An American Pickle (2020)
Een eenvoudige joodse man genaamd Herschel Greenbaum werkt in een augurkenfabriek in Brooklyn. Op een dag valt hij in een vat met pekel en blijft daar, perfect bewaard. 100 jaar later komt hij weer tot leven en verblijft bij zijn achter-achterkleinzoon, Ben, in het hedendaagse Brooklyn.
Regiseur:
Brandon Trost
Schrijver:
Simon Rich
Seth Rogen Herschel Greenbaum / Ben Greenbaum |
|
Sarah Snook Sarah Greenbaum |
|
Molly Evensen Clara |
|
Eliot Glazer Christian |
|
Kalen Allen Kevin |
|
Kevin O'Rourke Dane Brunt |
|
Sean Whalen Scientist |
|
Geoffrey Cantor David Greenbaum |
|
Carol Leifer Susan Greenbaum |
|
Jorma Taccone Liam |
|
Marsha Stephanie Blake Inspector Sanders |
|
Alyse Zwick News Anchor |
|
Dalon Huntington Border Patrol Agent |
|
Jeremy Michael Grey Border Patrol Agent |
|
Efka Kvaraciejus Fish Monger |
|
Darryl Bailey Smith II Teenage Drone Operator |
|
Dino Rende Teenage Kid |
|
Peter Kybart Old Man |
|
Joanna Adler Professor Kim Ecklund |
|
Herb Mendelsohn Rabbi |
|
Norm Golden Wedding Rabbi |
|
Al Nazemian Cab Driver |
|
Adam Dunhoff Congregant |
|
Mark Diamond Congregant |
|
Leib Cohen Congregant |
|
Liz Cackowski Susan O'Malley |
|
Tim Robinson Prosecuting Attorney |
|
Betsy Sodaro Defense Attorney |
|
Quinta Brunson Female Interviewee |
|
Kurt Braunohler Male Interviewee |
|
Michael Weaver Judge |
|
David Flick Construction Worker |
|
Raymond Neil Hernandez Officer Kadushin |
|
John Walpole Seltzer Man |
|
Ian Poake Devon |
|
Charles Rogers Ellis Island Officer |
|
Jess Stark Female Cashier |
|
Jon Donahue Local Reporter |
|
Amy Marsalis Reporter |
|
Paul Monte Jr. Second Reporter |
|
Julie Mun Third Reporter |
|
Allan Snyder Moderator |
|
Fabio Polanco Audience Member |
|
Havilah Brewster Second Audience Member |
|
Francis Capone Manager |
|
Alex McAtee Bartender |
|
Dionysius Akeem Cliff |
|
Nick Arapoglou Todd (uncredited) |
|
Paul Castro Jr. Freegan (uncredited) |
|
Alexandre Chen Chinese Worker (uncredited) |
|
Kristin Cochell Nika (uncredited) |
|
Chuck Filipov Schlupsk Man (uncredited) |
|
David Mattey Ivan (uncredited) |
|
Jeff Daniel Phillips Actor (uncredited) |
|
Adam Ratcliffe ICE Agent (uncredited) |
|
Estes Tarver ICE Agent (uncredited) |
Production | Francine Maisler | Casting |
Editing | Lisa Zeno Churgin | Editor |
Production | Seth Rogen | Producer |
Art | William Arnold | Production Design |
Production | Lynn Kressel | Local Casting |
Art | Gary Kosko | Art Direction |
Crew | Nancy Kirhoffer | Post Production Supervisor |
Camera | Keith Seymour | Key Grip |
Crew | Shawn Howell | Stunts |
Production | Evan Goldberg | Producer |
Art | Adele Plauche | Set Designer |
Directing | Brandon Trost | Director |
Crew | John Koyama | Stunt Coordinator |
Lighting | Robert Sciretta | Chief Lighting Technician |
Crew | Jason Silvis | Stunts |
Crew | Simon Potter | Stunts |
Costume & Make-Up | Tasha Goldthwait | Key Costumer |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | Branden Spencer | Supervising Sound Editor |
Production | James Weaver | Producer |
Crew | Brian Duffy | Stunts |
Camera | John Guleserian | Director of Photography |
Camera | Brian Outland | "B" Camera Operator |
Production | Ted Gidlow | Executive Producer |
Production | Ted Gidlow | Unit Production Manager |
Camera | Michael Fuchs | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Brenda Abbandandolo | Costume Design |
Crew | Brian Brown | Stunts |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Matt Leonard | Stunt Coordinator |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Crew | Ryan Brown | Stunts |
Writing | Simon Rich | Screenplay |
Production | Simon Rich | Executive Producer |
Writing | Simon Rich | Short Story |
Costume & Make-Up | Lisa Layman | Makeup Department Head |
Production | Donna M. Belajac | Local Casting |
Editing | Jesse Millward | Assistant Editor |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Production | Lisa Smith-Reed | Assistant Production Coordinator |
Production | Katie Shenot | Extras Casting |
Directing | Mark Anthony Little | First Assistant Director |
Art | C. Scott Baker | Set Designer |
Sound | Jeremy Peirson | Sound Effects Editor |
Sound | Jeremy Peirson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul Apelgren | Music Editor |
Sound | Laurent Kossayan | Sound Effects Editor |
Sound | James A. Moore | ADR Mixer |
Production | Alex McAtee | Executive Producer |
Visual Effects | Adam Rowland | Visual Effects Supervisor |
Camera | Hopper Stone | Still Photographer |
Crew | Sheryl Main | Unit Publicist |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Editing | Vanessa Galvez | Digital Intermediate Producer |
Directing | Scott Peterson | Script Supervisor |
Crew | Marc Scott | Transportation Coordinator |
Sound | Michael Babcock | Supervising Sound Editor |
Sound | Michael Babcock | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeff Sawyer | Sound Effects Editor |
Production | James A. Mahathey | Assistant Location Manager |
