Hall Pass (2011)
Rick (Owen Wilson) en Fred (Jason Sideikis) zijn beste vrienden en beiden al lang getrouwd. Wanneer ze zich onrustig beginnen te voelen, krijgen ze van hun vrouwen een "hall pass", wat inhoudt dat ze een week lang mogen uitspoken wat ze willen zonder dat er vragen gesteld worden. In het begin lijkt het een droom die uitkomt, maar al snel komen ze erachter dat hun verwachtingen over het vrijgezellenbestaan niet stroken met de werkelijkheid.
Regiseurs:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly.
Schrijvers:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly, Kevin Barnett, Pete Jones.
Owen Wilson Rick Mills |
|
Jason Sudeikis Fred Searing |
|
Jenna Fischer Maggie Mills |
|
Christina Applegate Grace Searing |
|
Nicky Whelan Leigh |
|
Richard Jenkins Coakley |
|
Stephen Merchant Gary |
|
Larry Joe Campbell Hog-Head |
|
Bruce Thomas Rick Coleman |
|
Tyler Hoechlin Gerry |
|
Derek Waters Brent |
|
Alexandra Daddario Paige |
|
Rob Moran Ed Long |
|
Lauren Bowles Britney |
|
Christa Beth Campbell Emma |
|
Macsen Lintz Gunnar |
|
Kristin Carey Aunt Meg |
|
Joy Behar Dr. Lucy |
|
Carly Craig Nicotine Patch Girl |
|
Kaliko Kauahi Chief |
|
Landon T. Riddle Ed's Son |
|
Halli-Gray Beasley Ed's Daughter |
|
J.B. Smoove Flats |
|
Vanessa Angel Missy Frankinopoulos |
|
Andrew Wilson Larry Bohac |
|
Alyssa Milano Mandy |
|
Danny Murphy Boshane |
|
Al Wisne Clyde |
|
Mike Meldman Michael Meldman |
|
Susan Sandberg Doctor |
|
Dwight Evans Maggie's Father |
|
Shannon Leade 20-Something Woman |
|
Gus Williams Bouncer |
|
Gordon Danniels Golf Ranger |
|
Jamie Lee Dry Clean Korean Lady |
|
Quynh Thi Le Young Korean Woman |
|
Robert Flaherty Awards Dinner Bartender |
|
Matt Fairbairn Harold Goldberg |
|
Doris Morgado Latino Woman #1 |
|
Maria Duarte Latino Woman #2 |
|
Thaddeus Rahming Naked Guy #1 |
|
Rich Brown Naked Guy #2 |
|
Jeff Norton Lake Cop #1 |
|
Terry Mullany Lake Cop #2 |
|
Brian Mone Honorable Judge William Mone |
|
Taylor Treadwell Young Bride (Emma) |
|
Craig X. Scott Older Gunnar |
|
Kathryn Kim Another Korean Woman |
|
Richard Melton Burly Cop |
|
Edward Barbanell Coach Eddie |
|
Romy Wang Woman Golfer #1 |
|
Suki Frick Woman Golfer #2 |
|
Soon Yup Han Woman Golfer #3 |
|
Cristina Nardozzi Girl in Restaurant |
|
Ezra Neo Dierking Party Boy |
|
Bo Burnham Bartender |
|
Mike Cerrone Driver Cop |
|
Zen Gesner Passenger Cop |
|
Kristyl Dawn Tift Gary's Wife |
|
Daniel Greene Officer #1 |
|
Patricia French Officer #2 |
|
Bob Weekes Bar Manager |
|
Stella Barrow Stella Bass Band |
|
Willie Barrow Stella Bass Band |
|
Jikker Barrow Stella Bass Band |
|
Ron Brown Stella Bass Band |
|
Meredith Oliver Oglesby Bar Patron Meredith |
|
Candice Ozechowski Bar Patron Candice |
|
Lee Anne Freeman Bar Patron Lee Anne |
|
Christina Avalos Bar Patron Christina |
|
Igor Vovkovinskiy Johnny's Hideaway Tall Stud |
|
Chloe Snyder Stootfish Babe |
|
Kathy Griffin Kathy Griffin |
|
A.B. Cassidy Backyard BBQ Friend |
|
Wen Yann Shih Asian Woman |
|
Tom Choi Asian Husband |
|
Juan Qian Elderly Asian Woman |
|
Jesse Farrelly Witness on Roof |
Sound | Michael Payne | Supervising Sound Effects Editor |
Art | Cindy Carr | Set Decoration |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Patty York | Makeup Artist |
Production | Marc S. Fischer | Executive Producer |
Production | Marc S. Fischer | Unit Production Manager |
Production | Rick Montgomery | Casting |
Writing | Bobby Farrelly | Screenplay |
Directing | Bobby Farrelly | Director |
Production | Bobby Farrelly | Producer |
Writing | Peter Farrelly | Screenplay |
Directing | Peter Farrelly | Director |
Production | Peter Farrelly | Producer |
Production | Bradley Thomas | Producer |
Production | Charles B. Wessler | Producer |
Production | J.B. Rogers | Co-Producer |
Directing | J.B. Rogers | First Assistant Director |
Production | Mark Charpentier | Co-Producer |
Art | Arlan Jay Vetter | Production Design |
Crew | Matt McColm | Stunts |
Costume & Make-Up | Denise Wingate | Costume Design |
Production | Toby Emmerich | Executive Producer |
Camera | Michael St. Hilaire | Camera Operator |
Writing | Kevin Barnett | Screenplay |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Crew | Tierre Turner | Stunt Coordinator |
Directing | Martin Kitrosser | Script Supervisor |
Editing | Sam Seig | Editor |
Costume & Make-Up | T.A. Henderson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Linda Thompson | Hairstylist |
Art | Dan Morski | Art Direction |
Crew | Jason Silvis | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Directing | Mark Steilen | Second Unit Director |
