Przeznaczenie (2014)
Przeznaczenie film opartych na motywach opowiadania „Wszyscy wy zmartwychwstali...” Roberta A. Heinleina. Jest to swoista kronika życia Agenta (Ethan Hawke) wysłanego w serię trudnych podróży w czasie, które mają zapewnić mu kontynuację kariery stróża prawa. Podczas ostatniego zadania Agent musi zwerbować młodszego siebie w pogoni za przestępcą, który wymyka się w czasie.
Directors: Michael Spierig, Peter Spierig.
Ethan Hawke The Bartender |
|
Sarah Snook The Unmarried Mother |
|
Noah Taylor Mr. Robertson |
|
Christopher Kirby Agent Miles |
|
Madeleine West Mrs. Stapleton |
|
Jim Knobeloch Dr. Belfort |
|
Freya Stafford Alice |
|
Elise Jansen Nurse |
|
Tyler Coppin Dr. Heinlein |
|
Christopher Stollery The Interviewer |
|
Christopher Sommers Miller |
|
Kuni Hashimoto Dr. Fujimoto |
|
Sara El-Yafi Lab Technician |
|
Paul Moder Boxing Commentator 1 |
|
Grant Piro Boxing Commentator 2 / News Report Announcer |
|
Christopher Bunworth Jerry |
|
Jamie Gleeson Dirty Hippy |
|
Christina Tan Female Reporter |
|
Dennis Coard Mayor Davidson |
|
Milla Simmonds Baby Jane 1 |
|
Ruby Simmonds Baby Jane 1 |
|
Cate Wolfe Beth |
|
Ben Prendergast Dr, Clarke |
|
Carmen Warrington Grace |
|
Sharon Kershaw Abigail |
|
Charlie Alexander-Powell Baby Jane 2 |
|
Smith Alexander-Powell Baby Jane 2 |
|
Olivia Sprague Jane 5yo |
|
Katie Avram Ice Cream Daughter |
|
Melissa Avram Ice Cream Mother |
|
Giordano Gangl Ice Cream Vendor |
|
Tony Nikolakopoulos Driver |
|
Monique Heath Jane 10yo |
|
Sophie Cusworth Older Fighting Girl |
|
David Rock Orphanage Administrator 1 |
|
Richard Whybrow Orphanage Administrator 2 |
|
Felicity Steel Mrs. Rosenblum |
|
Lucinda Armstrong Hall Blonde Classmate |
|
Maja Sarosiek Space Corp Receptionist |
|
Vanessa Crouch Recruit 1 |
|
Eliza Matengu Recruit 2 |
|
Sophie Van Den Akker Recruit 3 |
|
Madeleine Dixon Recruit 4 |
|
Hayley Butcher Recruit 5 |
|
Rebecca Cullinan Dumb Girl Recruit |
|
Alicia Pavlis Hooker Girl Recruit |
|
Ewa Bartecki Lazy Girl Recruit |
|
Arielle O'Neill Nauseous Girl |
|
Alexis Fernandez Marcy |
|
Kristie Jandric Physical Fitness Trainer |
|
Marky Lee Campbell Trainer's Assistant |
|
Rob Jenkins Mr. Jones |
|
Raj Sidhu Dr. Baldwin |
|
Annabelle Norman Suburban Daughter |
|
Scott Norman Suburban Father |
|
Kristen Norman Suburban Mother |
|
Michael Norman Suburban Son |
|
Louise Talmadge Mrs. Garner |
|
Carolyn Shakespeare-Allen Older Nurse |
|
Noel Herriman Dr. Davis |
|
Ray Tiernan Conner |
|
Dick York Darrin Stephens in Bewitched (archive) |
|
Finegan Sampson Fighting Boy |
Writing | Robert A. Heinlein | Short Story |
Production | Gary Hamilton | Executive Producer |
Directing | Michael Spierig | Director |
Production | Michael Spierig | Producer |
Writing | Michael Spierig | Writer |
Directing | Peter Spierig | Director |
Production | Peter Spierig | Producer |
Sound | Peter Spierig | Original Music Composer |
Writing | Peter Spierig | Writer |
Costume & Make-Up | Steven Boyle | Makeup Effects Designer |
Production | James M. Vernon | Executive Producer |
Camera | Ben Nott | Director of Photography |
Production | Michael Burton | Executive Producer |
Lighting | John Enright | Lighting Technician |
Sound | Glenn Newnham | Sound Editor |
Visual Effects | Brian Pearce | Special Effects Supervisor |
Production | Leigh Pickford | Casting |
Production | Yvonne Collins | Production Manager |
