Beesten bij de Buren (2006)
De ondeugende en mondige wasbeer R.J. komt terecht in een bos bij andere dieren die leven onder ouderwetse omstandigheden. R.J raakt echter gefascineerd door de leefwereld voorbij de heg aan de rand van dat bos en probeert er zijn eigen logica op toe te passen bij het observeren ervan. Iedereen raakt aangemoedigd door hem en samen doen ze verwoede pogingen 'de buitenwijk' binnen te dringen.
Regiseurs:
Karey Kirkpatrick, Tim Johnson.
Schrijvers:
Karey Kirkpatrick, Len Blum, Lorne Cameron, David Hoselton.
Bruce Willis RJ (voice) |
|
Garry Shandling Verne (voice) |
|
Steve Carell Hammy (voice) |
|
Wanda Sykes Stella (voice) |
|
William Shatner Ozzie (voice) |
|
Nick Nolte Vincent (voice) |
|
Thomas Haden Church Dwayne (voice) |
|
Allison Janney Gladys (voice) |
|
Eugene Levy Lou (voice) |
|
Catherine O'Hara Penny (voice) |
|
Avril Lavigne Heather (voice) |
|
Omid Djalili Tiger (voice) |
|
Sami Kirkpatrick Bucky (voice) |
|
Shane Baumel Spike (voice) |
|
Madison Davenport Quillo (voice) |
|
Ariel Winter (voice) |
|
Michaela Jill Murphy (voice) |
|
Paul Butcher Skeeter (voice) |
|
Zoe Randol Mackenzie (voice) |
|
Jessica DiCicco Shelby (voice) |
|
Debra Wilson Debbie (voice) |
|
Sean Bishop Police Officer (voice) |
|
Jeannie Elias Janis (voice) |
|
Kejon Kesse Timmy (voice) |
|
Sean Yazbeck BBQ Barry (voice) |
|
Geoffrey Pomeroy Ranger (voice) |
|
Joel McCrary Dr. Dennis (voice) |
|
Lee Bienstock Lunch Table Larry (voice) |
|
Brian Stepanek Nugent the Dog (voice) |
|
Steve Alterman (voice) |
|
Erin Lander (voice) |
|
Kirk Baily (voice) |
|
Jordan Orr (voice) |
|
Michelle Ruff (voice) |
|
Nicholas Guest (voice) |
|
Greyson Spann (voice) |
|
David Hiller (voice) |
|
April Lawrence Navistar GPS System (voice) |
|
Bridget Hoffman (voice) |
|
Marcelo Tubert (voice) |
|
Sandy Holt (voice) |
|
Talula Holt (voice) |
|
Pat Fry TV Announcer (voice) (uncredited) |
Crew | Hans Zimmer | Executive Music Producer |
Sound | Richard L. Anderson | Supervising Sound Editor |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Original Music Composer |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Orchestrator |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Conductor |
Visual Effects | Nico Marlet | Character Designer |
Sound | Juan Peralta | Sound Mix Technician |
Production | Leslee Feldman | Casting |
Editing | Mark A. Hester | Associate Editor |
Production | Bonnie Arnold | Producer |
Crew | Stephen J. Eads | Thanks |
Writing | Tom Lewis | Characters |
Sound | Randy Thom | Sound Mixer |
Crew | Cameron Stevning | Thanks |
Costume & Make-Up | Jane Poole | Costume Design |
Visual Effects | Chris Bancroft | Animation |
Writing | Karey Kirkpatrick | Screenplay |
Directing | Karey Kirkpatrick | Director |
Directing | Tim Johnson | Director |
Writing | Len Blum | Screenplay |
Writing | Lorne Cameron | Screenplay |
Writing | David Hoselton | Screenplay |
Writing | Michael Fry | Characters |
Crew | Rob Letterman | Thanks |
Production | Bill Damaschke | Executive Producer |
Crew | Barbara Ford | Post-Production Manager |
Editing | John K. Carr | Editor |
Production | Jim Cox | Co-Executive Producer |
Editing | Susan Fitzer | Associate Editor |
Writing | Steven E. Gordon | Storyboard |
Sound | Ben Folds | Songs |
Crew | Eric Forsberg | Additional Dialogue |
Sound | Ronald G. Roumas | Sound Recordist |
Sound | Tony Sereno | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Writing | David Soren | Story Artist |
Crew | James Beshears | Post Production Supervisor |
Sound | Chris Douridas | Music Supervisor |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Karen Smith | VFX Artist |
Sound | David A. Whittaker | Sound Effects Editor |
Crew | Lorne Balfe | Thanks |
Visual Effects | Serguei Kouchnerov | Animation |
Editing | Gina Gallo | Associate Editor |
Sound | Bruce White | Musician |
Crew | Lori Korngiebel | Post Production Supervisor |
Sound | George Doering | Musician |
Writing | Mike de Seve | Script Consultant |
Editing | Karl Armstrong | Assistant Editor |
Crew | Chris Poche | Additional Dialogue |
Production | Kristina Reed | Executive In Charge Of Production |
Crew | Halli Cauthery | Additional Music |
Visual Effects | Alessandro Carloni | Animation |
Art | Alessandro Carloni | Storyboard Artist |
Visual Effects | Kevin Koch | Animation |
Sound | Mike Chock | Sound Effects Editor |
