry Ziegelman | Lighting Artist |
Sound | Daniel Bhattacharya | Musician |
Sound | George Ramantanis | Dialogue Editor |
Sound | Yeri | Songs |
Crew | Max Bruce | CG Supervisor |
Editing | Krista Henrickson | Assistant Editor |
Visual Effects | Jason Pethtel | Matte Painter |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Visual Effects | Matt Baer | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joe DiCesare | Matte Painter |
Crew | JP Sans | Supervising Animator |
Editing | Christine Lojko Haslett | Associate Editor |
Crew | Alex Cardullo | Post Production Supervisor |
Production | Chris Hewitt | Post Production Coordinator |
Production | Jacquelyn Robbins | Production Accountant |
Crew | Margaret A. Decker | Software Engineer |
Sound | John Ashton Thomas | Orchestrator |
Writing | Panos Asimenios | Lyricist |
Lighting | Shane Glading | Lighting Artist |
Lighting | Christopher Sprunger | Lighting Artist |
Production | Lillian Ritchie | Production Supervisor |
Production | Tracy Larson | Production Manager |
Production | Dan Golembeski | Production Executive |
Visual Effects | Carl Hooper | Effects Supervisor |
Production | Desiree Montalvo | Production Supervisor |
Art | Jeremy Bernstein | Storyboard Artist |
Visual Effects | Bryce McGovern | Animation Supervisor |
Crew | Sondra Verlander | CG Supervisor |
Crew | Ann Daly | Thanks |
Lighting | Amanda Fujita | Lighting Artist |
Crew | Michael P. Hamler | CG Supervisor |
Production | Nadia Sheen | Casting Associate |
Crew | Onur Yeldan | Supervising Animator |
Visual Effects | Onur Yeldan | Animation Supervisor |
Art | Timothy Lamb | Art Direction |
Visual Effects | Timothy Lamb | Character Designer |
Lighting | Brooke Beane | Lighting Artist |
Visual Effects | Luke Heathcock | Visual Effects |
Visual Effects | Jonathan Lin | Modeling |
Camera | Todd Jansen | Head of Layout |
Lighting | R.J. Peña | Lighting Artist |
Crew | R.J. Peña | Compositor |
Sound | SZA | Songs |
Sound | Joseph Shirley | Music Producer |
Visual Effects | Onesimus Nuernberger | Matte Painter |
Visual Effects | Elias Gonzalez | Matte Painter |
Visual Effects | Brian La France | Matte Painter |
Visual Effects | Pamela Hobbs | Matte Painter |
Lighting | Lok Ming Hwa | Lighting Artist |
Sound | Forrest Williams | Musician |
Sound | Mario De Socio | ADR Recordist |
Writing | Elizabeth Tippet | Screenplay |
Visual Effects | Csaba László Eröss | Visual Effects Coordinator |
Writing | Tim Heitz | Head of Story |
Production | Lea Antonette Lorenzo Irlanda | Production Coordinator |
Visual Effects | Lisa Curtis Saunders | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Guillermo Willie Real | Character Designer |
Art | Faryn Pearl | Storyboard Artist |
Visual Effects | Emily Abele | Digital Compositor |
Sound | Angela Leus | Music Supervisor |
Sound | Bart Vanderzee | Sound Recordist |
Art | Christina Catucci | Storyboard Artist |
Visual Effects | Jesse Aclin | Character Designer |
Production | Libby Smith | Production Coordinator |
Sound | Jeff Levy | ADR Mixer |
Art | Daniel Tal | Storyboard Artist |
Art | Chris Heltzel | Storyboard Artist |
Lighting | Brett McConnell | Lighting Artist |
Production | Jennifer Howell | Head of Production |
Crew | Jerry Schmitz | Thanks |
Art | Danny Langston | Storyboard Artist |
Production | Stephanie Keider | Production Supervisor |
Production | Alex Weiss Morgan | Production Supervisor |
Crew | Brynne Orloski | Post Production Consulting |
Production | Sue Schaller | Production Supervisor |
Art | Samantha Adler | Set Dresser |
Visual Effects | Amelie Flechais | Visual Development |
Art | Jon Magram | Storyboard Artist |
Art | William Mata | Storyboard Artist |
Sound | Felicia Villarreal | ADR Coordinator |
Crew | Brett Bronson | Software Engineer |
Crew | David Illes | Software Engineer |
Lighting | Lauren Kaczor | Lighting Artist |
Lighting | Kelly Koay | Lighting Artist |
Visual Effects | Aiden Kyungik Lee | Visual Effects |
Lighting | Marc Machuca | Lighting Artist |
Crew | Ashwin Nagavelli | Software Engineer |
Visual Effects | Ryan Prestridge | Matte Painter |
Crew | Kathryn Rumohr | Supervising Technical Director |
Visual Effects | Leticia Reinaldo Gillett | 3D Modeller |
Production | Janie Kahan | Production Assistant |
Production | Brianna Rivera | Post Production Coordinator |
Sound | Nicki Richards | Music Coordinator |
Sound | Dorina Markoff | Musician |
Production | Demi Chen | Production Manager |
Production | Emily Cirillo | Production Coordinator |
Editing | Glenn A. Kelly | Project Manager |
Crew | David Khudaverdyan | Software Engineer |
Crew | Ali Kouhzadi | Software Engineer |
Production | Katherine E. Lewis | Production Coordinator |
Crew | Collin Mehring | Software Engineer |
Production | Jenna Rasmussen | Production Assistant |
Writing | Thomas Dam | Characters |