Gravity (2013)
Dr. Ryan Stone is een briljante medische ingenieur die op haar eerste shuttlemissie gaat met de ervaren astronaut Matt Kowalsky, die het commando heeft over zijn laatste vlucht voor hij op pensioen gaat. Maar een schijnbaar routine ruimtewandeling draait uit op een ramp.
Regiseur: Alfonso Cuarón
Sandra Bullock Dr. Ryan Stone |
|
George Clooney Lt. Matt Kowalski |
|
Ed Harris Mission Control (voice) |
|
Orto Ignatiussen Aningaaq (voice) |
|
Phaldut Sharma Shariff (voice) |
|
Amy Warren Explorer Captain (voice) |
|
Basher Savage Russian Space Station Captain (voice) |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Crew | Robert Richardson | Thanks |
Crew | Alejandro González Iñárritu | Thanks |
Crew | Kim McGarrity | Stunts |
Crew | James Cameron | Thanks |
Camera | Emmanuel Lubezki | Director of Photography |
Production | David Rubin | Casting |
Visual Effects | Neil Corbould | Special Effects Supervisor |
Art | Mark Scruton | Supervising Art Director |
Crew | David Fincher | Thanks |
Sound | Skip Lievsay | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Michael Seresin | Additional Photography |
Art | Andy Nicholson | Production Design |
Production | David Heyman | Producer |
Directing | Alfonso Cuarón | Director |
Editing | Alfonso Cuarón | Editor |
Production | Alfonso Cuarón | Producer |
Writing | Alfonso Cuarón | Writer |
Costume & Make-Up | Jany Temime | Costume Design |
Crew | David Cronnelly | Stunts |
Crew | Andy Smart | Stunts |
Sound | Glenn Freemantle | Sound Designer |
Sound | Glenn Freemantle | Supervising Sound Editor |
Sound | Gillian Dodders | Dialogue Editor |
Sound | Hugo Adams | Foley Editor |
Sound | Ben Barker | Sound Designer |
Production | David Siegel | Unit Production Manager |
Sound | Steven Price | Original Music Composer |
Crew | Guillermo del Toro | Thanks |
Sound | Nicolas Becker | Foley |
Art | Jon Bunker | Concept Artist |
Art | Joanne Woollard | Set Decoration |
Production | Richard Hicks | Casting |
Crew | Timothy J. Sexton | Thanks |
Production | Christopher DeFaria | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Waldo Sanchez | Hairstylist |
Sound | Lewis Jones | Scoring Mixer |
Camera | Tony Rowland | Dolly Grip |
Directing | Tom Brewster | Third Assistant Director |
Directing | Stephen E. Hagen | First Assistant Director |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Visual Effects | Joaquim Dos Santos | Rotoscoping Artist |
Sound | Chris Munro | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Tony Clark | Visual Effects |
Crew | Nellie Burroughes | Stunts |
Crew | Peter Weireter | Security |
Visual Effects | Irene Navarro | Matte Painter |
Sound | Gareth Cousins | Scoring Mixer |
Writing | Jonás Cuarón | Writer |
Crew | Mark Henson | Stunt Coordinator |
Editing | Mark Sanger | Editor |
Crew | Jessie Thiele | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Daniel May | 3D Modeller |
Production | Stephen Jones | Executive Producer |
Directing | Josh Robertson | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Janey Temime | Costume Design |
Crew | Stephanie Carey | Stunts |
Crew | Alexis Wajsbrot | CG Supervisor |
Visual Effects | Fiona Walkinshaw | Visual Effects Producer |
Production | Nikki Penny | Executive Producer |
Crew | Emma Zee | Post Production Supervisor |
Sound | Lisa Hannigan | Vocals |
Visual Effects | Jonathan Fawkner | Additional Visual Effects |
Visual Effects | Dadi Einarsson | Pre-Visualization Supervisor |
Sound | Chris Benstead | Music Editor |
Sound | Chris Benstead | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Niv Adiri | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Danny Freemantle | Sound Effects Editor |
Sound | Eilam Hoffman | Sound Designer |
Camera | Peter Taylor | Camera Operator |
Visual Effects | Alex Meddick | Visual Effects |
Crew | Michael Mulholland | CG Supervisor |
Crew | Tom Woodall | Visual Effects Editor |
Sound | Emilie O'Connor | Dialogue Editor |
Lighting | John Higgins | Chief Lighting Technician |
Art | Heather Noble | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Robert E. Evans | Rotoscoping Artist |
Crew | Lars Vinther | Visual Effects Editor |
Sound | Nina Hartstone | ADR Editor |
Sound | Nina Hartstone | Supervising Dialogue Editor |
Camera | Jamie Harcourt | Camera Operator |
Lighting | Wayne Leach | Rigging Gaffer |
Directing | Laura Miles | Script Supervisor |
Editing | Todd Kleparski | Digital Intermediate |
Visual Effects | Tim Webber | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Ashley Palin | Lighting Supervisor |
