Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005)
AvontuurAnimatieKomedieFamilie
Wallace en Gromit gaan op jacht naar een geheimzinnig beest dat het op de groenten van het dorpje heeft gemunt. Ze moeten het dier absoluut vangen, want over een paar dagen vindt er in het dorpje een grote groentenwedstrijd plaats.
Regiseurs:
Nick Park, Steve Box.
Schrijvers:
Nick Park, Steve Box, Bob Baker, Mark Burton.
Peter Sallis Wallace / Hutch (voice) |
|
Ralph Fiennes Victor Quartermaine (voice) |
|
Helena Bonham Carter Lady Campanula Tottington (voice) |
|
Peter Kay PC Mackintosh (voice) |
|
Nicholas Smith Reverend Clement Hedges (voice) |
|
Liz Smith Mrs. Mulch (voice) |
|
John Thomson Mr. Windfall (voice) |
|
Mark Gatiss Miss Blight (voice) |
|
Vincent Ebrahim Mr. Caliche (voice) |
|
Geraldine McEwan Miss Thripp (voice) |
|
Edward Kelsey Mr. Growbag (voice) |
|
Dicken Ashworth Mr. Mulch (voice) |
|
Robert Horvath Mr. Dibber (voice) |
|
Pete Atkin Mr. Crock (voice) |
|
Noni Lewis Mrs. Girdling (voice) |
|
Ben Whitehead Mr. Leaching (voice) |
|
Christopher Fairbank Additional Voice (voice) |
|
James Mather Additional Voice (voice) |
|
William Vanderpuye Additional Voice (voice) |
|
Nigel Pilkington Various (voice) (uncredited) |
Crew | David Ian Salter | Thanks |
Sound | Hans Zimmer | Music Score Producer |
Crew | Rupert Gregson-Williams | Additional Music |
Writing | Nick Park | Screenplay |
Directing | Nick Park | Director |
Production | Nick Park | Producer |
Writing | Nick Park | Characters |
Sound | Julian Nott | Original Music Composer |
Sound | Danny Hambrook | Sound Designer |
Sound | Adrian Rhodes | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Steve Box | Screenplay |
Directing | Steve Box | Director |
Writing | Bob Baker | Screenplay |
Writing | Mark Burton | Screenplay |
Sound | James Mather | Supervising Sound Editor |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Crew | Jeffrey Katzenberg | Thanks |
Sound | Nigel Heath | Sound Mixer |
Crew | Simon Moore | Thanks |
Editing | Jason Wheeler | Negative Cutter |
Editing | Gregory Perler | Editor |
Sound | Derek Trigg | Foley Editor |
Art | Sarah Hauldren | Art Direction |
Art | Dino Athanassiou | Additional Storyboarding |
Crew | Nick Fletcher | Thanks |
Production | Brendan Donnison | ADR Voice Casting |
Production | Peter Lord | Producer |
Production | David Sproxton | Producer |
Camera | Tristan Oliver | Director of Photography |
Sound | Peter Gleaves | ADR Mixer |
Crew | Georgia Pritchett | Thanks |
Crew | Jim Dooley | Additional Music |
Writing | Robert Stevenhagen | Storyboard |
Crew | Bill Damaschke | Thanks |
Production | Cecil Kramer | Executive Producer |
Art | Sarah Laborde | Set Dresser |
Crew | Tony Burgess | Thanks |
Crew | Graham Linehan | Thanks |
Crew | Loyd Price | Supervising Animator |
Visual Effects | Loyd Price | Animation Supervisor |
Visual Effects | Christopher Sadler | Animation |
Visual Effects | Christopher Sadler | Key Animation |
Crew | Marcus Brigstocke | Thanks |
Visual Effects | Fabrice Joubert | Animation |
Crew | Guy Jenkin | Thanks |
Crew | Michael Solinger | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Lee Wilton | Animation |
Sound | Nic Raine | Orchestrator |
Crew | Lorne Balfe | Additional Music |
Art | Bob Persichetti | Storyboard Artist |
Production | Jennifer Duffy | Casting |
Sound | Bruce White | Musician |
Production | Martin Hobbs | Head of Production |
Production | Carla Shelley | Producer |
Production | Claire Jennings | Producer |
Camera | Dave Alex Riddett | Director of Photography |
Editing | David McCormick | Editor |
Editing | Angharad Owen | Editor |
Art | Phil Lewis | Production Design |
Visual Effects | Terry Brain | Animation |
Crew | Giles Pilbrow | Thanks |
Visual Effects | Matt Holland | Visual Effects Compositor |
Crew | Phil Parker | Thanks |
Crew | Mike Thorne | Thanks |
Visual Effects | Stefano Cassini | Animation |
Visual Effects | Paul Driver | Visual Effects Coordinator |
Crew | Andrew Birch | Thanks |
