Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

KomedieFamilieAvontuurMisdaad

De familie McAllister gaat wederom op vakantie, dit maal naar Florida. Kevin raakt echter weer afgezonderd van de rest van het gezin, en komt per ongeluk op een vliegtuig naar New York terecht. Gelukkig voor hem heeft hij de creditcard van z'n vader bij zich, en hij besluit het er eens goed van te nemen.

Regiseur: Chris Columbus
Schrijver: John Hughes

Releasedatum: 1992-11-19
staat: Released
Speeltijd: 112 min / 1:52
begroting: $18,000,000
inkomsten: $358,994,850
productiebedrijven : Hughes Entertainment, 20th Century Fox
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Macaulay Culkin
Kevin McCallister
Joe Pesci
Harry Lime
Daniel Stern
Marv Merchants
Catherine O'Hara
Kate McCallister
John Heard
Peter McCallister
Devin Ratray
Buzz McCallister
Hillary Wolf
Megan McCallister
Gerry Bamman
Uncle Frank McCallister
Jedidiah Cohen
Rod McCallister
Kieran Culkin
Fuller McCallister
Tim Curry
Mr. Hector, Hotel Concierge
Eddie Bracken
E.F. Duncan
Rob Schneider
Bellman
Mike Maronna
Jeff McCallister
Ralph Foody
Gangster
Abdoulaye N'Gom
Bead Necklace Vendor
Brenda Fricker
The Pigeon Lady
Dana Ivey
Desk Clerk
Ally Sheedy
NY Ticket Agent
Clare Hoak
Girl Gangster on TV
Terrie Snell
Aunt Leslie McCallister
Senta Moses
Tracy McCallister
Anna Slotky
Brooke McCallister
Leigh Zimmerman
Fashion Model
Monica Devereux
Hotel Operator
Bob Eubanks
Ding-Dang-Dong Host
Rip Taylor
Celeb #1
Jaye P. Morgan
Celeb #2
Jimmie Walker
Celeb #3
Harry Hutchinson
Ticket Taker
Clarke Devereux
Ticket Taker (as Clarke P. Devereux)
Rod Sell
Officer Bennett
Ron Canada
Cop in Times Square
Cedric Young
Cop in Central Park
William D'Ambra
Arresting Cop in Central Park #1
Mark Morettini
Arresting Cop in Central Park #2
James Cole
Security Guard
Warren Rice
Doorman
Anthony Cannata
Sergeant in Toy Store
Michael Goldfinger
Limo Driver
Mario Todisco
Cab Driver
Eleanor Columbus
Little Girl in Toy Store
Daiana Campeanu
Sondra McCallister
Maureen Elisabeth Shay
Linnie
Michael C. Maronna
Jeff
Jedidiah Cohen
Rod
Senta Moses
Tracy
Daiana Campeanu
Sondra
Eddie Bracken
Mr. Duncan
Patricia Devereux
Contestant #1
Aimee Devereux
Contestant #2
A.M. Columbus
Skycap O'Hare #1
Joe Liss
Skycap O'Hare #2
Teri McEvoy
Agent #3 - NY Gate / O'Hare
Ally Sheedy
Ticket Agent (New York)
Clarke Devereux
Ticket Taker / Evidence Specialist
Sandra Macat
Flight Attendant
Venessia Valentino
Flight Attendant
Andre Lachaumette
Man on Plane
Rick Shafer
Peter Look Alike
Fred Krause
Cliff
Donald Trump
Donald Trump
Thomas Civitano
Plaza Marketing Director
Daniel Dassin
Waiter
Donna Black
Health Club Woman
Abdoulaye N'Gom
Bead Vendor
Peter Pantaleo
Airport Van Driver
Michael Hansen
Airport Van Driver
Karen Giordano
Streetwalker #1
Fran McGee
Streetwalker #2
Leonard Tepper
Sleeping Man
Kevin Thomas
Geeky Kid
Al Cerullo
Helicopter Pilot
Frank Oz

