Blinded by the Light (2019)
Groot-Brittannië, de jaren 80. Javid is een moslimjongen die op een dag een cassettebandje met muziek van Bruce Springsteen vindt. Tot groot ongenoegen van zijn familie raakt hij gefascineerd door de zanger. Dankzij de muziek van Springsteen leert Javid zichzelf en zijn familieleden beter kennen.
Regiseur: Gurinder Chadha
Viveik Kalra Javed |
|
Nell Williams Eliza |
|
Hayley Atwell Ms Clay |
|
Kulvinder Ghir Malik |
|
Aaron Phagura Roops |
|
Dean-Charles Chapman Matt |
|
Meera Ganatra Noor |
|
Nikita Mehta Shazia |
|
Tara Divina Yasmeen |
|
Rob Brydon Matt's Dad |
|
Frankie Fox Colin Hand |
|
Sally Phillips Mrs. Anderson |
|
Sofia Abbasi 1980's Local Resident |
|
Asheq Akhtar Butcher |
|
Vincent Andriano Billy |
|
David Hayman Mr. Evans |
|
Lorraine Ashbourne Kathy |
|
Marcus Brigstocke Eliza’s Dad |
|
Olivia Poulet Eliza’s Mum |
|
Jeff Mirza Mr. Shah |
|
Kit Reeve Emma |
|
Ronak Chadha Berges Javed (10) |
|
Billy Barratt Matt (10) |
|
Kriss Dosanjh Mr Singh |
|
James Ballanger Passport Official |
|
Kumiko Chadha Berges Lilly |
|
Robert Ryan Protester |
|
Lee Barnett Foreman |
Production | Susie Figgis | Casting |
Sound | Bruce Springsteen | Music |
Sound | A.R. Rahman | Original Music Composer |
Sound | A.R. Rahman | Music |
Directing | Gurinder Chadha | Director |
Production | Gurinder Chadha | Producer |
Writing | Gurinder Chadha | Writer |
Production | Paul Mayeda Berges | Executive Producer |
Writing | Paul Mayeda Berges | Writer |
Editing | Justin Krish | Editor |
Sound | Glenn Freemantle | Sound Designer |
Sound | Glenn Freemantle | Supervising Sound Editor |
Sound | Gillian Dodders | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Annie Hardinge | Costume Design |
Production | Jane Barclay | Producer |
Production | Hannah Leader | Executive Producer |
Camera | Nick Wall | Still Photographer |
Camera | Ben Smithard | Director of Photography |
Camera | Ben Smithard | "A" Camera Operator |
Camera | Richard Jakes | Focus Puller |
Production | Beth Timbrell | Production Manager |
Crew | Abbi Collins | Stunt Coordinator |
Production | Ami Verge | Post Production Coordinator |
Sound | Emilie O'Connor | Dialogue Editor |
Sound | Emilie O'Connor | ADR Editor |
Camera | Vince McGahon | Steadicam Operator |
Camera | Vince McGahon | "B" Camera Operator |
Directing | Rory Herbert | Script Supervisor |
Sound | Paul Wrightson | Dialogue Editor |
Sound | Paul Wrightson | ADR Editor |
Sound | Mike Dowson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Heslop | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Jenna McGranaghan | Costume Supervisor |
Production | Vinnie Jassal | Location Manager |
Lighting | Michael McDermott | Gaffer |
Sound | Adam Scrivener | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Matthew Clark | Graphic Designer |
Camera | Alan Robert Hopkins | Digital Imaging Technician |
Crew | Katie Bullock-Webster | Post Production Supervisor |
Camera | Alex Coverley | Grip |
Costume & Make-Up | JoJo Williams | Hair Designer |
Costume & Make-Up | JoJo Williams | Makeup Designer |
Editing | Nigel Bunyan | First Assistant Editor |
Sound | James Wichall | Dialogue Editor |
Sound | James Wichall | ADR Editor |
Art | Katerina Michail | Construction Coordinator |
Production | Renee Witt | Executive Producer |
Sound | Will Whale | Sound Recordist |
Camera | Tobias Eedy | Focus Puller |
Production | Tory Metzger | Executive Producer |
Production | Kirsty Kinnear | Casting |
Production | Alice Dawson | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Sally Watterston | Makeup & Hair |
Art | Nick Ellis | Production Design |
Sound | Guido Lerner | Sound Assistant |
Production | Jamal Daniel | Producer |
Sound | Nicholas Freemantle | Assistant Sound Editor |
Sound | Mike Tehrani | ADR Mixer |
Art | Lucy Williams | Draughtsman |
Art | Amaya Valentina Gonzalez Perez | Assistant Art Director |
Sound | Sam Walsh | Foley Mixer |
Crew | Amory Leader | Post Production Supervisor |
Sound | Amory Leader | Music Editor |
Editing | Richard Ketteridge | Additional Editing |
Camera | Callum Watt | Grip |
Lighting | John Antill | Rigging Gaffer |
Writing | Sarfraz Manzoor | Writer |
Costume & Make-Up | Jenny Hammond | Makeup & Hair |
Sound | Rebecca Heathcote | Foley Artist |
Production | Peter Touche | Executive Producer |
Camera | Matt Wright | Camera Loader |
Art | Owen Mann | Standby Art Director |
Directing | Lydia Currie | First Assistant Director |
Directing | Lynsey Muir | Second Assistant Director |
Production | Umberto Schramm | Location Manager |
Sound | Adam Bourne | Foley Editor |
Art | John Moolenschot | Construction Manager |
Production | Elliott Caen | Assistant Location Manager |
Art | Steve Register | Property Master |
Art | Grant Bailey | Art Direction |
Crew | Xavier Lake | Stunts |
Production | Andrew New | Production Accountant |
Art | Lucy Howe | Set Decoration |
Editing | Lisa Clifford-Owen | First Assistant Editor |
Camera | Jack Sands | Camera Loader |
Production | Stephen Spence | Executive Producer |
Production | Tracy Nurse | Executive Producer |
Crew | Ian Songhurst | Stunts |
Art | Dina Karklina | Construction Manager |
Art | Carolyn Boult | Assistant Set Decoration |
Production | Darren Holmes | First Assistant Accountant |
Camera | Nathan Lloyd | Camera Trainee |
Camera | Simon Fogg | Grip |
Sound | Peter Saville | Music Supervisor |
Art | Richard Jackson | Props |
Costume & Make-Up | Helen Felsted | Costume Assistant |
Art | Verena Khan | Graphic Designer |
Lighting | Andrew Duncan | Best Boy Electric |
Production | Amelia Southgate | Production Coordinator |
Production | Ellie Coverdale | Assistant Production Coordinator |
Production | Felix Pyne | Unit Manager |
Sound | Zoë Ellen Bryant | Music Supervisor |
Art | Grant Bailey | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Sally Tynan | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Sally Tynan | Makeup Supervisor |
Crew | Steve Jehu | Stunts |
Production | Charlotte Hemsley | Location Manager |
Production | Amanda Fox | Post Production Accountant |
Crew | Roy Taylor | Stunts |
Art | Beatrice Caltabiano | Art Department Assistant |
Art | Maddy Westaway | Graphic Designer |
Editing | Danny Salas | First Assistant Editor |
Lighting | James Kelly | Electrician |
Costume & Make-Up | Hannah Campbell | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Martine Watkins | Makeup & Hair Assistant |
Production | Sam Pickering | Assistant Location Manager |
Sound | Caitlin McDaid | Foley Mixer |