Fantastic Four

Fantastic Four (2005)

ActieAvontuurFantasieSciencefiction

Wanneer een experimentele ruimtevlucht verkeerd afloopt veranderen Reed Richards, Sue Storms, haar broer Johnny Storms en piloot Ben Grimm van lichaamsstructuur, waardoor zij superkrachten krijgen. Al snel wordt dit bekend aan de buitenwereld, die ze een superhelden status geeft. De elastische Mr. Fantastic, de onzichtbare Invisible Woman, de ontvlambare Human Torch en the Thing, een man van steen met enorme krachten, bundelen als 'the Fantastic Four' hun nieuw verworven kunsten samen om Victor von Doom tegen te houden, die snode plannen heeft met de wereld!

Regiseur: Tim Story

Releasedatum: 2005-06-29
staat: Released
Speeltijd: 120 min / 2:0
begroting: $100,000,000
inkomsten: $333,535,934
productiebedrijven : Kumar Mobiliengesellschaft mbH & Co. Projekt Nr. 3 KG, 1492 Pictures, Constantin Film, Marvel Enterprises, 20th Century Fox
productie Landen: Germany, United States of America

IMDB


Casts

Ioan Gruffudd
Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba
Sue Storm / Invisible Woman
Chris Evans
Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis
Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon
Victor von Doom / Doctor Doom
Hamish Linklater
Leonard
Kerry Washington
Alicia Masters
Laurie Holden
Debbie McIlvane
David Parker
Ernie
Kevin McNulty
Jimmy O'Hoolihan
Maria Menounos
Sexy Nurse
Michael Kopsa
Ned Cecil
Andrew Airlie
Compound Doctor
Pascale Hutton
Nightclub Girlfriend
G. Michael Gray
Nightclub Boyfriend
David Richmond-Peck
Gallery Patron
Penelope Parkes
Bohemian Girl 1
Aonika Laurent
Bohemian Girl 2
Jason Schombing
Bridge Businessman
Jason Diablo
NYPD Bridge Cop 1
Colin Lawrence
NYPD Bridge Cop 2
Paul Belsito
NYPD Bridge Cop 3
Dee Jay Jackson
Chief Fireman
Morgan Reynolds
Corvette Redhead
Gina Holden
LV Receptionist
Donavon Stinson
X Games Announcer
Douglas Weston
Victor's Doctor
Tony Alcantar
Compound Reporter #1
Brenda Crichlow
Compound Reporter #2
Peter Bryant
Lame Joke Businessman
Lorena Gale
Old Lady With Car #1
Danielle Dunn-Morris
Old Lady With Car #2
Nicole Muñoz
Little Girl
Daniel Bacon
Bridge Reporter
Bobby Bysouth
Compound Reporter #3
Kenny Bartram
Himself
Ronnie Renner
Himself
Brian Deegan
X Games Rider
Marlaina Mah
Lusting Model
Tre Verhoeven
Lusting Model
Juanita Mirehouse
Lusting Model
Stefanie Singer
Lusting Model
Jamie Little
X Games Reporter
Doug Abrahams
Truck Driver
Ron Chartier
Hotel Guest
Stan Lee
Willie Lumpkin
Barbara Christabella
Girl in Park
Sanja Banic
Girl in Park
Ed Hodson
Construction Worker
John Speredakos
Construction Worker
Jason Kaufman
Cop
Preston Thomas Peet
Goth Guy
Steven Fulani Hart
Newsstand Pedestrian
Bethann Schebece
Newsstand Pedestrian
Lou Torres
Cab Driver
Peggy Gormley
Homeless Woman
Maurice Tyson
Homeless Guy
Jaimie McVittie
Little Girl On Bridge
Jenni Squair
Elevator Lady
Lia Salmond
Elevator Lady
Ellen Ewusie
Elevator Lady
Ylenia Aurucci
Elevator Lady
Michelle Zembruski
Elevator Lady
Kathleen Mullan
Elevator Lady
Georgia Dewson
Elevator Lady
Sienna Rose
Storm's Fan
Hector A. Leguillow
Newsstand Vendor
Ben Mulroney
Etalk Daily CTV
Terry David Mulligan
CityTV
Lauren Sánchez
KCOP / KTTV
Mark S. Allen
KMAX-TV(IND) Sacramento
Jon Brady
Fox Network News
Taryn Winter Brill
Aol.com
Sara Edwards
The Comcast Network
Heidi Eng
King-TV(NBC) Seattle
Jim Ferguson
ABC-KGUN 9-TV Tucson
Sam Hallenbeck
NBC Tampa
Mike Waco
Fox Network News
Marian Etoile Watson
UPN 9 / Fox
Richard Ho
Wizard: The Comics Magazine
Dave Holmes
FX
Andrew Hunsaker
Yahoo Entertainment
Taylor Johnson
MSN.com
Bonnie Laufer-Krebs
Tribute TV
Jennifer Lothrop
FX
Lisa Fuller Magee
KTVK-TV(IND) Phoenix
Bret Martin
Fox 5 / WAGA Atlanta
Liam Mayclem
KRON-TV(IND) San Francisco
Scott Patrick
KUSA-TV(NBC) Denver
Shaheem Reid
MTV News
Sam Rubin
KTLA
Maria Salas
NBC Entertainment Reporter Miami
Devon Soltendieck
MuchMusic
Patrick Stoner
WHYY-TV Philadelphia
Lee Thomas
Fox 2 Detroit
Tony Toscano
Talking Pictures / KJZZ-TV(IND) Salt Lake City

