Kwarantanna (2008)
Reporterka Angela przygotowuje materiał o pracy strażaków. Wraz z jednostką zostaje wezwana do budynku, gdzie odkrywa, że rozprzestrzenia się groźny wirus.
Director: John Erick Dowdle
Dania Ramírez Sadie |
|
Jennifer Carpenter Angela Vidal |
|
Jay Hernandez Jake |
|
Steve Harris Scott Percival |
|
Greg Germann Lawrence |
|
Johnathon Schaech George Fletcher |
|
Columbus Short Danny Wilensky |
|
Andrew Fiscella James McCreedy |
|
Rade Šerbedžija Yuri Ivanov |
|
Bernard White Bernard |
|
Elaine Kagan Wanda Marimon |
|
Marin Hinkle Kathy |
|
Joey King Briana |
|
Jermaine Jackson Nadif |
|
Sharon Ferguson Jwahir |
|
Denis O'Hare Randy |
|
Stacy Chbosky Elise Jackson |
|
Jeannie Epper Ms. Espinoza |
|
Barry Sigismondi Bob Orton |
|
Rosine 'Ace' Hatem Wounded Woman |
|
Christian Svensson Armed Guard |
|
Scott Donovan Armed Guard |
|
Michael Potter Chief of Police |
|
Jane Park Smith News Reporter |
|
Craig Susser Hazmat Doctor |
|
Bert Jernigan Hazmat Guard |
|
Doug Jones Thin Infected Man |
|
John C. Meier Rappelling Guard |
|
Troy Gilbert Rappelling Guard |
|
Shawn Driscoll Firefighter |
|
Bryan Ross Firefighter |
|
Robert Hall Puppeteer |
|
Benjamin Stockham Infected Child |
|
Michael Hyland Video Guy |
|
Josh Polizzi National Guard |
|
Ben Messmer Griffin |
|
Joe Fria Anonymous Source (uncredited) |
Crew | Tim Gilbert | Stunts |
Crew | Hank Amos | Stunts |
Sound | Scott G.G. Haller | Dialogue Editor |
Art | James E. Tocci | Set Designer |
Lighting | Michael LaViolette | Chief Lighting Technician |
Art | Jon Gary Steele | Production Design |
Production | David Rapaport | Casting |
Crew | John Hartigan | Special Effects Coordinator |
Sound | Greg P. Russell | Supervising Sound Editor |
Sound | Sean McCormack | Foley Supervisor |
Sound | Kami Asgar | Supervising Sound Editor |
Production | Doug Davison | Producer |
Production | Roy Lee | Producer |
Writing | Jaume Balagueró | Writer |
Writing | Paco Plaza | Writer |
Production | Lindsey Hayes Kroeger | Casting |
Costume & Make-Up | Maya Lieberman | Costume Design |
Directing | John Erick Dowdle | Director |
Writing | John Erick Dowdle | Writer |
Art | Chris Cornwell | Art Direction |
Art | David Elliott | Construction Coordinator |
Writing | Drew Dowdle | Writer |
Costume & Make-Up | Larry Waggoner | Hair Department Head |
Writing | Luiso Berdejo | Writer |
Camera | Ken Seng | Director of Photography |
Art | Dena Roth | Set Decoration |
Editing | Elliot Greenberg | Editor |
Camera | Joseph Aguirre | Camera Operator |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Editing | Devin C. Lussier | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Douglas Noe | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Terri Middleton | Costumer |
Costume & Make-Up | Heidi Higginbotham | Costume Supervisor |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Supervising Sound Editor |
Sound | John Marquis | Supervising Sound Editor |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Coordinator |
Sound | Tim Tuchrello | Sound Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Sound | Paul Pirola | Sound Designer |
Art | Barbara Mesney | Set Designer |
Production | Douglas Dresser | Location Manager |
Camera | John Bramley | Still Photographer |
Visual Effects | Rocco Passionino | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Producer |
Sound | Erin Oakley | ADR Supervisor |
Art | Brett McKenzie | Art Department Coordinator |
Crew | Randy James Beckman | Stunts |
Costume & Make-Up | Solina Tabrizi | Hairstylist |
Crew | Gabriel De Cunto | Makeup Effects |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Crew | Greg Groenekamp | Compositor |
Directing | Patricia A. Fullerton | Script Supervisor |
Art | Max E. Brehme | Property Master |
Costume & Make-Up | Cesha Ventre | Costumer |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Camera | Dave Wightman | First Assistant Camera |
Crew | Kym Langlie | Unit Publicist |
Crew | Dan Brizendine | Transportation Captain |
Crew | Jayson Ehlers | Transportation Co-Captain |
Production | Derek Wade | Production Secretary |
Production | Terri Greening | Production Accountant |
Visual Effects | Steven J. Meyer | Compositing Supervisor |
Crew | Steve Berens | Stunts |
Sound | Jacob Riehle | First Assistant Sound Editor |
Crew | Charlie Scott | Craft Service |
Lighting | Andy C. Huber | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Bill-Brady Majors | Key Grip |
Production | Julie Swistak | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Robert Hall | Makeup Effects Designer |
Art | Sharleen Bright | Paint Coordinator |
Costume & Make-Up | Damien Quinn | Costumer |
Costume & Make-Up | Toby Lamm | Makeup Artist |
Crew | Zachariah Zaubi | Compositor |
Costume & Make-Up | Laura E. Little | Costume Supervisor |
Camera | Craig Bilodeau | Key Grip |
Editing | Michael Underwood | Digital Colorist |
Production | Jennifer Blair | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Sandi Rowden | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jonathan Gording | Contact Lens Technician |
Art | Cristina B. Avery | Art Department Assistant |
Camera | Kara Rittenhouse | Second Assistant Camera |
Camera | Annie Wildmoser | Second Assistant Camera |
Sound | David Weisberg | ADR Mixer |
Sound | Scott Heflin | Boom Operator |
Visual Effects | Ryan Reeb | CG Artist |
Crew | Bethany Pederson Onstad | Compositor |
Crew | Deke Kincaid | Compositor |
Crew | Diana Hinek | Compositor |
Crew | Nathan Overstrom | Compositor |
Art | James Mark Dunn | Concept Artist |
Production | Anna Belaro-Rodriguez | Assistant Accountant |
Production | Randin Brown | Production Assistant |
Production | Matthew Cuny | Production Assistant |
Production | Mackenzie Horras | Production Assistant |
Production | Drequinn Johnson | Production Assistant |
Production | Craig Langus | Production Assistant |
Crew | Dartenea Bryant | Stunts |
Crew | Jake Lombard | Stunts |