Crew | Jessica Drake | Dialect Coach |
Art | Karuna Karmarkar | Set Decoration |
Production | Ranjani Brow | ADR Voice Casting |
Production | Wendy Hoffmann | ADR Voice Casting |
Crew | Dean Tyrrell | Special Effects Coordinator |
Sound | Jeff Kryka | Orchestrator |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Visual Effects | Russell Tyrrell | Special Effects Supervisor |
Sound | Shane Hayes | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Vanessa Price | Hair Department Head |
Visual Effects | Derek Ledbetter | Visual Effects Supervisor |
Sound | Geoff Maxwell | Production Sound Mixer |
Production | Ashley Lambert | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Candace Orlandi | Key Hair Stylist |
Sound | Dan Kenyon | Sound Effects Editor |
Art | Robin Richesson | Storyboard Artist |
Visual Effects | Gregory Oehler | Visual Effects Supervisor |
Art | Matthew Cavaliero | Property Master |
Art | John Youngblood | Assistant Property Master |
Production | Tanoa Parks | Production Accountant |
Art | Buster Pile | Construction Coordinator |
Art | Justin Pelissero | Leadman |
Crew | Chad Knorr | Stunts |
Crew | Justin A. Williams | Stunts |
Crew | Hunter Baxley | Stunts |
Costume & Make-Up | James Eidel | Costumer |
Lighting | David A. Dwyer | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Doug Fairall | Makeup Artist |
Sound | Marshall Bowen | Conductor |
Crew | Matthew Rugetti | Stunts |
Camera | Nick Zinobile | Best Boy Grip |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Art | Mike Matesic | Construction Foreman |
Directing | Frederic Roth | Second Assistant Director |
Production | Austin Lapierre | Production Supervisor |
Camera | Jason Kirker | Dolly Grip |
Camera | Doug Cronin | Grip |
Camera | Brian Powers | Grip |
Production | Shawn Boyachek | Location Manager |
Crew | Richard A. Koenig | Transportation Captain |
Sound | Aaron Hasson | ADR Mixer |
Art | Jolene Dames | Standby Painter |
Camera | Jonathan Curotola | Grip |
Camera | John E. Tremba | Grip |
Crew | Cliff McLaughlin | Stunts |
Camera | Deb Peterson | First Assistant "B" Camera |
Editing | Michael Costello | First Assistant Editor |
Visual Effects | Vikki Chapman | Visual Effects Producer |
Sound | Chad Djubek | Boom Operator |
Art | Jesse Ross | Assistant Property Master |
Sound | Mike Greenberg | ADR Mixer |
Production | Molly Rose | Casting Assistant |
Sound | Nami Melumad | Original Music Composer |
Art | Chip Eccles | Construction Foreman |
Editing | Patrick M. Allen | Digital Intermediate Producer |
Art | Brad Towell | Graphic Designer |
Camera | Gregory L. Edwards | Dolly Grip |
Visual Effects | Jason Evans | Visual Effects Supervisor |
Production | Betsy Butterworth | Second Assistant Accountant |
Costume & Make-Up | Eve Negley | Key Makeup Artist |
Crew | Heather Bonomo | Stunts |
Costume & Make-Up | Terra Stuart | Costume Supervisor |
Crew | Krisztian Kery | Stunts |
Lighting | Sean Murray | Lighting Technician |
Visual Effects | Elijah Watson | Visual Effects Coordinator |
Sound | Adam Levin | Assistant Sound Editor |
Crew | Sergei Dmitriev | Stunts |
Camera | John Ruiz | First Assistant "A" Camera |
Editing | Andrea Chlebak | Digital Colorist |
Art | Raquel Bouvy | Graphic Designer |
Crew | Paul Nandzik | Stunts |
Costume & Make-Up | Tori Musial | Costumer |
Camera | Taylor Flick | Grip |
Production | Nathan Matt | Second Assistant Accountant |
Directing | Jonathan Medeiros | Second Second Assistant Director |
Production | Allison A. Millican | Travel Coordinator |
Crew | Alex Benevent | Stunts |
Crew | Donald Mills | Stunts |
Camera | Jason Cianella | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Brian Bresnehan | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Chase A. Abrams | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | Gina La Monica | Costumer |
Costume & Make-Up | Sierra Mendoza | Costumer |
Lighting | Matt Feiler | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Allan Barch | Lighting Technician |
Lighting | Donald Klinefelter | Lighting Technician |
Lighting | Jacob Hoyson | Lighting Technician |
Lighting | Tom Klabnik | Lighting Technician |
Lighting | Eliott Acevedo | Lighting Technician |
Camera | Dan Flick | Grip |
Production | Jason Calabro | Assistant Location Manager |
Production | Larry Geyer | Assistant Location Manager |
Production | Joni Smith | Production Coordinator |
Production | Gabrielle Gonnella | Production Secretary |
Production | Sheruldon P. Herron | First Assistant Accountant |
Production | Grayson Maxwell | Second Assistant Accountant |
Art | Joel Cash | Art Department Coordinator |
Art | Ella Thompson | Assistant Art Director |
Production | Elizabeth Berra | Casting Associate |
Crew | Amanda Bauder | Set Medic |
Editing | Chris Dold | Assistant Editor |
Sound | Tran Hong-Thai | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Vincent Robert Rosas | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Esme Coleman | Digital Compositor |