Disclosure (2020)
In deze documentaire geven bekende artistieke transgender personen hun openhartige kijk op en analyse van de invloed die Hollywood heeft op de transgemeenschap.
Regiseur: Sam Feder
Laverne Cox Self - Actress |
|
Bianca Leigh Self - Actress / Writer |
|
Jen Richards Self - Actress / Writer |
|
Alexandra Billings Self - Actress / Educator |
|
Susan Stryker Self - Historian |
|
Yance Ford Self - Filmmaker |
|
Lilly Wachowski Self - Filmmaker |
|
Brian Michael Smith Self - Actor |
|
Tiq Milan Self - Media Maker / Writer |
|
Nick Adams Self - GLAAD Director of Trans Media & Representation |
|
Zeke Smith Self - Writer |
|
Rain Valdez Self - Actress / Producer |
|
Elliot Fletcher Self - Actor |
|
Marquise Vilson Self - Actor |
|
Jazzmun Self - Actress |
|
Leo Sheng Self - Actor / Activist |
|
Trace Lysette Self - Actress / Producer |
|
Alexandra Grey Self - Actress / Singer |
|
Candis Cayne Self - Actress |
|
Jamie Clayton Self - Actress |
|
Michael D. Cohen Self - Actor / Writer / Acting Coach |
|
Mickey R. Mahoney Self - Educator / Filmmaker |
|
Ser Anzoategui Self - Actress |
|
Zackary Drucker Self - Artist / Producer |
|
Michaela Jaé Rodriguez Self - Singer / Actress |
|
Sandra Caldwell Self - Actress / Writer |
|
Chaz Bono Self - Actor |
|
Tre'vell Anderson Self - Journalist / Film Critic |
|
Angelica Ross Self - Actress / Entrepreneur |
|
Chase Strangio Self - Attorney at ACLU |
|
Jessica Crockett Self |
|
D'Lo Self |
|
Ellie Desautels Self |
|
David E. Harrison Self |
|
Julie Andrews Victoria Grant (archive footage) |
|
Roscoe Arbuckle (archive footage) |
|
Milton Berle Auntie Mildred (archive footage) |
|
Michael Blodgett Lance Rocke (archive footage) |
|
Carmen Carrera Self |
|
Jim Carrey Ace Ventura (archive footage) |
|
Lady Chablis (archive footage) |
|
Ray Charles Self (archive footage) |
|
Glenn Close Albert Nobbs (archive footage) |
|
Elizabeth Coffey Transexual (archive footage) |
|
Gary Collins Self (archive footage) |
|
Dorian Corey (archive footage) |
|
Caroline Cossey Self (archive footage) |
|
Katie Couric Self (archive footage) |
|
Jackie Curtis (archive footage) |
|
Candy Darling Candy (archive footage) |
|
Jaye Davidson Self / Dil (archive footage) |
|
Divine Edna Turnblad (archive footage) |
|
Phil Donahue Self (archive footage) |
|
Jack Doroshow Self / Flawless Sabrina (archive footage) |
|
Georges Du Fresne Ludovic Fabre (archive footage) |
|
Paris Dupree Self (archive footage) |
|
Leslie Feinberg Self (archive footage) |
|
James Garner King Marchand (archive footage) |
|
John Gavin Sam Loomis (archive footage) |
|
Eric Gurry Alfie (archive footage) |
|
Arsenio Hall Self (archive footage) |
|
Tom Hanks Kip Wilson / Buffy Wilson (archive footage) |
|
Jean Harlow (archive footage) |
|
Anne Heywood Roy / Wendy (archive footage) |
|
Dustin Hoffman Michael Dorsey / Dorothy Michaels (archive footage) |
|
William Hurt Luis Molina (archive footage) |
|
Caitlyn Jenner Self (archive footage) |
|
Kim Kardashian Self (archive footage) |
|
T.C. Jones Nurse Betty Ames (archive footage) |
|
Christine Jorgensen Self (archive footage) |
|
Raúl Juliá Valentin Arregui (archive footage) |
|
Crystal LaBeija Self (archive footage) |
|
Junior LaBeija (archive footage) |
|
Pepper LaBeija Self (archive footage) |
|
Harry Langdon Sandy McNickel (archive footage) |
|
John Lazar Ronnie (Z-Man) Barzell (archive footage) |
|
Jared Leto Rayon / Self (archive footage) |
|
John Lithgow Self (archive footage) |
|
Ethel Lloyd Jane (the maid) (archive footage) |
|
John Lone Song Liling (archive footage) |
|
Matthew McConaughey Ron Woodroof (archive footage) |
|
Janet McTeer Hubert Page / Self (archive footage) |
|
Tim Moore Bumpsie (archive footage) |
|
Cathy Moriarty Montana Moorehead (archive footage) |
|
Mandy Patinkin Avigdor (archive footage) |
|
Esme Percy Handel Fane (archive footage) |
|
Robert Preston Carole 'Toddy' Todd (archive footage) |
|
Stephen Rea Fergus (archive footage) |
|
Veronica Redd Eddie Stokes / Edie Stokes (archive footage) |
|
Eddie Redmayne Lili / Self (archive footage) |
|
Sylvia Rivera Self (archive footage) |
|
Joan Rivers Self (archive footage) |
|
Mercedes Ruehl Self (archive footage) |
|
Hailie Sahar Self |
|
Chris Sarandon Leon / Self (archive footage) |
|
Peter Scolari Henry Desmond / Hildegard Desmond (archive footage) |
|
Daniela Sea Max Sweeney (archive footage) |
|
Chloë Sevigny Lana Tisdel (archive footage) |
|
Octavia St. Laurent Self (archive footage) |
|