Costume & Make-Up | Janine Rath-Thompson | Hairstylist |
Production | Frances Richardson | Assistant Accountant |
Art | Chris Cull | Property Master |
Crew | Jack Warrender | Video Assist Operator |
Production | Matthew Bristowe | Head of Production |
Sound | Nick Watson | Dolby Consultant |
Camera | Alf Tramontin | Steadicam Operator |
Camera | Olly Tellett | First Assistant Camera |
Visual Effects | Brett Margules | Animation |
Visual Effects | Eddie Prickett | Animation |
Visual Effects | Sven Assmuss | Animation |
Visual Effects | Lexie Busby | Visual Effects Production Manager |
Art | Rosie Goodwin | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Pamela S. Westmore | Makeup Artist |
Crew | Samantha Knox-Johnston | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Max Solomon | Animation Supervisor |
Visual Effects | David Shirk | Animation Supervisor |
Crew | Chris Lawrence | CG Supervisor |
Crew | Sylvain Degrotte | CG Supervisor |
Visual Effects | Nikhil M. Anand | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Daniele Antinolfi | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Andrea Arghinenti | Simulation & Effects Artist |
Crew | Harry Bardak | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Phoenix Chan | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Michelle Dean | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Alessandro Gobbetti | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Jessica Amber Hurst | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Paul Hurwitz | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Bastian Klucker | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Chirag Mistry | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Susannah Marie Williams | Simulation & Effects Artist |
Crew | Lukasz Bukowiecki | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Richard Graham | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Charles Howell | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard McBride | Visual Effects Supervisor |
Editing | Dominic Thomson | Digital Intermediate |
Editing | Tania Clarke | First Assistant Editor |
Editing | Debs Richardson | First Assistant Editor |
Production | Lisa Stone | Publicist |
Art | Gonzalo García Barcha | Title Designer |
Production | Gabriela Rodríguez | Associate Producer |
Sound | Nick Del-Molino | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Ian Cope | Visual Effects |
Visual Effects | Dennis Jones | Visual Effects |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Crew | Gary Arthurs | Stunts |
Sound | Ric Schnupp | ADR Mixer |
Visual Effects | Manex Efrem | Special Effects Supervisor |
Crew | Steve Pang | Visual Effects Editor |
Sound | David Butterworth | Orchestrator |
Visual Effects | Dale Newton | Lead Animator |
Visual Effects | James D. Fleming | Compositing Lead |
Visual Effects | Laurent Benhamo | Animation |
Camera | Dora Krolikowska | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Mark Bakowski | Compositing Supervisor |
Directing | Ben Howard | Second Assistant Director |
Visual Effects | Kubilay Kocaoglu | Animation |
Visual Effects | Antonio Marra | Pipeline Technical Director |
Art | Darren Hayward | Standby Carpenter |
Art | Julian Caldow | Concept Artist |
Camera | Pat Garrett | Key Grip |
Sound | Geoff Alexander | Conductor |
Crew | Jo McLaren | Stunts |
Visual Effects | Steven Mates | Visual Effects Assistant Editor |
Visual Effects | Anna V. James | Visual Effects Production Manager |
Sound | Steve Finn | Boom Operator |
Crew | Rob Garner | Compositor |
Visual Effects | Florian Parrot | Animation |
Sound | Nick Freemantle | Assistant Sound Editor |
Production | Steve Harding | Unit Production Manager |
Crew | Sam Hodge | CG Supervisor |
Directing | Marcia Gay | Second Assistant Director |
Visual Effects | Shahar Levavi | Animation |
Art | Peter N. Brown | Construction Manager |
Visual Effects | Laurent Laban | Animation |
Visual Effects | Sasha Leigh Izadpanah | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Benoit Bargeton | Animation |
Crew | Phil Eldridge | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Anthony Smith | Compositing Supervisor |
Directing | Toby Hefferman | First Assistant Director |
Art | Chris Baker | Concept Artist |
Visual Effects | Tim Bowman | Visual Effects |
Editing | Max Horton | Digital Colorist |
Visual Effects | José Luis de Lucas | Animation |
Visual Effects | Steven Sandles | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | James Nicholl | Simulation & Effects Artist |
