Deadfall (2012)
Addison (Eric Bana) en Liza (Olivia Wilde) zijn broer en zus. Ze zijn op de vlucht na een mislukte overval op een casino waarbij ze een rijksagent hebben gedood. Ondertussen is de voormalige bokser Jay (Charlie Hunnam) op weg naar zijn ouders, June en de gepensioneerde sheriff Chet, om Thanksgiving Day te vieren. Door een speling van het lot zullen hun wegen elkaar kruisen.
Regiseur:
Stefan Ruzowitzky
Schrijver:
Zach Dean
Eric Bana Addison |
|
Olivia Wilde Liza |
|
Charlie Hunnam Jay |
|
Kate Mara Hanna |
|
Kris Kristofferson Chet |
|
Sissy Spacek June |
|
Treat Williams Becker |
|
Patrick Kerton State trooper |
|
Jason Cavalier Travis |
|
Allison Graham Mandy |
|
Alain Goulem Bobby |
|
Kwasi Songui Corrections Officer |
|
John Robinson Ronnie |
|
Job Daniel Young Boxer |
|
Jocelyne Zucco Doris |
|
Maxime Savaria Deputy Brice |
|
Kyle Gatehouse Deputy Bill |
|
Tomomi Morimoto Suki |
|
Nobuya Shimamoto Hiro |
|
Cheryl Diabo Ottawa Indian Mother |
|
André Kasper Ottawa Indian Child |
|
Anie Pascale Tricia |
|
Andrew Johnston Marvin |
|
Sarah Booth Amy (as Sarah Hansen) |
|
Teale Hansen Lisa |
|
Victor Cornfoot Snowplow Driver |
|
Warona Setshwaelo Female Paramedic |
|
Teale Bishopric Lisa |
|
Catherine Colvey Vicky Wienrick |
|
Dennis Lafond Theo |
|
Kevin Desfosses State Trooper (uncredited) |
|
David Goff Harold (uncredited) |
|
Benoit Priest Stund (uncredited) |
|
Tom Jackson Old Indian Hunter |
Production | Gary Levinsohn | Producer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Visual Effects | Louis Craig | Special Effects Supervisor |
Editing | Dan Zimmerman | Editor |
Art | Michele Laliberte | Art Direction |
Directing | Stefan Ruzowitzky | Director |
Production | Tamara Notcutt | Casting Associate |
Production | Randi Hiller | Casting |
Production | Ben Cosgrove | Producer |
Production | Mark Cuban | Executive Producer |
Production | Todd Wagner | Producer |
Art | Paul D. Austerberry | Production Design |
Camera | Shane Hurlbut | Director of Photography |
Crew | Jean Frenette | Stunt Coordinator |
Directing | Jean Frenette | Second Unit Director |
Camera | Jan Thijs | Still Photographer |
Sound | Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Catherine Colvey | Thanks |
Costume & Make-Up | Odette Gadoury | Costume Design |
Editing | Arthur Tarnowski | Editor |
Production | Olivier Courson | Executive Producer |
Production | Ron Halpern | Executive Producer |
Writing | Zach Dean | Screenplay |
Production | Winfried Hammacher | Executive Producer |
Sound | Christopher Eakins | ADR Editor |
Production | Adam Kolbrenner | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Annick Chartier | Key Makeup Artist |
Sound | A. Josh Reinhardt | Sound Mixer |
Art | Félix Larivière-Charron | Assistant Art Director |
Art | Simone Leclerc | Property Master |
Costume & Make-Up | Julie Amyot | Set Costumer |
Crew | Daniel Matthews | Transportation Coordinator |
Sound | Ryan Collins | Sound Effects Editor |
Crew | Michael Buster | Dialect Coach |
Sound | Miguel Rivera | Dialogue Editor |
Sound | Miguel Rivera | ADR Editor |
Camera | Daniel Sauvé | Steadicam Operator |
Sound | Gabriel J. Serrano | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Sound | Angelo Palazzo | Sound Effects Editor |
Camera | Jonathan Wenk | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Gaétan Landry | Hair Department Head |
Sound | Curtis Roush | Music Editor |
Crew | Réal Hamel | Picture Car Coordinator |
Editing | Carl S.G. Moore | Digital Intermediate Producer |
Crew | Nadia Venesse | Dialect Coach |
Sound | David Esparza | Sound Effects Editor |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | Supervising Sound Editor |
Sound | Mandell Winter | Sound Effects Editor |
Production | Valérie Binette | Production Accountant |
Production | Shelly Clippard | Producer |
Costume & Make-Up | Corald Giroux | Hair Department Head |
Crew | Karim El Fassi | Special Effects Coordinator |
Editing | Mathieu Berube | First Assistant Editor |
Crew | Mathieu Berube | Visual Effects Editor |
Crew | Alexis Lamoureux | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jean-François Ferland | Visual Effects Producer |
Camera | Maarten Kroonenburg | Camera Operator |
Camera | Michael Svitak | Second Unit Director of Photography |
Editing | Serge Harvey | Digital Intermediate Editor |
Editing | P.J. Burch | First Assistant Editor |
Sound | Jay Duerr | Music Editor |
Directing | Rick Cranford | Script Coordinator |
Crew | Puelo Deir | Unit Publicist |
Production | Josette Perrotta | Executive Producer |
Directing | Lorette Leblanc | Script Supervisor |
Sound | Wade Barnett | ADR Recordist |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Directing | Stéphane Byl | Second Unit First Assistant Director |
Visual Effects | Māris Āboliņš | VFX Artist |
Visual Effects | Andris Pakalns | VFX Artist |
Sound | Brian Dunlop | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Rosalie Clermont-Bilodeau | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Fanny Vachon | Extras Makeup Artist |
Production | Yves Desjardins | Production Coordinator |
Visual Effects | Maxime Lapointe | VFX Artist |
Art | Katia Kim Depatie | Props |
Sound | Louis Marion | Location Sound Mixer |
Sound | Louis Piché | Boom Operator |
Editing | Nicolae Ilies | Digital Intermediate Colorist |
Art | Eric Fitzgerald | Title Designer |
Crew | Brent Radford | Armorer |
Costume & Make-Up | Catherine Gélinas | Key Dresser |
Sound | Cedric Charron | Sound Assistant |
Crew | Luc Therrien | Special Effects Technician |
Directing | Bethan Mowat | Second Assistant Director |
Production | Jean-Francois Hall | Production Assistant |
Production | Nathalie Lagacé | First Assistant Accountant |
Editing | Milaine Gamache | Digital Intermediate |
Production | Gina Gallego | Casting Assistant |
Visual Effects | Philippe Desiront | VFX Artist |
Directing | Marc Larose | First Assistant Director |
Visual Effects | Daniel Coupal | VFX Artist |
Art | Bruno La Haye | Props |
Visual Effects | Sébastien Chartier | VFX Artist |
Crew | Jean-Martin Desmarais | Special Effects Technician |
Production | Alex van der Hoek | Production Assistant |