To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)
Lara Jean en Peter komen officieel naar buiten als koppel en beloven elkaar het hart niet te breken. Maar dan botst Lara Jean op John Ambrose, een vroegere geliefde die destijds haar liefdesbrief ontving. De twee kunnen het opnieuw goed met elkaar vinden. Is haar relatie met Peter in gevaar?
Regiseur:
Michael Fimognari
Schrijvers:
J. Mills Goodloe, Sofia Alvarez.
Lana Condor Lara Jean Song Covey |
|
Noah Centineo Peter Kavinsky |
|
Jordan Fisher John Ambrose McClaren |
|
Anna Cathcart Katherine "Kitty" Song Covey |
|
John Corbett Daniel Covey |
|
Sarayu Blue Trina Rothschild |
|
Janel Parrish Margot Song Covey |
|
Ross Butler Trevor Pike |
|
Madeleine Arthur Christine |
|
Emilija Baranac Genevieve |
|
Trezzo Mahoro Lucas James |
|
Holland Taylor Stormy |
|
Kelcey Mawema Emily |
|
Julie Tao Haven |
|
Momona Tamada Young Laura Jean |
|
Christian Darrel Scott Young John Ambrose |
|
Jill Morrison Dorothy |
|
Maddie Ziegler Pep Squad Girl |
|
Jayden Chow Haven's Twin Bro #1 |
|
Ryan Zhang Haven's Twin Bro #2 |
|
Susie Lee Eve Song Covey |
|
Ae Yon Han Grandma |
|
Linda Ko Aunt Carrie |
|
James Li Uncle Victor |
|
Peter Grasso Maitre D' |
|
Jaycie Dotin Waiter #1 |
|
Al Miro Waiter #2 |
|
Jara Zeimer OMG Girl |
|
Anisha Cheema Valentine's Girlfriend |
|
Naiah Cummins Calc Teacher |
|
Nicole Jang Acapella Group |
|
Tuan Nguyen Acapella Group |
|
Joseph Lachowicz Acapella Group |
|
Umaiyahl Nageswaran Acapella Group |
|
Cole Bunch Acapella Group |
|
Adee Fletcher Acapella Group |
|
Molly Grace Crying Girl |
|
Jerry Yang Nathan |
|
Byron Noble Mr. Bezdek |
|
Seth Ranaweera Produce Clerk |
|
Gary Hetherington Arthur |
|
Elan Ross Gibson Hilda |
|
Cindy Piper Patty |
|
Irene Reynolds Mrs. Glick |
|
Winslow Holmes Albacar |
|
James Hibbard Bud |
|
Maggie Sullivun Daisy |
|
William Samples Bert |
|
Colin Foo Morty |
|
Tyler Alderman Red Head Boy |
|
Jasmine Lukuku Mail Carrier |
|
Michael Delleva Teenage Boy |
|
Claire Margaret Corlett Teenage Girl |
|
June B. Wilde Joan (uncredited) |
Art | Chris August | Production Design |
Production | Tamara Notcutt | Casting |
Crew | Kimberly Chiang | Stunts |
Costume & Make-Up | Lorraine Carson | Costume Design |
Art | Catherine Ircha | Art Direction |
Directing | Michael Fimognari | Director |
Camera | Michael Fimognari | Director of Photography |
Production | Marc Bienstock | Executive Producer |
Editing | Joe Klotz | Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Supervising Sound Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Susan Johnson | Executive Producer |
Crew | Douglas Armstrong | Stunts |
Crew | Byron Brisco | Stunts |
Writing | J. Mills Goodloe | Screenplay |
Camera | Cody Rusinko | Grip |
Sound | Joe Wong | Original Music Composer |
Art | Renée Read | Set Decoration |
Sound | Shaun Brennan | Foley Artist |
Production | Don Dunn | Executive Producer |
Production | Chris Foss | Line Producer |
Sound | Simon Bright | Production Sound Mixer |
Art | Rob Maier | Construction Coordinator |
Production | Tiffany Mak | Local Casting |
Sound | Mikael Sandgren | Music Editor |
Sound | Tom Ryan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Ian Rozylo | Stunts |
Crew | Crystal Braunwarth | Unit Publicist |
Art | John Tiffen | Leadman |
Costume & Make-Up | Jennifer Manton | Hair Department Head |
Production | Matt Kaplan | Producer |
Costume & Make-Up | Natalie Cosco | Makeup Department Head |
Production | Robyn Marshall | Executive Producer |
Sound | Gina Alfano | ADR Editor |
Production | Scott Levine | Executive Producer |
Sound | Chris Higgins | Boom Operator |
Crew | Louise Hradsky | Choreographer |
Camera | Bettina Strauss | Still Photographer |
Editing | Jill Bogdanowicz | Colorist |
Lighting | Sean Rooney | Gaffer |
Sound | Warren Fischer | Music Supervisor |
Lighting | Jeff Hall | Rigging Gaffer |