Crew | Tabitha Dean | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Warwick Hewett | Visual Effects Production Manager |
Lighting | George Bird | Lighting Technician |
Crew | David A. Smith | Set Production Assistant |
Camera | Brian Taylor | Dolly Grip |
Sound | Matt Jones | Scoring Mixer |
Visual Effects | Jan Meade | Visual Effects Coordinator |
Production | Jonathan Scott | Production Coordinator |
Crew | Sian Milne | Stunts |
Crew | Belinda McGinley | Stunts |
Visual Effects | Matthew Twyford | Compositing Lead |
Camera | Phil Murray | Dolly Grip |
Crew | Marco Aurélio Engelmann Santos | Compositor |
Visual Effects | Nick Pill | Visual Effects |
Visual Effects | Gareth Jones | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Sidney Kombo | Animation |
Visual Effects | Sagar Rathod | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Penn Stevens | Simulation & Effects Artist |
Production | Alison Winter | Production Assistant |
Visual Effects | Sarah McLauchlan | Visual Effects |
Directing | Edward Brett | First Assistant Director |
Visual Effects | Sandy Sutherland | CG Artist |
Visual Effects | Dan Victoire | Rotoscoping Artist |
Crew | David Simpson | Compositor |
Crew | Christian Kaestner | Compositor |
Crew | Ryan McGuire | Thanks |
Crew | Ricky Leach | Compositor |
Sound | Roger Linley | Musician |
Visual Effects | Jose Luis Gomez Diaz | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Adrian Bell | Shading |
Sound | Andrew Dudman | Scoring Mixer |
Lighting | Stephen Mathie | Lighting Technician |
Visual Effects | Marcus Goodwin | Visual Effects Production Manager |
Crew | Stephanie Saillard | Compositor |
Visual Effects | Vincent Houze | CG Artist |
Visual Effects | Adeline Grange | Animation |
Visual Effects | Jess Hunt | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Bryon Caldwell | Animation |
Crew | Russell Pawson | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Emily-Rose Yiaxis | Assistant Costume Designer |
Lighting | Nico Scapel | Rigging Supervisor |
Sound | Sam Okell | Scoring Mixer |
Visual Effects | Nicholas Hampshire | Pipeline Technical Director |
Sound | Andy Stallabrass | ADR Mixer |
Visual Effects | Milen Piskuliyski | Rotoscoping Artist |
Crew | Diz Sharpe | Stunts |
Visual Effects | Daniel Batt | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Jenny Hawkins | Costumer |
Production | Siobhan Boyes | Post Production Coordinator |
Visual Effects | Michael Brunet | Lead Animator |
Visual Effects | Rick Poley | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Paul Threadgold | 3D Modeller |
Camera | Peter Marsden | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Mathieu Vig | Lead Animator |
Visual Effects | David J. Nolan | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Michael Christophersson | Rotoscoping Artist |
Crew | Mark Grew | Special Effects Technician |
Crew | Leo Neelands | Compositor |
Visual Effects | Stein Løtveit | Animation |
Crew | Casey Michaels | Stunts |
Visual Effects | Richard Courtman | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Bruce Nelson | Compositing Lead |
Crew | Claudia Lechen | Compositor |
Visual Effects | Lars Erik Eriksen | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Scott Dawkins | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Bjarni Robert Bragason | Compositing Lead |
Crew | Gavin McKenzie | Compositor |
Visual Effects | Mark Millena | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Lauren McCallum | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sam Osborne | Compositing Lead |
Crew | Adriano Mulè | Compositor |
Visual Effects | Anthony Luigi Santoro | Compositing Lead |
Visual Effects | Ivan Weightman | 3D Modeller |
Visual Effects | Jamie Martin | 3D Modeller |
Visual Effects | Rhys Pugh | 3D Modeller |
Art | Caroline Pool | Art Department Assistant |
Art | Dan Bryant | Dressing Prop |
Lighting | Alan Perez | Standby Rigger |
Lighting | Danny Webster | Standby Rigger |
Lighting | Dean Smith | Standby Rigger |
Sound | Joe Kearns | Scoring Mixer |
Sound | Toby Hulbert | Scoring Mixer |
Sound | Aurélien Mauro | Sound Mix Technician |
Sound | Haley Glennie-Smith | Vocals |
Sound | Katherine Ellis | Vocals |
Crew | Jonathan Bickerdike | Special Effects Technician |
Crew | Karol Stachowicz | Special Effects Technician |
Crew | Kevin Lumley | Special Effects Technician |
Crew | Stuart Kerr | Special Effects Technician |
Crew | Shelly Benison | Stunts |
Crew | Juliette Cheveley | Stunts |
Crew | Bean Peel | Stunts |