Sound | Robert Edwards | ADR Recordist |
Production | David Nigel Thomas | Production Runner |
Production | Michael Rose | Executive Producer |
Sound | Philip Jenkins | Sound Mix Technician |
Sound | Tim Owens | ADR Editor |
Sound | Simon Changer | Music Editor |
Visual Effects | Stuart Lashley | Compositing Supervisor |
Crew | Paul Neal | Thanks |
Visual Effects | Angela Barson | Digital Compositor |
Sound | Graham Headicar | Sound Effects Editor |
Sound | Simon Rhodes | Scoring Mixer |
Sound | Alex Hudd | Dolby Consultant |
Visual Effects | Paddy Eason | Visual Effects Supervisor |
Crew | Pilar Flynn | Thanks |
Visual Effects | Rudi Holzapfel | Visual Effects |
Sound | Michael Connell | Music Editor |
Crew | Aled Robinson | Visual Effects Editor |
Sound | Sven Taits | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Joseph Stracey | Sound Designer |
Visual Effects | Victoria Mowlam | Visual Effects Coordinator |
Crew | Peter Muyzers | CG Supervisor |
Visual Effects | Merlin Crossingham | Animation |
Visual Effects | Merlin Crossingham | Key Animation |
Directing | Merlin Crossingham | Second Unit Director |
Visual Effects | Edward Patterson | Animation |
Visual Effects | Ian Whitlock | Animation |
Visual Effects | Ian Whitlock | Key Animation |
Visual Effects | Philip Beglan | Animation |
Visual Effects | Philip Beglan | Key Animation |
Visual Effects | Teresa Drilling | Animation |
Visual Effects | Teresa Drilling | Key Animation |
Visual Effects | Will Becher | Animation |
Visual Effects | Dan Ramsay | Animation |
Visual Effects | Caroline Maure | Animation |
Visual Effects | Andy Spilsted | Animation |
Visual Effects | Dug Calder | Animation |
Visual Effects | Dug Calder | Key Animation |
Visual Effects | Darren Burgess | Animation |
Visual Effects | Jason Lynch | Animation |
Visual Effects | Alison Evans | Animation |
Visual Effects | Jo Fenton | Animation |
Visual Effects | Jay Grace | Animation |
Visual Effects | Jay Grace | Key Animation |
Visual Effects | Wendy Griffiths | Animation |
Visual Effects | Pascual Perez | Animation |
Visual Effects | Andy Symanowski | Animation |
Visual Effects | Andy Symanowski | Key Animation |
Visual Effects | Darren Thomson | Animation |
Visual Effects | Darren Thomson | Key Animation |
Visual Effects | Jean-Philippe Vine | Animation |
Art | David Vinicombe | Storyboard Artist |
Visual Effects | Claire Billet | Animation |
Visual Effects | Claire Billet | Key Animation |
Visual Effects | Seamus Malone | Animation |
Visual Effects | Seamus Malone | Key Animation |
Visual Effects | Suzy Parr | Animation |
Visual Effects | Suzy Parr | Key Animation |
Visual Effects | Sara Barbas | Animation |
Visual Effects | Dicken Franklin | Animation |
Visual Effects | Maria Hopkinson-Hassell | Animation |
Visual Effects | Jerold Howard | Animation |
Visual Effects | Virpi Kettu | Animation |
Visual Effects | Tandy Langton | Animation |
Visual Effects | Karen Molin | Animation |
Visual Effects | Justin Smith | Animation |
Visual Effects | Naomi Zahl | Animation |
Visual Effects | Charlotte Loughnane | Visual Effects Producer |
Directing | Marnie Paxton | Script Supervisor |
Directing | Marnie Paxton | Assistant Director |
Directing | Marnie Paxton | Second Assistant Director |
Crew | Alastair King | Additional Music |
Visual Effects | Rohan Claassen | Visual Effects |
Visual Effects | Melody Woodford | Matchmove Supervisor |
Editing | Peter Hunt | Color Timer |
Sound | Alexander Beddow | ADR Recordist |
Sound | Ed Colyer | Sound Mixer |
Art | Kitty Clay | Set Dresser |
Sound | Gavin Greenaway | Conductor |
Crew | Peter Dunne | Thanks |
Production | Vanessa Baker | ADR Voice Casting |
Visual Effects | Henry Badgett | Digital Compositor |
Camera | Adam Lincoln | Assistant Camera |
Visual Effects | Patrick Phillips | Visual Effects |
Crew | Olly Smith | Thanks |
Visual Effects | Tristan Porter | Rotoscoping Artist |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Sound | Adam Laschinger | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Murray Barber | Digital Compositor |
