Beestenboel (2006)
Koe Otis en zijn vrienden op de boerderij dollen veel met elkaar en halen geintjes uit met mensen. Wanneer Otis echter plotseling de verantwoordelijkheid over de boerderij krijgt, moet hij zich bewijzen als de leider en zorgen dat de zaken orderlijk verlopen.
Regiseur: Steve Oedekerk
Kevin James Otis the Cow (voice) |
|
Courteney Cox Daisy the Cow (voice) |
|
Sam Elliott Ben the Cow (voice) |
|
Danny Glover Miles the Mule (voice) |
|
Wanda Sykes Bessy the Cow (voice) |
|
Andie MacDowell Etta the Hen (voice) |
|
David Koechner Dag the Coyote (voice) |
|
Jeffrey Garcia Pip the Mouse (voice) |
|
Cam Clarke Freddy the Ferret (voice) |
|
Rob Paulsen Peck the Rooster / Gopher / Pizza Twin #1(voice) |
|
Tino Insana Pig the Pig (voice) |
|
Dom Irrera Duke the Dog (voice) |
|
S. Scott Bullock Eddy the Cow (voice) |
|
John DiMaggio Bud the Cow / Officer O'Hanlon (voice) |
|
Maurice LaMarche Igg the Cow (voice) |
|
Madeline Lovejoy Maddy the Chick (voice) |
|
Earthquake Root the Rooster (voice) |
|
Steve Oedekerk Snotty Boy / Mr. Beady / Snotty Boy's Father (voice) |
|
Maria Bamford Mrs. Beady (voice) |
|
Fred Tatasciore Farmer (voice) |
|
Peter Stenstrom Skunk (voice) |
|
Jill Talley Snotty Boy's Mother (voice) |
|
Laraine Newman Snotty Boy's Friend (voice) |
|
Katie Leigh Snotty Boy's Friend / Additional Barnyard Voices (voice) |
|
North Mississippi Allstars Barn Boys (voice) |
|
Anna Pistor Chick (voice) |
|
Thomas Pistor Chick (voice) |
|
Eliana Bendetson Chick (voice) |
|
Paul Butcher Chick (voice) |
|
Khamani Griffin Chick (voice) |
|
Arlo Levin Chick (voice) |
|
Liliana Mumy Chick (voice) |
|
Cydney Neal Chick (voice) |
|
Cate Ozawa Chick (voice) |
|
Isaiah Tefilo Chick (voice) |
|
Georgia Van Newkirk Chick (voice) |
|
Joni Allen Singer (voice) |
|
Leigh French Additional Barnyard Voices (voice) |
|
William Calvert Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Julianne Buescher Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Nicholas Guest Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Audrey Wasilewski Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Phil Proctor Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Archie Hahn Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Chad Einbinder Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Keith Anthony Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Claudette Wells Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Lynne Marie Stewart Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Christie Mellor Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Justin Shenkarow Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Jacqueline Pinol Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Nika Futterman Additional Barnyard Voices (voice) |
|
Eddie Frierson Additional Barnyard Voices (voice) |
Editing | Billy Weber | Editor |
Sound | John Debney | Original Music Composer |
Sound | John Debney | Conductor |
Directing | Steve Oedekerk | Director |
Production | Steve Oedekerk | Producer |
Writing | Steve Oedekerk | Writer |
Crew | Karyn Rachtman | Executive Music Producer |
Sound | Jeff Carson | Music Editor |
Sound | Michael Hilkene | Supervising Sound Editor |
Sound | Odin Benitez | Sound Designer |
Art | Glenn Curry | Storyboard Artist |
Production | Nicholisa Contis | Associate Producer |
Production | Paul Marshall | Producer |
Production | Mark Beam | Associate Producer |
Visual Effects | Mark Beam | Character Designer |
Production | Aaron Parry | Executive Producer |
Production | Julia Pistor | Executive Producer |
Production | Andrew Egiziano | Associate Producer |
Editing | Paul D. Calder | Editor |
Art | Philip A. Cruden | Production Design |
Art | Philip A. Cruden | Art Direction |
Production | Pam Marsden | Producer |
Sound | Kevin Kaska | Orchestrator |
Production | Curtis A. Koller | Casting |
Editing | Danik Thomas | Assistant Editor |
Sound | G.W. Brown | ADR Editor |
Production | Ramsey Ann Naito | Executive In Charge Of Production |
Sound | Ryan Maguire | Foley Mixer |
Sound | Devon Bowman | Production Sound Mixer |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | James Wright | Dolby Consultant |
Sound | Gabriel Guy | Sound Mix Technician |
Sound | Linda Lew | Foley Editor |
Sound | Yann Delpuech | Sound Effects Editor |
Crew | Steven Clay Hunter | Supervising Animator |
Directing | Kristine Familletti | Script Supervisor |
Editing | Dale E. Grahn | Color Timer |
Sound | William Jacobs | Sound Editor |
Production | Leslie Barker | Production Manager |
Visual Effects | Eric Oliver | Animation |
Directing | Ivaylo Anguelov | Layout |
Visual Effects | Andre Medina | Animation |
Art | Bill Schwab | Art Department Manager |
Crew | Rick Moser | Compositors |
Editing | Mark Dinicola | Digital Intermediate Colorist |
Production | Mike Bodkin | Production Coordinator |
Crew | Leonard F.W. Green | Special Effects |
Editing | Christine Dougherty | Digital Intermediate Producer |
Sound | Pernell L. Salinas | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Steve Baker | Animation Supervisor |
Sound | Brad Dechter | Orchestrator |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Sound | Philip Rogers | ADR Recordist |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Visual Effects | Todd Grimes | Character Modelling Supervisor |
Visual Effects | Zachary J. Rose | Animation Production Assistant |
Production | A.K. Madhavan | Executive Producer |
Production | Sonia Meza-Leon | First Assistant Accountant |
Art | Asako Miyamori | Set Dresser |
Production | Kyle Morgan | Art Department Production Assistant |
Sound | Anand Pawar | Dialogue Editor |
Lighting | Patrick Beauchamp | Lighting Artist |
Crew | Tom Capizzi | CG Supervisor |
Visual Effects | Rosie Galvin | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Annick Harmel-Tourneur | Rigging Supervisor |
Visual Effects | Steve Kolbe | Layout Supervisor |
Visual Effects | Martin Lauzon | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joaquin Pecheur | Digital Compositor |
Visual Effects | Johann Quéré | Visual Effects |
Visual Effects | Bharat Waskar | Matte Painter |
Lighting | Charlie Winter | Lighting Supervisor |
Lighting | Mel Rapster | Lighting Production Assistant |
Visual Effects | Dominique Monfery | Animation Director |
Editing | Margaret Johnson-Holzendorf | Associate Editor |
Editing | Matt Voges | Editorial Coordinator |
Sound | Leo Josefsson | Music Producer |
Sound | Angela Reid | Music Coordinator |
Production | Steven C. Butwell | Production Assistant |
Crew | Sydney S Matthews | Production Intern |