Crew | Arran Topham | Stunts |
Lighting | Terry May | Chief Lighting Technician |
Lighting | Bernard O'Brien | Lighting Technician |
Lighting | Darren Howton | Lighting Technician |
Camera | Tom Wade | Second Assistant Camera |
Art | Deven Saxena | Background Designer |
Costume & Make-Up | Tamsin Flower | Costumer |
Costume & Make-Up | Jemma Jessup | Costumer |
Crew | Martin Wickman | Thanks |
Production | Betty Ainslie | Assistant Accountant |
Production | Sammy Horton | Assistant Accountant |
Production | Stephen McConnell | Assistant Accountant |
Production | Valerie Rosewell | Assistant Accountant |
Production | Fiona May McLaren | Assistant Accountant |
Production | Gemma Todd Smithers | Assistant Accountant |
Production | Glenn Diot | Assistant Production Coordinator |
Crew | Chorley Bunce | Catering |
Crew | Johnny Gayner | Medical Consultant |
Visual Effects | Kiattiyot Panichprecha | Pipeline Technical Director |
Production | Dilip Patel | Production Accountant |
Production | Cenay Said | Production Assistant |
Production | Craig Jamieson | Production Assistant |
Production | Ruth Antoine | Production Assistant |
Production | Phoebe Vale Markham | Production Assistant |
Production | Kevin Baulcomb | Production Secretary |
Crew | Giovanni Zeqireya | Security |
Crew | Amy Irvine | Set Production Assistant |
Crew | Annie Hitchcock | Set Production Assistant |
Crew | Shannon Elphick | Unit Medic |
Visual Effects | Alex Rothwell | Shading |
Visual Effects | Jami Levesque | Shading |
Visual Effects | Aldo Gagliardi | Animation |
Visual Effects | Alfonso Sicilia | Animation |
Visual Effects | Aziz Kocanaogullari | Animation |
Visual Effects | Daniel Gerhardt | Animation |
Visual Effects | Duncan Ransom | Animation |
Visual Effects | Elwaleed Suliman | Animation |
Visual Effects | Graham Gallagher | Animation |
Visual Effects | Jean Poh | Animation |
Visual Effects | Jonny Hall | Animation |
Visual Effects | Karl Erlandsen | Animation |
Visual Effects | Mario de Dios | Animation |
Visual Effects | Wei Xing Yong | Animation |
Visual Effects | Jasper Parker Trenfield | Animation |
Visual Effects | Óscar Carámbano | Animation |
Visual Effects | Pep L. Llado | Animation |
Visual Effects | Anthony Chappina | CG Artist |
Visual Effects | Ben Frost | CG Artist |
Visual Effects | David Louis | CG Artist |
Visual Effects | Duarte Victorino | CG Artist |
Visual Effects | Emanuele Paris | CG Artist |
Visual Effects | Eoghan Cunneen | CG Artist |
Visual Effects | Johannes Richter | CG Artist |
Visual Effects | Poya Shohani | CG Artist |
Visual Effects | Reinhold Rittinger | CG Artist |
Visual Effects | Rob Richardson | CG Artist |
Visual Effects | Selcuk Ergen | CG Artist |
Visual Effects | Thanos Topouzis | CG Artist |
Visual Effects | Yann Moalic | CG Artist |
Visual Effects | Gregory Louden | CG Artist |
Visual Effects | Steve Hardy | CG Artist |
Crew | Aaron Lear | Compositor |
Crew | Adam Parker | Compositor |
Crew | Aled Rhys Jones | Compositor |
Crew | Alexander Eriksson | Compositor |
Crew | Amy Davis | Compositor |
Crew | Arianna Lago | Compositor |
Crew | Ben Aickin | Compositor |
Crew | Elena Topouzoglou | Compositor |
Crew | Ellie Meure | Compositor |
Crew | Giacomo Matteucci | Compositor |
Crew | Helen Bunker | Compositor |
Crew | Juan Salazar | Compositor |
Crew | Kate Burgess | Compositor |
Crew | Marc Rice | Compositor |
Crew | Miguel Carballal | Compositor |
Crew | Roland Friedrich | Compositor |
Crew | Tigran Badalyan | Compositor |
Crew | Otto Thorbjørnsen | Compositor |
Visual Effects | Ricardo Ferreira | Digital Compositor |
Visual Effects | Liam Russell | Lead Animator |
Visual Effects | Simon Thistlethwaite | Lead Animator |
Visual Effects | Charlie Armstrong | Compositing Lead |
Visual Effects | John Peck | Compositing Lead |
Visual Effects | Kevin Bell | Compositing Lead |
Visual Effects | Mark Casey | Compositing Lead |
Visual Effects | Theodor Groeneboom | Compositing Lead |
Visual Effects | Thomas Dyg | Compositing Lead |
Visual Effects | Tom Baskaya | Compositing Lead |
Visual Effects | Vladislav Akhtyrskiy | Compositing Lead |
Visual Effects | Christian Zeh | Compositing Lead |
Visual Effects | Jack Hawkes | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Antoine Goncalves | Matte Painter |
Visual Effects | Carl Edlund | Matte Painter |
Visual Effects | Charlie Bennett | Matte Painter |
Visual Effects | Florence Durante | Matte Painter |
Visual Effects | Scott McInnes | Matte Painter |
