Noah (2014)
'Noah' vertelt het epische Bijbelverhaal van de ark van Noach. In een wrede wereld zonder hoop, zonder regen en zonder gewassen, die overheerst wordt door krijgsheren en hun barbaarse troepen, staat één man aan de kant van het goede: Noach.
Regiseur: Darren Aronofsky
Russell Crowe Noah |
|
Jennifer Connelly Naameh |
|
Ray Winstone Tubal Cain |
|
Anthony Hopkins Methuselah |
|
Emma Watson Ila |
|
Logan Lerman Ham |
|
Douglas Booth Shem |
|
Nick Nolte Samyaza (voice) |
|
Mark Margolis Magog (voice) |
|
Kevin Durand Rameel (voice) |
|
Leo McHugh Carroll Japheth |
|
Marton Csokas Lamech |
|
Finn Wittrock Young Tubal Cain |
|
Madison Davenport Na'el |
|
Gavin Casalegno Young Shem |
|
Nolan Gross Young Ham |
|
Skylar Burke Young Ila |
|
Dakota Goyo Young Noah |
|
Ariane Rinehart Eve |
|
Adam M. Griffith Adam |
|
Sophie Nyweide Younger Sister |
|
Don Harvey Mean Uncle |
|
Sami Gayle Refugee Daughter |
|
Barry Sloane Poacher Leader |
|
Arna Magnea Danks Laughing Poacher |
|
Vera Fried One Eyed Crone |
|
Thor Kjartansson Young Methuselah |
|
Gregg Bello Testu-col |
|
Mellie Maissa Rei Campos Newborn Baby |
|
Oliver Lee Saunders Newborn Baby |
|
Frank Langella Og (voice) |
|
Jóhannes Haukur Jóhannesson Cain (uncredited) |
|
Arnar Dan Abel (uncredited) |
|
Jack Angel Rock (voice) (uncredited) |
|
Rick Bolander Soldier (uncredited) |
|
Joe Barlam Soldier (uncredited) |
|
Ezra Barnes Refugee Father (uncredited) |
|
Joseph Basile Wedge Soldier (uncredited) |
|
Gabriel F. Bellotti Refugee (uncredited) |
|
Anne Bergstedt Jordanova Wife Maiden (uncredited) |
|
Andres Bjornsson Crator Raider (uncredited) |
|
Jean Burns Refugee (uncredited) |
|
Lucas McHugh Carroll Refugee (uncredited) |
|
Adam Celentano Refugee (uncredited) |
|
Ludovic Coutaud Refugee (uncredited) |
|
Angela Dee Screams (voice) (uncredited) |
|
Jeff El Eini Soldier (uncredited) |
|
Joe Fionda Refugee (uncredited) |
|
Jim Ford Refugee (uncredited) |
|
Bradley Growden Refugee (uncredited) |
|
Tommi Thor Gudmundsson Warlord (uncredited) |
|
Jonathan Haltiwanger Refugee (uncredited) |
|
Eythor Atli Hilmarsson Dead Body (uncredited) |
|
David Itchkawitz Wedge Soldier (uncredited) |
|
Chris Kapcia Refugee (uncredited) |
|
Shana Kaplan Refugee (uncredited) |
|
Danielle Kay Refugee (uncredited) |
|
Austin Kennedy Refugee (uncredited) |
|
Chris Kepford Wedge Soldier (uncredited) |
|
Bjarni Kristjánsson Raider (uncredited) |
|
Anna Kuchma Refugee (uncredited) |
|
Kirk Larsen Warlord (uncredited) |
|
Jerry Lobrow Butcher (uncredited) |
|
David Madison Soldier (uncredited) |
|
Raymond Mamrak Refugee (uncredited) |
|
Branden Marlowe Refugee (uncredited) |
|
Davy J. Marr Refugee (uncredited) |
|
Brian Matthews Soldier (uncredited) |
|
Mara McCann Refugee (uncredited) |
|
Kevin Medina Soldier (uncredited) |
|
Lauren Meley Refugee (uncredited) |
|
Jon Michael Refugee (uncredited) |
|
Róisín Monaghan Refugee (uncredited) |
|
Julian Murdoch Warlord's Child (uncredited) |
|
Paul Nandzik Soldier (uncredited) |
|
Hayden Oliver Refugee Child (uncredited) |
|
Simon Pearl Additional Voices (uncredited) |
|
Joseph Piazza Refugee (uncredited) |
|
Max Abe Plush Refugee Child (uncredited) |
|
Marek Radin Soldier (uncredited) |
|
Greg Sammis Soldier (uncredited) |
|
Giovanni Sanseviero The Blacksmith Boss (uncredited) |
|
Rob Scebelo Wedge Soldier (uncredited) |
|
Sarah Schoofs Refugee (uncredited) |
|
George Schroeder Soldier (uncredited) |
|
Max Kolby Refugee (uncredited) |
|
Maria Shamkalian Outcast (uncredited) |
|
David Shannon Warlord (uncredited) |
|
McKenzie Shea Maiden (uncredited) |
|
