Slither (2006)
Een buitenaardse plaag heeft het plattelandsstadje Wheelsy in zijn greep. Slijmerige wormen dringen de lichamen binnen van de bewoners, die prompt veranderen in bloeddorstige en vleesetende zombies en gigantisch gemuteerde monsters. Een klein groepje overlevenden, waaronder de sheriff, zijn ex-liefje, de burgemeester en een zestienjarig meisje, proberen de buitenaardse invasie te stoppen, maar dan moeten ze eerst het stadje ontvluchten.
Regiseur: James Gunn
Nathan Fillion Bill Pardy |
|
Michael Rooker Grant Grant |
|
Elizabeth Banks Starla Grant |
|
Gregg Henry Jack MacReady |
|
Tania Saulnier Kylie Strutemyer |
|
Don Thompson Wally |
|
Brenda James Brenda Gutierrez |
|
Jennifer Copping Margaret |
|
Jenna Fischer Shelby |
|
Haig Sutherland Trevor |
|
William MacDonald Mr. Strutemyer |
|
Iris Quinn Mrs. Strutemyer |
|
Matreya Fedor Emily Strutemyer |
|
Amber Lee Bartlett Jenna Strutemyer |
|
Xantha Radley Uptight Mom |
|
Dustin Milligan Drawing Boy |
|
Lloyd Kaufman Sad Drunk |
|
Zak Ludwig Gina Kid |
|
Tom Heaton Tourneur |
|
Mary Black Woman in Basement |
|
Ben Cotton Charlie |
|
Lorena Gale Janene |
|
Dee Jay Jackson Dwight |
|
Nicholas Podbrey Diseased Grant part 1 |
|
Malcolm Scott Dude Joining Grant |
|
Darren Shahlavi Brenda's Husband |
|
Kathryn Kirkpatrick Karaoke Woman |
|
Corb Lund Lead Singer |
|
Michael Cromien Fitzgibbon |
|
Robert Musnicki Diseased Leader |
|
Stephen Park Gleeked on Guy |
|
Nicholas Podbrey Diseased Grant #1 |
|
Jeny Cassady Diseased Grant #2 |
|
Alette Falle Diseased Grant #3 |
|
Matt McInnis Head-Shot Norman |
|
James Gunn Hank (uncredited) |
|
Magda Apanowicz Friend (uncredited) |
|
Rick Morwick Truck Driver (uncredited) |
|
Rob Zombie Dr. Karl (voice) |
|
Mark Torgl Melvin Junko (Archive footage) |
Art | Andrew Neskoromny | Production Design |
Production | Jeff Levine | Co-Producer |
Directing | James Gunn | Director |
Writing | James Gunn | Writer |
Production | Marc Abraham | Executive Producer |
Production | Eric Newman | Producer |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Production | Paul Brooks | Producer |
Production | Scott Niemeyer | Executive Producer |
Production | Norm Waitt | Executive Producer |
Editing | John Axelrad | Editor |
Production | Jonathan Shore | Associate Producer |
Production | Brad Van Arragon | Unit Production Manager |
Production | Shawn Williamson | Line Producer |
Visual Effects | Jeffrey Kleiser | Senior Visual Effects Supervisor |
Crew | Corbin Fox | Stunts |
Crew | Jennifer Mylrea | Stunts |
Production | Thomas A. Bliss | Executive Producer |
Art | Shane Vieau | Set Decoration |
Crew | Mike Dopud | Stunts |
Production | Colleen Bolton | Casting Associate |
Art | Michael N. Wong | Art Direction |
Crew | Ed Anders | Stunts |
Visual Effects | Louise Barkholt | Visual Effects Producer |
Crew | Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Directing | Scott J. Ateah | Second Unit Director |
Sound | Kevin Belen | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dario DiSanto | Foley Editor |
Sound | Nerses Gezalyan | Sound Mixer |
Camera | Gregory Middleton | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Patricia Hargreaves | Costume Design |
Crew | Brett Armstrong | Stunts |
Sound | Hal Beckett | Music Editor |
Visual Effects | Jon Campfens | Visual Effects Supervisor |
Crew | Owen Walstrom | Stunts |
Crew | Shawn Stewart | Stunts |
Camera | Joshua Kjorven | Camera Trainee |
Crew | Robert Musnicki | Stand In |
Art | Kelly Golden | Sculptor |
Crew | Ryan Ennis | Stunts |
Sound | Mark Noda | Boom Operator |
Art | Doris Deutschmann | Art Department Coordinator |
Directing | Bryan C. Knight | First Assistant Director |
Art | David Dowling | Property Master |
Visual Effects | Danelle Vierkant | Creature Design |
Art | Michael Corrado | Construction Buyer |
Sound | Tim Walston | Sound Designer |
Crew | Matthew Talbot-Kelly | Digital Supervisor |
Sound | Maureen Murphy | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Lauren M. Walker | Truck Costumer |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Danna Rutherford | Key Hair Stylist |
Camera | Marty McInally | Steadicam Operator |
Visual Effects | Chris Holmes | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Joe Colwell | Prosthetics |
Editing | Gary Lam | Assistant Editor |
Sound | Matt Kunau | Dolby Consultant |
Crew | Gordon Alyward | Transportation Co-Captain |
Visual Effects | Ann-Marie Blommaert | Visual Effects Compositor |
Crew | John Johnston | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Monica Huppert | Key Makeup Artist |
Camera | Glen A. Dickson | Additional Camera |