Crew

Sound John Williams Original Music Composer
Editing Raja Gosnell Editor
Art Sandy Veneziano Production Design
Art Donald B. Woodruff Set Designer
Production Janet Hirshenson Casting
Production Jane Jenkins Casting
Production T.J. Healy II Location Manager
Production Duncan Henderson Executive Producer
Art Marvin March Set Decoration
Directing Chris Columbus Director
Production Mark Radcliffe Executive Producer
Writing John Hughes Screenplay
Production John Hughes Producer
Camera Julio Macat Director of Photography
Costume & Make-Up Jay Hurley Costume Design
Sound Dino Dimuro Sound Editor
Production Michael Hirshenson Casting Assistant
Art James Nedza Art Department Coordinator
Camera Freddie Hice Second Unit Director of Photography
Art George DeTitta Sr. Set Decoration
Editing Tim Silano Associate Editor
Directing Geoffrey Hansen Second Assistant Director
Camera Anastas N. Michos Camera Operator
Costume & Make-Up Joseph A. Campayno Makeup Artist
Art Daniel B. Clancy Leadman
Art Steven J. Jordan Art Direction
Production Richard Vane Executive Producer
Editing Plummy Tucker Assistant Editor
Crew Ron Vignone Production Office Assistant
Production Kathleen M. Courtney Production Coordinator
Costume & Make-Up Mickey Antonetti Costume Supervisor
Lighting Morris Flam Gaffer
Costume & Make-Up Linda Melazzo Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Linda Rizzuto Key Hair Stylist
Directing James Giovannetti Jr. First Assistant Director
Crew Al Cerullo Pilot
Production Jan Foster Location Manager
Art Robert DiGrigoli Construction Coordinator
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Sound John Neufeld Orchestrator
Sound Mary Andrews ADR Supervisor
Editing David Orr Color Timer
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Sound James Moriana Foley
Sound Jeffrey Wilhoit Foley
Camera Phil Abraham First Assistant Camera
Camera Dennis Smith Camera Operator
Camera Douglas F. O'Neons Director of Photography
Sound Alan Rankin Assistant Sound Editor
Art Bruce DiValerio Construction Foreman
Art Cal DiValerio Construction Coordinator
Art Douglas E. Madison Property Master
Art Daniel Maltese Art Direction
Sound Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Art Gary A. Lee Art Direction
Art Gary Deaton Construction Foreman
Sound Jay B. Richardson Sound Editor
Sound Randy Kelley Dialogue Editor
Art Ann Miller Property Master
Production Christie Colliopoulos Assistant Production Coordinator
Production Krystyna Demkowicz Executive In Charge Of Production
Sound Richard Dwan Jr. Foley Editor
Art Stephen Dane Set Designer
Sound Frank Smathers Sound Editor
Sound Chris Hogan Dialogue Editor
Sound Dan Hegeman Foley Editor
Sound Steve Mann Foley Editor
Directing Jan Evans Script Supervisor
Costume & Make-Up Jennifer Jobst Assistant Costume Designer
Sound Chris Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Lighting Andy Day Best Boy Electrician
Art Jim Fredericks Set Dresser
Sound Robert Batha Assistant Sound Editor
Sound Kelly Oxford Foley Editor
Costume & Make-Up John Quaglia Hairstylist
Costume & Make-Up Jane Blank Seamstress
Art Edward England Construction Coordinator
Sound Dan M. Rich Dialogue Editor
Crew John Fontana Special Effects
Crew Scott Forbes Special Effects
Crew John Ottesen Special Effects
Crew Raymond Bulinski Craft Service
Camera Angelo Di Giacomo First Assistant Camera
Sound Rick Hart Sound Re-Recording Mixer
Lighting Paul Caven Best Boy Electric
Crew Donald Murphy Production Office Assistant
Sound James R. Alexander Sound Mixer
Sound Jeffrey A. Williams Boom Operator
Lighting Colin J. Campbell Gaffer
Camera Robert C. Carlson First Assistant Camera
Camera Morgan Michael Lewis Key Grip
Camera Mike Miller Key Grip
Sound Greg Agalsoff Boom Operator
Crew Ron Ottesen Special Effects
Sound Tim Webb Sound Recordist
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Crew Bill Kennedy Special Effects
Crew Rick Chavez Craft Service
Art Bruce Swanson Leadman
Sound Bob Balzarini Sound Recordist
Crew Patty Willett Production Office Assistant
Art Philip C. Hurst Greensman
Art Karen Fletcher Trujillo Set Designer
Production Jacolyn Baker Location Manager
Directing Jacolyn Baker First Assistant Director
Art Robert E. Knight Sign Painter
Art Randy Sokol Location Scout
Camera Chris Freres Grip
Production Susanna Griffith Casting Assistant
Art William D'Ambra Property Master
Art David J. Chamerski Assistant Property Master
Crew John Gleeson Production Office Assistant
Production Charles Zalben Location Manager
Crew George Patterson Production Office Assistant
Crew Christo Morse Production Office Assistant
Lighting Mark Purkart Electrician
Camera Fernando M. Briones Grip
Sound Jeff Watts ADR Editor
Art Jack Eberhart Leadman
Camera Donald Carlson First Assistant Camera
Camera Bradley T. Matthys Grip
Lighting Dennis J. Leahy Electrician
Camera Danial Miller Dolly Grip
Camera Lex duPont Camera Operator
Crew Bob Saunders Set Production Assistant
Crew Doree Sitterly Animal Wrangler
Crew Joy Green Animal Wrangler
Crew Mac Embury Animal Wrangler
Crew Mark Jackson Animal Wrangler
Crew Roland Raffler Animal Wrangler
Crew Wally Ross Animal Wrangler
Camera Don Miller Grip
Sound Willy Hoyte ADR Editor
Editing Chris Boscardin Assistant Editor
Editing Moonstar Greene Assistant Editor
Editing Wendi Jill Raderman Assistant Editor
Production Gary MacPherson Assistant Production Coordinator
Production Sharon Kaczala Assistant Production Coordinator
Sound Liz Kentin Assistant Sound Editor
Lighting John S. Robertson Best Boy Electrician
Lighting John Swanders Best Boy Electrician
Sound Kevin Meehan Boom Operator
Camera Ed Quinn Dolly Grip
Lighting Chic Cecchini Electrician
Lighting Chic Cecchini Electrician
Lighting Mel P. Mack Electrician
Lighting Theodore A. Corso Electrician
Editing Fred C. Vitale First Assistant Editor
Lighting John Hudecek Gaffer
Camera James Nelson Grip
Camera James Rooizda Grip
Camera James Rooizda Grip
Camera Mark E. Matthys Grip
Art Michael Nickodem Location Scout
Production Lori Koravos Production Accountant
Crew Mia Wicklund Production Office Assistant
Crew Jeff Richman Set Production Assistant
Sound Peter Ilardi Sound Mixer
Sound Tony Araki Sound Recordist

Soortgelijke films