Kosmiczny mecz (1996)
FamilijnyAnimacjaKomediaSci-Fi
Królik Bugs wraz z przyjaciółmi stawia czoła zrzędliwym przybyszom z obcej planety, których niecne zamiary mogą wszystkim przysporzyć poważnych tarapatów. Pokraczni kosmici zamierzają porwać i przenieść postaci Looney Tunes na ponurą i najnudniejszą w całej galaktyce planetę. Zrozpaczeni przyjaciele kierują oczy na Bugsa - najbardziej szalonego królika na świecie, który proponuje kosmitom rozegranie meczu koszykarskiego. Stawką jest pozostawienie Królika Bugsa i jego przyjaciół w spokoju, no i oczywiście - przyszłość całej Ziemi.
Director: Joe Pytka
Michael Jordan Michael Jordan |
|
Wayne Knight Stan Podolak |
|
Theresa Randle Juanita Jordan |
|
Manner Washington Jeffery Jordan |
|
Eric Gordon Marcus Jordan |
|
Penny Bae Bridges Jasmine Jordan |
|
Brandon Hammond Michael Jordan (10 Years Old) |
|
Larry Bird Larry Bird |
|
Bill Murray Bill Murray |
|
Thom Barry James Jordan |
|
Charles Barkley Charles Barkley |
|
Patrick Ewing Patrick Ewing |
|
Muggsy Bogues Muggsy Bogues |
|
Larry Johnson Larry Johnson |
|
Shawn Bradley Shawn Bradley |
|
Del Harris Del Harris |
|
Vlade Divac Vlade Divac |
|
Cedric Ceballos Cedric Ceballos |
|
Paul Westphal Paul Westphal |
|
Danny Ainge Danny Ainge |
|
Bebe Drake Jordan Housekeeper |
|
Patricia Heaton Woman Fan |
|
Dan Castellaneta Male Fan |
|
Linda Lutz Female Seer |
|
Nicky McCrimmon Basketball Girl |
|
Kelly Vint Castro Little League Girl |
|
William G. Schilling Golfer |
|
Albert Hague Psychiatrist |
|
Michael Alaimo Doctor |
|
James O'Donnell NBA Referee |
|
David Ursin Charlotte Coach |
|
Douglas Robert Jackson Commissioner |
|
Alonzo Mourning Alonzo Mourning |
|
A. C. Green A. C. Green |
|
Charles Oakley Charles Oakley |
|
Derek Harper Derek Harper |
|
Jeff Malone Jeff Malone |
|
Anthony Miller Anthony Miller |
|
Sharone Wright Sharone Wright |
|
Andre Rosey Brown Umpire |
|
Brad William Henke Stars Catcher |
|
Connie Ray Owner's Girlfriend |
|
John Roselius Baron's Manager |
|
Joe Bays Baron's Coach |
|
Charles Hoyes Baron's Catcher |
|
Luke Torres Player #1 |
|
Steven Shenbaum Player #2 |
|
Bean Miller Player #3 |
|
Billy West Bugs Bunny / Elmer Fudd (voice) |
|
Dee Bradley Baker Daffy Duck / Tazmanian Devil / Bull (voice) |
|
Danny DeVito Swackhammer (voice) |
|
Bob Bergen Bertie / Hubie / Marvin the Martian / Porky Pig / Tweety (voice) |
|
Bill Farmer Sylvester / Yosemite Sam / Foghorn Leghorn (voice) |
|
June Foray Granny (voice) |
|
Maurice LaMarche Pepe Le Pew (voice) |
|
Kath Soucie Lola Bunny (voice) |
|
Jocelyn Blue Nerdluck POUND (voice) |
|
Charity James Nerdluck BLANKO (voice) |
|
June Melby Nerdluck BANG (voice) |
|
Catherine Reitman Nerdluck BUPKUS (voice) |
|
Colleen Wainwright Nerdluck NAWT / Sniffles (voice) |
|
Dorian Harewood Monstar BUPKUS (voice) |
|
Joey Camen Monstar BANG (voice) |
|
T.K. Carter Monstar NAWT (voice) |
|
Darnell Suttles Monstar POUND (voice) |
|
Steve Kehela Monstar BLANKO / Announcer (voice) |
|
Frank Welker Charles the Dog (voice) |
|
Ahmad Rashād Ahmad Rashād |
|
Jim Rome Jim Rome |
|
Mel Blanc Daffy Duck on TV (voice) (archive sound) (uncredited) |
|
Greg Bronson Basketball Fan (uncredited) |
|
Amy Chance Photographer (uncredited) |
|
Horace Grant Horace Grant (uncredited) |
|
Charles Hallahan Baron's Owner (uncredited) |
|
Kent Kasper Team Doctor (uncredited) |
|
Steve Kerr Steve Kerr (uncredited) |
|
Barbara Anne Klein Police Officer (uncredited) |
|
Luc Longley Luc Longley (uncredited) |
|
Brandon Loomis Fan (uncredited) |
|
Scottie Pippen Scottie Pippen (uncredited) |
|
Michael Rothhaar Reporter (uncredited) |
|
Dylan Tucker Baron's Player (uncredited) |
|
Bill Wennington Bill Wennington (uncredited) |
|
Jim Wise Police Assistant (uncredited) |
Sound | Mark A. Mangini | Supervising Sound Editor |
Camera | Michael Chapman | Director of Photography |
Sound | James Newton Howard | Original Music Composer |
