The Ballad of Buster Scruggs (2018)
Omnibusfilm verdeeld over zes hoofdstukken die allen verhalen over het Wilde Westen met de zingende cowboy Buster Scruggs als centrale figuur. In 'Near Algodones' komt een aspirant-bankovervaller lijnrecht tegenover een bankbediende te staan. 'Meal Ticket' volgt twee vermoeide rondreizende mannen.
Regiseurs:
Joel Coen, Ethan Coen.
Schrijvers:
Joel Coen, Ethan Coen.
Tim Blake Nelson Buster Scruggs (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Willie Watson The Kid (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Clancy Brown Curly Joe (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Danny McCarthy Curly Joe's Brother (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
David Krumholtz Frenchman (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Thomas Wingate Gun Check Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Tim DeZarn Mean-Eyed Card Player (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
E.E. Bell Piano Player (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Alejandro Patiño Cantina Bartender (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Tom Proctor Cantina Bad Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Clinton Roberts Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Matthew Willig Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
Jesse Youngblood Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
J.J. Dashnaw Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs") |
|
James Franco Cowboy (segment "Near Algodones") |
|
Stephen Root Teller (segment "Near Algodones") |
|
Ralph Ineson Posse Leader (segment "Near Algodones") |
|
Mike Watson Posse (segment "Near Algodones") |
|
Brian Brown Posse (segment "Near Algodones") |
|
Ryan Brown Posse (segment "Near Algodones") |
|
Richard Bucher Posse (segment "Near Algodones") |
|
Jesse Luken Drover (segment "Near Algodones") |
|
Michael Cullen Judge (segment "Near Algodones") |
|
Austin Rising Bailiff (segment "Near Algodones") |
|
James 'Scotty' Augare Comanche Chief (segment "Near Algodones") |
|
Liam Neeson Impresario (segment "Meal Ticket") |
|
Harry Melling Artist (segment "Meal Ticket") |
|
Jiji Hise The Bawd (segment "Meal Ticket") |
|
Paul Rae Chicken Impresario (segment "Meal Ticket") |
|
Tom Waits Prospector (segment "All Gold Canyon") |
|
Sam Dillon Young Man (segment "All Gold Canyon") |
|
Bill Heck Billy Knapp (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Zoe Kazan Alice Longabaugh (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Grainger Hines Mr. Arthur (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Jefferson Mays Gilbert Longabaugh (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Prudence Wright Holmes Boarding House Landlady (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Eric Petersen Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Doris Hargrave Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Jackamoe Buzzell Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Ethan Dubin Matt (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Jordy Laucomer Whipped Boy (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Thea Lux His Mother (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Bret Hughson His Father (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Rod Rondeaux Sioux Chief (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Raymond Kurshals Puppet Dancer (segment "The Gal Who Got Rattled") |
|
Jonjo O'Neill Englishman (segment "The Mortal Remains") |
|
Brendan Gleeson Irishman (segment "The Mortal Remains") |
|
Saul Rubinek Frenchman (segment "The Mortal Remains") |
|
Tyne Daly Lady (segment "The Mortal Remains") |
|
Chelcie Ross Trapper (segment "The Mortal Remains") |
|
Martin Palmer Blubberer (segment "Near Algodones") (uncredited) |
|
Billy Lockwood Father (segment "The Gal Who Got Rattled") (uncredited) |
|
Katy Bodenhamer Milkmaid (segment "The Gal Who Got Rattled) (uncredited) |
|
Stephen R. Estler Gambler (segment "The Ballad of Buster Scruggs") (uncredited) |
|
Grace LeSueur Pretty Girl at Gallows (segment "Near Algodones") (uncredited) |
|
Bill Foster Saloon Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs") (uncredited) |
Art | Nancy Haigh | Set Decoration |
Writing | Joel Coen | Screenplay |
Directing | Joel Coen | Director |
Editing | Joel Coen | Editor |
Production | Joel Coen | Producer |
Writing | Ethan Coen | Screenplay |
Directing | Ethan Coen | Director |
Editing | Ethan Coen | Editor |
Production | Ethan Coen | Producer |
Sound | Carter Burwell | Original Music Composer |