Editing | Matt Villa | Editor |
Sound | Chris Goodes | Sound Designer |
Sound | Chris Goodes | Supervising Sound Editor |
Art | Matthew Putland | Production Design |
Production | Paddy McDonald | Producer |
Production | Tim McGahan | Producer |
Costume & Make-Up | Wendy Cork | Costume Design |
Art | Vanessa Cerne | Set Decoration |
Crew | Kasia Kaczmarek | Stand In |
Sound | Mario Vaccaro | Foley |
Visual Effects | Rangi Sutton | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mitch Deans | Stunt Coordinator |
Camera | Darrin Keough | Camera Operator |
Crew | Marky Lee Campbell | Fight Choreographer |
Costume & Make-Up | Lynn Wheeler | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Samantha Lyttle | Special Effects Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tess Natoli | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Tess Natoli | Makeup Designer |
Editing | James Ashton | Dialogue Editor |
Sound | Steve Burgess | Sound Effects Editor |
Art | Carly Bojadziski | Art Department Coordinator |
Sound | Gretchen Thornburn | Sound Recordist |
Visual Effects | Flavia Dias Riley | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jeff Gaunt | Visual Effects Supervisor |
Camera | Dan Maxwell | Steadicam Operator |
Camera | Ben King | Still Photographer |
Crew | Cathy Gallagher | Unit Publicist |
Production | Matt Kennedy | Executive Producer |
Sound | Alex Francis | Sound Editor |
Directing | Carmel Torcasio | Script Supervisor |
Crew | Scott Warwick | Armorer |
Camera | Andrew Jerram | First Assistant Camera |
Crew | Aaron Jones | Video Assist Operator |
Sound | Cam Eason | Boom Operator |
Sound | Nathalie Resciniti | Boom Operator |
Camera | Luke Stone | Dolly Grip |
Production | Mimi Davis-Taylor | Production Secretary |
Sound | Diego Ruiz | ADR Recordist |
Directing | Jamie Leslie | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Julie Barton | Key Costumer |
Crew | Chris Weir | Stunt Double |
Directing | Angella McPherson | Second Assistant Director |
Art | George Kabot | Graphic Designer |
Production | Gabriel Shipton | Assistant Accountant |
Lighting | Viliami Topui | Electrician |
Camera | Stephen Robinson | Best Boy Grip |
Lighting | Peni Loloa | Best Boy Electric |
Production | Angela Kenny | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Selena Pertzel | Additional Hairstylist |
Art | Ross Murdoch | Construction Manager |
Crew | Morgan Skivving | Carpenter |
Art | Nick Pledge | Props |
Art | Hanna Nidal | Painter |
Art | Sam Noack | Painter |
Camera | Caitlin Dooley | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Ryan Wilson | Assistant Grip |
Camera | Reza Shams Latifi | Data Wrangler |
Lighting | Clinton Roche | Electrician |
Camera | Aaron Farrugia | First Assistant Camera |
Camera | Jake Hill | Grip |
Camera | Craig Dusting | Key Grip |
Camera | Michelle Marchant | Second Assistant Camera |
Camera | Sarah O'May Turner | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Zoe Felice Gymer-Waldron | Costume Assistant |
Editing | Pip Hart | Assistant Editor |
Crew | Harry Avramidis | Post Production Supervisor |
Directing | Ian 'Scooter' Welbourn | Third Assistant Director |
Directing | David Fraser Young | Third Assistant Director |
Sound | George Alamaras | Foley Recordist |
Production | Clare Chapman | Extras Casting |
Crew | Cecilia Condon | Stand In |
Production | Michael Burton | Executive Producer |