Christian Paul Sherwood Refugee (uncredited) |
|
Lawrence Smith Warlord (uncredited) |
|
Stephen Stanton Additional Voices (uncredited) |
|
Thomas W. Stewart Refugee (uncredited) |
|
Boriana Williams Refugee (uncredited) |
|
Ray Zupp Refugee (uncredited) |
Production | Suzanne Smith Crowley | Casting |
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Art | Mark Friedberg | Production Design |
Camera | Matthew Libatique | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Michael Wilkinson | Costume Design |
Sound | Clint Mansell | Original Music Composer |
Directing | Darren Aronofsky | Director |
Production | Darren Aronofsky | Producer |
Writing | Darren Aronofsky | Writer |
Art | Dan Webster | Supervising Art Director |
Production | Ari Handel | Executive Producer |
Writing | Ari Handel | Writer |
Art | Debra Schutt | Set Decoration |
Editing | Andrew Weisblum | Editor |
Production | Chris Brigham | Executive Producer |
Crew | Satoshi Kon | Thanks |
Crew | Jerome Butler | Dialect Coach |
Crew | James Fanning | Transportation Captain |
Production | Mary Parent | Producer |
Crew | Douglas Crosby | Stunt Coordinator |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Lighting | Mark Oliver | Electrician |
Art | Alex DiGerlando | Art Direction |
Art | Kyle Cooper | Conceptual Design |
Art | Deborah Jensen | Art Direction |
Production | Reg Poerscout-Edgerton | Casting |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Sound | Coll Anderson | Sound Effects Editor |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Visual Effects | Neville Page | Creature Design |
Art | Atli Geir Grétarsson | Art Direction |
Production | Scott Franklin | Producer |
Camera | Niko Tavernise | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Margrét Einarsdóttir | Costume Supervisor |
Directing | Davíð Óskar Ólafsson | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Donna Maloney | Costume Supervisor |
Production | Kirsty McGregor | Casting |
Art | Nikki Black | Assistant Art Director |
Crew | Tim Rigby | Stunts |
Sound | Steve Baine | Foley |
Costume & Make-Up | Jerry Popolis | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Marjorie Durand | Key Makeup Artist |
Sound | Dominick Tavella | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Craig Henighan | Supervising Sound Editor |
Editing | George Chavez | Color Timer |
Art | Aaron McBride | Art Direction |
Art | Nicholas DiBlasio | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Judy Chin | Makeup Department Head |
Art | Eric Lewis Beauzay | Assistant Art Director |
Crew | Robert Barnett | Scenic Artist |
Crew | Colin Brantley | Scenic Artist |
Crew | Hannah Davis | Scenic Artist |
Crew | Abe Costanza | Scenic Artist |
Art | Sandy Hamilton | Property Master |
Art | William Lance | Sculptor |
Crew | Kathryn C. McGinnis | Scenic Artist |
Art | Stephen Morahan | Assistant Art Director |
Art | Nick Miller | Construction Coordinator |
Art | Rachel Nemec | Assistant Art Director |
Crew | Rebecca Perrenod | Scenic Artist |
Art | Douglas Poland | Art Department Coordinator |
Sound | Shayna Brown | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Anguibe Guindo | Boom Operator |
Editing | Harrison Meyle | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Nicole Greenbaum | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Merav Elbaz Belschner | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Trenton Dallas | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Monika Darby | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Gabriela Stanciu | Set Costumer |