Sound | Lindsay Wolfington | Music Supervisor |
Lighting | John Dines | Electrician |
Production | Ron Pachkowski | Production Coordinator |
Camera | Kevin Hall | "B" Camera Operator |
Art | Robin Tilby | Set Decoration Buyer |
Art | A. Blair Stevens | Assistant Set Decoration |
Sound | Laura Webb | Music Supervisor |
Crew | Jodi Stecyk | Stunt Coordinator |
Sound | Alfred DeGrand | Dialogue Editor |
Production | Max Siemers | Executive Producer |
Sound | Jerrell Suelto | ADR Mixer |
Sound | Wen Hsuan Tseng | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Lux Petrova | Assistant Costume Designer |
Directing | Jen Oberem | Script Supervisor |
Art | Donna Smith | Property Master |
Crew | Scott Delaplace | Transportation Captain |
Production | Tracey Nomura | Unit Production Manager |
Camera | Ryan Purcell | "A" Camera Operator |
Production | Rico Mielnicki | Location Manager |
Costume & Make-Up | Rebekah Bak | Makeup Artist |
Production | Sara Brown | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Meg Schmon | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Amy Bell | Hairstylist |
Crew | Jennifer Li | Stunts |
Art | Eric Ladd | Title Designer |
Production | Jenny Han | Executive Producer |
Writing | Jenny Han | Novel |
Visual Effects | Anthony Kramer | Visual Effects Supervisor |
Writing | Sofia Alvarez | Screenplay |
Production | Sofia Alvarez | Executive Producer |
Production | Kelsey Jackson | Co-Producer |
Production | Megan Greydanus | Co-Producer |
Directing | Marijke Richman | First Assistant Director |
Camera | Luke Barlow | First Assistant "A" Camera |
Production | Heather McGowan | Casting Assistant |
Editing | Taylor Landesman | Assistant Editor |
Lighting | Cameron Smith | Electrician |
Camera | Wil Parrott | Key Grip |
Production | Michele Lee | Production Accountant |
Editing | Roger Cooper | Assistant Editor |
Editing | Timothy J. Feeley | Assistant Editor |
Crew | Ron Gavin | Transportation Coordinator |
Production | Jacqueline Bradley | Payroll Accountant |
Camera | Paola Cernicchiaro | Second Assistant "A" Camera |
Production | Shelley Zimmerman | Executive Producer |
Production | Rebecca Glashow | Executive Producer |
Production | Aubrey Bendix | Co-Producer |
Sound | Andrew Mastronardi | Sound Effects Editor |
Directing | Richard Worden | First Assistant Director |
Lighting | Tony Richardson | Electrician |
Directing | Lee Karlovic | Second Assistant Director |
Art | Meghan Collins | Art Department Coordinator |
Art | Marc Caloren | Set Designer |
Art | Mohamed Hussain | Set Decorating Coordinator |
Art | Jennifer Worms | Set Dresser |
Art | Theordore Foley | Set Dresser |
Art | Dustin Stone | Set Dresser |
Art | Ashley Mendoza | Assistant Property Master |
Camera | Salomon Saade | First Assistant "B" Camera |
Camera | Keshia Smith | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Aaron Olson | Digital Imaging Technician |
Lighting | Thomas Martens | Best Boy Electric |
Lighting | David Hui | Electrician |
Camera | Martin Bailey | Best Boy Grip |
Camera | Lowell Richardson | Grip |
Camera | Thomas Woytkowiak | Grip |
Camera | Sanjiv Sami | Dolly Grip |
Camera | Trevor Williams | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Sophie Anza | Costumer |
Costume & Make-Up | Thea Zahorouski | Costumer |
Costume & Make-Up | Jordan Hintz | Costumer |
Costume & Make-Up | Amber Crombach | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brittin Ireland | Hairstylist |
Production | Sarah Long | Assistant Production Coordinator |
Production | Leona Atkinson | First Assistant Accountant |
Directing | Jean-Sebastien Normandeau | Third Assistant Director |
Sound | May Rogers | Music Coordinator |
Sound | Rachel Thorpe | Music Coordinator |
Sound | Mari Matsuo | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Alana Coddaire | Visual Effects Producer |