Crew | Tom Kramer | Additional Music |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Sound | Brandon Proctor | Sound Mix Technician |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Slamm Andrews | Music Editor |
Sound | Bob Newlan | Foley Editor |
Editing | Zahida Bacchus | Digital Intermediate Producer |
Sound | Thomas Jones | Supervising Sound Editor |
Sound | Derek Casari | ADR Engineer |
Art | Simon Otto | Art Department Manager |
Visual Effects | Buck Lewis | Character Designer |
Visual Effects | Buck Lewis | Lead Character Designer |
Art | Christian Schellewald | Art Direction |
Art | Pat Sito | Art Department Manager |
Visual Effects | Kevin MacLean | Animation |
Art | Damon Bard | Sculptor |
Crew | Kristof Serrand | Supervising Animator |
Visual Effects | David Caeiro Cebrián | Visual Effects |
Sound | Mark Binder | Sound Designer |
Visual Effects | Kathy Zielinski | Animation |
Crew | Paul Chung | Supervising Animator |
Visual Effects | Steve Cunningham | Animation |
Visual Effects | Emilio Ghorayeb | Animation |
Visual Effects | Morgan R. Kelly | Animation |
Visual Effects | Marek Kochout | Animation |
Visual Effects | John P. Rand | Modeling |
Visual Effects | Bill Diaz | Animation |
Visual Effects | Willy Harber | Animation |
Art | Kathy Altieri | Production Design |
Sound | Alastair King | Orchestrator |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Editing | Terry Claborn | Color Timer |
Production | Andrea McCarthy Paul | Production Accountant |
Crew | Mark Fattibene | CG Supervisor |
Sound | Mark Coffey | Assistant Sound Editor |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Production | Marny Nahrwold | Production Supervisor |
Crew | Abhay Manusmare | Score Engineer |
Sound | Alan Meyerson | Scoring Mixer |
Visual Effects | Chris Wahl | Animation |
Sound | Frank Wolf | Scoring Mixer |
Art | Melchior Zwyer | Props |
Crew | Erik Mattson | CG Supervisor |
Lighting | Matthieu Grospiron | Lighting Artist |
Writing | Jeff Snow | Head of Story |
Production | Kristen D. Chidel | Executive In Charge Of Production |
Production | Kristen D. Chidel | Production Executive |
Directing | Amanda Deering Jones | Script Coordinator |
Visual Effects | Michael Zavala | Modeling |
Crew | Dave Walvoord | CG Supervisor |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Sound | James Thatcher | Musician |
Visual Effects | Donnachada Daly | Animation |
Visual Effects | Charlie Ramos | Modeling |
Production | Celeste Leger | Casting Assistant |
Production | Ray Felipe | Script Researcher |
Sound | Andy Sisul | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Theodore Anthony Lee Ty | Animation |
Sound | Steve Lee | Sound Effects Editor |
Sound | Reuben Simon | Foley Editor |
Visual Effects | Craig Ring | Visual Effects Supervisor |
Production | Jennifer Dahlman | Production Supervisor |
Crew | Bert Poole | CG Supervisor |
Crew | Milton E. Rodriguez-Rios | CG Supervisor |
Crew | Mark Schoellkopf | Post Production Assistant |
Sound | Rodrigo Ortiz-Parraga | Foley Editor |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Production | Jeff Chasin | Production Coordinator |
Visual Effects | Raffaella Filipponi | Animation |
Visual Effects | Fredrik Nilsson | Animation |
Crew | Jason Reisig | Supervising Animator |
Visual Effects | Steve McGrath | Modeling |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Crew | Bart Feliciano | Systems Administrators & Support |
Crew | John O'Sullivan | Systems Administrators & Support |
Crew | William Salazar | Supervising Animator |
Visual Effects | Heather Knight | Animation |
Visual Effects | Eric Daniels | Animation |
Visual Effects | Ben Rush | Animation |
Visual Effects | Patrick Marc Hanenberger | Visual Development |
Visual Effects | Max Boas | Visual Development |
Visual Effects | Antony Gray | Animation |
Production | Vicki Hunter | Finance |
Production | Terri Anderson | Finance |
Lighting | Kevin Edwards | Lighting Artist |
Lighting | Dennis Recchia | Lighting Artist |
Crew | Mary M. Quinn | Administrative Assistant |
Art | Ariandy Chandra | Title Designer |
Crew | Stuart Sumida | Thanks |
Visual Effects | Arnaud Berthier | Animation |
Editing | Alex McDonnell | Assistant Editor |
Production | Bruce Seifert | Production Manager |
Visual Effects | James Hull | Animation |
Visual Effects | Sean Sexton | Animation |
Visual Effects | Scott Wright | Animation |
Editing | Maurissa Horwitz | First Assistant Editor |
Editing | Mary Blee | Associate Editor |
