The Mule (2018)
Earl Stone is een eenzame man op leeftijd en werkzaam als bloemist. Financieel gaat het hem niet voor de wind waardoor hij zich genoodzaakt ziet de boeken dicht te doen. Dan krijgt hij een voorstel om geld te verdienen als drugskoerier voor het Mexicaanse drugskartel.
Regiseur:
Clint Eastwood
Schrijver:
Nick Schenk
Directing | Clint Eastwood | Director |
Production | Clint Eastwood | Producer |
Editing | Joel Cox | Editor |
Costume & Make-Up | Deborah Hopper | Costume Design |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Art | Kevin Ishioka | Production Design |
Production | Bradley Thomas | Producer |
Production | Tim Moore | Producer |
Writing | Nick Schenk | Screenplay |
Sound | Dean A. Zupancic | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Ruben Fleischer | Executive Producer |
Sound | Arturo Sandoval | Original Music Composer |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Production | Geoffrey Miclat | Casting Director |
Production | Aaron L. Gilbert | Executive Producer |
Crew | Liz Radley | CG Supervisor |
Sound | John Joseph Thomas | Sound Effects Editor |
Production | David Bernad | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Mitchell Ray Kenney | Costume Supervisor |
Art | Lindsay Good | Art Department Coordinator |
Directing | Ana Maria Quintana | Script Supervisor |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Chase Paris | Casting |
Production | Tara Feldstein Bennett | Casting |
Sound | Alan Robert Murray | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Rick Sander | Visual Effects Supervisor |
Production | Jillian Apfelbaum | Co-Producer |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Camera | Claire Folger | Still Photographer |
Visual Effects | Adam Ohl | Visual Effects Producer |
Sound | Darren Maynard | Sound Effects Editor |
Crew | Dean Grimes | Stunts |
Crew | Thom Williams | Stunt Driver |
Camera | Eric Dvorsky | Aerial Camera Technician |
Crew | Eliza Coleman | Stunt Driver |
Sound | Steven Morrow | Sound Mixer |
Camera | James W. Apted | First Assistant "A" Camera |
Art | Rory Bruen | Art Direction |
Costume & Make-Up | Michael Crow | Assistant Costume Designer |
Lighting | James B. Crawford | Gaffer |
Camera | Owen Patry | Aerial Camera |
Lighting | David Elwell | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Derek Russo | Stunts |
Visual Effects | Terry Fitzpatrick | 24 Frame Playback |
Production | Jessica Meier | Producer |
Production | Kristina Rivera | Producer |
Production | David M. Bernstein | Co-Producer |
Camera | Matthew McGinn | First Assistant "B" Camera |
Art | Julien Pougnier | Art Direction |
Crew | Aaron Matthews | Stunts |
Crew | Scott Dale | Utility Stunts |
Crew | Scott Dale | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Matthew Jerome | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Vicente Parada | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jack Taggart | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Kathy Oberlin | Tailor |
Production | Dan Friedkin | Producer |
Crew | Bobby Hernandez | Stunts |
Crew | Allen Robinson | Stunt Double |
Crew | Cristin Azure | Stunts |
Lighting | Tyler Childs | Rigging Gaffer |
Sound | Goeun Lee | Sound Effects Editor |
Production | Holly Hagy | Associate Producer |
Crew | Trent Brya | Stunt Driver |
Crew | Abhishek Shaw | Compositor |
Crew | Ryan Allen | Compositor |
Visual Effects | Shizan Faisal | Digital Compositor |
Sound | Christian Wenger | Sound Effects Editor |
Lighting | Matt Shearer | Rigging Grip |
Camera | Yves Bélanger | Director of Photography |
Visual Effects | Amit Kumar | 2D Supervisor |
Visual Effects | Mrinal Ranjan | Digital Compositor |
Writing | Sam Dolnick | Original Concept |
Crew | Jason Bowers | Digital Effects Supervisor |
Camera | Michael Kellogg | Digital Imaging Technician |
Camera | Kyle Leftridge | Grip |
Lighting | Tim Chang | Lighting Technician |
Lighting | Brandon Crawford | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Dinah Lightsey | Costumer |
Costume & Make-Up | Kim Trujillo | Set Costumer |
Visual Effects | Richard Alonso | CG Artist |
Visual Effects | Kelsey Elias | Digital Compositor |
Visual Effects | Graham Tailleur | Visual Effects Coordinator |
Production | Todd Hoffman | Executive Producer |
Crew | C.C. Ice | Stunts |
Crew | Charlie Parrish | Stunts |
Crew | Warren Jones | Stunt Driver |
Crew | Jenny Jerman | Stunt Driver |
Crew | Alexander Hashioka Oatfield | Stunt Driver |