Crew

Production Bernd Eichinger Producer
Production Ralph Winter Producer
Editing William Hoy Editor
Art Shepherd Frankel Supervising Art Director
Production Stan Lee Executive Producer
Writing Stan Lee Comic Book
Production Avi Arad Producer
Production Kevin Feige Executive Producer
Sound John Ottman Original Music Composer
Production Chris Columbus Executive Producer
Production Mark Radcliffe Executive Producer
Writing Michael France Writer
Camera Oliver Wood Director of Photography
Editing Jim Passon Color Timer
Editing Kent Beyda Additional Editing
Production Nancy Klopper Casting
Crew Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Altrocchi Digital Effects Producer
Directing Brian Smrz Second Unit Director
Visual Effects Jeffrey A. Okun Additional Visual Effects
Production Michael Barnathan Executive Producer
Writing Jack Kirby Comic Book
Directing Tim Story Director
Sound Eric Batut Production Sound Mixer
Crew Garvin Cross Stunt Double
Art Elizabeth Wilcox Set Decoration
Sound Dave Jordan Music Supervisor
Sound Tim Gomillion Sound Recordist
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Sound John Murray Foley Supervisor
Sound Charleen Richards ADR Mixer
Sound Dennis Rogers Sound Recordist
Camera Justin Bergler Second Assistant Camera
Crew Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Writing Mark Frost Writer
Crew Patrick Esposito Post-Production Manager
Crew Ed Anders Stunt Driver
Sound Damon Intrabartolo Conductor
Crew Jamie Clarke Post Production Assistant
Crew Susan Hegarty Dialect Coach
Production Ross T. Fanger Unit Production Manager
Production Ross T. Fanger Co-Producer
Lighting Mike Carpenter Rigging Grip
Crew Rikki Gagne Stunts
Sound Charles Maynes Sound Designer
Art Don MacAulay Art Direction
Visual Effects Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Art Bill Boes Production Design
Costume & Make-Up Anji Bemben Key Hair Stylist
Camera Kerry Hayes Still Photographer
Costume & Make-Up James W. Tyson Costume Supervisor
Crew Jim Filippone Pilot
Art Chet Zar Sculptor
Camera Paul Mitchnick Camera Operator
Costume & Make-Up Dawn Y. Line Key Costumer
Production Jason Farrar Assistant Location Manager
Sound John T. Cucci Foley Artist
Art Nancy Anna Brown Set Designer
Art Lynn Chaulk Lead Painter
Sound Erik Aadahl Sound Effects Editor
Sound Susan Dawes Dialogue Editor
Sound Amanda Goodpaster Music Editor
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Crew Derek Del Puppo Carpenter
Sound Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Crew Bob Bedard Chef
Crew Ray McIntyre Jr. Digital Effects Supervisor
Sound John A. Larsen Supervising Sound Editor
Sound Jim Brookshire ADR Supervisor
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Production Damon Michael Gordon Location Manager
Crew John B. Keys Scenic Artist
Crew David Holm Transportation Captain
Costume & Make-Up Stacey Butterworth Wigmaker
Editing Danny Rafic First Assistant Editor
Editing Ron Barr Digital Intermediate Editor
Art Constantine Sekeris Conceptual Design
Camera Mark Chow Additional Camera
Camera Jim Van Dijk Steadicam Operator
Camera Jim Van Dijk First Assistant "A" Camera
Crew Amy Beresford Digital Producer
Art Dave Emmonds Head Greensman
Crew Paul Griffin Animatronics Supervisor
Sound James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Crew Mike Hardison CG Supervisor
Lighting Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Crew Joe Everett Unit Publicist
Art Brent Boates Production Illustrator
Crew John Branagan Stunt Coordinator
Art Mira Caveno Assistant Art Director
Visual Effects Kent Matheson Matte Painter
Crew Scott Irvine Transportation Coordinator
Production Kurt Williams Associate Producer
Sound Derek Casari ADR Engineer
Visual Effects Melissa Brockman Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Andre Brouwer Truck Costumer
Art Patrick Janicke Concept Artist
Sound Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Art James H. Chow Property Master
Crew Bill Haller Supervising Animator
Visual Effects Tommy Frazier Special Effects Supervisor
Production Susan Paley Abramson Casting Assistant
Production Lee Cleary Associate Producer
Directing Lee Cleary First Assistant Director
Production David Gorder Associate Producer
Crew Eric Clement Sequence Leads
Camera Richard Roles Aerial Director of Photography
Sound Casey Stone Scoring Mixer
Art Zoe Jirik Set Decoration Buyer