Visual Effects | Daniele Federico | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Daphna Wegner | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Declan McGuire | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Francois Bleibel | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Henry Bush | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Jacob Telleen | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | John van Leeuwen | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Lars Vanderbijl | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Max Williams | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Michele Bosi | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Pete Capelluto | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Rico Dober | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Stefano Tabacco | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Tolu Aina | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Ian Thompson | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Alexander Swann | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Jo De Mey | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Ravi Krishna Kasumarthy | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Siân Rees | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Valur Zophoníasson | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Abby Jacobsen | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Altug Tumer | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Ching-Yi Chen | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Donia Sonkor | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Gareth Tredrea | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Gunnhildur Thorkelsdottir | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Henrik Linnet | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Hollie Taylor | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Jakub Jezek | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Kai Gadd | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Kye Dorricott | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Lee Chan Popo | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Oliver Fergusson-Taylor | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Prathap Sekar | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Michael Adam Thompson | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Adrian Pinder | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Andrea Tozzo | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Dan Warder | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Devdatta Nerurkar | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Ervin Kaszap | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Ken Shimizu | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Kishore Singh | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Marcus Ottosson | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Philip J. Robinson | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Ryan Rubi | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Wayde Duncan-Smith | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Chris Parks | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Adam Paschke | Visual Effects |
Visual Effects | Adam Potter | Visual Effects |
Visual Effects | Ben Paschke | Visual Effects |
Visual Effects | Damien Thaller | Visual Effects |
Visual Effects | Dan Wills | Visual Effects |
Visual Effects | Daniel Thompson | Visual Effects |
Visual Effects | Matthew Shaw | Visual Effects |
Visual Effects | Paul Kirwan | Visual Effects |
Visual Effects | Premamurti Paetsch | Visual Effects |
Visual Effects | Sam Hancock | Visual Effects |
Visual Effects | Aysha Ley | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Bonnie Lin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Claire Galpin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Emma Bacon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Eoin Hegan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Fiona Carruthers | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lucinda Keeler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matina Skouteri | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sarah Lister | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sophie Carroll | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lorna Paterson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Danielle Morley | Visual Effects Production Manager |
Crew | Manuel Perez | Compositor |
Crew | Andy Walker | CG Supervisor |