Visual Effects | Tony Siruno | Character Designer |
Lighting | Amy Rae Jones | Lighting Artist |
Visual Effects | Jeff Wagner | Modeling |
Crew | Scott Kilty | Systems Administrators & Support |
Production | Craig Rittenbaum | Production Supervisor |
Production | Michael Lynn | Production Coordinator |
Production | Larry Weisberg | Production Office Coordinator |
Visual Effects | Jakob Hjort Jensen | Character Designer |
Crew | Gregory Brentin | Supervising Technical Director |
Visual Effects | Paul Duncan | Visual Development |
Visual Effects | Roberto Espanto Domingo | Animation |
Crew | Derek Mann | Systems Administrators & Support |
Crew | Fern Lee | Thanks |
Visual Effects | Jaewon Lee | Modeling |
Visual Effects | Darci Zalvin | Animation Supervisor |
Visual Effects | Jeffrey Joe | Animation |
Visual Effects | Joshua West | Modeling |
Lighting | Liang-Yuan Wang | Lighting Artist |
Visual Effects | Aaron Kirby | Animation |
Production | Wendy Berry Campbell | Production Coordinator |
Crew | Dave Burgess | Supervising Animator |
Lighting | Shaun Collaco | Lighting Artist |
Sound | Dan Newell | Musician |
Crew | Stephen E. Ross | Systems Administrators & Support |
Production | Stephanie C. Lee | Production Coordinator |
Visual Effects | Jeremy Bernstein | Animation |
Visual Effects | Eric Deuel | Animation |
Visual Effects | Sean Mahoney | Animation |
Visual Effects | Luci Napier | Animation |
Visual Effects | Jason Schleifer | Animation |
Visual Effects | William Opdyke | Visual Effects |
Visual Effects | Paul Rademacher | Visual Effects |
Visual Effects | Kevin Vassey | Visual Effects |
Crew | John Hill | Supervising Animator |
Crew | John R. Miller | Systems Administrators & Support |
Lighting | Lei Han | Lighting Artist |
Production | Alison Fedrick Donahue | Production Supervisor |
Production | Christopher Leahy | Production Coordinator |
Visual Effects | Nadja Bonacina | Modeling |
Visual Effects | Chris Kirshbaum | Animation |
Production | Ellen Coss | Associate Producer |
Production | Christian Kubsch | Producer |
Art | Paul Shardlow | Art Direction |
Visual Effects | Kolja Erman | CGI Director |
Crew | Ben H. Kwa | Software Engineer |
Visual Effects | Philip K. Livingston Jr. | Animation |
Crew | Jennifer L. Hoskin | Actor's Assistant |
Crew | Tiffany Moss | Actor's Assistant |
Crew | Tony Clarke | Additional Music |
Crew | Gianni Aliotti | Compositors |
Sound | Jonathan Snowden | Musician |
Production | Angel G. Salinas | Production Coordinator |
Production | David Juan Bianchi | Production Coordinator |
Production | Kathy Cavaiola | Production Supervisor |
Sound | Laurence Cottle | Musician |
Visual Effects | Michael H. Lee | Visual Effects Technical Director |
Crew | Joe Palrang | CG Supervisor |
Crew | Hernan Silberman | Software Engineer |
Directing | Joshua Pruett | Script Coordinator |
Writing | Joshua Pruett | Story Coordinator |
Lighting | Christopher Lexington | Lighting Artist |
Lighting | Ozgur Ustundag | Lighting Artist |
Production | Malia P. Russell | Production Coordinator |
Production | Patrice Avery | Production Supervisor |
Production | Matt Pomeroy | Production Supervisor |
Production | Bethany Wilksen | Production Supervisor |
Production | Caprice Ann Ridgeway | Researcher |
Sound | Josephine Nericcio | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Christopher Lee Capel | Animation |
Visual Effects | Beau DeSilva | Animation |
Visual Effects | Scott Claus | Animation |
Visual Effects | Thomas Estrada | Animation |
Visual Effects | Tim Ingersoll | Animation |
Visual Effects | Sean McLaughlin | Animation |
Visual Effects | Claire Morrissey | Animation |
Visual Effects | Jim Van der Keyl | Animation |
Visual Effects | Tony K. Williams | Modeling |
Visual Effects | Hyun Huh | Modeling |
Visual Effects | Ron Lukas | Visual Development |
Visual Effects | Ritchie Sacilioc | Visual Development |
Visual Effects | Andy Chen | VFX Artist |
Production | Jim Mainard | Head of Research |
Sound | Courtney Bishop | ADR Recordist |
Production | Wayne Hellinger | Post Production Coordinator |
Visual Effects | Lok Ming Hwa | Layout Supervisor |
Sound | Julie Imboden Keel | Music Coordinator |
Visual Effects | Dan A. Walker | Animation Technical Director |
Visual Effects | Max Boas | Matte Painter |
Production | Brendan O'Connor | Production Assistant |
Crew | Damon O'Beirne | Cinematography |
Camera | Damon O'Beirne | Head of Layout |