Edith Storey Miss Lillian Travers / Lawrence Talbot (archive footage) |
|
Barbra Streisand Yentl (archive footage) |
|
Hilary Swank Brandon Teena / Self (archive footage) |
|
Blanche Sweet Judith (archive footage) |
|
Jeffrey Tambor Self (archive footage) |
|
Mya Taylor Alexandra (archive footage) |
|
Vivian Vance Ethel Mertz (archive footage) |
|
Daniela Vega Self / Marina Vidal (archive footage) |
|
Henry B. Walthall Holofernes (archive footage) |
|
Lesley Ann Warren Norma Cassady (archive footage) |
|
Wendy Williams Self (archive footage) |
|
Ajita Wilson (archive footage) |
|
Flip Wilson Geraldine (archive footage) |
|
Oprah Winfrey Self (archive footage) |
|
Holly Woodlawn Holly Sandiago (archive footage) |
|
Dana Wynter Stella (archive footage) |
|
Sean Young Lt. Lois Einhorn (archive footage) |
Production | Josh Braun | Other |
Production | Matthew Perniciaro | Executive Producer |
Sound | Howard Paar | Music Supervisor |
Production | Abigail Disney | Executive Producer |
Production | Charlotte Cook | Executive Producer |
Production | Laverne Cox | Executive Producer |
Directing | Sam Feder | Director |
Production | Sam Feder | Producer |
Sound | Mehrnaz Mohabati | Dialogue Editor |
Sound | Mehrnaz Mohabati | ADR Mixer |
Production | Michael Sherman | Executive Producer |
Production | Nancy Willen | Publicist |
Sound | John Warrin | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Michelle Diaz | First Assistant Camera |
Editing | Luke Cahill | Colorist |
Art | Sofia Midon | Production Design |
Sound | Kathryn Korniloff | Sound |
Sound | Francesco Le Metre | Original Music Composer |
Sound | Adam Bennati | Music Coordinator |
Editing | Peter R. Berg | Online Editor |
Production | Mikki del Monico | Researcher |
Production | Daniel Foerste | Production Assistant |
Production | Lynda Weinman | Executive Producer |
Editing | Stacy Goldate | Editor |
Production | Lisa Remington | Co-Producer |
Production | Petey Gibson | Production Assistant |
Directing | Lane Stroud | First Assistant Director |
Sound | Francesco Donadello | Scoring Mixer |
Costume & Make-Up | Cetine Dale | Makeup Artist |
Crew | Hunter Schafer | Thanks |
Costume & Make-Up | Deja Smith | Makeup Artist |
Lighting | Genevieve Evans | Chief Lighting Technician |
Camera | Ava Benjamin Shorr | Director of Photography |
Production | Amy Scholder | Producer |
Costume & Make-Up | Daniel Rose | Makeup Artist |
Production | Morgan Page | Researcher |
Camera | Lex Ryan | Still Photographer |
Production | Lyle Kash | Production Assistant |
Art | Avram Finklestein | Production Design |
Production | Tasha Petty | Production Coordinator |
Directing | Tasha Petty | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Melissa Pinuelas | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Schuron Womack | Makeup Artist |
Production | Kalea Calloway | Production Assistant |
Production | Elliott Feliciano | Production Assistant |
Production | Haddy Sowe | Production Assistant |
Production | Austin Dale | Researcher |
Camera | Jaden Pan | Camera Operator |
Production | Jaden Pan | Researcher |
Production | Callum Panno | Researcher |
Editing | Jerry Kontogiorgis | Online Editor |
Sound | Rian Balvin | Dialogue Editor |
Sound | Justin M. Green | Sound Effects Editor |
Sound | Justin M. Green | Sound |
Sound | Christopher Pentecost | Sound Re-Recording Assistant |
Sound | Mathias Villeroy | Sound |
Sound | Nathan Salon | Sound Recordist |
Sound | Iacopo Pinna | Sound |
Crew | Mark A. Vega | Legal Services |
Editing | Katherine Coe | Archival Footage Research |
Production | John Eddow | Accountant |
Production | Kayvan Abselet | Accountant |
Production | Jessica Lacy | Other |
Production | Eliza Licht | Other |
Production | Eliza Licht | Co-Producer |
Camera | Jennifer Denton | Key Grip |
Camera | Brandy Tannahill | Key Grip |
Camera | Jewel Perez | Grip |
Camera | Carman Spoto | Camera Operator |
Camera | Alexandra Menapace | Camera Operator |
Camera | Ariel Pomerantz | First Assistant Camera |
Art | Kendra Brandanini | Set Designer |
Camera | Texas Isaiah | Still Photographer |
Camera | Johannes Kuzmich | Digital Imaging Technician |
Lighting | Dessie Coale | Chief Lighting Technician |
Lighting | V. Chenoweth | Chief Lighting Technician |
Editing | Anthony Deng | Assistant Editor |
Production | Paul Hilepo | Associate Producer |
Production | Alex Schmider | Associate Producer |
Sound | Casey Minatrea | Sound |
Production | Frances Arpaia | Researcher |
Art | Scott Grossman | Graphic Designer |