Writing | Pete Jones | Screenplay |
Writing | Pete Jones | Story |
Production | Merideth Finn | Executive Producer |
Editing | Larry Madaras | Additional Editor |
Sound | Andrew DeCristofaro | Supervising Sound Editor |
Sound | Jonathan Leahy | Music Coordinator |
Sound | Ronald J. Webb | Music Editor |
Production | John Rickard | Co-Producer |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Crew | Richard Bucher | Stunts |
Camera | Jacques Jouffret | Camera Operator |
Camera | Peter Iovino | Still Photographer |
Production | Jason James | Casting Associate |
Sound | Nancy Nugent | Supervising ADR Editor |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Dialogue Editor |
Art | Stacie McKinnon | Art Department Coordinator |
Sound | Drew Ponder | Boom Operator |
Costume & Make-Up | K. Drew Fuller | Set Costumer |
Production | Maida N. Morgan | Location Manager |
Costume & Make-Up | Heather Sease | Costumer |
Art | Michael Sabo | Property Master |
Sound | Steve Pederson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John C. Stuver | Dialogue Editor |
Art | Masako Masuda | Set Designer |
Sound | George Haddad | Sound Effects Editor |
Sound | Fernand Bos | Supervising Music Editor |
Sound | Alyson Dee Moore | Foley Artist |
Sound | Brad Sherman | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Dan Cornwall | Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Richard Malzahn | Visual Effects Supervisor |
Crew | Robert Vazquez | Special Effects Coordinator |
Sound | Steve Nelson | Sound Effects Editor |
Lighting | Mike Tyson | Rigging Gaffer |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Kate Duke | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Joani Yarbrough | Hair Department Head |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mary Stuart | Visual Effects Producer |
Art | Shane Reed | Leadman |
Production | Ellen Dumouchel | Associate Producer |
Sound | Glynna Grimala | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Susan Ransom | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Geraldine Jones | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Hope Slepak | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Vanessa Davis | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Sarah Mays | Makeup Department Head |
Art | Jay Womer | Construction Coordinator |
Crew | Bob Foster | Transportation Coordinator |
Crew | Michael Trisler | Stunts |
Directing | Greg Guzik | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Sandra Collier | Costumer |
Costume & Make-Up | Sarah Downer | Costumer |
Camera | Fred L. McLane | First Assistant Camera |
Art | Andy Rusk | Set Dresser |
Sound | Manish Raval | Music Supervisor |
Sound | Tom Wolfe | Music Supervisor |
Production | Adam McCarthy | Production Supervisor |
Sound | Mary H. Ellis | Production Sound Mixer |
Production | Kris Meyer | Co-Producer |
Production | Day Permuy | Production Coordinator |
Sound | Patrick Cusack | Foley Editor |
Production | Sheila Allen | Production Accountant |
Crew | John M. Pisani | Unit Publicist |
Art | Shawn M. Gray | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Nico Sohn | Makeup Artist |
Production | Erin G. Fuller | Location Coordinator |
Camera | Robert Carnevale | Additional Camera |
Crew | Connor O'Malley | Stunts |
Crew | Jay Pearson | Stunts |
Crew | Haley Nott | Stunts |
Crew | Scott Dale | Stunts |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Camera | Darryl Humber | Dolly Grip |
Camera | C. Alan Rawlins | Key Grip |
Camera | Jeffrey N. Civa | First Assistant Camera |
Editing | David Raymond | First Assistant Editor |
Camera | Hugh Braselton | Second Assistant Camera |
Crew | Robert Brubaker | Transportation Captain |
Art | Javed Noorullah | Set Dresser |
Camera | Gary Kelso | Dolly Grip |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Art | Mark Keever | Set Dresser |
Crew | Anderson Martin | Stunts |
Costume & Make-Up | Stephanie Ponder | Makeup Artist |
Directing | John Bonaccorse | Second Second Assistant Director |
Camera | Riko Schatke | Best Boy Grip |
Camera | Trey Twitty | Second Assistant Camera |
Crew | Jonathan Arthur | Stunts |
Production | Haley Billue | Production Secretary |
Crew | Todd Warren | Stunts |
Crew | Dain Turner | Stunts |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Crew | Madison Turner | Stunts |
Costume & Make-Up | Elizabeth McEntire Williams | Set Costumer |
Production | Stephen Dirkes | Assistant Location Manager |
Art | Burt Welleford | Swing |
Art | Ryan Kutch | Set Dresser |
Art | James Vasilovic | Set Dresser |