Rekin i Lava: Przygoda w 3D (2005)
Czasami zdarza się, że najbardziej niezwykli bohaterowie rodzą się w naszych marzeniach. Tak stało się w przypadku dziesięcioletniego Maxa zatraconego w świecie własnej fantazji, do której ucieka przed codziennymi problemami z rodzicami i pozbawionymi rozrywki kolejnymi wakacjami. Kiedy jednak Max odkrywa, że niesamowite postaci, pełne zwrotów akcji przygody i tajne moce powstałe w jego marzeniach, mogą być dużo bardziej realne, niż można byłoby to sobie wyobrazić, jego życie nabiera zawrotnego tempa.
Director: Robert Rodriguez
Taylor Lautner Sharkboy |
|
Taylor Dooley Lavagirl |
|
Cayden Boyd Max |
|
David Arquette Max's Dad |
|
Kristin Davis Max's Mom |
|
Jacob Davich Linus / Minus |
|
Sasha Pieterse Marissa / Ice Princess |
|
George Lopez Mr. Electricidad / Tobor / Ice Guardian |
|
Rico Torres Sharkboy's Dad |
|
Marc Musso Classroom Kid #1 |
|
Shane Graham Classroom Kid #2 |
|
Tiger Darrow Classroom Kid #3 |
|
Racer Rodriguez Sharkboy, Age 7 |
|
Rebel Rodriguez Sharkboy, Age 5 |
|
Rocket Rodriguez Lug |
|
Robert Rodriguez Shark (voice) (uncredited) |
|
Araceli González Principal (uncredited) |
|
Peyton Hayslip Teacher (uncredited) |
|
Tania Haddad Classroom Kid (uncredited) |
Directing | Robert Rodriguez | Director |
Camera | Robert Rodriguez | Director of Photography |
Editing | Robert Rodriguez | Editor |
Camera | Robert Rodriguez | Camera Operator |
Sound | Robert Rodriguez | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Robert Rodriguez | Writer |
Sound | Robert Rodriguez | Music |
Visual Effects | Robert Rodriguez | Visual Effects Supervisor |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Production | Elizabeth Avellan | Producer |
Sound | John Debney | Music |
Sound | Graeme Revell | Music |
Production | Beth Sepko | Local Casting |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Visual Effects | Colin Strause | Visual Effects Supervisor |
Art | Christopher Stull | Assistant Art Director |
Art | Steve Joyner | Art Direction |
Art | Steve Joyner | Property Master |
Costume & Make-Up | Nina Proctor | Costume Design |
Costume & Make-Up | Nina Proctor | Costume Supervisor |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunt Coordinator |
Production | Shalimar Reodica | Casting Associate |
Production | Bill Scott | Unit Production Manager |
Production | Bill Scott | Line Producer |
Crew | Greg Nicotero | Makeup Effects |
Editing | Ethan Maniquis | Associate Editor |
Art | Jeanette Scott | Art Direction |
Art | Jeanette Scott | Set Decoration |
Crew | Howard Berger | Makeup Effects |
Production | Linda A. Borgeson | Executive In Charge Of Post Production |
Sound | Bruce Nyznik | Dialogue Editor |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Costume & Make-Up | Ermahn Ospina | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Joe Rivera | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Joe Rivera | Hairstylist |
Writing | Racer Rodriguez | Story |
Production | Sandra Condito | Publicist |
Crew | Carl Thiel | Additional Music |
Camera | Jimmy Lindsey | Camera Operator |
Art | David Hack | Set Decoration |
Crew | John McLeod | Special Effects Coordinator |
Writing | Marcel Rodriguez | Writer |
Sound | Albert Aquino | Boom Operator |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Production | Robbie Friedmann | Location Manager |
Sound | Sergio Reyes | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tim Rakoczy | Music Editor |
Sound | Tim Rakoczy | Supervising Sound Editor |
Camera | Rico Torres | Still Photographer |
Directing | Monika Petrillo | Script Supervisor |
Art | Joe McCusker | Construction Coordinator |
Art | Debbie Cortez Haber | Art Department Coordinator |
Crew | Cecil D. Evans | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Crystal Falkner-Paysse | Set Costumer |
Art | Rob Simons | Set Designer |
Production | Cynthia Streit | Production Coordinator |
Sound | Ed Novick | Production Sound Mixer |
Sound | Charles Ewing Smith | Dialogue Editor |
Visual Effects | Keefe Boerner | Visual Effects Producer |
Directing | Brian Bettwy | First Assistant Director |
Crew | Tom Proper | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Chris Olivia | Pre-Visualization Supervisor |
Editing | Jay Mahavier | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Elspeth Mason | Seamstress |
Crew | George Oldziey | Additional Music |
Directing | David Rimer | Second Assistant Director |