Crew | Rachel Wyn Dunn | Compositors |
Art | Sergio Lavilla | Set Buyer |
Costume & Make-Up | Charron Hume | Costumer |
Directing | Stephanie Rossel | Script Supervisor |
Sound | Tim Williams | Orchestrator |
Art | Carlos Bolbrugge | Graphic Designer |
Crew | Eric Clement | CG Supervisor |
Crew | Aaron Dem | Executive Visual Effects Producer |
Sound | Sarah Webster | Music Supervisor |
Production | Trevor Westerhoff | Production Coordinator |
Art | Ling Yang | Storyboard Artist |
Crew | Rob Fournier | Armorer |
Crew | Tannis Hegan | Makeup Effects |
Camera | Geraldine Brezca | First Assistant Camera |
Crew | John Sleep | Special Effects Coordinator |
Sound | Deni King | ADR Supervisor |
Visual Effects | Steward Burris | Animation Director |
Visual Effects | Douglas Aiken | Digital Compositor |
Production | Greg Jackson | Location Manager |
Sound | Kris Casavant | Assistant Sound Editor |
Crew | Barb Benoit | Compositor |
Production | Joanna L. Jones | Executive In Charge Of Post Production |
Sound | Anke Bakker | Sound Supervisor |
Art | Wes Hamby | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Keith A. Parent | Costume Supervisor |
Production | Katie Baker | Accountant |
Costume & Make-Up | Megan Harkness | Assistant Makeup Artist |
Art | Michael Jovanovski | Lead Set Dresser |
Crew | Chris Doss | Executive in Charge of Finance |
Directing | Karin Behrenz | Third Assistant Director |
Sound | Allan Wilson | Conductor |
Sound | Philip Hunter | Dialogue Editor |
Art | Michael Church | Set Dresser |
Art | Rick Kramer | Greensman |
Sound | Mike Paprocki | Sound Effects Editor |
Production | Shane Lennox | Assistant Location Manager |
Art | Joel Hurley | Location Scout |
Crew | Aynsley Baldwin | Post Production Assistant |
Art | John Marcynuk | Assistant Art Director |
Crew | Adam de Bosch Kemper | Digital Effects Supervisor |
Crew | Andrew Pedley | Video Assist Operator |
Lighting | Steve Larsen | Rigging Grip |
Art | Tavis Gogal | Construction Foreman |
Crew | Laura Arcangeli | Assistant Chef |
Directing | Alexis Hinde | Second Assistant Director |
Production | Aisla Webster | Post Production Coordinator |
Production | Ken Dhaliwal | Finance |
Sound | Jean Tejkel | Foley Mixer |
Camera | Dave Brown | Grip |
Visual Effects | David Alexander | 3D Animator |
Editing | Drake Conrad | Digital Colorist |
Crew | John Brake | Systems Administrators & Support |
Camera | Stefan Burianyk | Best Boy Grip |
Sound | Ian Jones | Sound Assistant |
Visual Effects | John Barrigar | 3D Artist |
Camera | Mark Brown | Dolly Grip |
Production | James Forsyth | Extras Casting |
Art | Patrick Latarius | Construction Coordinator |
Crew | Rob Wilton | Stunts |
Production | Francois Garcia | Head of Production |
Crew | Gilbert Jamault | Generator Operator |
Crew | Byron Drinkle | Playback Coordinator |
Sound | Jose R. Castellon | ADR Recordist |
Crew | Landon Medeiros | Visual Effects Editor |
Visual Effects | John Bozzalla | Visual Effects Production Manager |
Production | Dan Lee West | Producer |
Crew | Robert Foreman | Carpenter |
Art | Michael Sullivan | Lead Painter |
Art | Judi Stackaruk | Set Decoration Buyer |
Art | Helen Menyes | Standby Painter |
Crew | Taku Dazai | Animatronics Designer |
Production | Rick Hannigan | Production Supervisor |
Directing | Frank Turcotte | Layout |
Costume & Make-Up | Debbie Tallman | Assistant Costume Designer |
Crew | Ken Atherton | Driver |
Crew | Ron Buyck | Transportation Captain |
Crew | Kelly Fry | Craft Service |
Crew | Tony Alcantar | Dialogue Coach |
Production | Roberta L. Asman | Post Production Accountant |
Production | Carol Hocking | Production Coordinator |
Production | Susan Steeno | Publicist |
Crew | Larry Sostad | Security Coordinator |
Crew | Jeff Baker | Technical Supervisor |
Crew | Todd Zeller | Unit Publicist |
Lighting | Tom Kolafa | Best Boy Electric |
Lighting | Stewart Henshaw | Gaffer |
Costume & Make-Up | Jennifer Powell-Folk | First Assistant Makeup Artist |
Art | Deborah Morriss | Paint Coordinator |
Sound | Francisco Koch | ADR Mixer |
Visual Effects | Audrey Price | Visual Effects Production Assistant |
Camera | Paul Birch | Additional Grip |
Visual Effects | Emma Pittson | Lead Animator |
Production | Michael Alderking | Location Production Assistant |
Crew | Kyle Doig | Animal Wrangler |
Crew | Robin Auckland | Assistant Craft Service |
Visual Effects | Allan Walker | Matte Painter |
Production | Shannon Harron | Payroll Accountant |
Editing | Arthur Montreuil | Color Timer |
Crew | Kim Howey | Stunts |
Crew | John Ulmer | Stunts |
Lighting | Tracey Chapman | Rigging Gaffer |