Production | Ellen Chenoweth | Casting |
Camera | Bruno Delbonnel | Director of Photography |
Camera | Bruno Delbonnel | "A" Camera Operator |
Art | Jess Gonchor | Production Design |
Costume & Make-Up | Mary Zophres | Costume Designer |
Sound | Skip Lievsay | Supervising Sound Editor |
Sound | Skip Lievsay | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Craig Berkey | Supervising Sound Editor |
Sound | Craig Berkey | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Greg Papalia | Set Designer |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | Andy Malcolm | Foley Artist |
Camera | Paul Elliott | "B" Camera Operator |
Art | Marisa Frantz | Set Designer |
Art | Chris Farmer | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Christien Tinsley | Makeup Department Head |
Sound | Matthew Haasch | Foley Editor |
Sound | Wyatt Sprague | Foley Editor |
Writing | Jack London | Author |
Costume & Make-Up | K-Bobby | Hairstylist |
Sound | Peter F. Kurland | Sound Mixer |
Sound | Michael Feuser | Supervising Dialogue Editor |
Production | Megan Ellison | Producer |
Art | Stephen Christensen | Art Direction |
Costume & Make-Up | Gretchen Bright | Makeup Artist |
Directing | Paul Schmitz | Second Assistant Director |
Writing | Stewart Edward White | Author |
Costume & Make-Up | Lynda Foote | Costume Supervisor |
Sound | Brian Bowles | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Rolf John Keppler | Key Makeup Artist |
Art | Siobhan Roome | Set Designer |
Costume & Make-Up | Robin Myriah Hatcher | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Randall L. Johnson | Boom Operator |
Art | Sara Philpott | Assistant Set Decoration |
Sound | Greg Orloff | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | John Bair | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Corey Welk | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer Gingery | Set Costumer |
Visual Effects | Julian Dimsey | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Cydney Cornell | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Mark Avery | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Bonnie Masoner | Makeup Artist |
Camera | Alison Cohen Rosa | Still Photographer |
Directing | Zack Smith | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Alex Lemke | Visual Effects Supervisor |
Crew | Catherine Farrell | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Sheila Trujillo-Gomez | Makeup Artist |
Visual Effects | Leslie Chung | Visual Effects Supervisor |
Production | Karen Ruth Getchell | Production Manager |
Sound | Igor Nikolic | Foley Supervisor |
Crew | David Greene | Special Effects Technician |
Visual Effects | Rebecca Dunn | Visual Effects Producer |
Sound | Blake Collins | ADR Mixer |
Visual Effects | Ron Pogue | Visual Effects Producer |
Directing | Betsy Magruder | First Assistant Director |
Camera | Andy Harris | First Assistant Camera |
Sound | Nicholas Cochran | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Lance Cheatham | Set Dresser |
Visual Effects | Josh Simmonds | Visual Effects Supervisor |
Sound | Kelly Doran | Sound |
Art | Richard Anthony Montoya | Set Dresser |
Editing | Lucian Johnston | First Assistant Editor |
Art | Jonathan Lheureux | Set Dresser |
Production | Sue Naegle | Producer |
Camera | Liza Bambenek | First Assistant "B" Camera |
Art | Adam Mull | Set Designer |
Camera | Artu Arin | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Matthew Kay | Foley Mixer |
Visual Effects | John Kilshaw | Visual Effects Supervisor |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Camera | Joshua Gollish | Digital Imaging Technician |
Directing | Kevin Lumley | Second Assistant Director |
Crew | Roderic Duff | Special Effects Technician |
Camera | Arlen Cooke | First Assistant "B" Camera |
Visual Effects | Nathan Overstrom | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Andreya Joseph | Hairstylist |
Directing | Zack Earl Edwards | Additional Second Assistant Director |
Directing | David Tierney Lerner | Additional Second Assistant Director |
Directing | Jeremy Reisig | Second Second Assistant Director |
Sound | Chelsea Body | Foley Recordist |
Sound | Caleb Townsend | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Robin Scott Graham | Visual Effects Supervisor |
Art | Alexis Pearlman-Flores | Set Dresser |
Art | Chris Painter | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Brittnee Holmquist | Set Costumer |
Art | Zack Gonchor | Assistant Art Director |
Art | Rachel Manera | Set Painter |
Camera | Lobsang Tenzin | Camera Loader |