Sound | John Finklea | Music Editor |
Crew | Ragnar P. Pétursson | Transportation Co-Captain |
Production | Tyson Bidner | Location Manager |
Art | Lori A. Balton | Location Scout |
Crew | Elizabeth Himelstein | Dialect Coach |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Crew | James P. Schramm | Thanks |
Camera | Chris Moseley | Camera Operator |
Camera | Stephen Consentino | Steadicam Operator |
Camera | Pete Romano | Underwater Director of Photography |
Lighting | John G. Velez | Gaffer |
Camera | Steve Koster | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Christine Fennell | Key Hair Stylist |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Camera | Jonathan Beck | Camera Operator |
Visual Effects | Daniel Perez Ferreira | Visual Effects Technical Director |
Lighting | Ryan Rodriguez | Best Boy Electric |
Visual Effects | Jerad Marantz | Creature Design |
Crew | Ugla Hauksdóttir | Other |
Directing | Sandra Steinþórsdóttir | Additional Second Assistant Director |
Crew | Brian N. Bentley | Compositors |
Crew | Kayla Franklin | Visual Effects Editor |
Crew | Yan Zou | Software Engineer |
Visual Effects | Shawn Kelly | Lead Animator |
Visual Effects | Philippe Rebours | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Eric Boncher | Gaffer |
Crew | David Greene | Special Effects |
Crew | Aja Frary | Stunts |
Lighting | James Boniece | Rigging Grip |
Directing | Xanthus Valan | Second Assistant Director |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Directing | Michele Ziegler | First Assistant Director |
Lighting | Kevin Karpinski | Electrician |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Lighting | Craig Vaccaro | Key Rigging Grip |
Directing | Amy Lauritsen | Second Assistant Director |
Lighting | Dave Thurlow | Lighting Technician |
Camera | Lamont Crawford | Key Grip |
Lighting | Michael A. McFadden | Rigging Grip |
Camera | Joseph Abbatecola | Best Boy Grip |
Lighting | Egill Antonsson | Lighting Technician |
Directing | Richard Graves | First Assistant Director |
Visual Effects | Ben O'Brien | VFX Artist |
Visual Effects | Mickael Coedel | Animation |
Camera | Arnar Einarsson | First Company Grip |
Lighting | Jim Grout | Electrician |
Visual Effects | John Walker | VFX Artist |
Lighting | Daniel E. Joyce | Electrician |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Camera | Pierson Silver | Libra Head Technician |
Lighting | Derek Murphy | Rigging Gaffer |
Lighting | Thorir G. Agustsson | Lighting Technician |
Directing | Woodrow Travers | Additional Second Assistant Director |
Lighting | Danny Nallan | Rigging Grip |
Lighting | Christian May | Best Boy Electric |
Lighting | Sigurdur Mar Davidsson | Lighting Technician |
Camera | Keith Marshall | Best Boy Grip |
Lighting | Gregory Michael Baney | Electrician |
Lighting | Gabe Munitz-Alessio | Electrician |
Lighting | James Phelps | Electrician |
Lighting | Brad Printz | Electrician |
Lighting | Andrew Sadtler | Electrician |
Lighting | M. Parker Shippey | Electrician |
Lighting | Bernice Autovino | Electrician |
Camera | Eric Gearity | Key Grip |
Lighting | Ísak Bjarnason | Lighting Programmer |
Lighting | Thomas Beczynski | Lighting Technician |
Lighting | Hrafn Garðarsson | Lighting Technician |
Lighting | Gerard Fiore | Rigging Grip |
Lighting | Martin Jaksa | Rigging Grip |
Crew | Tina Mckissick | Stunts |
Directing | Timothy Blockburger | Second Second Assistant Director |
Crew | Alex Stebbins | Stand In |
Art | Jeff Kryvicky | Title Designer |
Crew | Gwyneth E. Larsen | Stunts |
Directing | Travis Rehwaldt | Second Second Assistant Director |