Love and Monsters (2020)
KomedieActieAvontuurSciencefiction
Zeven jaar na de Monsterpocalyps leeft Joel Dawson, samen met de rest van de mensheid, ondergronds sinds gigantische wezens de controle over het land overnamen. Nadat hij via de radio opnieuw verbinding heeft gemaakt met zijn middelbare schoolvriendin Aimee, die nu 130 kilometer verderop is bij een kustkolonie, begint Joel weer voor haar te vallen. Terwijl Joel zich realiseert dat er niets meer voor hem onder de grond is, besluit hij tegen alle logica in om naar Aimee te gaan, ondanks alle gevaarlijke monsters die hem in de weg staan.
Regiseur:
Michael Matthews
Schrijvers:
Brian Duffield, Matthew Robinson.
Dylan O'Brien Joel Dawson |
|
Jessica Henwick Aimee |
|
Michael Rooker Clyde |
|
Dan Ewing Cap |
|
Ariana Greenblatt Minnow |
|
Ellen Hollman Dana |
|
Tre Hale Rocko |
|
Pacharo Mzembe Ray |
|
Senie Priti Karen |
|
Amali Golden Ava |
|
Te Kohe Tuhaka Tim |
|
Tasneem Roc Anna Lucia |
|
Thomas Campbell Anderson |
|
Joel Pierce Connor |
|
Melanie Zanetti Kala / Voice of Mav1s |
|
Bruce Spence Old Pete |
|
Hazel Phillips Janice |
|
Miriama Smith Maya |
|
Andrew Buchanan Joel's Father |
|
Tandi Wright Joel's Mother |
|
Damien Garvey Bill |
|
Julia Johnson Betty |
|
Ariu Lang Sio Roberto |
|
Donnie Baxter Parker |
|
Helen Howard Rose |
|
Larry Cedar Elderly Colonist (uncredited) |
|
Tonia Renee Hammerich Escapee (uncredited) |
|
Keiichi Enomoto Escaping Camper (uncredited) |
|
Braden Lewis Escapee |
Art | Dan Hennah | Production Design |
Production | Joseph Middleton | Casting |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Brian Smrz | Second Unit Director |
Production | Shawn Levy | Producer |
Costume & Make-Up | Rick Findlater | Makeup & Hair |
Production | John H. Starke | Executive Producer |
Production | John H. Starke | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Luis Sequeira | Costume Designer |
Sound | Marcus Trumpp | Original Music Composer |
Camera | David Burr | Second Unit Director of Photography |
Editing | Nancy Richardson | Editor |
Editing | Debbie Berman | Editor |
Crew | Lawrence Woodward | Stunts |
Crew | John Reynolds | Stunts |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Buck Sanders | Additional Music |
Sound | Del Spiva | Music Editor |
Production | Sharon Miller | Unit Production Manager |
Camera | Lachlan Milne | Director of Photography |
Editing | Yvonne Valdez | Additional Editing |
Crew | Nigel Harbach | Stunts |
Crew | Miyuki Lotz | Stunts |
Writing | Brian Duffield | Screenplay |
Writing | Brian Duffield | Story |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Art | Eugene Intas | Supervising Art Director |
Crew | Eric Bergman | Post Production Supervisor |
Sound | Chris Diebold | Sound Effects Editor |
Sound | David V. Butler | Dialogue Editor |
Sound | Erik Aadahl | Supervising Sound Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Arthur Windus | Visual Effects Producer |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Lighting | Reg Garside | Chief Lighting Technician |
Crew | Yoshinao Aonuma | Stunts |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Glenn Suter | Stunt Coordinator |
Production | Jennifer Teves | Production Supervisor |
Sound | Paul 'Salty' Brincat | Production Sound Mixer |
Crew | Fiona Searson | Unit Publicist |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Sound | Jay Duerr | Music Editor |
Sound | Vanessa Lapato | Dialogue Editor |
Production | Janelle Scuderi | Casting |
Visual Effects | Matt Everitt | Animation Supervisor |
Visual Effects | Brian Cox | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Mel Dykes | Costume Supervisor |
Crew | Alex Kuzelicki | Stunts |
Crew | Robbie Clissold | Stunts |
Sound | Nicholas Fitzgerald | Music Editor |
Directing | Kristin Voumard | Script Supervisor |
Visual Effects | Debbi Nikkel | Visual Effects Coordinator |
Writing | Matthew Robinson | Screenplay |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Sound | Veronica Li | Assistant Sound Editor |
Art | Graeme Callander | Storyboard Artist |
Crew | Brigette Paroissien | Stunts |
Production | Dan Cohen | Producer |
Sound | Peter Persaud | Foley Mixer |
Editing | Noel Albornoz | Digital Intermediate Editor |
Directing | Andrew Power | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Garreth Hadfield | Stunts |
Directing | Michael Matthews | Director |
Camera | Simon Cooke | First Company Grip |
Costume & Make-Up | Ann Steel | Assistant Costume Designer |
Sound | Jesse Rosenman | Assistant Sound Editor |
Sound | Daniel Waldman | Music Editor |
Art | George Kabot | Graphic Designer |
Sound | Emma Present | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Tia Stephanou | Key Makeup Artist |
Directing | James McGrady | First Assistant Director |
Crew | Riley Suter | Stunts |
Crew | Marco Sinigaglia | Stunts |
Costume & Make-Up | Jacqueline Priem | Makeup Artist |
Crew | Rumi Kikuchi | Stunts |
Directing | Joanne Pearce | Second Assistant Director |
Sound | Goeun Lee Everett | Sound Effects Editor |
Art | Aidan Gray | Set Designer |
Crew | Raelene Chapman | Stunts |
Crew | Amanda Giblin | Stunts |
Crew | Blake Lindsell | Stunts |
Production | Becca Edelman | Co-Producer |
Editing | Ismael Salas | Digital Intermediate Colorist |
Art | Peter Kodicek | Assistant Art Director |
Crew | Stephen Murdoch | Stunts |
Visual Effects | Kutay Cengil | VFX Artist |
Crew | Beau Karolos | Stunts |
Production | Eric Bergman | Production Manager |