Production | Janet Hirshenson | Casting |
Production | Jane Jenkins | Casting |
Costume & Make-Up | Marlene Stewart | Costume Design |
Editing | Sheldon Kahn | Editor |
Production | Sheldon Kahn | Co-Producer |
Production | Ivan Reitman | Producer |
Camera | Paul Wilkowsky | Grip |
Sound | Marilyn Graf | Foley Mixer |
Art | Jennifer Williams | Set Decoration |
Visual Effects | Erik Dehkhoda | Visual Effects Supervisor |
Writing | Herschel Weingrod | Writer |
Writing | Timothy Harris | Writer |
Production | Gordon A. Webb | Unit Production Manager |
Production | Gordon A. Webb | Co-Producer |
Sound | Jim Weidman | Music Editor |
Directing | Joe Pytka | Director |
Visual Effects | Tony Cervone | Animation Director |
Visual Effects | Alex Bicknell | Digital Effects Producer |
Production | Kenneth Ross | Executive Producer |
Sound | Kenneth Ross | Music Supervisor |
Art | Geoffrey Kirkland | Production Design |
Costume & Make-Up | Christopher Lawrence | Costume Supervisor |
Writing | Steve Rudnick | Writer |
Production | Daniel Goldberg | Producer |
Production | Joe Medjuck | Producer |
Sound | Artie Kane | Conductor |
Production | Ira S. Rosenstein | Location Manager |
Writing | Leo Benvenuti | Writer |
Art | Marco Rubeo | Set Designer |
Production | Steven Butensky | Payroll Accountant |
Production | Michael Lander | Line Producer |
Sound | Gary Alexander | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Anita Gibson | Makeup Artist |
Production | Amy McIntyre Britt | Casting Assistant |
Art | Kurt Anderson | Storyboard Artist |
Art | Ashley Burnham | Art Department Coordinator |
Crew | Laura Albert | Stunts |
Camera | Jamie Barber | First Assistant Camera |
Production | Ian Cook | Production Manager |
Crew | Bob Bralver | Stunt Coordinator |
Art | Skip Jones | Storyboard Artist |
Visual Effects | Michael Schlingmann | Animation |
Costume & Make-Up | Larry Waggoner | Key Hair Stylist |
Editing | Rich Dietl | First Assistant Editor |
Sound | Jeff Atmajian | Orchestrator |
Art | Fred Cline | Production Design |
Art | David Stoten | Sculptor |
Production | Alan Berger | Casting Consultant |
Visual Effects | Stephan Franck | Animation |
Directing | Morgan | Script Supervisor |
Crew | Neil Boyle | Supervising Animator |
Sound | Jim Fitzpatrick | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Lisa Lovaas | Assistant Costume Designer |
Sound | David E. Campbell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Hilda Hodges | Foley Artist |
Sound | Gregg Rudloff | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | David Luckenbach | Steadicam Operator |
Art | Sean Mannion | Property Master |
Camera | Bruce W. Talamon | Still Photographer |
Visual Effects | John Scheele | Senior Visual Effects Supervisor |
Lighting | Jono Kouzouyan | Chief Lighting Technician |
Sound | Gary C. Bourgeois | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Cyndi Reece-Thorne | Key Makeup Artist |
Sound | Curt Schulkey | ADR Editor |
Art | Sherman Labby | Production Illustrator |
Sound | Elliott Koretz | Sound Editor |
Sound | Mark Johnston | Sound Recordist |
Crew | Darrell Pritchett | Special Effects Coordinator |
Sound | Michael Geisler | Sound Designer |
Sound | Michael Geisler | Sound Effects Editor |
Production | George McDowell Agnew | Assistant Location Manager |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Recordist |
Visual Effects | Chris Anderson | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jon Bowen | Digital Compositors |
Visual Effects | Steve Dellerson | Visual Effects Coordinator |
Art | Bill Perkins | Art Direction |
Visual Effects | Roberto Casale | Lead Animator |
Visual Effects | J.C. Wegman | Animation |
Visual Effects | Edwin Shortess | Visual Effects |
Visual Effects | John Williamson | Animation |
Visual Effects | Chris Aguirre | Visual Development |
Visual Effects | Chris Aguirre | Character Designer |
