Wydział Pościgowy

To nie jest zwykły wydział. To nie jest zwykły agent. To nie jest rutynowy pościg.

Wydział Pościgowy (1998)

ThrillerKryminałAkcja

Rozpoczynamy polowanie i gonitwę o ogromnym zasięgu. Będziemy przedzierać się przez bagna i ulice Manhattanu, przeszukiwać każdy dom i każdą psią budę, aby znaleźć uciekiniera. Będziemy jeść w biegu, nie dosypiać i sprawdzać czy za naszymi plecami nikt nie stoi. A jeżeli śledztwo prowadzi Sam Gerard (Tommy Lee Jones), będzie to pogoń i akcja zapierająca dech w piersi. Tommy Lee Jones powraca do swojej roli ze "Ściganego" za którą otrzymał nagrodę Oscara, i przyłącza się do drużyny, w której skład wchodzą: Wesley Snipes, Robert Downey jr. i reżyser Stuart Baird ("Krytyczna Decyzja"). Te osoby z pewnością spowodują skok adrenaliny u niejednego widza o niezbyt mocnych nerwach... [opis dystrybutora dvd]

Director: Stuart Baird
Writer: John Pogue

Release Date: 1998-03-06
Status: Released
Run time: 126 min / 2:6
Budget: $60,000,000
Revenue: $102,367,405
Production Companies : Kopelson Entertainment, Warner Bros. Pictures
Production Country: United States of America

IMDB


Casts

Tommy Lee Jones
Marshal Samuel Gerard
Wesley Snipes
Mark Sheridan
Robert Downey Jr.
John Royce
Joe Pantoliano
Marshal Cosmo Renfro
Daniel Roebuck
Deputy Marshal Bobby Biggs
Tom Wood
Deputy Marshal Noah Newman
LaTanya Richardson Jackson
Deputy Marshal Savannah Cooper
Irène Jacob
Marie Bineaux, Mark's Girlfriend
Kate Nelligan
United States Marshal Catherine Walsh
Patrick Malahide
Bertram Lamb, Security Service Director
Rick Snyder
Special Agent Frank Barrows
Michael Paul Chan
Xian Chen, U.N. Cultural Attache of China
Johnny Lee Davenport
Deputy Marshal Henry
Donald Li
Detective Kim
Marc Vann
Deputy Jackson
Richard Lexsee
Fireman
Tony Fitzpatrick
Greg Conroy
Vaitiare Hirshon
Stacia Vela
Donald Gibb
Mike Conroy
Karen Vaccaro
Hospital Cashier
Len Bajenski
Deputy Hollander
Matt Decaro
Deputy Stern
Thomas Rosales Jr.
727 Prisoner
James Sie
Vincent Ling
Tracy Letts
Sheriff Poe
Rose Abdoo
Donna
Lorenzo Clemons
Stark
Meg Thalken
Saks Saleswoman
Lennox Brown
Man in Green Cap
Ammar Daraiseh
Drugstore Clerk
Romanos Isaac
Ship's First Officer
Ray Toler
Earl

