Mr. Popper's Penguins (2011)
Thomas Popper is een succesvol projectontwikkelaar in New York, maar door zijn werk totaal vervreemd van zijn gezin. Maar dat verandert allemaal als zijn avontuurlijke vader hem een pinguïn nalaat. Door een misverstand krijgt Popper er zelfs nog vijf pinguïns bij, die zijn leven op z’n kop zetten.
Regiseur:
Mark Waters
Schrijvers:
Sean Anders, John Morris.
Jim Carrey Tom Popper |
|
Carla Gugino Amanda |
|
Angela Lansbury Mrs. Van Gundy |
|
Ophelia Lovibond Pippi |
|
Madeline Carroll Janie Popper |
|
Clark Gregg Nat Jones |
|
Jeffrey Tambor Mr. Gremmins |
|
David Krumholtz Kent |
|
Philip Baker Hall Franklin |
|
Maxwell Perry Cotton Billy |
|
James Tupper Rick |
|
Dominic Chianese Reader |
|
William Charles Mitchell Yates |
|
Henry Kelemen Young Tommy Popper |
|
Kelli Barrett Tommy's Mom |
|
Dylan Clark Marshall Young Tommy Popper #2 |
|
Brian T. Delaney Young Tom Popper, Sr. (voice) |
|
Elaine Kussack Gremmins's Secretary |
|
Harlin C. Kearsley Town Car Driver |
|
Desmin Borges Daryl |
|
Lee Moore Reginald |
|
Dominic Colón Tito |
|
Jeff Lima Freddy |
|
Frank Ciornei Klaus |
|
J.R. Horne Arnold |
|
Matthew Wolf Antarctic Friend (voice) |
|
Andrew Stewart-Jones Animal Control Guy |
|
James Chen Fish & Game Officer |
|
Rafael Osorio Marine & Waterfowl Officer |
|
Curtis Shumaker Sanitation Officer |
|
Joseph D'Onofrio Random Man on Street |
|
Olga Merediz Nanny |
|
Betsy Aidem Tavern Hostess |
|
Angel Caban Fishmonger |
|
Chris Beetem Young Developer |
|
Charles L. Campbell Old Tom Popper, Sr. (voice) |
|
Daniel Stewart Sherman Zoo Security Guard |
|
Mike Massimino Cop #1 |
|
Charlie Semine Cop #2 (Quint) |
|
Cynthia Kirchner Pulse Lounge Beautiful Girl (uncredited) |
Sound | Mark A. Mangini | Sound Designer |
Sound | Mark A. Mangini | Sound Supervisor |
Production | Marci Liroff | Casting |
Production | John Davis | Producer |
Camera | Florian Ballhaus | Director of Photography |
Production | John A. Machione | Unit Production Manager |
Production | Jonathan Filley | Unit Production Manager |
Production | Jonathan Filley | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Ann Roth | Costume Design |
Production | Derek Dauchy | Executive Producer |
Editing | Bruce Green | Editor |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Sound | Ron Bartlett | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Stuart Wurtzel | Production Design |
Sound | Rolfe Kent | Music |
Art | Patricia Woodbridge | Art Direction |
Production | Kathleen Chopin | Casting |
Directing | Mark Waters | Director |
Production | Mark Waters | Executive Producer |
Sound | Scott Curtis | Foley Mixer |
Sound | Dawn Fintor | Foley Artist |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Sound | Alicia Stevenson | Foley Artist |
Art | Ellen Christiansen | Set Decoration |
Writing | Sean Anders | Screenplay |
Art | Ron Petagna | Construction Coordinator |
Sound | Danny Michael | Sound Mixer |
Crew | Blaise Corrigan | Stunt Coordinator |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Stephen A. Pope | Stunt Coordinator |
Writing | John Morris | Screenplay |
Production | Linda Fields | Associate Producer |
Production | Jessica Tuchinsky | Executive Producer |
Sound | Andy Koyama | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Sound | Val Kuklowsky | ADR Editor |
Sound | Christopher T. Welch | ADR Supervisor |
Sound | Mike Chock | Sound Effects Editor |
Art | Gary Cergol | Graphic Designer |
Sound | Donald Flick | Foley Editor |
Visual Effects | Blondel Aidoo | Visual Effects Producer |
Sound | Julie Feiner | Dialogue Editor |
Sound | Piero Mura | Sound Effects Editor |
Sound | Nick South | Music Editor |
Visual Effects | Richard E. Hollander | Visual Effects Supervisor |
Sound | Doug Hemphill | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Daniel S. Irwin | Dialogue Editor |
Crew | Julie Kuehndorf | Unit Publicist |
Directing | Renee Burke | Script Supervisor |
Lighting | John G. Velez | Gaffer |
Sound | Laura Harris Atkinson | Dialogue Editor |
Crew | Joel Holland | Video Assist Operator |
Camera | Barry Wetcher | Still Photographer |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Alexander Fernandes | Animation |
Visual Effects | Daniel Lindsey | Visual Effects |
Visual Effects | Tony Mecca | Animation |
Visual Effects | Dixie Pizani | Animation |
Visual Effects | Rohit Kolhe | Animation |
Visual Effects | Samidha Nagwekar | Animation |
Art | Nora Kasarda | Art Department Coordinator |
Crew | Aja Frary | Stunt Double |
Crew | Timothy Shannon | Transportation Captain |
Editing | Liza D. Espinas | First Assistant Editor |
Production | Johnny Gidcomb | ADR Voice Casting |
Camera | Charlie Marroquin | Key Grip |
Directing | Steve Apicella | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Susan Bakula | Tailor |
Production | Joel Gotler | Executive Producer |
Directing | Stephen Apicella | First Assistant Director |
Directing | Matt Power | Second Assistant Director |
Directing | Patrick McDonald | Second Second Assistant Director |
Production | Ira Napoliello | Co-Producer |