Visual Effects | Earl A. Hibbert | Visual Effects |
Crew | Shawn Broes | Visual Effects Editor |
Editing | John Currin | Associate Editor |
Visual Effects | Scott T. Petersen | Animation |
Visual Effects | John Dillon | VFX Artist |
Crew | Tanya Calderon | Production Office Assistant |
Production | David Falk | Executive Producer |
Production | Curtis Polk | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Glenn Forbes | Set Dressing Artist |
Visual Effects | Aaron Dem | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Carole Cowley | 3D Coordinator |
Camera | Frank Perl | Camera Operator |
Crew | Michael S. Pryor | Digital Producer |
Editing | Terry Claborn | Color Timer |
Lighting | Greg Kittelson | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Art Ford | Music Consultant |
Sound | Gene S. Cantamessa | Production Sound Mixer |
Crew | Manny Demello | Driver |
Sound | Raul A. Bruce | Boom Operator |
Crew | Carlos Arguello | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Karen Klein | Rotoscoping Artist |
Lighting | Glenn Corbett | Rigging Gaffer |
Camera | Mark 'Boylee' Boyle | Second Assistant Camera |
Sound | Oscar Mitt | Assistant Sound Editor |
Editing | Jennifer Dolce | Assistant Editor |
Crew | Uli Meyer | Sequence Supervisor |
Sound | Simon Franglen | Music Programmer |
Sound | James LaRue | Production Sound Mixer |
Lighting | Scott Fieldsteel | Best Boy Electric |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Production | Richmond Horine | Unit Manager |
Editing | Nancy Frazen | Supervising Film Editor |
Editing | Christein M. Goldstein | First Assistant Editor |
Directing | Pamela Cederquist | Second Assistant Director |
Directing | Austin McCann | First Assistant Director |
Production | Thomas Bianco | Assistant Accountant |
Visual Effects | Korey Coleman | Animation |
Crew | Michael Battaglia | Unit Publicist |
Art | Neal Wiser | Assistant Art Director |
Production | Neal Wiser | Production Assistant |
Art | David Harris | Greensman |
Art | Patrick Sekino | Painter |
Art | Richard Puga | Standby Painter |
Camera | Jon Mentzer | Additional Photography |
Camera | Bud Schindler | Key Grip |
Crew | Dana I. Heckler | Craft Service |
Crew | Babak Forutanpour | Software Engineer |
Crew | Derick Tortorella | Systems Administrators & Support |
Crew | Fraser Maclean | Technical Supervisor |
Crew | George Hrivnak | Transportation Co-Captain |
Crew | Dick Johnson | Transportation Coordinator |
Crew | Nathaniel Bellamy Jr. | Utility Stunts |
Lighting | Daniel Windels | Electrician |
Production | Mercedes J. Sichon | Production Coordinator |
Visual Effects | Chris Darroca | Visual Effects |
Sound | Roger Daniell | Sound |
Art | Julie Witherington | Assistant Property Master |
Production | Dennis Edwards | Associate Producer |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Production | Darrell L. Brown | Production Consultant |
Crew | Francine Morris | Utility Stunts |
Production | Courtney Vanderslice | Head of Production |
Camera | George W. Borthwick | Best Boy Grip |
Crew | Barbara Anne Klein | Stunts |
Production | Christopher Ciketic | Second Assistant Accountant |
Sound | Craig Kallman | Assistant Music Supervisor |
Editing | Richard L. McCullough | Associate Editor |
Editing | Tom Rovak | Colorist |
Costume & Make-Up | Yolanda Braddy | Costumer |
Production | Lia Abbate | Assistant Production Manager |
Directing | Elizabeth Herbert | Second Second Assistant Director |
Crew | Miae Ausbrooks | Special Effects Assistant |
Visual Effects | John Frederick Bryant | Animation Technical Director |
Visual Effects | Eduardo Batres | CG Animator |
Sound | Kenny Smoove Kornegay | Music Coordinator |
Production | Bernadette J. Gallardo | Assistant Production Coordinator |
Production | Sholanda Coleman | Production Secretary |
Crew | Patricia L. Adams | Production Intern |
Visual Effects | Peter Western | Animation |