Crew

Sound Jerry Goldsmith Original Music Composer
Sound Jerry Goldsmith Conductor
Sound Alexander Courage Orchestrator
Production Amanda Mackey Casting
Directing Stuart Baird Director
Production Cathy Sandrich Casting
Costume & Make-Up Louise Frogley Costume Design
Sound Virginia Cook-McGowan Dialogue Editor
Editing Terry Rawlings Editor
Production Jane Alderman Casting
Art Gene Serdena Set Decoration
Art Bruce Alan Miller Art Direction
Art Mark Worthington Art Direction
Production Wolfgang Glattes Co-Executive Producer
Art Maher Ahmad Production Design
Production Arnold Kopelson Producer
Production Anne Kopelson Producer
Sound Kenneth Hall Music Editor
Camera Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Camera Tom Kerwick Best Boy Grip
Camera J. Michael Muro Steadicam Operator
Production Keith Barish Executive Producer
Production Matthew Gross Production Executive
Production Roy Huggins Executive Producer
Writing Roy Huggins Characters
Production Stephen Joel Brown Co-Producer
Writing John Pogue Screenplay
Production Eric Yellin Key Production Assistant
Sound William C. Carruth ADR Editor
Camera Steve Adcock Additional Camera
Sound Kimberly Ellen Lowe Dialogue Editor
Sound Joan Rowe Foley
Sound Troy Porter ADR Mixer
Directing Phil Dupont Second Assistant Director
Crew Ernie Malik Unit Publicist
Crew Gary Davis Stunt Coordinator
Directing Gary Davis Second Unit Director
Costume & Make-Up Allan A. Apone Makeup Artist
Costume & Make-Up Monty Westmore Makeup Artist
Camera Michael Scott Camera Operator
Crew Clay Donahue Fontenot Stunt Double
Directing Eric A. Pot Additional Second Assistant Director
Costume & Make-Up Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Sound Anthony Milch Sound Effects Editor
Sound Tim Tuchrello Second Assistant Sound
Sound Robert Troy Dialogue Editor
Sound Kevin Bartnof Foley
Sound Kevin Bartnof Foley Artist
Sound Marshall Winn ADR Editor
Crew Craig Hosking Aerial Coordinator
Sound Donald L. Warner Jr. Sound Effects Editor
Sound Bernard Weiser Sound Effects Editor
Art Richard Fernandez Set Designer
Camera Peter Mercurio First Assistant Camera
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Camera Kurt E. Soderling Aerial Director of Photography
Visual Effects Kurt E. Soderling Visual Effects Camera
Lighting Michael J. Maurer Electrician
Camera George Kohut Camera Operator
Costume & Make-Up Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
Crew David Sosalla Digital Effects Supervisor
Art Sherman Labby Production Illustrator
Sound Gordon Ecker Sound Effects Editor
Visual Effects Peter Donen Visual Effects Supervisor
Production Glenn Richard Côté Associate Producer
Sound Steve Mann Sound Effects Editor
Sound Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
Camera Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Sound John Leveque Supervising Sound Editor
Editing Tim Grover First Assistant Editor
Crew Tim Grover Visual Effects Editor
Crew Russ Kavanaugh Post Production Supervisor
Sound James Simcik Supervising ADR Editor
Production Elizabeth Lang Casting Associate
Costume & Make-Up Cydney Cornell Hairstylist
Crew Michael Meinardus Special Effects Coordinator
Production Linda Warren Associate Producer
Directing Dru Anne Carlson Script Supervisor
Production Alma Kuttruff Unit Production Manager
Art David W. Krummel Assistant Art Director
Crew Mickey Alzola Stunts
Art Joe Bristol Assistant Property Master
Production Dana Burdi Researcher
Production Mercedes Kelso Casting Associate
Sound Linda Folk ADR Editor
Production Riccardo Bertoni Extras Casting
Lighting Richard Hartley Assistant Chief Lighting Technician
Sound Scott D. Smith Sound Mixer
Sound Nick Vidar Music Programmer
Art Anthony Joseph Fatigato Painter
Costume & Make-Up Joe McCloskey Costume Supervisor
Lighting Mark N. Woods Gaffer
Camera Morgan Michael Lewis Key Grip
Costume & Make-Up Craig Anthony Costumer
Editing Bob Putynkowski Color Timer
Crew George DiLeonardi Transportation Coordinator
Lighting Bob Gomez Rigging Grip
Crew Patrick Phillips Technical Supervisor
Costume & Make-Up Gretchen Gain Key Costumer
Production Steve Cainas Assistant Production Coordinator
Directing Vincent Lascoumes Assistant Director
Production Catherine Head Casting Associate
Camera Allen Baker Second Unit Director of Photography
Camera Michael P. Weinstein Still Photographer
Lighting Terry Dee Rigging Gaffer
Costume & Make-Up June Westmore Makeup Artist
Editing Mo Henry Negative Cutter
Visual Effects Olivier Sarda Digital Compositors
Crew Ken Cabrera Craft Service
Production Cheryl A. Stone Production Accountant
Crew Spitfire Brown Utility Stunts
Art John F. McHugh Construction Coordinator
Art P.J. Abrahams Location Scout
Camera Ray Conchado Grip
Costume & Make-Up Jon Nicholson Set Dressing Artist
Camera Steven Silverstein Camera Loader
Art Tracy Farrington Property Master
Crew Tad Kranowski Sequence Supervisor
Crew Bill Vergos Set Production Assistant
Crew Andy-John Stand In
Lighting Chris Freres Best Boy Electric
Production Betsy Bottando Location Manager
Production Lori Bridwell Production Supervisor
Sound Dale R. Janus Boom Operator
Sound Brooke Henderson Ward First Assistant Sound Editor
Crew Mark Sheafer Machinist
Editing Laura Krumholz Assistant Editor
Directing Aiman A. Humaideh Second Second Assistant Director
Editing Jonathan Malden Colorist
Production Maria Norman Executive Assistant
Production Cody Lassen Extras Casting Assistant
Art Bill Bartelt Concept Artist
Crew Dave T. MacDonald Special Effects Technician
Visual Effects Amiee Clark Visual Effects Production Assistant
Camera Jennifer Desplinter Additional Second Assistant Camera
Camera John Hudecek Dolly Grip
Camera Gregg Gannett Second Assistant Camera
Production Anne Healy Assistant Location Manager
Production Eric Klein Location Assistant
Production Caryn Cheever Assistant Accountant
Lighting Richard O. Helmer Chief Lighting Technician
Production Yashar Hedayat Production Assistant
Production Tom Dames Production Secretary
Crew Michael Cadman Technical Advisor

Similar Movies