Editing | Max Horton | Colorist |
Sound | Steve Mair | Musician |
Camera | Gunnar Heidar | Assistant Camera |
Editing | Pat Wintersgill | Online Editor |
Crew | Mark Schoellkopf | Thanks |
Visual Effects | Alfonso Cottier | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Giuseppe Tagliavini | Roto Supervisor |
Art | Bridget Phelan | Assistant Art Director |
Visual Effects | Luke Letkey | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Harrison | Digital Compositor |
Visual Effects | Gary Kachelhoffer | Animation |
Crew | Colin Rose | Thanks |
Visual Effects | Alasdair McNeill | Rotoscoping Artist |
Art | Anthony Wonsoff | Title Designer |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Sound | Andrew Findon | Musician |
Sound | Warren Zielinski | Musician |
Sound | Heather Cairncross | Playback Singer |
Sound | Sarah Eyden | Playback Singer |
Production | Dave Thomas | Production Runner |
Sound | Jonathan Williams | Musician |
Sound | Skaila Kanga | Musician |
Sound | Andrew Wood | Musician |
Crew | Claire Baker | Propmaker |
Art | Lesley Osbourne | Set Dresser |
Art | Alastair Green | Art Direction |
Art | Rachel Bowen | Set Dresser |
Art | Melanie Ford | Set Dresser |
Editing | Andrew Ward | First Assistant Editor |
Sound | Roger Argente | Musician |
Art | Lorna Cashmore | Set Dresser |
Art | Kieron Thomas | Set Dresser |
Visual Effects | Kirsty Clark | Digital Compositor |
Visual Effects | Vincent Goodsell | Digital Compositor |
Crew | Michael Elson | Executive Visual Effects Producer |
Art | Matt Perry | Art Direction |
Visual Effects | Qian Han | Rotoscoping Artist |
Camera | Luke Smith | Still Photographer |
Camera | Laura Howie | Assistant Camera |
Camera | Andrew Baggarley | Data Wrangler |
Editing | Thomas Urbye | Online Editor |
Visual Effects | Pete Howlett | Digital Compositor |
Art | Sylvia Bennion | Storyboard Artist |
Directing | Richard Beek | Second Assistant Director |
Art | Jo Symanowski | Draughtsman |
Sound | David Peacock | ADR Recordist |
Art | Mathew Healey | Set Dresser |
Camera | Toby James | Epk Producer |
Art | Gavin Lines | Graphic Designer |
Directing | Kate Munkenbeck | Third Assistant Director |
Crew | Fred Gray | Scenic Artist |
Art | Sophie Brown | Set Dresser |
Production | Giles Johnson | Production Manager |
Crew | Wayne Hellinger | Thanks |
Crew | Sunny Park | Thanks |
Crew | Paul Parmer | Thanks |
Crew | Makiko Wakita | Thanks |
Art | Natasha Allright | Art Department Coordinator |
Production | Rachael Potter | Art Department Production Assistant |
Art | Manon Roberts | Assistant Art Director |
Camera | John Quarrell | Assistant Camera |
Editing | Matt Purgaus | Assistant Editor |
Visual Effects | Julien Goldsbrough | Visual Effects Compositor |
Art | Zennor Box | Concept Artist |
Art | Michael Sowa | Concept Artist |
Camera | Lewis Guarniere | Data Wrangler |
Camera | Oliver Winwood | Data Wrangler |
Visual Effects | Lizzie Bentley | Digital Compositor |
Visual Effects | Tim Hey | Digital Compositor |
Visual Effects | Martin Ofori | Digital Compositor |
Visual Effects | Rajat Roy | Digital Compositor |
Visual Effects | Giuliano Dionisio Vigano | Digital Compositor |
Editing | Richard Etchells | Digital Intermediate Editor |
Directing | Penny Foster | First Assistant Director |
Sound | Helen Tunstall | Musician |
Production | Tara Knowles | Production Assistant |
Crew | Laurens Nockels | Propmaker |
Crew | Adrian Sims | Propmaker |
Art | Roger Whiter | Props |
Visual Effects | Reuben Barkataki | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Hayley Brazelton | Rotoscoping Artist |
Directing | Lisa Butler | Second Assistant Director |
Art | Joe Bourbon | Set Dresser |
Art | James Held | Set Dresser |
Art | Mick Hockney | Set Dresser |
Directing | David Button | Third Assistant Director |
Directing | Vinny Cannon | Third Assistant Director |
Visual Effects | Jordi Cardus | Visual Effects Technical Director |