Costume & Make-Up Kathryn Bihr Makeup Artist
Crew Zack Abramowitz Stand In
Costume & Make-Up Ann Foley Assistant Costume Designer
Sound Jojo Villanueva Music Coordinator
Lighting Dennis Brock Gaffer
Crew Dave Alexander Stunts
Production Stewart Bethune Production Manager
Editing Caroline Hardon Assistant Editor
Art Mark N. Tompkins Painter
Production Yvonne Melville Unit Manager
Sound Tim Maxwell Sound Recordist
Lighting Doug Dalisera Best Boy Electric
Sound Helen Luttrell Dialogue Editor
Art Warren Flanagan Conceptual Illustrator
Costume & Make-Up Patti Bishop Set Costumer
Crew Dave Miller Driver
Production Errin Lally Casting Associate
Crew Charlie Davis Post Production Supervisor
Sound James Ashwill Foley Mixer
Sound Chris Glyn-Jones Boom Operator
Sound Chris Higgins Sound Assistant
Costume & Make-Up Rena Campbell Costumer
Visual Effects Kathryn Bolt Compositing Supervisor
Production Maryjane Layani Production Accountant
Production Brian Walsh Production Supervisor
Visual Effects Greg Gladstone Effects Supervisor
Production Melissa Crich Travel Coordinator
Camera Steve Smith Key Grip
Costume & Make-Up Jose Fernandez Costume Design
Costume & Make-Up Michelle Baines Costume Set Supervisor
Visual Effects David Zbriger I/O Supervisor
Visual Effects Alp Altiner Visual Effects
Production Rebecca Adams Production Coordinator
Crew Devin Bunje Systems Administrators & Support
Art Trevor Goring Storyboard Artist
Editing Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Directing Catherine Kretz Second Second Assistant Director
Camera Reid Cohoon Dolly Grip
Camera Aristidi Georgiopoulos First Assistant Camera
Production Ali Merhi Extras Casting Assistant
Visual Effects Matthew Adams Digital Compositors
Costume & Make-Up Wendy Snowdon First Assistant Makeup Artist
Crew Leslie McMichael Utility Stunts
Lighting Jonathan Germain Lighting Artist
Art Lee Anne Elaschuk Art Department Assistant
Art Lisa Leung Art Department Coordinator
Production Margareth Lynch Line Producer
Camera Mike West Grip
Costume & Make-Up Elke Gordon Hairstylist
Costume & Make-Up Keith Burk Set Dressing Artist
Crew Steven Wargo Craft Service
Crew Andre Bustanoby Digital Effects Supervisor
Crew Audrey Dennison Loader
Crew Sid Nicholson Propmaker
Crew Martineau David Security
Crew Stefan Herz Software Engineer
Crew Rob Graham Video Assist Operator
Directing Jigesh Gajjar Layout
Lighting Peter Ronan Electrician
Lighting James S. Harvey Lighting Technician
Sound Phil Jeffers Sound Editor
Visual Effects Dean Gula Visual Effects Coordinator
Crew James Start Thanks
Crew Paul Jasper Animal Coordinator
Visual Effects Patrick Flanagan Compositing Artist
Camera Paul Arnel Best Boy Grip
Directing Diego Garzon Script Supervisor
Camera Larry Portmann Focus Puller
Camera Joe Buxton Libra Head Technician
Crew Dennis Briest Special Effects Technician
Camera Scott Koenigsberg Camera Loader
Visual Effects Brian Emerson CG Artist
Editing Sean Lawrence Colorist
Visual Effects Anthony Alvaro Visual Effects Production Assistant
Production Christian Feldhaus First Assistant Accountant
Production Andrea Brown Extras Casting
Costume & Make-Up Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Art Claudio Palavecino On Set Props
Production Josh Pickens Location Production Assistant
Production Francois Garcia Head of Production
Production Vincent Dela Luna Key Production Assistant
Editing Chris Holt Digital Intermediate Producer
Art Sharon Dever Construction Buyer
Directing Ashley Bell Third Assistant Director
Art Leah Hong Graphic Designer
Production Alex Borys Location Assistant
Costume & Make-Up Mike Elizalde Makeup Supervisor
Production Jeff D. Miller Production Assistant
Directing Lance Peverley Additional Third Assistant Director
Art Jason B. Landels Assistant Property Master
Art Julio Ferrario Creative Director
Art Herminio Kam Paint Coordinator
Art Niles Heckman Set Supervisor
Crew Miki Bang Special Effects Assistant
Crew Colin Naso Special Effects Best Boy
Camera Richard Porta Assistant Camera
Camera Vince Krochak Camera Trainee
Visual Effects Joshua Cordes Senior Animator
Crew Steve Flynn Aerial Coordinator
Production Amanda Bronswyk Assistant Accountant
Crew Jay Anderson Generator Operator
Production Tana Tocher Production Driver
Production David Ebner Production Executive
Lighting Tim Coleman Rigging Supervisor
Crew Richard Wynnyk Security Coordinator

Soortgelijke films